Νέα

Mr Μαλάκας 2023- Προκριματικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tellystalone6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mr. Malakas 2023

  • Alex71 (77 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 44 46,3%
  • Barock (48 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 33 34,7%
  • tellystalone6969 (46 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 31 32,6%
  • daima703 (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 9 9,5%
  • donald-duck (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 19 20,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.814
Like
24.678
Πόντοι
6.256
Ναι! Εγώ τα έχω χαμένα.

Ενώ εσείς που συνεχώς φάσκετε και αντιφάσκετε τα έχετε τετρακόσια.

Και για να έχουμε καλό ρώτημα.. Αφού δεν σας νοιάζω ως περσόνα, γιατί ασχολείστε μαζί μου;

Κι αν η απάντηση είναι για να περνά η ώρα, γιατί αυτό να μην ισχύει και για εμένα;

Υ.Γ. Σε λίγο έρχονται και οι αναρτήσεις που σας υποσχέθηκα.
Εχω ασχοληθηκα με σενα;Θελω αναρτησεις σαν τρελος τις εχω πελωριααααααααα αναγκη!!!
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.341
Like
16.951
Πόντοι
3.556

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.814
Like
24.678
Πόντοι
6.256
Ποιός άρχισε με τις υποδείξεις; :grin:
Εγω το μονο που εκανα ειναι οταν μπηκες εδω μεσα και αρχισες τα δακρυβρεχτα για τον Αλεξ να σου πω οτι σε αυτο το νημα δεν χωρανε τετοιες μαλακιες....θελεις να μαζεψω τις πικροχολες σποντιτσες σου για μενα;Οτι ειμαι τσουτσεκι του Νιπλη,οτι ειμαι περιορισμενης ευθυνης,οτι ειμαι πουστης κτλ....:tooth:

Ειπαμε σε εχει πονεσει που αποχωρησα απο το νηματακι σου αλλα τι να κανουμε να μην πηγαινες το κανεις παππουληδες νο2....τωρα μεινε με τα ζαβα.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.341
Like
16.951
Πόντοι
3.556
Ειπαμε σε εχει πονεσει που αποχωρησα απο το νηματακι σου και εμεινες με τα ζαβα αλλα τι να κανουμε να μην πηγαινες το κανεις παππουληδες νο2....τωρα μεινε με τα ζαβα.
ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΗΘΕΙΑ :coffee:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.006
Πόντοι
25.467
Εγω το μονο που εκανα ειναι οταν μπηκες εδω μεσα και αρχισες τα δακρυβρεχτα για τον Αλεξ να σου πω οτι σε αυτο το νημα δεν χωρανε τετοιες μαλακιες....θελεις να μαζεψω τις πικροχολες σποντιτσες σου για μενα;Οτι ειμαι τσουτσεκι του Νιπλη,οτι ειμαι περιορισμενης ευθυνης,οτι ειμαι πουστης κτλ....:tooth:

Ειπαμε σε εχει πονεσει που αποχωρησα απο το νηματακι σου αλλα τι να κανουμε να μην πηγαινες το κανεις παππουληδες νο2....τωρα μεινε με τα ζαβα.
Τελικά οφείλω να παραδεχθώ ότι περισσότερα "αρχίδια" έχει ο κ. @tellystalone6969 από τους "βγάλε με από την ψηφοφορία" Έχει βάση το ρητό "Από αλλού τα περιμένεις, κι από αλλού σου έρχονται".

τύπε στα παπαρια μας η δεοντολογία και το σαβουάρ βιβ και οι ντραμα κουίν « απο αλλου το περιμενα και αλλου με βρηκε». εδω ειμαστε για το μπάχαλο και το σκουπιδιασμα. μονο και μονο που εγινε στο σωστο τάιμινγκ και κλαίγανε τα ναυαγια οι φιναλίστ χτες, ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ :coffee:

Να σας γραψει και αναλυτικα ποιος ειναι τι....πχ ο Ρετρος ειναι επαιτης,πουτσογλυφτης ή κλακαδορος;

Επισης ποσο μειωμενης οξυδερκειας ειναι ο καθενας σας....αμοιβαδα,ημιβλακας ή διψηφιο ιq;

Ετσι γινονται οι σωστες δουλειες!:confused:

Γιατί δεν με ρωτάτε ευθέως;

Εσάς εννοώ, και τον @RETRO. Για τον κ. @Reznov έχω άλλη γνώμη.

Βγάζεις πικροχολια παππού γιατί τα μόνα άτομα που προκαλούσαν κάποιο ενδιαφέρον στο κατά αλλά βαρετό νήμα σου αποχώρησαν και έμεινες με τους αδιάφορους να γράφετε γεροντιστικα αστεία και μαλακίες.

Γράψε ότι γουστάρεις για μένα η αλήθεια είναι ότι κάνεις πλέον δεν ενδιαφέρεται εδώ μέσα ούτε για σένα ούτε για όσα λες....

Αυτή η τελευταία παράγραφος σηματοδοτεί και την ειδοποιό διαφορά μεταξύ μας. Εσείς τρέφετε την αυταπάτη πως είστε κάτι το διαφορετικά σπουδαίο, και ότι υπάρχουν κάποιοι εδώ μέσα που ενδιαφέρονται για τα περισπούδαστα γραφόμενά σας. Εγώ πάλι, δεν τρέφω αυταπάτες.

Και κάτι ακόμα...

Να με κατηγορεί ως πικρόχολο ένας θιασώτης του "σκουπιδιάσματος", είναι τουλάχιστον φαιδρό.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.341
Like
16.951
Πόντοι
3.556
και περισσοτερο ΠΙΚΡΗ :coffee:
εμενα γιατι με βρίζει ρε τύπε εχεις καταλαβει; ειναι επειδη απαξιώ να γραψω στο καταθλιπτικό νήμα του; η’ επειδη τοτες που ανοιξε την πριβέ ομαδα για τη γλυφαδα τον εγραψα στα παπαρια μου και το φερει βαρέως απο τοτες; :coffee:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.814
Like
24.678
Πόντοι
6.256
εμενα γιατι με βρίζει ρε τύπε εχεις καταλαβει; ειναι επειδη απαξιώ να γραψω στο καταθλιπτικό νήμα του; η’ επειδη τοτες που ανοιξε την πριβέ ομαδα για τη γλυφαδα τον εγραψα στα παπαρια μου και το φερει βαρέως απο τοτες; :coffee:
Ο αλλος εβαλε σκρινσοτ που επιβεβαιωνουν 100% οσα εγραφα πριν για να με αποστομωσει....μαλακα εχει ξεφυγει η κατασταση.:2funny:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.910
Like
74.058
Πόντοι
12.756
εμενα γιατι με βρίζει ρε τύπε εχεις καταλαβει; ειναι επειδη απαξιώ να γραψω στο καταθλιπτικό νήμα του; η’ επειδη τοτες που ανοιξε την πριβέ ομαδα για τη γλυφαδα τον εγραψα στα παπαρια μου και το φερει βαρέως απο τοτες; :coffee:

kristian-rauch-kristijan-survivor.gif
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: RETRO

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.006
Πόντοι
25.467
Εγω το μονο που εκανα ειναι οταν μπηκες εδω μεσα και αρχισες τα δακρυβρεχτα για τον Αλεξ να σου πω οτι σε αυτο το νημα δεν χωρανε τετοιες μαλακιες....θελεις να μαζεψω τις πικροχολες σποντιτσες σου για μενα;Οτι ειμαι τσουτσεκι του Νιπλη,οτι ειμαι περιορισμενης ευθυνης,οτι ειμαι πουστης κτλ....:tooth:

Ειπαμε σε εχει πονεσει που αποχωρησα απο το νηματακι σου αλλα τι να κανουμε να μην πηγαινες το κανεις παππουληδες νο2....τωρα μεινε με τα ζαβα.

Ναι.

Έχασε η Βενετιά βελόνι.

Για το νήμα μου το γράφω. Να επαναλάβω για μια ακόμα φορά, πως δεν τρέφω την αυταπάτη του ότι τα νήματα που ανοίγω είναι για νόμπελ. Τρολλονήματα είναι σε έναν πουτανοϊστότοπο.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.341
Like
16.951
Πόντοι
3.556
Ο αλλος εβαλε σκρινσοτ που επιβεβαιωνουν 100% οσα εγραφα πριν για να με αποστομωσει....μαλακα εχει ξεφυγει η κατασταση.:2funny:
King Crown GIF by Sony Pictures


αστονα ησυχο τύπε. αφου το ζει δεν το βλεπεις ; :coffee: τον εχει ρουφήξει η περσονα του. τριπαρει
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.814
Like
24.678
Πόντοι
6.256
King Crown GIF by Sony Pictures


αστονα ησυχο τύπε. αφου το ζει δεν το βλεπεις ; :coffee: τον εχει ρουφήξει η περσονα του. τριπαρει
Ελα τυπε για να τον ευχαριστησουμε παμε να ξεκινησουμε διαλογο μνημα Αλτσχαιμερ....ξεκιναω εγω και εσεις απο κατω απαντατε με φατσουλες και πουτσες.

Καλησπερα χυστες!!!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: RETRO

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.341
Like
16.951
Πόντοι
3.556
Ελα τυπε για να τον ευχαριστησουμε παμε να ξεκινησουμε διαλογο μνημα Αλτσχαιμερ....ξεκιναω εγω και εσεις απο κατω απαντατε με φατσουλες και πουτσες.

Καλησπερα χυστες!!!

πουστιδοι

:alivedick::alivedick::alivedick:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.006
Πόντοι
25.467
Ο αλλος εβαλε σκρινσοτ που επιβεβαιωνουν 100% οσα εγραφα πριν για να με αποστομωσει....μαλακα εχει ξεφυγει η κατασταση.:2funny:

Το γράφετε για να το πιστέψετε ο ίδιος; Ή τα υπόλοιπα δύο μέλη του τρίο Στούτζες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom