Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 835K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
hot villa:Νατασσα στις επαλξεις.
Σημερα ειναι κ η τελευταια της ημερα.
Απο αυριο καινουργια κοπελα.

Λογω προβληματος υγειας,θα αναγκαστω να διακοψω για ενα διαστημα τις επισκεψεις,αρα κ τις ενημερωσεις μου...οταν μπορεσω να επανελθω,θα συνεχισω...Να στε ολοι καλα κ καλη συνεχεια.
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.730
Like
3.114
Πόντοι
506
hot villa:Νατασσα στις επαλξεις.
Σημερα ειναι κ η τελευταια της ημερα.
Απο αυριο καινουργια κοπελα.

Λογω προβληματος υγειας,θα αναγκαστω να διακοψω για ενα διαστημα τις επισκεψεις,αρα κ τις ενημερωσεις μου...οταν μπορεσω να επανελθω,θα συνεχισω...Να στε ολοι καλα κ καλη συνεχεια.

να γιανεις γρηγορα μαναμ
 

ionas1980

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
237
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
hot villa:Νατασσα στις επαλξεις.
Σημερα ειναι κ η τελευταια της ημερα.
Απο αυριο καινουργια κοπελα.

Λογω προβληματος υγειας,θα αναγκαστω να διακοψω για ενα διαστημα τις επισκεψεις,αρα κ τις ενημερωσεις μου...οταν μπορεσω να επανελθω,θα συνεχισω...Να στε ολοι καλα κ καλη συνεχεια.
Φιλαράκο περαστικά... δεν πιστέυω να σε κόλησε τίποτε καμιά ''κορασίς'' ? γιατί θα έρθω για Σ.Κ μην φύγουμε με κανένα παράσημο
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Φιλαράκο περαστικά... δεν πιστέυω να σε κόλησε τίποτε καμιά ''κορασίς'' ? γιατί θα έρθω για Σ.Κ μην φύγουμε με κανένα παράσημο
ευχαριστω.
οχι φιλε δεν εχει να κανει με ΣΜΝ.
αλλου ειδος προβλημα ειναι.
προχωρα αφοβα
 

podilato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2009
Μηνύματα
94
Κριτικές
4
Like
144
Πόντοι
280
Η Τατιάνα κάνει καλή δουλεια παιδιά..........
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
επισκεψη και μια σχετικα καλη συνευρεση- καταθεση με την ΜΙΛΦ ΤΖΟΥΛΙΑ απο Γερμανια στο σπιτακι προς Καρδιτσα,νεα αφιξη σημερινη στο μαγαζι.....οι λαρισαιοι την ξερουν πιθανως αφου διατηρουσε εκει μαγαζι παλιοτερα που εκλεισε
-εμφανιση κοπελας : κανονικου αναστηματος ,μαλλι ξανθο με ανταυγειες κοντο,προσωπο με εμφανη σημαδια της ηλικιας ,φυσικα οχι και πολυ μεγαλα βυζια ,σωμα με πιασιματα περιπου 45 χρονων+
-απο προγραμματα κανει μονο απλο γυμνο τσιμπουκι γλειφομουνι....πρωκτικο δεν κανει
-ο χωρος οχι πολυ καθαρος με νεροχυτη και αραιωμενο σαπουνακι,σεντονια καθαρα,σαγιοναρες κλπ..
- η τσατσα εξηγησε επαρκως τα προγραμματα ,δεν χτυπησε πορτα και ήταν ευγενεστατη
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει,με αφησε να φιλησω και στο στομα,εκανε αψογα  προκαταρκτικα
-γλωσσοφιλα  κανει και μαλιστα παθιασμενα ενω δαχτυλα και μεσα στο μουνι και fingerfucking δεχεται και σκληρο
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι καλη αλλα μπορουσε να φοραει ενα αρωματακι
- πιπα παρα πολυ καλη,βαθεια στα ορια του deepthroat,δεν βαζει καθολου δοντι,ρουφαει καλα και γλειφει και αρχιδακια
-στα τεσσερα στηνεται πολυ καλα και δεχεται δυνατο σφυροκοπημα,απο πανω ανεβηκε κανονικα και κουνηθηκε χωρις σημεια ευκολης κοπωσης

-γενικη εντυπωση μια αρκετα καλη καταθεση την οποια θα μπορουσα να επαναλαβω ανετα και στο μελλον...ιδιως αν γουσταρω την φαντασιωση της μιλφ γειτονισσας νοικοκυρας κλπ κλπ
το σοσιαλ ταιμ αλλα και η συνεννοηση πολυ καλη στην γλωσσα μας πραγμα που δινει θετικους ποντους

Αυτη μηπως ειναι μια Σουζι Γερμανιδα που ειχε δικο της μαγαζακι και δουλευε πριν αρκετα χρονια στην Λαρισα ?
Μια Ξανθια Μιλφαρα με καλα Ελληνικα ?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Αυτη μηπως ειναι μια Σουζι Γερμανιδα που ειχε δικο της μαγαζακι και δουλευε πριν αρκετα χρονια στην Λαρισα ?
Μια Ξανθια Μιλφαρα με καλα Ελληνικα ?
νομιζω  είναι  και έτσι πιο γνωστή εχεις δικιο
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
νομιζω  είναι  και έτσι πιο γνωστή εχεις δικιο

χεχεχεχεεεεε ... τι κανει η Σουζυ ? Ακομα στο Επαγγελμα ειναι ?
Την ειχα γνωρισει ενα βραδυ πριν πολλα χρονια και την φλομωσα στην παραμυθα οτι την γουσταρω, μου αρεσει και τετοια (ηταν και ωραια γυναικα)
Μου εδωσε το τηλ της και μου ειπε πως ηθελε να τα παρατησει ολα.


Κοβει η Πουτανα το Γαμησι ?
 

ks(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Οκτ 2010
Μηνύματα
315
Κριτικές
21
Like
360
Πόντοι
1.505
Ρε παιδια το studio στην καρδιτσα δουλευει???Ξερουμε τι παιζει εκει?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
χεχεχεχεεεεε ... τι κανει η Σουζυ ? Ακομα στο Επαγγελμα ειναι ?
Την ειχα γνωρισει ενα βραδυ πριν πολλα χρονια και την φλομωσα στην παραμυθα οτι την γουσταρω, μου αρεσει και τετοια (ηταν και ωραια γυναικα)
Μου εδωσε το τηλ της και μου ειπε πως ηθελε να τα παρατησει ολα.


Κοβει η Πουτανα το Γαμησι ?
χεχε σιγά μην το κοψει
 

NoShit

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
130
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδια το studio στην καρδιτσα δουλευει???Ξερουμε τι παιζει εκει?

Σε σημερινό μου τηλέφωνο μου είπαν ...να πάρω αύριο.  :huh: Το Σάββατο δεν δούλευε, αύριο Κυριακή μάλλον θα ανοίξει με νέα άφιξη, είδομεν... ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
καρδιτσης η γερμανιδα μιλφαρα

λαρισης η ρουμανα με το κοντο μαλλι και την ωραια κωλαρα μιρελα......το γαμησι της ζωης μου εριξα σημερα

αναλυτικα σε κριτικη
 

maverick77

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2013
Μηνύματα
534
Like
1
Πόντοι
6
ποια ειναι αυτη η ευα ρε ντιμιτς που ειναι στην χοτβιλα σημερα;ηταν και παλια εκει;
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
ποια ειναι αυτη η ευα ρε ντιμιτς που ειναι στην χοτβιλα σημερα;ηταν και παλια εκει;
Η Ευα ειναι αυτη που ηταν εκει πριν ξαναερθει (κ ξαναφυγει η Νατασσα).... :grin:...οχι δεν ηταν παλια... εχω ανεβασει κριτικες μαν
μιλφ με ψιλο-αδιαφορο (αλλα συμπαθητικο προσωπο),2,5 αρι φυσικο βυζι με πολυ καυλωμενες ρωγες-κρεμαστρες,κοιλια κ αποδεκτο κωλο...γυναικα της διπλανης πορτας εν ολιγης....
Σημερα δουλευει αυτη (κ δουλευει απο Τεταρτη 8/10 Χοτ βιλα).
Περασα σημερα ,την τιμησα για τριτη φορα κ μαλλον τελευταια φορα...θελω κανα πιπινι τωρα... :zfuck:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Η Ευα ειναι αυτη που ηταν εκει πριν ξαναερθει (κ ξαναφυγει η Νατασσα).... :grin:...οχι δεν ηταν παλια... εχω ανεβασει κριτικες μαν
μιλφ με ψιλο-αδιαφορο (αλλα συμπαθητικο προσωπο),2,5 αρι φυσικο βυζι με πολυ καυλωμενες ρωγες-κρεμαστρες,κοιλια κ αποδεκτο κωλο...γυναικα της διπλανης πορτας εν ολιγης....
Σημερα δουλευει αυτη (κ δουλευει απο Τεταρτη 8/10 Χοτ βιλα).
Περασα σημερα ,την τιμησα για τριτη φορα κ μαλλον τελευταια φορα...θελω κανα πιπινι τωρα... :zfuck:

Ο γλ γάμησε ένα καλό...μοντελέ,γυμνασμένο... ;) :zfuck:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Ο γλ γάμησε ένα καλό...μοντελέ,γυμνασμένο... ;) :zfuck:
την Μιρελα λες?
την εχω παρει,αλλα εχει ανυπαρκτο βυζι,δεν ηθελε να της γλυψω το μουνακι της κ δεν με πιπωσε...αλλα εχει στενο μουνακι,μουρλια...επειδη βαρεθηκα να τρωω σιτεμενο κρεας ,θα παω προς Τρικαλα την επομενη φορα... :zfuck:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
την Μιρελα λες?
την εχω παρει,αλλα εχει ανυπαρκτο βυζι,δεν ηθελε να της γλυψω το μουνακι της κ δεν με πιπωσε...αλλα εχει στενο μουνακι,μουρλια...επειδη βαρεθηκα να τρωω σιτεμενο κρεας ,θα παω προς Τρικαλα την επομενη φορα... :zfuck:

Χ...επειδή δεν αφήνει να γλύψεις μουνάκι...είναι δυνατόν?
Επιτέλους "ξύπνησες"  :grin: ...έλα στον κόσμο του πιπινιού.... :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom