Νέα

Μπουρδελα Σπαρτης.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xistis848
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Τα μπουρδελάκια της Σπάρτης ανοιχτά είναι, βέβαια έχω να πάω αρκετό καιρό και δεν ξέρω τι κομμάτια έχει. Επίσης γαμησάκι πέφτει στο κωλόμπαρο Σευχέλες. Επίσης στην Σκάλα μπορείτε να γαμήσετε στο κωλόμπαρο Πορτοκαλιές. Γύθειο δεν νομίζω να έχει κάτι, εκτός από τα ντόπια πουτανάκια...
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Τα μπουρδελάκια της Σπάρτης ανοιχτά είναι, βέβαια έχω να πάω αρκετό καιρό και δεν ξέρω τι κομμάτια έχει. Επίσης γαμησάκι πέφτει στο κωλόμπαρο Σευχέλες. Επίσης στην Σκάλα μπορείτε να γαμήσετε στο κωλόμπαρο Πορτοκαλιές. Γύθειο δεν νομίζω να έχει κάτι, εκτός από τα ντόπια πουτανάκια...
ποσο ειναι για γαμησακι εσυ εχεις δοκιμασει απο εκει??
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Τα μπουρδελάκια της Σπάρτης ανοιχτά είναι, βέβαια έχω να πάω αρκετό καιρό και δεν ξέρω τι κομμάτια έχει. Επίσης γαμησάκι πέφτει στο κωλόμπαρο Σευχέλες. Επίσης στην Σκάλα μπορείτε να γαμήσετε στο κωλόμπαρο Πορτοκαλιές. Γύθειο δεν νομίζω να έχει κάτι, εκτός από τα ντόπια πουτανάκια...

Μακρια απο το Σευχελες αν δεν ειστε ντοπιοι γιατι σας βλεπω για ολονυχτια στην Ασφαλεια  :grin:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
ακου σευχελες τυπε :2funny:
Kwlobaro_Mas_Phran_Eidhsh.jpg
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
Με ένα κέρασμα στα beach bar πέφτουν τα ξεκωλάκια..Δεν υπάρχει λόγος να πας εκεί σε κωλόμπαρο ή μπουρδέλο!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom