Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 86 άτομα (2 μέλη και 84 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
11:30....πέμπτη....Επίσκεψη στην Ελενα....το Στανταρακι μου....η ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ 1Β...
ΤΟ ΝΑΖΙΑΡΙΚΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΔΕΝ Σ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΙ ΠΟΤΕ.....
ΕΛΕΝΑ....ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΣΕ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ...ΧΑΝΟΥΝ....
ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ ΕΣΥ....!!!!
ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ....!!!!
:2funny::2funny::2funny:
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
501
Κριτικές
23
Like
935
Πόντοι
316
Καλησπέρα για μεγάλα βυζιά είτε φυσικά είτε πλαστικά ποια προτείνετε; Κυρίως για ισπανιad

Καλησπέρα για μεγάλα βυζιά είτε φυσικά είτε πλαστικά ποια προτείνετε; Κυρίως για ισπανικό;
Alexandra bad girls κοροβαγκου 7 καλη πιπα καλά βυζια καλη σε όλα εγώ τουλάχιστον έχω καλές εμπειρίες
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
605
Κριτικές
21
Like
2.985
Πόντοι
1.436
11:30....πέμπτη....Επίσκεψη στην Ελενα....το Στανταρακι μου....η ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ 1Β...
ΤΟ ΝΑΖΙΑΡΙΚΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΔΕΝ Σ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΙ ΠΟΤΕ.....
ΕΛΕΝΑ....ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΣΕ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ...ΧΑΝΟΥΝ....
ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ ΕΣΥ....!!!!
ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ....!!!!
Μας έπεισες…
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
384
Like
5.654
Πόντοι
11.585
11:30....πέμπτη....Επίσκεψη στην Ελενα....το Στανταρακι μου....η ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ 1Β...
ΤΟ ΝΑΖΙΑΡΙΚΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΔΕΝ Σ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΙ ΠΟΤΕ.....
ΕΛΕΝΑ....ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΣΕ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ...ΧΑΝΟΥΝ....
ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ ΕΣΥ....!!!!
ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ....!!!!

Τυπε καλη.??? Προτινεις να παω.???
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Τέλος πάντων θεωρείς ότι υπάρχει περίπτωση για κάτι σοβαρό όπως είναι το aids στο συγκεκριμένο στούντιο . Οι συνάδελφοι πιο πάνω νε καθησύχασαν
Το πιο πιθανό είναι να πάθεις κάτι από το άγχος πάρα από το aids
Καλύτερα κόψε το σπορ αν είναι κάθε 10" να σε κυριεύει ο τρόμος κ να τον βγάζεις να κοιτάς αν έσπασε
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.161
Κριτικές
10
Like
6.192
Πόντοι
7.095
11:30....πέμπτη....Επίσκεψη στην Ελενα....το Στανταρακι μου....η ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ 1Β...
ΤΟ ΝΑΖΙΑΡΙΚΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΔΕΝ Σ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΙ ΠΟΤΕ.....
ΕΛΕΝΑ....ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΣΕ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ...ΧΑΝΟΥΝ....
ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ ΕΣΥ....!!!!
ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ....!!!!
Φαντάζομαι είσαι από αυτούς που σκάνε μύτη με ανθοδέσμες και τα σχετικά ε παίχτη?
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
384
Like
5.654
Πόντοι
11.585

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.439
Κριτικές
62
Like
45.147
Πόντοι
9.297
Σαν να ζητας πιτογυρο χωρις γυρο. (και δεν ειναι Νηστεια) :confused:

Δεν υπαρχει τετοιο προγραμμα..αλλα αν τους πεις λογικα θα σε αφησουν στο απλο, στο ευκολο μεροκαματο κανεις δεν λεει οχι.:grin:
Νομίζω ότι αυτό στα γυραδικα λέγεται νηστίσιμο και...παιδικό!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015

Bilzerian1991

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2023
Μηνύματα
62
Like
179
Πόντοι
0
Μεσημερι χθες και με
Ετρωγε η ψωλη μου Εεε η ψυχη μου να κανω μια καταδρομική μετα απο καιρο. Αφου μπαινω στο site να δω τι παιζει λοκαρω τη ροξανα στο villa privé και κατευθυνομαι καρφι για πρωτη σταση. Ευγενέστατη η τσατσα σκαει μυτη η ροξανι μου λεει ενα χαλλόου με παχυ λαμδα σαλονικιοτικο με προφορα ρωσομπλιετ , εντυπωσιακη μεν απο μπροστα , ωραιο κορμι εμφανωσ Μεγαλυτερη απο κοντα απο τι στις φωτο αλλα φορουσε ενα ριχτάρι που έκρυβε επιμελώς τη πισω κινηση και δεν κατεφερα
Να δω τι ζαντικά φορουσε οποτε λεω θα κανω μια βολτα ακομα εχω χρονο να βρω κανενα διαμαντάκι . Επομενη σταση το poison, βγαινει εκεινη την ωρα ενας μπάρμπας γυρω στα 70 απο το δωματιο , τον ρωταει η τσατσα ολα καλα; Τελεια τελεια λεει. Ωραια λεω θα περιμενω να βγει, εε βγαινει μια λεπτη ουκρανεζα Ινα την ελεγαν χωρις κωλο και με βυζι σχεδον καθολου, λεω μάπα το καρπούζι. Βγαινω να παω στο αμαξι και εκει που παω να μπω να δω τι αλλο παιζει βλεπω ενα τυπα που εκανε κατι ζεμπεκιες στο πεζοδρόμιο απο τα ξυδια μαλλον μεσημεριάτικα, του λεω εχει τπτ καλο; Μου λεει πηγαινε στο διπλα απο το poison εχει ενα πολυ καλο (το sex and the city εννοούσε). Λεω Αντε παω δεν χανω κατι. Μπαινω και με καλωσορίζει η τσατσα με το γνωστο προλογο πολιτικαντη και βλεπω ενα θηλυκο πιστολι ουκρανικής προελευσεως( ημερα ουκρανικη χθες) που μου συστήνεται Βικτόρια. Απο 40 ξεκιναει Μπηκα με το 50 ακα , μπαινει μεσα μιλαει ελληνικα δεν υπαρχει θεμα συνεννοησης, πολυ καλη και συνεργασιμη και αντεχει σε γρήγορους ρυθμους. Η καταθεση Εγινε νωρις σε σταση κουταλι που επιανα τα βυζια και ηταν πετρα σαν τσιμεντο απο τη συλικονη αλλα ηξερε να με καβλωνει με τις νυχιές της. Γενικα ηταν πολυ καλη εμπειρια. Θα καθησει εως 6 Γενάρη μου ειπε και θα παει πισω στη γερμανια εκει μενει. Καλη χρονια με υγεια σε ολους αδερφια.
 

anonimos4

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
103
Like
82
Πόντοι
1
Το πιο πιθανό είναι να πάθεις κάτι από το άγχος πάρα από το aids
Καλύτερα κόψε το σπορ αν είναι κάθε 10" να σε κυριεύει ο τρόμος κ να τον βγάζεις να κοιτάς αν έσπασε
Φίλε μου καταλαβαίνω αυτό που λες απλά αγχωθηκα πολύ. Αλλα μέλη εδώ στο bou μου είπαν ότι δεν κολλάει τόσο εύκολα από σπάσιμο και λίγο με καθησύχασαν . Εσυ τι γνώμη έχεις ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom