Νέα

Mr Μαλάκας 2023- Προκριματικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tellystalone6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Mr. Malakas 2023

  • Alex71 (77 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 44 46,3%
  • Barock (48 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 33 34,7%
  • tellystalone6969 (46 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 31 32,6%
  • daima703 (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 9 9,5%
  • donald-duck (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 19 20,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
16.040
Like
14.575
Πόντοι
3.656
Μην κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτρια..
Ο καθένας ότι έχει ρε τύπε άλλος πτυχία άλλος λεφτά άλλος ε9 :confused:

μη κοιτάς εγώ είμαι πιο αμόρφωτος από τις πέτρες δε ξέρω τι λέω τις περισσότερες φορές

αλλά ξέρεις πόσοι πτυχιούχοι στέλνουν βιογραφικά για χαμαλοδουλειές???? :coffee:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
@RETRO δες εδω λιγο :undecided:

τι λες? αν και καθυστερημενοι πουτσογλειφτες και το μηδεν απο οτι θυμαμαι μπομπα το πηγαιναμε οταν ειμασταν εκει...

αυτο λες να ψιλο-πιανει για αχαριστια?

ξερεις απο αυτες που τα παιδια εδω ειναι υπερ-ευαισθητα δεν την ανεχονται δεν την σηκωνει η πετσα τους κλπ κλπ? :undecided:

Το έχει δει. Προτιμά όμως να κρύβεται πίσω από τα αρχίδια του Νίπλη, αντί να μου απαντά ευθέως.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.807
Κριτικές
6
Like
11.289
Πόντοι
3.936
Ο καθένας ότι έχει ρε τύπε
Κανονικα ο διαγωνισμος θα επρεπε να γινει για το ποιος εχει παει στους περισοτερους οικους, αφου βρισκομαστε σε τετοιο σαιτ. Ή ποιος εχει καλεσει τις περισσοτερες εκδιδομενες σπιτι του.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846
:angel:ποια διπλώματα ρε τύπε...εκτός του ότι το μέσο μέλος του μπου έχει μόνο δίπλωμα οδήγησης (και αν το έχει και αυτό) :confused:

εδώ είναι ένας χώρος που δεν κρίνουμε αν το ψωμί σου το βγάζεις με σκόνες σκιπ ή με βότανα από τα ζωνιανά ή με αν κάνεις εργατοτεχνικές εργασίες σε πιστωτικά ιδρύματα :coffee::coffee::coffee::coffee::coffee::coffee:

και επειδή ξέρω κάτι πτυχιούχους που δούλευαν στο αντικείμενο τους σε εταιρείες και τώρα δουλεύουν ως εργάτες και βγάζουν περισσότερα λεφτά......



άσε τα σάπια και ξεκίνα να βγάζεις φώτο τις στάκες με τα 50ρικα αν έχεις.....το μπου είναι αμείλικτο :wanker:
Μας τσουβάλιασες όλους ρε σαούλ !! Δημοσιογράφος είσαι? :confused:
2 κιλά διπλώματα διαθέτουμε :angel:
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846
Κανονικα ο διαγωνισμος θα επρεπε να γινει για το ποιος εχει παει στους περισοτερους οικους, αφου βρισκομαστε σε τετοιο σαιτ. Ή ποιος εχει καλεσει τις περισσοτερες εκδιδομενες σπιτι του.
Τύπε εδώ δεν μπορουμε να αποδείξουμε τα ρολεξ και τα πορσικά, τις εκδιδόμενες στο σπίτι θα μετραμε? :grin:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
σωστο

οταν φυγαμε βεβαια μονο ο αλλος με το αστειο για το λαστ κριστμας εμεινε εκει να ποσταρει σαν τον πνιγμενο μεσοπελαγα :2funny:

οποτε δεν ξερεις ποιους εννοει ισως καποιους που δεν τους ξερουμε.."αλλοι" θα ειναι και αυτοι

Ναι.

Και όταν φύγατε, έχασε η Βενετιά βελόνι.

Δείτε κύριε,

Προσωπικά δεν διατηρώ ψευδαισθήσεις. Ούτε ποτέ διατηρούσα την εντύπωση πως τα νήματα που ανοίγω είναι κάτι το παραπάνω από τρολλονήματα σε έναν ιστότοπο για πουτάνες.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
16.040
Like
14.575
Πόντοι
3.656
Κανονικα ο διαγωνισμος θα επρεπε να γινει για το ποιος εχει παει στους περισοτερους οικους, αφου βρισκομαστε σε τετοιο σαιτ. Ή ποιος εχει καλεσει τις περισσοτερες εκδιδομενες σπιτι του.
Έχει από όλα το σάη υπάρχει πολυφωνία και ελευθερία λόγου που είναι το σημαντικότερο όλων

Τι σπίτι του ρε μπρο γιαυτό υπάρχουν τα ξενοδοχεία....χωρίς καμία κακή πρόθεση...δεν θα έδινα ποτέ την διεύθυνση του σπιτιου μου σε υπηρεσίες εσκορτς ούτε θα καλούσα στο σπίτι μου για τέτοιες υπηρεσίες.

Άσε που και οι ίδιες λογικά αισθάνονται πιο ασφαλείς σε ένα ξενοδοχείο παρά στο σπίτι του κάθε άγνωστου:confused:
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.422
Κριτικές
32
Like
27.800
Πόντοι
8.346
Ναι.

Και όταν φύγατε, έχασε η Βενετιά βελόνι.

Δείτε κύριε,

Προσωπικά δεν διατηρώ ψευδαισθήσεις. Ούτε ποτέ διατηρούσα την εντύπωση πως τα νήματα που ανοίγω είναι κάτι το παραπάνω από τρολλονήματα σε έναν ιστότοπο για πουτάνες.
....δν μιλας ομορφα ομως!!!
Πες εκδιδομενες, πες ιεροδουλες, πες "πεταλουδιτσες" :cheesy::cheesy::cheesy:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.495
Κριτικές
1
Like
35.677
Πόντοι
6.256
Κανονικα ο διαγωνισμος θα επρεπε να γινει για το ποιος εχει παει στους περισοτερους οικους, αφου βρισκομαστε σε τετοιο σαιτ. Ή ποιος εχει καλεσει τις περισσοτερες εκδιδομενες σπιτι του.
Εμεις εδω βραβευουμε τον mr malaka 2023.
Οι πρωταθλητες των οικων ας ανοιξουν αλλο νήμα
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.817
Like
24.680
Πόντοι
6.256
σωστο

οταν φυγαμε βεβαια μονο ο αλλος με το αστειο για το λαστ κριστμας εμεινε εκει να ποσταρει σαν τον πνιγμενο μεσοπελαγα :2funny:

οποτε δεν ξερεις ποιους εννοει ισως καποιους που δεν τους ξερουμε.."αλλοι" θα ειναι και αυτοι
Επειδη δεν παρακολουθω ποιο ειναι το αστειο με το λαστ κριστμας...εχω πελωρια αναγκη να γελασω.:confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: RETRO

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
Να σας γραψει και αναλυτικα ποιος ειναι τι....πχ ο Ρετρος ειναι επαιτης,πουτσογλυφτης ή κλακαδορος;

Επισης ποσο μειωμενης οξυδερκειας ειναι ο καθενας σας....αμοιβαδα,ημιβλακας ή διψηφιο ιq;

Ετσι γινονται οι σωστες δουλειες!:confused:

Γιατί δεν με ρωτάτε ευθέως;

Εσάς εννοώ, και τον @RETRO. Για τον κ. @Reznov έχω άλλη γνώμη.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.817
Like
24.680
Πόντοι
6.256
Γιατί δεν με ρωτάτε ευθέως;

Εσάς εννοώ, και τον @RETRO. Για τον κ. @Reznov έχω άλλη γνώμη.
Μειωμενης οξυδερκειας και κλακαδορος του Νιπλη εγω;

Εχεις ξεκουτιανει τελειως γερο....:2funny:

Δεν παρεξηγω ομως πρεπει να ειναι πολυ καταθλιπτικο να εισαι ολομοναχος λιγο πριν το τελος και η μονη σου παρηγορια να ειναι ενα σαι για πουτανες....
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.817
Like
24.680
Πόντοι
6.256
Ελα ρε @Reznov δεν εννοουσε εσενα ο μπαρμπας....για εμενα ελεγε!Οπως δεν εννοουσε ο Αλεξ τον Νιπλη ενα πραγμα....:2funny:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
Μειωμενης οξυδερκειας και κλακαδορος του Νιπλη εγω;

Εχεις ξεκουτιανει τελειως γερο....:2funny:

Δεν παρεξηγω ομως πρεπει να ειναι πολυ καταθλιπτικο να εισαι ενα ολομοναχος λιγο πριν το τελος και η μονη σου παρηγορια να ειναι ενα σαι για πουτανες....

Όχι τόσο μειωμένης όπως ο RETRO. Αλλά σίγουρα περνιέσται για πιο έξυπνος από ότι πραγματικά είστε. Επίσης, το πόστ στο οποίο τον κατακρίνετε για την "αποχώρησή" του από τον διαγωνισμό, δεν αναιρεί τα προηγούμενα.


Ευχαριστώ πάντως για την κατανόηση. Επιφυλάσσομαι να σας γράψω με την σειρά μου κάτι παρηγορητικό για το σύμπλεγμα ανωτερότητας που σας ταλανίζει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: barock

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.817
Like
24.680
Πόντοι
6.256
Όχι τόσο μειωμένης όπως ο RETRO. Αλλά σίγουρα περνιέσται για πιο έξυπνος από ότι πραγματικά είστε. Επίσης, το πόστ στο οποίο τον κατακρίνετε για την "αποχώρησή" του από τον διαγωνισμό, δεν αναιρεί τα προηγούμενα.


Ευχαριστώ πάντως για την κατανόηση. Επιφυλάσσομαι να σας γράψω με την σειρά μου κάτι παρηγορητικό για το σύμπλεγμα ανωτερότητας που σας ταλανίζει.
Βγάζεις πικροχολια παππού γιατί τα μόνα άτομα που προκαλούσαν κάποιο ενδιαφέρον στο κατά αλλά βαρετό νήμα σου αποχώρησαν και έμεινες με τους αδιάφορους να γράφετε γεροντιστικα αστεία και μαλακίες.

Γράψε ότι γουστάρεις για μένα η αλήθεια είναι ότι κάνεις πλέον δεν ενδιαφέρεται εδώ μέσα ούτε για σένα ούτε για όσα λες....
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
Ελα ρε @Reznov δεν εννοουσε εσενα ο μπαρμπας....για εμενα ελεγε!Οπως δεν εννοουσε ο Αλεξ τον Νιπλη ενα πραγμα....:2funny:


Βεβαίως και δεν βάζω τον κ. @Reznov στο ίδιο επίπεδο με εσάς. Αυτός, αν μη τι άλλο, αυτοσαρκάζεται κιόλας. Δεν περιορίζεται μόνο σε "σκουπίδιασμα".
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
Βγάζεις πικροχολια παππού γιατί τα μόνα άτομα που προκαλούσαν κάποιο ενδιαφέρον στο κατά αλλά βαρετό νήμα σου αποχώρησαν και έμεινες με τους αδιάφορους να γράφετε γεροντιστικα αστεία και μαλακίες.

Γράψε ότι γουστάρεις για μένα η αλήθεια είναι ότι κάνεις πλέον δεν ενδιαφέρεται εδώ μέσα ούτε για σένα ούτε για όσα λες....


Αυτή η τελευταία παράγραφος σηματοδοτεί και την ειδοποιό διαφορά μεταξύ μας. Εσείς τρέφετε την αυταπάτη πως είστε κάτι το διαφορετικά σπουδαίο, και ότι υπάρχουν κάποιοι εδώ μέσα που ενδιαφέρονται για τα περισπούδαστα γραφόμενά σας. Εγώ πάλι, δεν τρέφω αυταπάτες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom