Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.046
Κριτικές
23
Like
7.639
Πόντοι
3.346
Εγώ είχα πάει στη Δούκισσα στις αρχές του μήνα κι έμεινα ικανοποιημένος. Παίζει όμως να βαρέθηκε ήδη, διόλου απίθανο. Όσο για την Ανίτα, είχα περάσει πριν 1 μήνα περίπου. Ωραίο σώμα, αλλά αρκετά άπειρη. Επίσης πολύ στενή και μόλις ανέβασα στροφές φάνηκε ότι δεν μπορεί. Αυτά!
Αλλο βαρεθηκε και αλλο δεν κανει τιποτα.. εχει διαφορα συναδελφε. Απλα η κοπελα δεν το εχει καθολου.
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Καμία καλή ρουφηχτρατετοια ώρα στα μαγαζάκια? Που να πάω καρφωτος?
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
50
Like
3.105
Πόντοι
7.191
Επίσκεψη με Αφροδίτη!!απο κορμί τούμπανο η μικρά!!αλλα.....είναι η φάση περάστε σκουπίστε τελειώσαμε!!η πίπα της το μέτριο θα ήταν υπερβολικό!!τα υπόλοιπα σου δίνει την εντύπωση της Γρηγόρης ξεπετάς!!!κριμα
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Άνοιξε αυτό που ήταν παλιότερα στη Κωλέττη, που το μεταφέρανε και ειπώθηκε ότι εθεάθη η παλιά Εφη. Είδα τη ταμπέλα open να φωτίζει. Δε πέρασα μέσα όμως ήταν μεσημέρι και είχα δουλειά
 

manosrazr

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
224
Κριτικές
22
Like
1.283
Πόντοι
1.011
Κάνοντας μια βόλτα νωρίτερα είδα για 2η φορά την Αναστασία στο βενους. Ψηλή, ωραίο σώμα, όμορφη πιτσιρίκα. Αλλά και τις δύο φορές που την είδα φαίνεται να βαριέται πολύ και δεν ήθελα να πετάξω τα λεφτά μου. Εχει κάποιος άποψη για την συγκεκριμένη;

Κατά τα άλλα κλασσικά τα ίδια πράγματα. Και πολύ πεσμένη κίνηση. Ή σκάνε μύτη μετά τις 12 που κλείνουν τα μαγαζιά ή μάλλον δεν ψήνεται ο κόσμος να πετα 30αρια και 40αρια.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
961
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Καλημέρα. Πέρασα εχθές με Έφη, τζάμπα 40 ευρώ. Ήταν κουρασμένη και βιαστική. Έκανα και μια γρήγορη βόλτα πέρα από την Εμμανουέλα στο Βένους δεν είδα τίποτα άλλο γαμισιμο.
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Κάποτε είχα την θεία την Εύα τη milf, μετά τη Justine, τώρα τελευταία την Λινα τη milf προ κορονοϊού. Τώρα τίποτα, τουλάχιστον όταν φεύγουν κάποιες milfάρες ας τις αντικαταστήσουν με παρόμοιες και όχι με τις θείες της γειτονιάς
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Κάποτε είχα την θεία την Εύα τη milf, μετά τη Justine, τώρα τελευταία την Λινα τη milf προ κορονοϊού. Τώρα τίποτα, τουλάχιστον όταν φεύγουν κάποιες milfάρες ας τις αντικαταστήσουν με παρόμοιες και όχι με τις θείες της γειτονιάς
Ξεχασες την Μονικα την Καζακστανη...κορυφαια θεια στην στουντιοπεριοχη...
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
350
Κριτικές
2
Like
715
Πόντοι
81
Λαϊκό προσκύνημα σήμερα το μεσημέρι στην Λάρα , το αδιαχώρητο , γεμάτα και τα τρία δωμάτια και κόσμο να περιμένει στο σαλόνι όπως περίμενα και εγώ. Η Λάρα ειναι απίστευτη γυναίκα , όλα τα λεφτά....
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
350
Κριτικές
2
Like
715
Πόντοι
81
Άραγε θυμάται κάποιος από εσάς την Πέτρα την Σουηδέζα που δούλευε μαζί με την Justine? Από τις πιο όμορφες γυναίκες που έχουν περάσει ποτέ .... Ξανθιά γαλανοματα....
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Η πέτρα η ξανθιά η Σουηδέζα, μουναρα, σπαστό μαλλί σγουρό, Ανδρέου Γεωργίου 4 στον όροφο, συνήθως βράδυ δούλευε..... Ωραία μουνι, η Τζαστιν, τότε ήταν μη μου απτου...... Μετά έγινε πιο γλυκιά όσο μεγάλωνε και η κ. Σουλα συνήθως υπηρεσία.... Ωραίες εποχές....
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
350
Κριτικές
2
Like
715
Πόντοι
81
Όντως φίλε kassler ωραίες εποχές , καλοκαίρι 2006 , να δουλεύουν η Πέτρα , η Κιμ , η Justine , και μετά ήρθε η Μαρία η Τσέχα και η Άννα που μετά δούλευε στο Έρως.......
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
350
Κριτικές
2
Like
715
Πόντοι
81
Ένας τύπος με ένα μαύρο AUDI κάθε πρωί έξω από το Bella Donna είναι ο φίλος (νταβας) της Λάρας; Ξέρει κανένας κάτι παραπάνω, γιατί η Λάρα έλεγε ότι δεν έχει σχέση με κανέναν αυτή την χρονική περίοδο ,στην καραντίνα μάλιστα έλεγε ότι ήταν μόνη της .....?
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
50
Like
3.105
Πόντοι
7.191
Το αυτοκίνητο αυτό το έχω δει και έξω από red light
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Κάνοντας μια βόλτα νωρίτερα είδα για 2η φορά την Αναστασία στο βενους. Ψηλή, ωραίο σώμα, όμορφη πιτσιρίκα. Αλλά και τις δύο φορές που την είδα φαίνεται να βαριέται πολύ και δεν ήθελα να πετάξω τα λεφτά μου. Εχει κάποιος άποψη για την συγκεκριμένη;

Κατά τα άλλα κλασσικά τα ίδια πράγματα. Και πολύ πεσμένη κίνηση. Ή σκάνε μύτη μετά τις 12 που κλείνουν τα μαγαζιά ή μάλλον δεν ψήνεται ο κόσμος να πετα 30αρια και 40αρια.
Την Αναστασια την εχω παρει αρκετες φορες ,παντοτε προσπαθει να με ικανοποιησει,ποτε δεν βαριεται,θα ηθελα λιγο στηθος παραπανω που το βρισκω σε αλλες,ομως την λατρευω για τον απιθανο νεανικο πισινο της και βεβαιως μονο πισωκολλητο γαμησι.και η πιπα της πολυ καλη βαθεια και ρουφηχτη.Προγραμμα συνηθως 30αρι καπου καπου 40.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Σύντροφοι i am back ....σύντομα ενημερώσεις!!!
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
350
Κριτικές
2
Like
715
Πόντοι
81
Κάποιος παλιότερα έγραψε ότι βρήκε το λογαριασμό Facebook ή Instagram της Λάρας , αν μπορεί να μου το στείλει σε προσωπικό μύνημα τον ευχαριστώ πάρα πολύ εκ των προτέρων ;)
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Kαλησπερα μαγκες ηθελα να γραψω απο την κυριακη που γυρισα αλλα λιγο κατι τρεξιματα λιγο οτι ξεχαστηκα δεν εγραψα.Ουκ ολιγες φορες εχει γινει συγκριση (για την ακριβεια μας τα εχουν πριξει)τα δελα των Αθηνων με της Θεσσαλονικης και λογο οτι ημουν εκει και ειδα τη παιζει μπορω τωρα να εχω γνωμη.Ρε μαλακες εσεις που αποθεωνετε τα δελα της Αθηνας πως διαολο γαματε εκει ειδα του μεταξουργειου και νομιζα οτι θα κολησω hiv ηπατιτιδα α,β.και γ κονδυλωματα χλαμυδια και συφιλη ολα σε ενα πηγαμε φυλης λιγο καλητερα αλλα σε γενικες γραμμες τα ιδια σκατα μιλαμε η βρωμια ειναι απιστευτη.Τελος ναι το 10αρικο και το 20αρικο συν τις παροχες ειναι δελεαστικα αλλα αν εχεις στη διαθεση σου ενα δεκαλεπτο να το κανεις τη συν οτι η γκομενα χωρις καν να πλυθει λιγο μπαινει η βρωμιαρα κατευθειαν απο τον ενα στον αλλο στα δικα μας δελα δεν εχουμε τετοια τουλαχιστον οχι στα περισσοτερα γι αυτο μην λετε οσοι λετε τις παπαριες σας γιατι τη βρωμια δεν την εχει αναφερει ουτε ενας ακομα και οι γκομενες δεν ηταν και κατι το τρελα εντυπωσιακο.Μιλαμε μετα απο την τσαρκα ειδικα στο μεταξι εκτος οτι απεκτησα ψυχολογικα προβληματα ηθελα να πεσω απο το Λυκαβηττο και μετα να με πεταξουν απο την Ακροπολη για σιγουρο αποτελεσμα γιατι σιχαθηκα τη ζωη μου.Τελος και στα call girl επισης δεν ειδα διαφορα κασκαντεριλικια κι εκει αλλες σαυρες και του λογου τους 8 πηρα απο τα οποια 2 εδιωξα γιατι ηταν για τον Καιάδα και με μια εκλαψα τα φραγκα μου με τις αλλες καλα περασα αλλα εμφανησιακα μετριες ολες εκτος απο την τελευταια του Σαββάτου αυτα τα ολιγα απο την τραυματικη εμπειρια των Αθηνων Σαλονικα και παλι Σαλονικα τουλαχιστον τα δικα μας σαπακια τα ξερουμε
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
725
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
Μεγάλες αλήθειες.
Η διαφορα ειναι στα CG οπου τουλαχιστον εχεις μεγάλη γκαμα επιλογων.
Αν θες δωσε καμια πληροφορια για τα call girl σε πμ αν δεν θες να τις καψεις εδω.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Μεγάλες αλήθειες.
Η διαφορα ειναι στα CG οπου τουλαχιστον εχεις μεγάλη γκαμα επιλογων.
Αν θες δωσε καμια πληροφορια για τα call girl σε πμ αν δεν θες να τις καψεις εδω.
Σχετικο ειναι αυτο για τα CG τα ιδια κασκαντεριλικια με εδω ισχυουν και εκει δεν αλλαζει κατι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom