Νέα

Μπουρδέλα στη Λαμία;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sakis Moulikos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 295
  • Εμφανίσεις 108K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
soυπερ ενημερωση
κ θα ανεβω με εναν κολητο απανω για κατι οικογενιακα του
δεν μου χε πει οτι εχουν πραμα  εκει πανω :2funny:
 

milfakiasss100

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησερα φανουρη εισαι και πρωτος με τις ενημερωσεις που εκανες για τα κοκκινα σπιτακια της λαμιας. Ειμαι νεο μελος εδω μεσα και πυκνα συχνα κατεβαινω προς τα κατω για δουλεις απο κατερινη. Ξερεις αν παιζει αυτο τον και ρο καμια μιλφαρα βυζαρου και αν ναι που δωσε φωτα σε παρακαλω αν ξερεις
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
[size=11pt]Ξανά στον "δρόμο των κοριτσιών"[/size]


14:03-14:14

Πρώτο σπίτι, κλειστό.
Δεύτερο σπίτι, η Ελίζα, μία νεαρή χαμηλομέτριου αναστήματος, με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι τους ώμους, γλυκό προσωπάκι, μικρό στήθος, ωραίο κορμάκι με καμπύλες. Κανονικό στα 25 ευρώ, ΠΙΠΑ ΧΩΡΙΣ προφυλακτικό στα 40 ευρώ, ΚΩΛΑΡΑΚΙ στα 50 ευρώ. Αγενέστατη η τσατσά, καθώς έφευγα με χαιρέτησε με το ακόλουθο τρόπο: «Νά 'στε καλά... Μιλάμε τζάμπα...».

DSC00582.jpg


Τρίτο σπίτι, γιαπί.
Studio L'amour, η Νάντια, μία Μολδαβή στο τέλος της τρίτης δεκαετίας της ζωής της, με ξανθό μαλλί πιασμένο πίσω, πολύ μικρό στήθος, νταρντάνα, με κωλάρα και μπουτάρες. Απλό στα 25 ευρώ. Η ίδια μέχρι το βράδυ.
Πληρώθηκε...

DSC00584.jpg


DSC00586.jpg


DSC00590.jpg


Eros House, η Ελληνίδα Μαριαλένα, μία νεαρή με σκουροκάστανο μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, καλούτσικο πρόσωπο, μικρό στήθος, μέτριο ανάστημα, καλοσχηματισμένη. Απλό στα 25 ευρώ και 69, στα 30 ευρώ. Ανοιχτά μέχρι τις 24:00 με την ίδια κοπέλα.
Hell Studio, κλειστό.
Studio Erotica, η γνωστή Ντέλια —που είχα πληρώσει τον Αύγουστο του '14 εδώ—, με ξανθωπό μαλλί πιασμένο πίσω, καλούτσικο έκφυλο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, αψηλούτσικη με καμπύλες, κωλάρα, μπουτάρες (όχι χοντρή). Σε «κανονικά, 25» ευρώ. Ανοιχτά μέχρι το βράδυ.
Τελευταίο σπίτι, η Ιωάννα —η αδελφή της Τόνιας, που θα είναι μετά τις 17:00—, μία μελαχρινή μιλφογκίλφ με μαύρο σπαστό μαλλί μέχρι την πλάτη χαμηλά, μετριότατο πρόσωπο, μεγαλούτσικο στήθος, χαμηλό ανάστημα, η οποία φορούσε μεσοφόρι. «Στοματικό» στα 25 ευρώ.
Στην ερώτησή μου πώς είναι τ' όνομα του μπουρδέλου, εάν έχει αριθμό, πώς λέγεται ο δρόμος, μου απάντησε: «Αυτό δεν έχει ονομασία, αυτό το λένε Τόνια!».

DSC00601.jpg



DSC00603.jpg

Το Τόνια —δεξιά στη φωτογραφία— βρίσκεται απέναντι απ' το Studio Erotica — αριστερά στη φωτογραφία.

DSC00604.jpg

Το Τόνια από πίσω — δεξιά στη φωτογραφία, αριστερά το Studio Erotica.
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
12:15 μ.μ


DSC00659.jpg



1ο Λαμίας, η Ιωάννα, μία νεαρή στην ηλικία μελαχρινή, με ίσιο κοκκινωπό μαλλί μέχρι τους ώμους, έτσι κι έτσι πρόσωπο, μικρό στήθος, κανονικό σώμα, μέτριο ανάστημα, ψιλοφαρδουλό κώλο. Απλό στα 25 ευρώ.

DSC00656.jpg


Πληρώθηκε...

DSC00664.jpg


DSC00661.jpg


DSC00667.jpg
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η    Σ Τ Η Ν    Π Α Ρ Α Κ Α Τ Ω    Α Γ Γ Ε Λ Ι Α
είναι σκέτη απάτη ΔΗΛΑΔΗ σε βάζη να γραφείς σε κάποιο συνδρομιτικό σάιτ και συγκεκριμένα στο και μετά σε συνδεη κανονικά την έφαγα εγώ αλλά όταν το κατάλαβα
ήταν πλέον αργά  ψάχνει αρπακτές και έχει τιμές πάνω από τα όρια , δηλώνη φοιτήτρια και στην μέση τις χρονιάς υποτίθεται αλλάζει νομό {{ δηλαδή από Χανιά στή Λαμία }}

====================================================================================================

η αγγελία τις στά Χανία ηταν
Eva Zopidou (19)
Γυναίκα αναζητά άντρα, γυναίκα, ζευγάρι
Κρήτη, Χανιά
Όνομα χρήστη: sexyeva19
Σωματότυπος: Λεπτός
Ύψος (εκ.): 174
Προτίμηση: Straight
Αλκοόλ: Μερικές φορές
Κάπνισμα: Συχνά
Ετικέτες: Anal,  Blowjob,  Foititria,  Masaz,  Massage,  Oral,  Sex,  Teens
Προσωπική κατάσταση: Ελεύθερος
Δραστηριότητα: Ομαδικό σεξ, Σεξ 1 προς 1
Τελευταία επίσκεψη: πριν από4 d.
Ανταπόκριση: Ανεπαρκείς πληροφορίες
Πρόσθετες πληροφορίες
Εύα καυτή 19χρονη φοιτήτρια
Oι απολαύσεις της ζωής είναι λίγες…
Νιώσε….ζήσε…με πάθος κάθε στιγμή μαζί μου!
Εύα…η 19χρονη καυτή φοιτήτρια!
Μόνο για σοβαρά άτομα στα Χανιά της Κρήτης έρχομαι στο χώρο σου ή σε ξενοδοχείο της επιλογής σου.
Προγράμματα, δωράκι, ωράρια, κλείσιμο ραντεβού και λοιπές απορίες που πιθανόν θα έχεις μπορείς να δεις στην προσωπική μου ιστοσελίδα

----------------------------------------------------------------------------------------------
Παρακάτω θα δεις τα προγράμματα μου. Θα προσπαθήσω και θα δώσω το 100% για να σε κάνω να περάσεις υπέροχα και αξέχαστα...

Στοματικό χωρίς προφύλαξη σκέτο δεν κάνω. Μόνο με σεξ συγχρόνως 100€ 1 ώρα ραντεβού με απεριόριστες εκτονώσεις.               ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΑΓΓΕΛΙΑ 70,00
Σεξ φυσιολογικό 100€ 1 ώρα ραντεβού με απεριόριστες εκτονώσεις (περιλαμβάνει φιλιά, γλυφομούνι, στοματικό σεξ). ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΑΓΓΕΛΙΑ  70,00 1 ωρα
Σεξ φυσιολογικό 200€ 2 ώρες ραντεβού με απεριόριστες εκτονώσεις (περιλαμβάνει φιλιά, γλυφομούνι, στοματικό σεξ).  ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΑΓΓΕΛΙΑ  140,00 2 ωρες
Σεξ φυσιολογικό 300€ 3 ώρες ραντεβού με απεριόριστες εκτονώσεις (περιλαμβάνει φιλιά, γλυφομούνι, στοματικό σεξ).
Ολονύκτιο ραντεβού 500€ με απεριόριστες εκτονώσεις + δώρο το πρωκτικό σεξ.
ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΑΓΓΕΛΙΑ 250,00
Σεξ πρωκτικό +20€.
Μασάζ με Σεξ φυσιολογικό 100€ 1 ώρα ραντεβού με απεριόριστες εκτονώσεις (περιλαμβάνει φιλιά, γλυφομούνι, στοματικό σεξ).
Σεξ αυταρχικό με στραπόν ενεργοπαθητικό 100€ 1 ώρα ραντεβού με απεριόριστες εκτονώσεις (περιλαμβάνει φιλιά, γλυφομούνι, στοματικό σεξ).
Σεξ Λεσβιακό 100€ 1 ώρα ραντεβού με απεριόριστες εκτονώσεις (περιλαμβάνει φιλιά, γλυφομούνι, στοματικό σεξ).
Σεξ Σαδομαζοχιστικό δεν κάνω...
Σεξ παρτούζες (όχι ζευγάρια) το διπλάσιο δωράκι του βασικού προγράμματος. Δηλαδή 100€ το κάθε άτομο.
Ουρολαγνεία +20€.
Κοπρολαγνεία δεν κάνω...
Ποδολαγνεία σκέτη δεν κάνω. Μόνο με σεξ συγχρόνως με απεριόριστες εκτονώσεις 100€ 1 ώρα ραντεβού
------------------------------------------------------------------------------------------------

Συμπεράσμα  όποιος κατάλαβε κατάλαβε την αρπαχτή
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Αυτο το "συγνωμη για τα greeklish αλλα δεν γραφω απο δικο μου pc" δεν το καταλαβα ποτέ. Πρωτον, αφου απαγορευονται τα γκρικλις, μην γραψεις. Δευτερον, ενα προγραμματακι ειναι, κανεις τη μετατροπη και τελος. Τριτον, το αλλο pc δεν εχει ελληνικα δηλαδη? Μου θυμιζει τον ποντιο, που αλλαξε τηλεοραση επειδη δεν ειχε καλα σηριαλ.
:2funny:
 

apisteutos1982

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2007
Μηνύματα
20
Like
10
Πόντοι
0
ξερει κανεις αν φορτωνεις απο ενα μπαρ seven στην αταλαντη??
 

XriMa

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2017
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Παίδες τι γινεται ; έχουμε κανένα νέο για Λαμια ;; ερχομαι για δουλειες τέλος τ μήνα και θα ήθελα μια ενημέρωση για την κατάσταση που επικρατεί αν ειναι δυνατών !!
 

sotis25

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
512
Κριτικές
6
Like
493
Πόντοι
306
η κατάσταση φίλε είναι tres apelpistik!!!!! αν μάθεις κάτι πές και σε μας >:(
 

XriMa

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2017
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλησπέρα ! Εχουμε κανένα νέο για τα σπιτάκια και το παίζει με τα κορίτσια εκει; κάποιος να μας ενημερώσει ;!
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
857
Like
1.113
Πόντοι
206
29/6

1ο αριστερα ανοιχτο αλλα καμια μεσα, μαλλον ηταν με πελατη.
2ο μια μικροσωμη αδυνατη με ωραιο βυζι
3ο μελαχρινη bbw
4ο milf ρωσιδα (σ'αυτη περασα, πολυ καλη)
5ο ξανθια ψηλη με λιγα παραπανω κιλα
6ο τερμα πισω δε πηγα
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
857
Like
1.113
Πόντοι
206
1ο αριστερα η ιδια αδυνατη ιζαμπελα με τις βυζαρα πιο γραφω πιο πανω
2ο κοντη αλλα γλυκουλα με κωλαρα χριστινα
3ο ψηλη bbw
4ο ξανθια καυλα νταλια στην οποια περασα


τπτ το ιδιαιτερο η τυπισσα, κομοδινο φαση.
επρεπε να μπω στην αδυνατουλα που μου εκανε κλικ στην αρχη  :cheesy:
 

athen

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
133
Πόντοι
0
Δεν υπάρχουν Call Girls ή Μασατζιδικα που γαμάς στη Λαμία;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 79062

Επισκέπτης
αν γνωριζει καποιος παιδια και εγω ενδιαφερομαι.....εστω μασαζ με εκτονωση με το χερι
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
857
Like
1.113
Πόντοι
206
επισκεψη μετα απο μηνες.

τιποτα το καινουριο

η ξανθια ντεζη, μιλφ τονια, μια ξανθια λενα με κοντο μαλλι, και ρωσιδα σουζανα.
εχουν ανεβασει το ελαχιστο στα 30 ευρω, καλα κρασια, δε παιζει να με ξαναδουνε...
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
857
Like
1.113
Πόντοι
206
γυριζωντας απο μπανιο εκανα μια σταση.

1ο αριστερα μια ψιλη ξανθια
2ο κοντη χοντρουλα
3ο ντεζη
4ο τονια

30ε σε ολα, 25 στην τονια. περασα σε αυτη γιατι κατι μου εκανε κλικ (μιλφ σκεφτηκα, θα σπαζετε ασχημα), εκανα λαθος τελικα.
"αντε αγαπη μου και αλλα τετοια". ειμαι μικρος αλλα οχι 15χρονων να τελειωσω στο 2λεπτο.

για λουκετο τους κοβω με τετοιες τιμες και υπηρεσιες.   :thubsdown:
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
857
Like
1.113
Πόντοι
206
σταση γυρνωντας απο αθηνα.

1ο μιλφ ξανθια
2ο ξανθια ψιλη
3ο σουζανα
4ο ντεζη
5ο τονια

30$ παντου επισημα. δε περασα σε καμια, δε μου κανανε κλικ.
ερημια, μονος ημουν...
 

fanhs133113

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2015
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Απο λαμια τπτ νεώτερο Prestige εχει τπτ καλο και νεαρο?
 

pappousgior

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
162
Κριτικές
9
Like
845
Πόντοι
301
Παίδες το hell είναι από πίσω; Η ντάλια είναι μια ρουμανα ξανθιά με γαλάζια μάτια;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom