Νέα

Mr Μαλάκας 2023- Προκριματικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tellystalone6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Mr. Malakas 2023

  • Alex71 (77 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 44 46,3%
  • Barock (48 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 33 34,7%
  • tellystalone6969 (46 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 31 32,6%
  • daima703 (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 9 9,5%
  • donald-duck (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 19 20,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.228
Κριτικές
7
Like
14.021
Πόντοι
3.936
Κάνω παράθεση το παραπάνω ΣΗΜΕΡΙΝΟ ποστ που είναι σήμα κατατεθέν της μαλακίας που τον έχει φέρει κορυφή και θα το ξαναβάλω στον τελικό.
Για να μην με πείτε ρουφιάνο αν το ξεθάψω μετά από 10 μέρες :confused:

Δεν αναφέρθηκα σε εσένα τύπε αλλά στον Μετρό που θεωρεί ότι έχει ράμματα για τις γούνες όλων μας,
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.674
Κριτικές
3
Like
11.282
Πόντοι
3.936
προχωρα στο παρασυνθημα, γιατι δεν ειμαι φανατικος πλεον.
ειμαι και εκτος και δεν εχω προσβαση στο αρχειο μου.
Ίδιος τρόπος γραφής ίδιες εξυπνάδες και πνεύμα.ακολουθα τα ποστ κ θα καταλάβεις
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Πάραυτα με λίγο παραπάνω αναζήτηση βρίσκεις ότι θες. Δημόσιο φόρουμ είναι. Ρουφιανιά είναι να βγαίνουν πμ, να καρφώνονται προσωπικά στοιχεία μελών ή να βγαίνουν στη φόρα στοιχεία ταυτοποίησης μελών που έχει γίνει ουκ ολίγες φορες…
Έχεις δίκιο, έχει εδώ κάτι αρρώστους άεργους τύπους που για να γεμίσουν το χρόνο τους 24/7 ψάχνουν ποσταρισματα 1-2-3-5-10 χρόνια πίσω. :confused:
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.260
Κριτικές
40
Like
23.435
Πόντοι
26.096
Έχεις δίκιο, έχει εδώ κάτι αρρώστους άεργους τύπους που για να γεμίσουν το χρόνο τους 24/7 ψάχνουν ποσταρισματα 1-2-3-5-10 χρόνια πίσω. :confused:
κ. barock,
παλαιότερα μαλώσαμε, σκοτωθήκαμε, αλληλοσπαραχθήκαμε ...
Μετά τα βρήκαμε ...
Water under the bridge, ως και η Αγγλίς τροφός μου θα έλεγε...
Επιστρέψτε, σας παρακαλώ, στο Νήμα μας!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: barock
OP
OP
tellystalone6969

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.962
Like
18.278
Πόντοι
3.656
κ. barock,
παλαιότερα μαλώσαμε, σκοτωθήκαμε, αλληλοσπαραχθήκαμε ...
Μετά τα βρήκαμε ...
Water under the bridge, ως και η Αγγλίς τροφός μου θα έλεγε...
Επιστρέψτε, σας παρακαλώ, στο Νήμα μας!


Αν προσπαθήσετε να παίξετε σκάκι με γουρούνια ....
γνωρίζετε την κατάληξη της παρτίδας .......
Και τη δική σας ...
main-qimg-b5e23d9e369390285d3b4584fcaec077-lq
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.260
Κριτικές
40
Like
23.435
Πόντοι
26.096
Αν προσπαθήσετε να παίξετε σκάκι με γουρούνια ....
γνωρίζετε την κατάληξη της παρτίδας .......
Και τη δική σας ...
main-qimg-b5e23d9e369390285d3b4584fcaec077-lq
κ. Λάκη,
γνωρίζετε ότι σας εκτιμώ και αυτό το δήλωνα ακόμη και σε εποχές, που τα πράγματα ήταν πολύ αρνητικά για εσάς εδώ στο μπου.
Και ουδέποτε αρνήθηκα την παρουσία σας στο Νήμα των παππούληδων. Δεν συμφωνούμε σε όλα ή μάλλον δεν συμφωνούμε σε πολλά αλλά παρόλα αυτά ακούω τον λόγο σας με προσοχή.
Έχετε ευρυμάθεια και χειρίζεστε την γλώσσα μας αρτίως!

Ειλικρινά όμως μην με απειλείτε. Δεν έχω μασήσει σε πολύ πιο δύσκολες καταστάσεις από αυτές του διαδικτύου και πιστεύω ότι αυτό μέσα σας θα πρέπει να το γνωρίζετε αν έχετε παρακολουθήσει τις αναρτήσεις μου.

Έκανα πάρα πολλά λάθη κατά την πρώτη μου περίοδο στο μπου. Δημιούργησα πολλούς εχθρούς και με τους περισσότερους τώρα έχω συμφιλιωθεί . Τους ζήτησα συγνώμη και αυτοί το ανταπόδωσαν.

Η σχέση μου με τον κ. barock πέρασε από πολλά σκαμπανεβάσματα. Τα χρόνια όμως πέρασαν και τώρα πιστεύω ότι υπάρχει μία σχέση αλληλοεκτίμησης και αυτός όπως επίσης και εσείς είστε ευπρόσδεκτοι στο Νήμα των παππούληδων. Αρκεί να μην κουβαλήσετε τις μεταξύ σας διαμάχες.

Αλλά σας παρακαλώ, όχι απειλές σ΄ εμένα. Δεν γνωρίζετε την εκπαίδευσή μου.
Σας φιλώ!
 
  • Like
Αντιδράσεις: barock
OP
OP
tellystalone6969

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.962
Like
18.278
Πόντοι
3.656
κ. Λάκη,
γνωρίζετε ότι σας εκτιμώ και αυτό το δήλωνα ακόμη και σε εποχές, που τα πράγματα ήταν πολύ αρνητικά για εσάς εδώ στο μπου.
Και ουδέποτε αρνήθηκα την παρουσία σας στο Νήμα των παππούληδων. Δεν συμφωνούμε σε όλα ή μάλλον δεν συμφωνούμε σε πολλά αλλά παρόλα αυτά ακούω τον λόγο σας με προσοχή.


Η σχέση μου με τον κ. barock πέρασε από πολλά σκαμπανεβάσματα. Τα χρόνια όμως πέρασαν και τώρα πιστεύω ότι υπάρχει μία σχέση αλληλοεκτίμησης και αυτός όπως επίσης και εσείς είστε ευπρόσδεκτοι στο Νήμα των παππούληδων. Αρκεί να μην κουβαλήσετε τις μεταξύ σας διαμάχες.

Αλλά σας παρακαλώ, όχι απειλές σ΄ εμένα. Δεν γνωρίζετε την εκπαίδευσή μου.
Σας φιλώ!
Που την είδες την απειλή φίλε μου ;
Άπειρες φορές , έχω αναφέρει ότι είμεθα ελεύθεροι να κάνουμε ό,τι γουστάρουμε.
Θεωρώ ότι είστε έξυπνος , οπότε δεν το επαναλαμβάνω με εσάς.

Περισσότερο ενημερωτικά σας ανέφερα , ό,τι ανέφερα.
Το συγκεκριμένο "άτομο" , είναι σκουπίδι του φόρουμ .
Έχει συνεχή παρουσία 10++ ετών και 6ψήφιο αριθμό posts με τα δύο τουλάχιστον τελευταία προφίλ .
Το 90% και πλέον αυτών , είναι επιθέσεις σε άλλα μέλη και γαλάζια προπαγάνδα . ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ.

Σε εμένα , είχε αφιερώσει 5ψηφιο αριθμό posts στους "διαγωνισμούς" του στέκα
ΠΡΙΝ ΜΑΘΩ ΤΗΝ "ΥΠΑΡΞΗ" ΤΟΥ. Τεκμήρια περί αυτού , υπάρχουν ,αφού δεν έχουν σβηστεί τα posts .
Είχε γράψει για μένα 4ψηφιο αριθμο posts επαναλαμβάνω στις ψηφοφορίες του στέκα
ΕΝΩ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΑ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΕ.
Ασχολούνταν επί μήνες , 24/7 με το ζήτημα αυτό .

Εννοείται , είναι αναφαιρετο δικαίωμά σας .... να τον κάνετε φίλο σας ή κολλητό σας ...
αν εγκρίνετε το ποιόν τέτοιων ... ατόμων .....
Ουδέποτε θα αμφισβητούσα τέτοιο δικαίωμα !

Απλώς τονίζω κάποιες αναμφισβήτητες και τεκμηριωμένες πραγματικότητες ....
γιατί λόγω βιασύνης μερικές φορές γίνονται ... λάθη ....
Τα νούμερα , συγκεκριμένα ... και με ακρίβεια ...
Μιλάμε για πάνω από 100.000 posts .
Επιθέσεις σε άλλα μέλη, είναι άνω των 50.000 posts (τα άλλα 40.000 είναι posts αφισσοκόλλησης και κομματοσκυλίασης)
Από αυτά τα 30.000 posts απευθύνονται σε εμένα.
(posts περιεχομένου άλλου από επιθέσεις και κομματοσκυλίασης δηλ. δεν έχει ούτε 10.000 ) .

Περιττό να αναφέρω, έξυπνος είστε,
ότι αν θέλετε να έχετε κολλητούς τέτοια περιττώματα , πτύελα βοθρολύμματα μέλη
δικαίωμά σας ! Κανένα εμπόδιο από μένα, καμία απειλή ΦΥΣΙΚΑ ,
έχετε τις ευχές μου !

Υ.Γ. Σχετικά με την πρόσκληση , ευχαριστώ θερμά , αλλά προσωπικά αποφεύγω την συνύπαρξη με περιττώματα πτύελα βοθρολύμματα μέλη αυτής της ποιότητος, αν και βρίσκονται σε λίστα αγνόησης.
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.260
Κριτικές
40
Like
23.435
Πόντοι
26.096
Που την είδες την απειλή φίλε μου ;
Άπειρες φορές , έχω αναφέρει ότι είμεθα ελεύθεροι να κάνουμε ό,τι γουστάρουμε.
Θεωρώ ότι είστε έξυπνος , οπότε δεν το επαναλαμβάνω με εσάς.

Περισσότερο ενημερωτικά σας ανέφερα , ό,τι ανέφερα.
Το συγκεκριμένο "άτομο" , είναι σκουπίδι του φόρουμ .
Έχει συνεχή παρουσία 10++ ετών και 6ψήφιο αριθμό posts με τα δύο τουλάχιστον τελευταία προφίλ .
Το 90% και πλέον αυτών , είναι επιθέσεις σε άλλα μέλη και γαλάζια προπαγάνδα . ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ.

Σε εμένα , είχε αφιερώσει 5ψηφιο αριθμό posts στους "διαγωνισμούς" του στέκα
ΠΡΙΝ ΜΑΘΩ ΤΗΝ "ΥΠΑΡΞΗ" ΤΟΥ. Τεκμήρια περί αυτού , υπάρχουν ,αφού δεν έχουν σβηστεί τα posts .
Είχε γράψει για μένα 4ψηφιο αριθμο posts επαναλαμβάνω στις ψηφοφορίες του στέκα
ΕΝΩ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΑ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΕ.
Ασχολούνταν επί μήνες , 24/7 με το ζήτημα αυτό .

Εννοείται , είναι αναφαιρετο δικαίωμά σας .... να τον κάνετε φίλο σας ή κολλητό σας ...
αν εγκρίνετε το ποιόν τέτοιων ... ατόμων .....
Ουδέποτε θα αμφισβητούσα τέτοιο δικαίωμα !

Απλώς τονίζω κάποιες αναμφισβήτητες και τεκμηριωμένες πραγματικότητες ....
γιατί λόγω βιασύνης μερικές φορές γίνονται ... λάθη ....
Τα νούμερα , συγκεκριμένα ... και με ακρίβεια ...
Μιλάμε για πάνω από 100.000 posts .
Επιθέσεις σε άλλα μέλη, είναι άνω των 50.000 posts (τα 40.000 είναι posts αφισσοκόλλησης και κομματοσκυλίασης)
Από αυτά τα 30.000 posts απευθύνονται σε εμένα.

Περιττό να αναφέρω, έξυπνος είστε,
ότι αν θέλετε να έχετε κολλητούς τέτοια περιττώματα , πτύελα βοθρολύμματα μέλη
δικαίωμά σας ! Κανένα εμπόδιο από μένα, καμία απειλή ΦΥΣΙΚΑ ,
έχετε τις ευχές μου !
κ. Λάκη,
συγνώμη εάν εξέλαβα το υπό σφαγήν γουρούνι ως απειλή σε βάρος μου.
Ανακαλώ!

Δεν με ενδιαφέρουν ούτε με αφορούν οι διαμάχες ανάμεσα σε εσάς του δύο.

Για εμένα είστε και οι δύο ευπρόσδεκτοι στο Νήμα των παππούληδων και εκτιμώ και τους δύο από εσάς. Στους παππούληδες δεν συζητάμε αθλητικά και πολιτικά. Είναι Νήμα για την εξερεύνηση του εαυτού μας και την αναγνώριση των λαθών μας.

κ. Λάκη, αν και γνωρίζω ότι θα αντιμετωπίσω αρνητικά σχόλια, δηλώνω δημόσια ότι εκτιμώ την ευρυμάθειά σας και το εύγλωττόν σας! :hi:
 
OP
OP
tellystalone6969

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.962
Like
18.278
Πόντοι
3.656
κ. Λάκη,
συγνώμη εάν εξέλαβα το υπό σφαγήν γουρούνι ως απειλή σε βάρος μου.
Ανακαλώ!
Η φωτογραφία, ουδεμία σχέση είχε με τη μοίρα του ζωντανού.
Εστίαζε αποκλειστικά στην καθαριότητα του περιβάλλοντα χώρου, την αισθητική και την οσμή.
Που και πάλι καλύτερη είναι , από αυτή στην οποία μπορούν να σε φέρουν .... εκλεκτά μέλη !
Εστιάστε στα νούμερα που ανέφερα.
Για τα οποία υπάρχουν και τεκμήρια .
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.269
Πόντοι
8.006
κ. Λάκη,
συγνώμη εάν εξέλαβα το υπό σφαγήν γουρούνι ως απειλή σε βάρος μου.
Ανακαλώ!

Δεν με ενδιαφέρουν ούτε με αφορούν οι διαμάχες ανάμεσα σε εσάς του δύο.

Για εμένα είστε και οι δύο ευπρόσδεκτοι στο Νήμα των παππούληδων και εκτιμώ και τους δύο από εσάς. Στους παππούληδες δεν συζητάμε αθλητικά και πολιτικά. Είναι Νήμα για την εξερεύνηση του εαυτού μας και την αναγνώριση των λαθών μας.

κ. Λάκη, αν και γνωρίζω ότι θα αντιμετωπίσω αρνητικά σχόλια, δηλώνω δημόσια ότι εκτιμώ την ευρυμάθειά σας και το εύγλωττόν σας! :hi:
Η ποιοτητα σας ειναι αδιαμφισβητητη οπως και το ηθος σας και η ευγενεια του χαρακτηρα σας, συναδελφε.
Θεωρω ομως ότι ματαιοπονείτε προσπαθώντας να ανεύρετε πεδίο σύγκλισης με ανθρωπους που δεν ειναι δεκτικοί προς τούτο. Ευχομαι να λαθεύω.
Εχετε τον σεβασμό μου, κάθε μερα και περισσότερο.
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.260
Κριτικές
40
Like
23.435
Πόντοι
26.096
Η ποιοτητα σας ειναι αδιαμφισβητητη οπως και το ηθος σας και η ευγενεια του χαρακτηρα σας, συναδελφε.
Θεωρω ομως ότι ματαιοπονείτε προσπαθώντας να ανεύρετε πεδίο σύγκλισης με ανθρωπους που δεν ειναι δεκτικοί προς τούτο. Ευχομαι να λαθεύω.
Εχετε τον σεβασμό μου, κάθε μερα και περισσότερο.
Σεις, κ. συνάδελφε, είστε ένα από τα άτομα που σκεπτόμουν όλο το διάστημα που είχα αποχωρήσει από το μπου.
Σας έχω ζητήσει δημόσια συγνώμη για την παλαιότερην απεχθή σε βάρος σας συμπεριφοράν μου και την αποδεχθήκατε. Ελπίζω να έχετε μεταφέρει την ειλικρινή συγνώμη μου και προς την κα. Ρόζυ.
Εγώ προσωπικά ακόμη δεν έχω ακόμη συγχωρέσει στον εαυτό μου την τότε συμπεριφορά μου...
 
  • Like
Αντιδράσεις: alex71

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.269
Πόντοι
8.006
Σεις, κ. συνάδελφε, είστε ένα από τα άτομα που σκεπτόμουν όλο το διάστημα που είχα αποχωρήσει από το μπου.
Σας έχω ζητήσει δημόσια συγνώμη για την παλαιότερην απεχθή σε βάρος σας συμπεριφοράν μου και την αποδεχθήκατε. Ελπίζω να έχετε μεταφέρει την ειλικρινή συγνώμη μου και προς την κα. Ρόζυ.
Εγώ προσωπικά ακόμη δεν έχω ακόμη συγχωρέσει στον εαυτό μου την τότε συμπεριφορά μου...
Σας διαβεβαιωνω με ολη την δύναμη της ψυχης μου και στο λογο της τιμής μου, ότι δεν έχει απομείνει ουδέν από εκείνη την ατυχή περίοδο. Εχω μεταφέρει τον σχετικό διαλογο στην κα Ροζυ και δεν υπάρχει ειλικρινως ουδέν πρόβλημα. Σας παρακαλώ θερμά να μην διατηρείτε καμία αμφιβολια για την πλήρη ειρήνευση.
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.260
Κριτικές
40
Like
23.435
Πόντοι
26.096
Σας διαβεβαιωνω με ολη την δύναμη της ψυχης μου και στο λογο της τιμής μου, ότι δεν έχει απομείνει ουδέν από εκείνη την ατυχή περίοδο. Εχω μεταφέρει τον σχετικό διαλογο στην κα Ροζυ και δεν υπάρχει ειλικρινως ουδέν πρόβλημα. Σας παρακαλώ θερμά να μην διατηρείτε καμία αμφιβολια για την πλήρη ειρήνευση.
Σας ευχαριστώ, κύριε! :hi:
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.260
Κριτικές
40
Like
23.435
Πόντοι
26.096
Η φωτογραφία, ουδεμία σχέση είχε με τη μοίρα του ζωντανού.
Εστίαζε αποκλειστικά στην καθαριότητα του περιβάλλοντα χώρου, την αισθητική και την οσμή.
Που και πάλι καλύτερη είναι , από αυτή στην οποία μπορούν να σε φέρουν .... εκλεκτά μέλη !
Εστιάστε στα νούμερα που ανέφερα.
Για τα οποία υπάρχουν και τεκμήρια .
κ. Λάκη,
η φωτογραφία είχε αίματα, εάν δεν σφάλλω.
Σε κάθε όμως περίπτωση σας επαναλαμβάνω ότι οι μεταξύ σας διαμάχες δεν με ενδιαφέρουν ούτε με αφορούν.
Να έχετε μία καλή ημέρα!
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.746
Like
6.524
Πόντοι
2.356
Ωιμέ, τι κακό μας έχει βρει σήμερα :undecided:

Παρακαλούνται οι φιλοφρονήσεις, οι συγγνώμες και οι πιθανές επιλύσεις-γεφυρώσεις διαφορών μεταξύ των μελών να αναβληθούν άμεσα μεχρι 01/01/24. Πάτε να μπουρλωτιάσετε το υπέροχο κλίμα :headbang2:που με κόπο φτιάξαμε τόσες μέρες:tickedoff:
Χτύπα κανα-δυο χαπακια. Θα σε βοηθήσουν ν' αντεξεις. :confused:

1703067219359.png
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.310
Like
3.577
Πόντοι
1.706
Ε μα τις Άγιες και Γιορτινές αυτές ημέρες να έχουμε τέτοιες συμπεριφορές εδώ μέσα.
Α-Ι-Σ-Χ-Ο-Σ :coffee::coffee::coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom