Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 87 άτομα (2 μέλη και 85 επισκέπτες)

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Και κάθεστε και αναλυετε μόνο που υπάρχουν σε studio κοπέλες του 40Ε που όχι μόνο για τα 30 δεν κάνουν αλλά αν τις στείλουν στην Αθήνα στα 20ευρα δεν θα τις άφηναν να δουλέψουν καν.. Αυτή είναι η βάση πόσο πίσω είμαστε γενικά σαν πόλη.
Πίσω σε σχέση με την Αθηνα , γιατι αν ισχυουν αυτά που γράφει ο νικ στην προηγουμενη σελίδα (που νομίζω οτι ισχύουν) στην επαρχία είναι ακόμα χειρότερα , και απο πλευράς υπηρεσιων και απο πλευράς ποικιλίας.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Η μπορδελοκατασταση πέθανε από τη μέρα που αποφάσισαν τα μαγαζάκια να μη ρίξουν τιμές και να φέρνουν τανες χαμηλής ποιότητας υπερησιων και εμφάνισης...
Η μπκατασταση τελείωσε την μέρα που εχθιαζονταν γκομενες όπως η παολα που σου εκανε facecontrol και για να κάνεις γαμησι μαζί της ήθελε 60-80 ευρω...
Η μπκατασταση τελείωσε την μέρα που κάναμε βόλτα και έψαχνες με το μικροσκόπιο να βρεις κάτι αξιόλογο να γεμίσεις.
Τελείωσε τη μέρα που τα ημιμπαζα βαφτίζονταν σούπερ στο κρεββατι και στην εμφανιση..
Τελείωσε τη μέρα που έφερναν κάτι αξιόλογο και το περιόριζαν στην υπηρεσιες ό κάθε αγαπουλης νταβας και όσο πιο φήμη αποκτούσε το αποτέλεσμα ήτανε να την σταματάνε...
Που είναι ο μπουξος;που είναι ο αζα;ό φακι;
Μια παρέα είμαστε να το ξέρετε και βάλαμε σε εφαρμογή το εμπάργκο που λεγαμε μπας και συμμορφωθούν..το αποτέλεσμα μένει το ίδιο...
Βλέπουμε διαβάζουμε αλλά δυστυχώς μας κατάντησαν και τη βόλτα να βαριομαστε...

έτσι ακριβώς στο 1000% :thumbsup:
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
337
Κριτικές
11
Like
618
Πόντοι
291
Πίσω σε σχέση με την Αθηνα , γιατι αν ισχυουν αυτά που γράφει ο νικ στην προηγουμενη σελίδα (που νομίζω οτι ισχύουν) στην επαρχία είναι ακόμα χειρότερα , και απο πλευράς υπηρεσιων και απο πλευράς ποικιλίας.
Ισχυουν φιλε και απο πλευρας υπηρεσιων και ποικιλιας και τιμων.Οι τιμες ειναι ακομη πιο ανεβασμενες στην επαρχια.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
δεν ζηταει κανεις να πεσουν οι τιμες...ζηταμε ολοι η τιμη να παει στα 20 οπου πρεπει να ειναι γιατι ετσι ειναι στην αθηνα.και μην αρχισει κανεις ειναι περισσοτεροι και αγορα ζητησης  και τετοια,εχει αναιρεθει πιο πανω αυτο το ψεμα και το εχω αναλυσει..και οι πουτανες να ειναι επιπεδο λαρας και παραπανω...δηλάδη ζηταμε το κανονικο...
νομιζω εχετε μαθει να σας εκμεταλευονται και οταν πρεπει να ζητησετε το κανονικο αυτο το βλεπετε σαν ουτοποια...
οταν λοιπον πληρωνεις τα 30αρια για χρονια και επρεπε να πληρωνεις 20αρια δεν παει να πει οτι το να στο κατεβασουν ειναι απαγορευμενο...

Εγω λεω να μαζευτουμε και να κανουμε 1 δικο μας μπουρδελο και να ανεβασουμε εμεις το επιπεδο. Εχω και ιδεα για ροστερ. Το θεμα ειναι να βρεθουν 50.000.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.109
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Εγω λεω να μαζευτουμε και να κανουμε 1 δικο μας μπουρδελο και να ανεβασουμε εμεις το επιπεδο. Εχω και ιδεα για ροστερ. Το θεμα ειναι να βρεθουν 50.000.
είπα κι εγώ,θα την πετάξεις δεν θα την πετάξεις τη μαλάκια...
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.109
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820

tonilamar05

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2010
Μηνύματα
43
Like
102
Πόντοι
0
Την Εφη τη δοκιμασα εγω δε λεει και πολλα δε προκειτε να ξαναπαω
κι εγω που την δοκιμασα 3 φορες ενω στις 2 πρωτες μου τα ειπε πολυ καλα την τριτη κοιτουσε το ρολοι και μουρμουριζε. Αυτο μου την εσπασε πολυ γιατι υποτιθετε οτι ειχα γινει και καλος πελατης της.
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Είναι πολύ ανάποδο κορίτσι!  Όπως ξυπνήσει.  Με τις μέρες της.  Βασικά φταίει και η τσατσά που πιέζει!
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Συμπαθητική είναι μέσα, χωρίς να είναι κάτι τρομερό.
Άλλο μαλακισμένο, ενώ θα μπορούσε να σχίζει!  Έτυχε στην τρίτη φορά που πήγα να με κόψει στα κρύα του λουτρού λόγω χρόνου!!!  Της λέω δώσε μου τουλάχιστον 2 λεπτά για να χύσω.  Σηκώθηκε και έφυγε εν ψυχρώ.  Μου ήρθε να σπάσω το μαγαζί από τα νεύρα μου και εκείνη την πουτάνα την τσατσά την γλωσσού την γαμιόλα στο Red Light!  Αυτή την γαμιόλα την τσατσά την έχω άχτι και της το είπα ότι έχει μεγάλη γλώσσα.  Της λέω μια μέρα με έκανε τούρμπο:  Βούλωσε γαμώ το σπίτι σου,  μην με ξαναμιλήσεις εμένα!  Πήγε να με πει κάτι απειλητικά ότι θα φωνάξω τους νταβάδες έξω και της λέω:  Φέρε όποιον θες φουσκωτό θα με κλάσουν τα αρχ..α!  Την επόμενη φορά που πήγα ήταν σούζα!  Άντε αρκετά με δαύτες!  Κάτι ακόμα:  Μην μασάτε από απειλές επειδή έχουν νταβάδες απ έξω!  Ένα τηλέφωνο και έχουν απελαθεί!  Ούτε να σας πλησιάσουν μπορούν!
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
πηγα σημερα το πρωι καρφωτος για Αφρο,εψαχνα εναγωνιως βυζι να θηλασω,αλλα αντι αυτης,μια αδιαφορη μικρη,ενω το προγραμμα ελεγε οτι θα ηταν η Αφροδιτη....
Μην εχοντας αλλη επιλογη,κατεληξα  :cum:
 

madness_85

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2019
Μηνύματα
82
Like
54
Πόντοι
0
Επισκέφτηκα την προηγούμενη εβδομάδα την Sia  από Red diamond. Αν και τα 50 μου φάνηκαν πολλά τελικά τα αξίζει σε σχέση πάντα με τις υπόλοιπες που κυκλοφορούν.Άνεση χρόνου και πάθος. 
 

scarecrow90

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2019
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
0
Επισκέφτηκα την προηγούμενη εβδομάδα την Sia  από Red diamond. Αν και τα 50 μου φάνηκαν πολλά τελικά τα αξίζει σε σχέση πάντα με τις υπόλοιπες που κυκλοφορούν.Άνεση χρόνου και πάθος. 

50 το απλο;
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
ειμαστε αναμεσα στα 2...θα αποφασισουμε μεσα στις γιορτες...

παντως σε οποιο απο τα δυο και να πατε σιγουρα θα ειναι πολυ καλυτερα, απο οτι εδω την ψωροκωσταινα με τα στουντιο να χρεωνουν το γυμνο τσιμουκι στα 60 με 70 ευρω. Τα εχουμε πει χιλιαδες φορες γι' αυτο και πλεον κανουμε οι περισσοτεροι απο εμας αποχη και παμε μονο σε στανταρακια, γιατι δεν ανεχομαστε αλλο αυτη την κοροιδια απο τους ιδιοκτητες των οικων.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom