Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (3 μέλη και 24 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.723
Κριτικές
22
Like
7.130
Πόντοι
3.346
Σ ευχαριστώ πολύ θα πάω
Πάντως πήγε φίλος χτες και είδε μια Κολομβιανη μουναρα. Έκανε λέει φοβερή πιπα.
Με τον φιλο σου δεν μιλατε; δεν σου λεει που ειναι τα στουντιο; :confused:
 

thleizer

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2024
Μηνύματα
146
Like
156
Πόντοι
1
Με τον φιλο σου δεν μιλατε; δεν σου λεει που ειναι τα στουντιο; :confused:
Πρώτη φορά πήγε και αυτός. Πρώτα στέλνω άλλον δικό μου να μου πει εντυπώσεις και μετά πάω εγώ. Πάντως πόλοι ακριβοί είναι εδω πάνω

40 ευρώ και στην Αθήνα 20 ευρώ. Βέβαια εδώ είναι πιο ποιοτικά
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
296
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
21
εχει παει κανεις να μας πει μια γνωμη
Για μια επίσκεψη με 40 δε θα τα κλαψεις θα πεις γαμησα αφρατο μουνακι πάντως μην περιμένεις να σου κάνει γλυφοκώλι, δεν είναι για τα φετίχ σου.
 

ARIS einai re

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
39
Like
71
Πόντοι
0
Πάνε στην Αφροδίτη στο Playboy. Νυμφομανής Ουκρανή, έχει μερικά κιλά παραπάνω αλλά θα σε ρουφήξει ολόκληρο.
Τι εννοείς νυμφιομανής συνάδελφε; Είναι τόσο άρρωστο το σεξ μαζί της; Και με τι πρόγραμμα τρελαίνεται;
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
43
Like
1.103
Πόντοι
6.835
Παίδες η Ρίτα δουλεύει ή απουσιάζει αυτό τον καιρό?
 

Ariss3

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2023
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα η Ρίτα έφυγε για διακοπές σε κανένα τρίμηνο επιστρέφει
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.723
Κριτικές
22
Like
7.130
Πόντοι
3.346
Μόλις παρέδωσα παραγγελία από το μαγαζί που εργάζομαι σε Godiva….Ναταλια επι τη εργω,βγήκε με πετσέτα ..Έτοιμος ήμουν να δώσω
Πιτογυρα?? αυτη αδυνατουλα ειναι..καμια σαλατουλα θα παραγγειλε.
 
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
76
Like
208
Πόντοι
20
Γαμησι με αρωμα Βαρδαρη, χτες βραδυ μετα απο επαγγεμλατικο δειπνο ενιωσα επιθυμια για παρκαρισμα. 330+ αλογα και σταμτημα στο σπιτι της Ειρηνης η οποια απουσιαζει για οικογενειακους λογους. Μπουκαρω διπλα στο πρασινο. Ερχεται μια χωριατο-μιλφ γυρω στα 40. Ελληνιδα με ωραιο δερμα μεγαλουτσικο κωλο και εκφραση πουτανας επαρχιωτισσας εποχες 90. και ασχημουλα οπως μου αρεσουν. Μαρινα λεει 30 γυμνη πιπα νομιζω και κατι αλλα ουτε τα ακουσα. Δινω 50 και λεω ελα μεσα. παει να φερει πετσετα και αρχιναω το χουφτωμα οπως ημουν με τα ρουχα, Δεν ειχε τσατσα . Δεκτικη ωραια πιπα γαμησι κλασσικο Ελληνιδας σφυγμενη αλλα καυλωμενη. Την καρφωσα καλα ειχα πιει και 2-3 βοτκες και ημουν πολυ ντουρος. Βογκουσε μουλωχτα οπως η θειες οταν γαμιουνται για να μην της ακουσουν. Εμενα μ αρεσε. Ειναι καλη για οσους εχουν περιεργα γουστα.
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Ξερει κανεις αν η Καρινα ειναι πρωι η βραδυ?
 

EHome365

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2020
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
447
Πόντοι
20
Παιδιά, έχει δοκιμάσει κανείς εδώ;


Δείχνει να είναι φοβερό μουνί.

Σκέφτομαι να πάω απόψε, θα γράψω κριτική!


Πήγα χθες βράδυ κατά τις 1. Είναι η κοπέλα της φώτο, έχει ωραίο μεγάλο κωλαράκι αλλά νορμάλ στήθος, λίγο κρεμαστό θα έλεγα.

Πολύ καλή πίπα, κάνει από αυτές τις άρρωστες που στον ρουφάει και σε κοιτάει στα μάτια με την καυλόφατσα.

Μία στάση στα 4 και έχυσα. 40άρι έδωσα.
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
317
Κριτικές
26
Like
708
Πόντοι
311
Πήγα χθες βράδυ κατά τις 1. Είναι η κοπέλα της φώτο, έχει ωραίο μεγάλο κωλαράκι αλλά νορμάλ στήθος, λίγο κρεμαστό θα έλεγα.

Πολύ καλή πίπα, κάνει από αυτές τις άρρωστες που στον ρουφάει και σε κοιτάει στα μάτια με την καυλόφατσα.

Μία στάση στα 4 και έχυσα. 40άρι έδωσα.
αφήνει καθόλου προκαταρκτικά πχ δάχτυλο, γλωσσόφιλα κλπ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom