Νέα

Mr Μαλάκας 2023- Προκριματικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tellystalone6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mr. Malakas 2023

  • Alex71 (77 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 44 46,3%
  • Barock (48 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 33 34,7%
  • tellystalone6969 (46 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 31 32,6%
  • daima703 (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 9 9,5%
  • donald-duck (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 19 20,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.471
Πόντοι
8.846
Ενημερώστε τον φίλο Τέλη Σταλόνε ότι με λένε Μενέδημο και όχι Μηνέδημο - αν εννοεί εμένα.

(Είδα ότι ένας βλάκας με ψήφισε κιόλας. Έχω στο νου μου έναν. Χαχα. Έναν εξυπνατζή.)
θα μπορούσε να είναι και χειρότερα γραμμένο κ. Μυναιδοίμε :confused:
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.471
Πόντοι
8.846
Θες να πεις ότι όλο αυτό είναι ένα ψέμα?
...μια ανάσα μια πνοή
σα λουλούδι κάποιος τέλλυς
θα μας κόψει μιαν αυγή
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

θα τα κλείσουμε σιγά σιγά όλα τα φυσικά μαγαζιά των φτωχομπινέδων έχουμε τον υπουργό με το μέρος μας :wanker:


ούτε αυτός θα στο δώσει με 3.5 ευρώ θα σου πει 20+φπα γιατί ο χατζηδάκης μου έβαλε τεκμήριο :thefinge::thefinge::thefinge::thefinge::thefinge:
μπαλιόπουστες ιντερνετικοί να σας καούν τα μόντεμ...
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.761
Κριτικές
8
Like
33.421
Πόντοι
6.536
Μπαααα, μη το λες. Έχει κι άλλα γκανιάν η κουρσα.


:confused::confused::confused:
Έχεις δει πολλούς να εύχονται ψόφο σε οικογένεια και παιδιά?
Απορώ με σας που δεν του λέτε και τίποτα.
Αν εγώ αλληλοβρίζομαι με σένα,τα παιδιά σου και η οικογένεια σου τι μου φταίνε?
Και δεν το έχει κάνει μια φορά.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.471
Πόντοι
8.846
ανεβαίνει κάπως ο τέλλυς...
αν και νομίζω εχει στρατηγική, κρατάει δυνάμεις για το τέλος
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.761
Κριτικές
8
Like
33.421
Πόντοι
6.536

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.919
Like
14.355
Πόντοι
3.656
μπαλιόπουστες ιντερνετικοί να σας καούν τα μόντεμ...
έχουμε τον σέρβερ στη Γερμανία που έχουν σοβαρές εγκαταστάσεις και ασφαλίζουν ακόμα και τα καλώδια


τι μας πέρασες τίποτα φτωχούς να ξεσκονίζουμε το ρούτερ της βόνταφον στο γραφειάκι μας είμαστε επαγγελματίες στην Ελλάδα 2.0 και ηγούμαστε της βιομηχανικής επανάστασης
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.694
Like
6.396
Πόντοι
2.356
Έχεις δει πολλούς να εύχονται ψόφο σε οικογένεια και παιδιά?
Απορώ με σας που δεν του λέτε και τίποτα.
Αν εγώ αλληλοβρίζομαι με σένα,τα παιδιά σου και η οικογένεια σου τι μου φταίνε?
Και δεν το έχει κάνει μια φορά.
Ε, καλά. Κι εμένα όταν έπιασε κάποιος τη μάνα μου στο στόμα, δεν είδα να αντιδράει κανείς, ειδικά από τους ευθικτους. Όχι ότι δεν ξέρω που είμαι κι ότι ξαφνιάστηκα κιόλας.
Για να είσαι σωστός, εγώ του έγραψα ότι με τους καρκίνους είναι λάθος. Όπως έγραψα και σε αυτόν που έβριζε τη μάνα του barock νομίζω, ότι είναι λάθος.
Από κει και πέρα δε μπορώ να κάνω κάτι άλλο. Εχω δει χειρότερα σκουπίδια εδώ μέσα να πιάνουν οικογένειες και παιδιά στο στόμα τους και να μην τρέχει κάστανο. Και όχι μόνο να μη μαζεύονται αλλά να πουλάνε και νταηλικι στον κακόμοιρο που τόλμησε και δικαίως, να διαμαρτυρηθεί ο άνθρωπος.
Να μη θυμηθούμε ποιός μας έλεγε για κείνον τον κακόμοιρο που έπνιξαν, πως καλώς τον επνιξαν κι ότι εξαιτίας του "μαλακα" αυτού θα την πλήρωνε ο υποπλοίαρχος που απλά έκανε τη δουλειά του. Και ποιός βγήκε να τον υποστηρίξει στο γενικό κράξιμο που έφαγε και να μας πει ότι μια χαρά τα έλεγε ο ανισόρροπος. Διακρίνεται εδώ στην κούρσα.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.781
Like
24.633
Πόντοι
6.256
Kαλώ όλα τα μέλη να μποικοταρουν αυτον τον fake διαγωνισμο και να περιμενουν τον Στέκα ως καθ' υλην αρμοδιο να τον πραγματοποιησει.
Εχει καταντησει βαρετο καθε χρονο ο Λακης να φτιαχνει δικο του διαγωνισμό επειδή θεωρει στημενο τον κανονικο. Θυμομαστε προπερσι που εφτιαξε δικο του, επειδη στον κανονικο εβγαινε πρωτος.
Προφανως λοιπον πρεπει να αγνοηθεί το νημα αυτο επιδεικτικά.
Καλω ολα τα μελη να γραψουν στα αρχιδια τους τον Αλεξ και να στηριξουν αυτον τον fake διαγωνισμο και οχι τον αλλον fake διαγωνισμο που ετοιμαζεται να φτιαξει η ΜΠΑΡΟΥΦΑ και ο μαιντανος Αθηναιος.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.471
Πόντοι
8.846
έχουμε τον σέρβερ στη Γερμανία που έχουν σοβαρές εγκαταστάσεις και ασφαλίζουν ακόμα και τα καλώδια


τι μας πέρασες τίποτα φτωχούς να ξεσκονίζουμε το ρούτερ της βόνταφον στο γραφειάκι μας είμαστε επαγγελματίες στην Ελλάδα 2.0 και ηγούμαστε της βιομηχανικής επανάστασης
θα σε συστήσω στον πιερρακάκη !!!
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.761
Κριτικές
8
Like
33.421
Πόντοι
6.536
Ε, καλά. Κι εμένα όταν έπιασε κάποιος τη μάνα μου στο στόμα, δεν είδα να αντιδράει κανείς, ειδικά από τους ευθικτους. Όχι ότι δεν ξέρω που είμαι κι ότι ξαφνιάστηκα κιόλας.
Για να είσαι σωστός, εγώ του έγραψα ότι με τους καρκίνους είναι λάθος. Όπως έγραψα και σε αυτόν που έβριζε τη μάνα του barock νομίζω, ότι είναι λάθος.
Από κει και πέρα δε μπορώ να κάνω κάτι άλλο. Εχω δει χειρότερα σκουπίδια εδώ μέσα να πιάνουν οικογένειες και παιδιά στο στόμα τους και να μην τρέχει κάστανο. Και όχι μόνο να μη μαζεύονται αλλά να πουλάνε και νταηλικι στον κακόμοιρο που τόλμησε και δικαίως, να διαμαρτυρηθεί ο άνθρωπος.
Να μη θυμηθούμε ποιός μας έλεγε για κείνον τον κακόμοιρο που έπνιξαν, πως καλώς τον επνιξαν κι ότι εξαιτίας του "μαλακα" αυτού θα την πλήρωνε ο υποπλοίαρχος που απλά έκανε τη δουλειά του. Και ποιός βγήκε να τον υποστηρίξει στο γενικό κράξιμο που έφαγε και να μας πει ότι μια χαρά τα έλεγε ο ανισόρροπος. Διακρίνεται εδώ στην κούρσα.
Εγώ δεν έχω δεί αλλον να συμπεριφέρεται έτσι.
Όυτε πρόσεξα αυτόν που έβρισε την μητέρα σου.
Ποιό αρχίδι είναι?
Το χειρότερο ζώο εδώ μέσα όμως είναι αυτός.
Δεν έχει θέση με φυσιολογικούς ανθρώπους.
Και αμα πας να του πείς κάτι σε κάνει ιγκνόρ για να μην σου απαντήσει στα ίσια.
Είναι επί 10 χειρότερος μαλάκας από αυτούς τους 2 που λέτε.
Για εκείνον που πνίγηκε γαμησέ τα.
Ξέρεις την άποψη μου.
Τα άλλα που λες για νταηλίκι που δεν μίλησε κανένας για ποιό λες?
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.919
Like
14.355
Πόντοι
3.656

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.761
Κριτικές
8
Like
33.421
Πόντοι
6.536
Καλω ολα τα μελη να γραψουν στα αρχιδια τους τον Αλεξ και να στηριξουν αυτον τον fake διαγωνισμο και οχι τον αλλον fake διαγωνισμο που ετοιμαζεται να φτιαξει η ΜΠΑΡΟΥΦΑ και ο μαιντανος Αθηναιος.
Καλά όσα λές αλλά όχι και μαϊντανός ο αδερφός.
Συμμαζέψου.....

:knuppel:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.497
Like
51.613
Πόντοι
12.756
Καλω ολα τα μελη να γραψουν στα αρχιδια τους τον Αλεξ και να στηριξουν αυτον τον fake διαγωνισμο και οχι τον αλλον fake διαγωνισμο που ετοιμαζεται να φτιαξει η ΜΠΑΡΟΥΦΑ και ο μαιντανος Αθηναιος.
ρε ΓΑΜΙΟΛΗ δεν κανω εγω τον διαγωνισμο..
ΜΠΟΥΕΦΑ ΚΑΙ ΜΦΙΦΑ θα τον φτιαξουν ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ..
ψηφισε εσυ εδω δεν πειραζει:coffee:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.761
Κριτικές
8
Like
33.421
Πόντοι
6.536
ρε ΓΑΜΙΟΛΗ δεν κανω εγω τον διαγωνισμο..
ΜΠΟΥΕΦΑ ΚΑΙ ΜΦΙΦΑ θα τον φτιαξουν ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ..
ψηφισε εσυ εδω δεν πειραζει:coffee:
Ανησύχησα γιατί ο Χελ είναι δύναμη,γιατρός,φαινόταν αξιοσέβαστο μέλος.

:coffee:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.497
Like
51.613
Πόντοι
12.756

pablo001

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
202
Like
422
Πόντοι
21
Στηρίξτε όλοι @alex71 , είναι όνειρο του να κερδίσει συνεχόμενες εκλογικές διαδικασίες όπως το γλυφιτζουρακι του ο Μητσοτάκης...:confused::confused::confused:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.497
Like
51.613
Πόντοι
12.756
Στηρίξτε όλοι @alex71 , είναι όνειρο του να κερδίσει συνεχόμενες εκλογικές διαδικασίες όπως το γλυφιτζουρακι του ο Μητσοτάκης...:confused::confused::confused:
αξιοσεβαστε Εσκομπαρ θα σου δοθει η ευκαιρια να κανεις προεκλογικο αγωνα για το πουλεν σου..υπομονη λιγο ακομα στηνεται το βαρ και ολα ετοιμα για τον διαγωνισμο
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.382
Like
23.036
Πόντοι
5.506
θα τα κλείσουμε σιγά σιγά όλα τα φυσικά μαγαζιά των φτωχομπινέδων έχουμε τον υπουργό με το μέρος μας :wanker:


ούτε αυτός θα στο δώσει με 3.5 ευρώ θα σου πει 20+φπα γιατί ο χατζηδάκης μου έβαλε τεκμήριο :thefinge::thefinge::thefinge::thefinge::thefinge:
Εντάξει, μέχρι 45 δίνω, σεντ παραπάνω. :confused::confused::confused::confused:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.327
Like
16.855
Πόντοι
3.556
μεχρι στιγμης η πρωτη τριάδα ειναι ΜΑΣΙΦ αλεξ 21, μπαροκ 18 και μακαρίτης πξ 17. δεν τους κουνάει ουτε σεισμός ειδικα τον πξ λογω κέντρου βάρους. :coffee:αν παμε σε ημιτελικά προβλεπω σφαγή.θα γραφτούν ένδοξες σελιδες μαλακιας ιστορίας.:wanker::wanker::wanker::wanker:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom