Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.423
Κριτικές
96
Like
12.028
Πόντοι
25.015
Τελικα η τσαρινα γυρισε η ο gagarin μας δουλευει κανονικα?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
το να εχει η πολη 30 μαγαζια με 60 κοπελες και να περιμενουμε ποτε θα ερθουν 2-3 σε μιλφιακη ηλικια ή ποτε θα εμφανιστει κανα ευσυνειδητο πιπινι μετα απο μηνες. σημαινει οτι τα ποσοστα ικανοποιησης απο τις πουτανες ειναι μικρα.
εγω απο την αλλη ποτέ δεν φευγω αχυστος και στο 90% των περιπτωσεων ειμαι χαρουμενος που ξεδεψα ετσι τα λεφτα μου οπως φαινεται κα απο τις δειγματοληπτικες κριτικες που ανεβαζω. στις 30 , οι 2 να ειναι αρνητικες.
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
τον αυγουστο  θα ειμαι θεσσαλονικη περαστικος για 4 μερες .. .
που  βρισκονται  τα πιο πολλα  μπουρδελα ;;; και  σε  ποια ειναι  οι  υπηρεσιες πιο καλες ;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.423
Κριτικές
96
Like
12.028
Πόντοι
25.015
o gagarin δε σε δουλεψε ποτε

Με αινηγματα θα παιζουμε? γιατι δεν εχω ορεξη. Σε ρωτησα κατι, μπορεις να απαντησεις σε αυτο που σε ρωτησα. Και εγω χθες που περασα το πλαινο λαμπακι OPEN ανοιχτο ητανε αλλα αυτο δεν σημαινει οτι η τσαρινα ηταν εκει. Επισης ΔΕΝ παιζει να ηταν ανοιχτο προχθες και το τηλεφωνο ακομα να εχει φραγη κλησεων. Οποτε αν μπορεις σε παρακαλω απαντησε μου. Πηγες και γαμησες την Τσαρινα ή απλα εκανες περασμα απο εκει ειδες ενα OPEN ανοιχτο και υπεθεσες οτι γυρισε η τσαρινα. ειναι απλη η ερωτηση.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.423
Κριτικές
96
Like
12.028
Πόντοι
25.015
τον αυγουστο  θα ειμαι θεσσαλονικη περαστικος για 4 μερες .. .
που  βρισκονται  τα πιο πολλα  μπουρδελα ;;; και  σε  ποια ειναι  οι  υπηρεσιες πιο καλες ;

Ολα τα μπουρδελα ειναι μαζεμενα σε ενα σημειο απεναντι απο το One Salonica Mall. Στην περιοχη του μυλου και οδο νικηφορου ουρανου. επισης πριν πας σε καποιο μπουρδελο να σου κανω αρχικα τις εξης προτασεις γιατι ετσι και αλλιως θα ρωτησεις. Πρωινες βαρδιες για μενα αξιζουν οι Αφρο, Τσαρινα, Λαρα. για βραδυνες δεν εχω ιδεα οποτε δεν ειμαι το καταλληλο ατομο να σου πω. οι Αφρο δουλευει Δευτερες, τριτες, τεταρτες πρωι εως 6 το απογευμα. Τσαρινα αν και τωρα εχει μερες που λειπει οποτε δεν πιστευω να την βρεις δουλευει Δευτερες, Πεμπτες, Παρασκευες και κυριακες απο 11 πρωι εως 8 βραδυ. η Λαρα δουλευει καθε μερα αν και ειπε οτι την επιασε περιοδος αλλα μεχρι αυγουστο λογικα θα της εχει φυγει οποτε εισαι κομπλε. αυτη ειναι απο 10 πρωι εως 6 απογευμα. στα προγραμματα παντα λεει εως 8 βραδυ αλλα να ξες πολλες φευγουν και νωριτερα γιαυτο σου λεω 6 μην φας καμμια πορτα οπως εχω φαει ακομα και εγω που ειμαι τακτικος πελατης τους. Ειναι πολυ ασχημο να εισαι μεσα στις γκαυλες σου και να σκας μυτι 6 και 630 η ωρα και να σου λεει η τσατσα οτι δεν μπορεις να μπεις ενω το προγραμμα τους λενε εως τις 8. αλλα τι να κανουμε στο ελλαδισταν ζουμε.
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Ολα τα μπουρδελα ειναι μαζεμενα σε ενα σημειο απεναντι απο το One Salonica Mall. Στην περιοχη του μυλου και οδο νικηφορου ουρανου. επισης πριν πας σε καποιο μπουρδελο να σου κανω αρχικα τις εξης προτασεις γιατι ετσι και αλλιως θα ρωτησεις. Πρωινες βαρδιες για μενα αξιζουν οι Αφρο, Τσαρινα, Λαρα. για βραδυνες δεν εχω ιδεα οποτε δεν ειμαι το καταλληλο ατομο να σου πω. οι Αφρο δουλευει Δευτερες, τριτες, τεταρτες πρωι εως 6 το απογευμα. Τσαρινα αν και τωρα εχει μερες που λειπει οποτε δεν πιστευω να την βρεις δουλευει Δευτερες, Πεμπτες, Παρασκευες και κυριακες απο 11 πρωι εως 8 βραδυ. η Λαρα δουλευει καθε μερα αν και ειπε οτι την επιασε περιοδος αλλα μεχρι αυγουστο λογικα θα της εχει φυγει οποτε εισαι κομπλε. αυτη ειναι απο 10 πρωι εως 6 απογευμα. στα προγραμματα παντα λεει εως 8 βραδυ αλλα να ξες πολλες φευγουν και νωριτερα γιαυτο σου λεω 6 μην φας καμμια πορτα οπως εχω φαει ακομα και εγω που ειμαι τακτικος πελατης τους. Ειναι πολυ ασχημο να εισαι μεσα στις γκαυλες σου και να σκας μυτι 6 και 630 η ωρα και να σου λεει η τσατσα οτι δεν μπορεις να μπεις ενω το προγραμμα τους λενε εως τις 8. αλλα τι να κανουμε στο ελλαδισταν ζουμε.
φιλε ευχαριστω !!!
κατι  ακομα  το one salonica  mall ειναι μακρια απο  τον βαρδαρη ;; γιατι εχω μεινει ακομα εκει  εγω οταν οι πιατσες ηταν ακομα εκει που περναγα οταν ημουν στρατιωτης ...χεχεχε
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.279
Like
1.330
Πόντοι
266
φιλε ευχαριστω !!!
κατι  ακομα  το one salonica  mall ειναι μακρια απο  τον βαρδαρη ;; γιατι εχω μεινει ακομα εκει  εγω οταν οι πιατσες ηταν ακομα εκει που περναγα οταν ημουν στρατιωτης ...χεχεχε
πηγες και στρατο;;
αφου εισαι αδελφαρα
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.423
Κριτικές
96
Like
12.028
Πόντοι
25.015
φιλε ευχαριστω !!!
κατι  ακομα  το one salonica  mall ειναι μακρια απο  τον βαρδαρη ;; γιατι εχω μεινει ακομα εκει  εγω οταν οι πιατσες ηταν ακομα εκει που περναγα οταν ημουν στρατιωτης ...χεχεχε

Ειναι κοντα. γιατι δεν τσεκαρεις google maps???
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
για σονια στο golden lips εχουμε κανα ινφο ?
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.153
Κριτικές
10
Like
6.116
Πόντοι
7.095
Με αινηγματα θα παιζουμε? γιατι δεν εχω ορεξη. Σε ρωτησα κατι, μπορεις να απαντησεις σε αυτο που σε ρωτησα. Και εγω χθες που περασα το πλαινο λαμπακι OPEN ανοιχτο ητανε αλλα αυτο δεν σημαινει οτι η τσαρινα ηταν εκει. Επισης ΔΕΝ παιζει να ηταν ανοιχτο προχθες και το τηλεφωνο ακομα να εχει φραγη κλησεων. Οποτε αν μπορεις σε παρακαλω απαντησε μου. Πηγες και γαμησες την Τσαρινα ή απλα εκανες περασμα απο εκει ειδες ενα OPEN ανοιχτο και υπεθεσες οτι γυρισε η τσαρινα. ειναι απλη η ερωτηση.
πηγα τη δευτερα και γαμησα...και απο πεμπτη θα ηταν κλασικα στο ποστο της. αν μετα απο τοσα χρονια δεν ξερεις οτι η τσαρινα δουλευει πε-δε και η αφρο δε-τε τι να πω ρε παιχταρα. νομισα θα ηξερες
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
Καλησπερα,η  τσαρινα σε πιο μαγαζι εργαζετε;
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Σήμερα που είδα ήταν ανοιχτο το δεξί μαγαζί και δεν ήταν από έξω το αυτοκίνητο της Νατάσας.. Άρα..
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.423
Κριτικές
96
Like
12.028
Πόντοι
25.015
Σήμερα που είδα ήταν ανοιχτο το δεξί μαγαζί και δεν ήταν από έξω το αυτοκίνητο της Νατάσας.. Άρα..

Ο gagarin μπορει να γαμησε οπως λεει την δευτερα και η τσαρινα απλα να ηταν μονο την δευτερα εκει.σιγουρα παντως χθες δεν ητανε ουτε και σημερα.
 

suckablack

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
32
Like
6
Πόντοι
0
Γεια σας συναγωνιστες! Μηπως ξερετε που και ποτε δουλευει η αφρο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom