Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (5 μέλη και 39 επισκέπτες)

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
  ναι μαι και εγωωωωω....τρεχοντας λοιπον απο χαλκιδικη λογο βροχης να προλαβω την τσαρκα μας!!!εδω να πω οτι ο γκαντεμης ειναι ο jamaican γιατι μου λεγε να το κανω αλλη ωρα επειδη θα εχει ζεστη και πως το καταφερε να φερει το κρυο και βροχη αυτος ξερει μονο!!!σε ενα ωραιο φαναρι ερχεται και καρφωνεται ενα γκομενακι πανω μου και με στελνει νοσοκομειοοοοοο με ενα ωραιο κολαρο στο λαιμο....μπουχεεεεεεεεε ακουσον δε πρωτα και μετα παταξοοοοοον!!!κοιτα και κανενα fb....!!!
Περαστικά φίλε, γρήγορα σιδερένιος  :knockinb:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.979
Πόντοι
34.538
ΚΑΛΑ ΡΕ....SPILLER,MPOYXOS,JAMAICAN και ολοι οι υπολοιποι της προχθεσινης τσαρκας...

Τι τον κανατε τον ΑΖΑΖΕΛ και ταβλιαστηκε στο κρεβατι η κουραδα...
Δεν είναι για πολλα πολλα αυτος....

:zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie:
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
336
Κριτικές
11
Like
618
Πόντοι
291
ΚΑΛΑ ΡΕ....SPILLER,MPOYXOS,JAMAICAN και ολοι οι υπολοιποι της προχθεσινης τσαρκας...

Τι τον κανατε τον ΑΖΑΖΕΛ και ταβλιαστηκε στο κρεβατι η κουραδα...
Δεν είναι για πολλα πολλα αυτος....

:zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie:
Τον ματιασαν οι τσατσαδες
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
  ναι μαι και εγωωωωω....τρεχοντας λοιπον απο χαλκιδικη λογο βροχης να προλαβω την τσαρκα μας!!!εδω να πω οτι ο γκαντεμης ειναι ο jamaican γιατι μου λεγε να το κανω αλλη ωρα επειδη θα εχει ζεστη και πως το καταφερε να φερει το κρυο και βροχη αυτος ξερει μονο!!!σε ενα ωραιο φαναρι ερχεται και καρφωνεται ενα γκομενακι πανω μου και με στελνει νοσοκομειοοοοοο με ενα ωραιο κολαρο στο λαιμο....μπουχεεεεεεεεε ακουσον δε πρωτα και μετα παταξοοοοοον!!!κοιτα και κανενα fb....!!!

Τουλαχιστον στη Λερη προλαβες πηγες?  :grin:

ΚΑΛΑ ΡΕ....SPILLER,MPOYXOS,JAMAICAN και ολοι οι υπολοιποι της προχθεσινης τσαρκας...

Τι τον κανατε τον ΑΖΑΖΕΛ και ταβλιαστηκε στο κρεβατι η κουραδα...
Δεν είναι για πολλα πολλα αυτος....

:zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie:

:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:

Μηπως ηταν τιποτα τσουβαλια και τις επαιζε????

Κουφαλα Φακιρη μη φοβασαι δε θα σου φαω τις τσουβαλες(ολοι εξαλλου ξερουμε την αγαπη σου στις χοντρες και τις διπλες που κανει η γυναικια κοιλια) :grin:  :S  :birdman:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Ρε παιδιά όσες κριτικές και να γράψουμε για την Κάρλα μυαλό δεν βάζει . Μόλις διάβασα και αλλη κριτική που ο συναγωνιστής χτυπάει το κεφάλι του  :headbang:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
ΚΑΛΑ ΡΕ....SPILLER,MPOYXOS,JAMAICAN και ολοι οι υπολοιποι της προχθεσινης τσαρκας...

Τι τον κανατε τον ΑΖΑΖΕΛ και ταβλιαστηκε στο κρεβατι η κουραδα...
Δεν είναι για πολλα πολλα αυτος....

:zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie:
Ε! Ρε φίλε αμα τρώει μονο απο τις πορνοκαντινες!  :grin: Κουραδομαγκας θα γίνει! :orchestra:
Περαστικά στον Φούρναρη! Το γκομενακι που σε τράκαρε Καλό????
Αν το έκανε σε μένα και εχανα Την Τσαρκα ! ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ψυχικής οδύνης θα ζητούσα! :rockon:
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
881
Κριτικές
3
Like
647
Πόντοι
366
η Βαλεντινα ξεφανιστηκε;;;
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Ε! Ρε φίλε αμα τρώει μονο απο τις πορνοκαντινες!  :grin: Κουραδομαγκας θα γίνει! :orchestra:
Περαστικά στον Φούρναρη! Το γκομενακι που σε τράκαρε Καλό????
Αν το έκανε σε μένα και εχανα Την Τσαρκα ! ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ψυχικής οδύνης θα ζητούσα! :rockon:
μπαζοοοο! ητανε και επαθε και σοκ...ο δικος μου λαιμος γαμηθηκε αυτη σοκαριστηκε!!!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Τουλαχιστον στη Λερη προλαβες πηγες?  :grin:

:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:

Κουφαλα Φακιρη μη φοβασαι δε θα σου φαω τις τσουβαλες(ολοι εξαλλου ξερουμε την αγαπη σου στις χοντρες και τις διπλες που κανει η γυναικια κοιλια) :grin:  :S  :birdman:
πηγα αλλα δεν ητανε οπως το ειχα φανταστει!!!τελικα ενα καταλαβα με τα πετιτ εσκορτακια!!!μια φορα κατω δεν σε βαζουνε να σου αλλαξουνε την πιστη!!!πας μονο για την ομορφια!!! θα βαλω σε φουλ προγραμμα την καρμεν τωρα να βγαλω το αχτι μου επανω της!!!λειπει η ρουφιανιτσααααα!!!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
πηγα αλλα δεν ητανε οπως το ειχα φανταστει!!!τελικα ενα καταλαβα με τα πετιτ εσκορτακια!!!μια φορα κατω δεν σε βαζουνε να σου αλλαξουνε την πιστη!!!πας μονο για την ομορφια!!! θα βαλω σε φουλ προγραμμα την καρμεν τωρα να βγαλω το αχτι μου επανω της!!!λειπει η ρουφιανιτσααααα!!!

Οπως λεει κι ο Αντισθενης,γραψε και δω αν θες  :grin:     :2funny:
 

Επισκέπτης
  ναι μαι και εγωωωωω....τρεχοντας λοιπον απο χαλκιδικη λογο βροχης να προλαβω την τσαρκα μας!!!εδω να πω οτι ο γκαντεμης ειναι ο jamaican γιατι μου λεγε να το κανω αλλη ωρα επειδη θα εχει ζεστη και πως το καταφερε να φερει το κρυο και βροχη αυτος ξερει μονο!!!σε ενα ωραιο φαναρι ερχεται και καρφωνεται ενα γκομενακι πανω μου και με στελνει νοσοκομειοοοοοο με ενα ωραιο κολαρο στο λαιμο....μπουχεεεεεεεεε ακουσον δε πρωτα και μετα παταξοοοοοον!!!κοιτα και κανενα fb....!!!
Σ'εριξε η γκομενα δλδ...  :P Περαστικα φιλε.. και μην με λες γκαντεμη αλλος ειναι και το παραδεχτηκε γιατι και της δυο φορες που ηρθε εφερε την βροχη!  :grin:
 

Επισκέπτης
ομορφοπαιδο εσυ διοργανωνεις την επομενη συναντηση βαση ψηφοφοριας...κανονισε... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Μπαα δεν παιζει, αστον να χερεται  :P μαλλον για σπιλλερ παει ασχετα αν δεν το γνωριζει ακομα  :2funny: ειναι ποιο παλιος, ο αζαζελ εχει μελλον ακομα αν βεβαια αλλαξει ομαδα  :grin:
 

Επισκέπτης
Ομαδα δεν παιζει ν'αλλαξω αλλα με βγαλατε απο μεγαλο κοπο  :grin:
Και να μην θελεις τωρα, θα το κανεις σε λιγα χρονια που απο 15% που ειστε στην πολη θα περιοριστειτε στην γειτονια της χαριλαου  :P


ΥΓ.ΣΤΟΠ στα οφ τοπικ γιατι θα μας βαλει χερι ο μεγαλος.  :grin:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
εγω μπορει να εφερα βροχη ...αλλα μαλλον αλλος εχει το ονομα και αλλος εχει την χαρη :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
ομορφοπαιδο εσυ διοργανωνεις την επομενη συναντηση βαση ψηφοφοριας...κανονισε... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
νομιζω και ο spiller ειναι εξαιρετικη περιπτωση διοργανωτη :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom