Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (4 μέλη και 21 επισκέπτες)

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
@jimiadis @gl

Δεν ειπα το αντιθετο,απο την αρχη μυριζε τρολαρισμα.Ο μονος λογος που το τραβηξαμε εγω και καναδυο αλλοι ειναι -οπως γραφω και στο ποστ που παρεθεσες- οτι η ιδια πριν απο εναμιση μηνα περιπου ειχε γραψει στο fb της οτι θα δουλευει στο Ανδ.Γεωργιου 19.Το ιδιο θα συνεβαινε και με την Λιανη που λεει ο gl,αν ειχε ποσταρει στο fb της οτι θα δουλευει σε καποιο μπουρδελο,θα πηγαιναμε να τσεκαρουμε τουλαχιστον,καλα για την συγκεκριμενη δε ξερω  :huh:
Επισης οι πιο πολλες γκομενες που δουλευαν Ερως κατα καιρους δουλευαν και Σερρες οποτε αυτο δημιουργησε καποιους συνειρμους.

Για τις Βιλλες,επειδη παρερμηνευτηκε τελειως ενα απο τα ποστ που εκανα,η αποψη μου ειναι οτι οι γκομενες περα απο Καντυ,Αντριαννα ειναι υπερτιμημενες.Φολες με την αυστηρη εννοια δεν ηταν μονο η Τζεσυ.Πχ και αυτη η τυπισσα η Παμελα μια κριτικη εχει περυσι απο τον shrekoylhs και ειναι αρνητικοτατη.Αν κατσει κανεις να ψαξει τις κριτικες και τα ποσα που εδωσαν θα διαπιστωσει πως ειναι πολυ περισσοτερες οι φολες και εν τελει το θεμα μας δεν ηταν οι Βιλλες,απλα ο καθενας κολλαει οπου του καπνισει σε καθε ποστ και δημιουργουνται λανθασμενες εντυπωσεις.
ενταξει αν δεις ομως στην παμελα πηγαινουνε μονο οσοι δνε ξερουνε και προγραμματα δυσκολα να παρει...αλλιως αν ητανε καλη θα ειχε γινει ντορος απο την αρχη...
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
χθες περασα απο εκει...λοιπον μεσημεριανη τσαρκα:

-Φριξου 13. Μιραμπελα. με το ζορι να με βαλει μεσα!! λογακια,χαιδολογηματα κτλ..σιγα μη περασω με τη φολα! μαλλον δε μπαινει κανεις πια με δαυτην και τους τραβαει με το ζορι.
-Βιλα απο πλαινη εισοδο. Παμελα.ωραια γκομενα ,σωμα καλο,βυζαρες..αλλα νομιζα οτι ειναι η καντυ εκει και μπηκα ενω ηταν διπλα οποτε εφυγα.
-Βιλα μπροστινη εισοδος.Καντυ. τα λογια ειναι περιττα....

φευγοντας περασα απο Ανδ.Γεωργιου.ολα ηταν ανοικτα εκτος απο τα 2 τελευταια Ερως και ενα ακομα...οποτε πηγα για ενα καφε και γυρισα για απογευματινη τσαρκα:

-Kεφαλληνιας .Ελενα ουκρανεζα.με τα βυζια απ'εξω χυμα.
-Ανδ.Γεωργιου 21 .Τζουλια ,ρουμανακι κοντουλικο ξανθο δυνατο.
-Λα καζα.Νικη ελληνιδα.αδιαφορη
-Λα φαμ. η γνωστη Λαρα η Βουλγαρα
-Ανδ.Γεωργιου 19 .Κορινα.γνωστο αδυνατο κοντουλικο ρουμανακι μελαχροινο με καρε μαλι
-Ανδ.Γεωργιου 30 η γνωστη Αντριανα.ρωτουσε μαζι με τη τσατσα τι ακουγετε στο ιντερνετ γιαυτην...
-Μελισσες  ,η τζεσικα
-Ερως .Χριστινα.ξανθια μιλφ με βυζαρες και τατου στη κοιλια.

δεν κυκλοφορουσε πολυς λαος και αρκετες με τραβουσαν με το ζορι να περασω μεσα...συνατησα και 2 συναδελφους ανταλλασοντας αποψεις για την μπουρδελοκατασταση,και οι δυο μου ειπαν οτι παλια με τις Ρωσσιδες ηταν καλυτερα ενω τωρα με τις Ρουμανες ξενερωσαν...ανεφεραν οτι δεν ειναι μελη του site

Φοιβος..βλεπω εχεις εξελιχτει σε αστερι...
πριν κανα τριμηνο 1-2 ειχαν βιαστει να στην πουν...αλλα αν συνεχισεις ετσι σε κανα εξαμηνο σε βλεπω ΣΟΥΠΕΡ ΣΤΑΡ..Ευγε :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ενταξει αν δεις ομως στην παμελα πηγαινουνε μονο οσοι δνε ξερουνε και προγραμματα δυσκολα να παρει...αλλιως αν ητανε καλη θα ειχε γινει ντορος απο την αρχη...
κωλο δινει αυτη η παμελα;
 

aristos238

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
814
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
αν ειναι η ιδια ξανθια ελληνιδα με μικρο στηθος που δουλευε στο τοτε να εισαι ετοιμος για χρονομετρηση....... ακομα κλαιω το 30 ευρω.................. :headbang: :headbang:
Ξανθιά, Σερβίδα τάχα με μεγάλο στήθος την δείχνει το άλλο σάιτ.
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
Για να σας βάλω και ένα κουιζάκι, καινούργιο στούντιο άνοιξε σήμερα, η συνημμένη φώτο το αποικονίζει, μπορεί κανείς να πει οδό και περιοχή  :think:  :sunglasses:
 

Συνημμένα

  • ΝΕΟ STUDIO.jpg
    ΝΕΟ STUDIO.jpg
    256,3 KB · Εμφανίσεις: 20

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
Επίσκεψη χθες στην πιπίνα την Σίσσυ στο Αχελώου, πήγα προετοιμασμένος για το τι θα συναντήσω και πέρασα καλά, ας είν καλά ο hagem, κι ας μπήκε το γκολ στις καθυστερήσεις, λεπτομέρειες στην κριτική. :sunglasses:

Θα ήθελα επ΄ ευκαιρία να επισημάνω την ποιότητα του καταστήματος, την καθαριότητα, την πολύ ευγενική υπηρεσία καθώς και την χορήγηση πετσέτας για ντουζάκι πριν και ακόμη και μετά την επαφή ακόμη και στο απλό πρόγραμμα των 30 ευρώ.

Τέτοια καταστήματα που μπορείς να κάνεις το ντουζάκι σου ακόμη και σε απλό των 30 ευρώ, πέραν του συγκεκριμένου είναι και τα παρακάτω ( η σειρά τυχαία)
Ερημίτου
Φρίξου 15
Λαφάμ
Ανδρ. Γεωργίου 19
Ανδρ. Γεωργίου 21
Μέλισσες
Έρως 16
Μινωταύρου

Και φυσικά οι 3 βίλες με το απλό στα 40 εκεί αλλά με σαφώς ένα κλικ παραπάνω σε ποιότητα γενικά.

Ας παραθέσει και κάποιος άλλος κάποιο μαγαζί που τυχόν μου έχει διαφύγει και διαθέτει αυτό το service για να είναι η λίστα πλήρης.
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Φοιβος..βλεπω εχεις εξελιχτει σε αστερι...
πριν κανα τριμηνο 1-2 ειχαν βιαστει να στην πουν...αλλα αν συνεχισεις ετσι σε κανα εξαμηνο σε βλεπω ΣΟΥΠΕΡ ΣΤΑΡ..Ευγε :rockon:

μην κοιτας το 22 που εχω κολησει στο nick..ειμαι 30φευγα και εχω ριξει πολυ χρημα στις πουτανες..(τις δηλωμενες)
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Επίσκεψη χθες στην πιπίνα την Σίσσυ στο Αχελώου, πήγα προετοιμασμένος για το τι θα συναντήσω και πέρασα καλά, ας είν καλά ο hagem, κι ας μπήκε το γκολ στις καθυστερήσεις, λεπτομέρειες στην κριτική. :sunglasses:

Θα ήθελα επ΄ ευκαιρία να επισημάνω την ποιότητα του καταστήματος, την καθαριότητα, την πολύ ευγενική υπηρεσία καθώς και την χορήγηση πετσέτας για ντουζάκι πριν και ακόμη και μετά την επαφή ακόμη και στο απλό πρόγραμμα των 30 ευρώ.

Τέτοια καταστήματα που μπορείς να κάνεις το ντουζάκι σου ακόμη και σε απλό των 30 ευρώ, πέραν του συγκεκριμένου είναι και τα παρακάτω ( η σειρά τυχαία)
Ερημίτου
Φρίξου 13
Λαφάμ
Ανδρ. Γεωργίου 19
Ανδρ. Γεωργίου 21
Μέλισσες
Έρως 16
Μινωταύρου

Και φυσικά οι 3 βίλες με το απλό στα 40 εκεί αλλά με σαφώς ένα κλικ παραπάνω σε ποιότητα γενικά.

Ας παραθέσει και κάποιος άλλος κάποιο μαγαζί που τυχόν μου έχει διαφύγει και διαθέτει αυτό το service για να είναι η λίστα πλήρης.

-στο Φριξου 13 εχω παει στην Εμμα παμπολες φορες και ποτε δε μου δωσανε πετσετα για μπανακι...
-στο λαφαμ μου δινανε αν το ζητουσα.
-στο ερως επειδη επερνα προγραμα μου λεγε η νατασα ''να σου φερω πετσετουλα να κανεις μπανακι να χαλαρωσεις και μετα παμε για το 2ο μωρο μου''.δεν ηταν στανταρ οπυτε εκει..
γενικα σου δινουν η σου λενε για μπανακι αν εχεις παρει προγραμμα ...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.256
Κριτικές
293
Like
9.906
Πόντοι
13.755
Για να σας βάλω και ένα κουιζάκι, καινούργιο στούντιο άνοιξε σήμερα, η συνημμένη φώτο το αποικονίζει, μπορεί κανείς να πει οδό και περιοχή  :think:  :sunglasses:
αναμεσα Ερημιτη και Μινωταυρου εκει στην αλανα???
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
στο Φριξου 13 εχω παει στην Εμμα παμπολες φορες και ποτε δε μου δωσανε πετσετα για μπανακι...

σε μερικά όπως αυτό θα πρέπει να την ζητήσεις, εμένα τις προάλλες μου δώσανε κατόπιν ζήτησης μου, πιστεύω πως δεν θα σου αρνηθούν αν του ζητήσεις
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
το θεμα ειναι να εχει καλη γκομενα μεσα...αν εχει θα το βρουμε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom