Νέα

Ad Multi Massage Diamond Spa-Εθνάρχου Μακαρίου 18

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Diamond Spa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 468K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (4 μέλη και 36 επισκέπτες)

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.833
Κριτικές
30
Like
20.805
Πόντοι
8.815
Δηλαδή επειδή δεν πάμε για παντρεια πρέπει να "δεχόμαστε"-"ανεχόμαστε" τις εξαδέλφες των θαλάσσιων ελεφάντων της πλατφόρμας pier39?
η απαντηση του πρεπει να σε καλυψε.
 
OP
OP
Diamond Spa

Diamond Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
1 Ιαν 1970
Μηνύματα
845
Like
5.739
Πόντοι
1.046
LizA
IMG-20230620-WA0005.jpg
 

mimis69

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
400
Κριτικές
121
Like
5.741
Πόντοι
29.900
Είχα προσπαθήσει πολλές φορές να συναντήσω την Ρούλα, αλλά είτε έλειπε είτε ήταν κλεισμένη. Για αυτό την τελευταία φορά τηλεφώνησα πριν την επίσκεψή μου και πήγα με ραντεβού.
Στο χώρο έφθασα περίπου 15 λεπτά νωρίτερα. Η αναμονή ήταν γεμάτη. Μάλιστα κατά την έξοδο των πελατών, χρειαζόταν κάποιοι να μπαίνουμε στην τουαλέτα για να μην υπάρχουν συναντήσεις.
Η Ρούλα ήταν με τον προηγούμενο πελάτη. Οπότε περίμενα να περάσει το 15λεπτο. Όσο περίμενα, παρατηρούσα ότι οι άλλες κοπέλες έβγαιναν από το ένα δωμάτιο και πήγαιναν στο άλλο, χωρίς ενδιάμεση επίσκεψη στο μπάνιο.
Όταν έφθασε η ώρα, η υπεύθυνη με ενημέρωσε ότι η Ρούλα θα καθυστερήσει λίγο για αυτό μπορώ να περάσω στο δωμάτιο και θα έρθει.
Εκεί περίμενα άλλα 20 λεπτά χωρίς να έρθει η Ρούλα. Όποτε όντας εκνευρισμένος από το στήσιμο, ρώτησα την υπεύθυνη ότι έχει καθυστερήσει με τον προηγούμενο πελάτη και δε μπορεί να τους διακόψει. Μου πρότεινε αν θέλω κάποια άλλη κοπέλα. Της εξήγησα ότι ήρθα με ραντεβού για την συγκεκριμένη κοπέλα, ότι η οργάνωση τους δεν είναι σοβαρή και αποχώρησα.
Για αυτούς τους λόγους ο συγκεκριμένος χώρος τρώει άκυρο από εμένα.
 

Christian Kenway

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2023
Μηνύματα
128
Κριτικές
20
Like
1.425
Πόντοι
1.011
Είχα προσπαθήσει πολλές φορές να συναντήσω την Ρούλα, αλλά είτε έλειπε είτε ήταν κλεισμένη. Για αυτό την τελευταία φορά τηλεφώνησα πριν την επίσκεψή μου και πήγα με ραντεβού.
Στο χώρο έφθασα περίπου 15 λεπτά νωρίτερα. Η αναμονή ήταν γεμάτη. Μάλιστα κατά την έξοδο των πελατών, χρειαζόταν κάποιοι να μπαίνουμε στην τουαλέτα για να μην υπάρχουν συναντήσεις.
Η Ρούλα ήταν με τον προηγούμενο πελάτη. Οπότε περίμενα να περάσει το 15λεπτο. Όσο περίμενα, παρατηρούσα ότι οι άλλες κοπέλες έβγαιναν από το ένα δωμάτιο και πήγαιναν στο άλλο, χωρίς ενδιάμεση επίσκεψη στο μπάνιο.
Όταν έφθασε η ώρα, η υπεύθυνη με ενημέρωσε ότι η Ρούλα θα καθυστερήσει λίγο για αυτό μπορώ να περάσω στο δωμάτιο και θα έρθει.
Εκεί περίμενα άλλα 20 λεπτά χωρίς να έρθει η Ρούλα. Όποτε όντας εκνευρισμένος από το στήσιμο, ρώτησα την υπεύθυνη ότι έχει καθυστερήσει με τον προηγούμενο πελάτη και δε μπορεί να τους διακόψει. Μου πρότεινε αν θέλω κάποια άλλη κοπέλα. Της εξήγησα ότι ήρθα με ραντεβού για την συγκεκριμένη κοπέλα, ότι η οργάνωση τους δεν είναι σοβαρή και αποχώρησα.
Για αυτούς τους λόγους ο συγκεκριμένος χώρος τρώει άκυρο από εμένα.
Σωστός, πολύ καλά έπραξες θά πρέπει νά σέβονται τον χρόνο μας.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.456
Κριτικές
42
Like
7.856
Πόντοι
4.666
είναι γνωστό το πρόβλημα αυτό εκεί εδώ και χρόνια. Το παράδοξο είναι ότι έχει κόσμο με ουρά από ότι διαβάζω...
 
OP
OP
Diamond Spa

Diamond Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
1 Ιαν 1970
Μηνύματα
845
Like
5.739
Πόντοι
1.046
Είχα προσπαθήσει πολλές φορές να συναντήσω την Ρούλα, αλλά είτε έλειπε είτε ήταν κλεισμένη. Για αυτό την τελευταία φορά τηλεφώνησα πριν την επίσκεψή μου και πήγα με ραντεβού.
Στο χώρο έφθασα περίπου 15 λεπτά νωρίτερα. Η αναμονή ήταν γεμάτη. Μάλιστα κατά την έξοδο των πελατών, χρειαζόταν κάποιοι να μπαίνουμε στην τουαλέτα για να μην υπάρχουν συναντήσεις.
Η Ρούλα ήταν με τον προηγούμενο πελάτη. Οπότε περίμενα να περάσει το 15λεπτο. Όσο περίμενα, παρατηρούσα ότι οι άλλες κοπέλες έβγαιναν από το ένα δωμάτιο και πήγαιναν στο άλλο, χωρίς ενδιάμεση επίσκεψη στο μπάνιο.
Όταν έφθασε η ώρα, η υπεύθυνη με ενημέρωσε ότι η Ρούλα θα καθυστερήσει λίγο για αυτό μπορώ να περάσω στο δωμάτιο και θα έρθει.
Εκεί περίμενα άλλα 20 λεπτά χωρίς να έρθει η Ρούλα. Όποτε όντας εκνευρισμένος από το στήσιμο, ρώτησα την υπεύθυνη ότι έχει καθυστερήσει με τον προηγούμενο πελάτη και δε μπορεί να τους διακόψει. Μου πρότεινε αν θέλω κάποια άλλη κοπέλα. Της εξήγησα ότι ήρθα με ραντεβού για την συγκεκριμένη κοπέλα, ότι η οργάνωση τους δεν είναι σοβαρή και αποχώρησα.
Για αυτούς τους λόγους ο συγκεκριμένος χώρος τρώει άκυρο από εμένα.
Exis dhikeo levendi mu. Ala an o proigumenos theli alo xrono pu ine mesa , ego dhen mboro na ton enoxliso mexri na vgji i kopela. Su xrostao ego tora mia ora jia na to dhiorthosume tin taleporia, tha mboruses na isuna esi stin thesi tu proigumeno , opote ftiaxnonde ta lathi , simvenun kamia fora. Tha se perimeno qe tha to ksehasis to simerino. Su zitao xilia signomi lebendi mu . Kalo mina !!!
 
OP
OP
Diamond Spa

Diamond Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
1 Ιαν 1970
Μηνύματα
845
Like
5.739
Πόντοι
1.046

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.016
Like
972
Πόντοι
96
Δηλαδή επειδή δεν πάμε για παντρεια πρέπει να "δεχόμαστε"-"ανεχόμαστε" τις εξαδέλφες των θαλάσσιων ελεφάντων της πλατφόρμας pier39?
σε αυτά τα λεφτά που βγάζουν και σε αυτές τις συνθήκες που αντιμετωπίζουν , αυτές οι κοπέλες δέχτηκαν να πάνε .
αν η "πελατεία" δεχόταν να πληρώνει αντί 60,80 200 και 300 , θα έβλεπες άλλα .
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
34
Like
3.843
Πόντοι
4.365
σε αυτά τα λεφτά που βγάζουν και σε αυτές τις συνθήκες που αντιμετωπίζουν , αυτές οι κοπέλες δέχτηκαν να πάνε .
αν η "πελατεία" δεχόταν να πληρώνει αντί 60,80 200 και 300 , θα έβλεπες άλλα .

Άντε πάλι το παραμυθάκι με τις εκδιδόμενες που μας κάνουν μεγάλη χάρη που κάθονται να τις πηδάμε. Δεν ξέραμε να δουλεύουμε δυο βδομαδες για να μας παρουν μια πιπα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom