Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.302
Πόντοι
10.647
Μεσημερι ειχα επιλογες για δοκιμη, στο προγραμμα ή Τζουλιετα, ή Λουσι μιλφ. Μπηκα να δω πρωτα την Λουσι, κοντη ρουμανα μιλφαρα 50+ πατημενα, καλο σωματακι μεσα σε σεξυ στοκινγ συνολο, φατσα καμπαρετσους, οποτε δεν ηθελα πολυ και ψιθηκα. Μεσα στο δωματιο ρισκαρα και πληρωσα για 69, η γκομενα ηρθε μεσα πεταξε κανα 2 πεταχτα φιλια και με το καλημερα υποσχεθηκε πολλα, αλλα εως εκει, εμφανησιακα εχει κανει κατι στο προσωπο, μικρη θα ηταν ποιο ομορφη, στο γλυφομουνι αφεθηκε πεντακαθαρη, η πιπα της πολυ υγρη, καλη, αλλα δεν ενιωθα.!!! στο σεξ τυπικα πραγματα....τα βυζια της φυσικα πεσμενα κρεμανε ωραια οταν ανεβαινει απο πανω με καλη ρωγα, το μετανιωσα επρεπε αν εμπενα Τζουλιετα, και εκει θα τα ετρωγα τα μουτρα μου, αλλα θελω να το πληρωσω το μωρο...
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.527
Κριτικές
22
Like
6.698
Πόντοι
3.346
Ενταξει οτι και να μου πειτε τωρα εχετε δικιο..
Απλα να ξερετε οτι το κατω κεφαλι κανει παντα κουμαντο.
Πηγα στην τετοια σημερα και τελικα δεν ισχυει το τετοιο τοτε.. αλλα δεν λεω. :grin:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.092
Κριτικές
89
Like
10.538
Πόντοι
25.015
Ενταξει οτι και να μου πειτε τωρα εχετε δικιο..
Απλα να ξερετε οτι το κατω κεφαλι κανει παντα κουμαντο.
Πηγα στην τετοια σημερα και τελικα δεν ισχυει το τετοιο τοτε.. αλλα δεν λεω. :grin:
Δεν θα σου πουμε ρε ρεμαλι.
Αφου περασες καλα.
 

Bboytt

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
39
Like
172
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους.
Θα γινει τσαρκα και ενημερωση για ολους.
Θελω να επισκευτω ραισα. Εμαθα εφυγε απο νικ ουρανου;; Ξερουμε σε ποιο δουλευει και αν ειναι πρωινη η βραδινη βαρδια ;
Ευχαριστω εκ των προτερων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom