Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 834K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Νέα άφιξη στο Χ στούντιο μια πιπίνα απο Σερβία ονόματι Σισσυ κάστανοξάνθη,ωραίο πρόσωπο και σωματακι ,μεγάλες φυσικές βυζαρες,δεν μιλάει γρι ελληνικά,μιλάει αγγλικά,δεν δίνει κώλο ούτε κάνει γυμνό,αλλά η πιπα της ήταν καλή και στο γλείφομούνι δέχτηκε δάχτυλιάσμα και finger fucking...έπαιξα λίγο και με την πίσω τρυπουλα της εξωτερικά
.Καλή κατάθεση στα 50 ευρώ
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Νέα άφιξη στο Χ στούντιο μια πιπίνα απο Σερβία ονόματι Σισσυ κάστανοξάνθη,ωραίο πρόσωπο και σωματακι ,μεγάλες φυσικές βυζαρες,δεν μιλάει γρι ελληνικά,μιλάει αγγλικά,δεν δίνει κώλο ούτε κάνει γυμνό,αλλά η πιπα της ήταν καλή και στο γλείφομούνι δέχτηκε δάχτυλιάσμα και finger fucking...έπαιξα λίγο και με την πίσω τρυπουλα της εξωτερικά
.Καλή κατάθεση στα 50 ευρώ

Σαν πολλά δεν έδωσες? Πόση ώρα έκατσες....?  :sunglasses:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Νέα άφιξη στο Χ στούντιο μια πιπίνα απο Σερβία ονόματι Σισσυ
πηγα πρωινη επισκεψη κ παρθενικη στο x studio...
ο παραδρομος που οδηγει στην εισοδο ειναι παραλληλος με τον κεντρικο δρομο κ μοιαζει σαν αγροτικος δρομος.
καποιος ανυποψιαστος δεν υπαρχει περιπτωση να καταλαβει το x απο μακρυα...μονο εαν ειναι μιλημενος.
τελευταια στιγμη επιασε το ματι μου το μπανερ με το x κ μετα απο μανουβρες μπορεσα και σταθμευσα...δηλ.προσπερασα κ ξαναγυρισα με επιτοπου αναστροφες.... :S
ουτε μια εξτρα πινακιδα διπλα στην Bp (αυτο το μηνυμα παει στο μαγαζι),ουτε βοηθητικη εξοδος για να επιστρεψει καποιος εαν προσπερασει...(αυτο παει για αυτους που κανανε το δρομο)...κατα τα αλλα ο καινουργιος δρομος ειναι αψογος,...επισης ο κυκλικος κομβος-για οποιον δεν ειναι απο τα μερη εκεινα- μπερδευει παρα βοηθαει...

Η Σισσυ ειναι μελαχροινο πιπινακι,με αψογο σωμα,ωραιο βυζι 2,5 αρι που φαινεται αρκετα μεγαλο σε σχεση με τον σωματοτυπο της,ωραιο προσωπο,ομιλει μονο Αγγλικα κ ειναι αρκετα σφιγμενη κ συνεσταλμενη στο δωματιο.
Πηρα προγραμμα 50 μονο κ μονο για να γλυψω το φρεσκο μουνακι της...
Καλουτσικη καταθεση,αφου η κοπελα γενικα δεν παιρνει καμμια πρωτοβουλια μεσα στο δωματιο...ειναι σαν να γαμας μια ντροπαλη φοιτητριουλα-καπως ετσι.
Αναλυτικα σε κριτικη αργοτερα.


 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
πηγα πρωινη επισκεψη κ παρθενικη στο x studio...
ο παραδρομος που οδηγει στην εισοδο ειναι παραλληλος με τον κεντρικο δρομο κ μοιαζει σαν αγροτικος δρομος.
καποιος ανυποψιαστος δεν υπαρχει περιπτωση να καταλαβει το x απο μακρυα...μονο εαν ειναι μιλημενος.
τελευταια στιγμη επιασε το ματι μου το μπανερ με το x κ μετα απο μανουβρες μπορεσα και σταθμευσα...δηλ.προσπερασα κ ξαναγυρισα με επιτοπου αναστροφες.... :S
ουτε μια εξτρα πινακιδα διπλα στην Bp (αυτο το μηνυμα παει στο μαγαζι),ουτε βοηθητικη εξοδος για να επιστρεψει καποιος εαν προσπερασει...(αυτο παει για αυτους που κανανε το δρομο)...κατα τα αλλα ο καινουργιος δρομος ειναι αψογος,...επισης ο κυκλικος κομβος-για οποιον δεν ειναι απο τα μερη εκεινα- μπερδευει παρα βοηθαει...

Η Σισσυ ειναι μελαχροινο πιπινακι,με αψογο σωμα,ωραιο βυζι 2,5 αρι που φαινεται αρκετα μεγαλο σε σχεση με τον σωματοτυπο της,ωραιο προσωπο,ομιλει μονο Αγγλικα κ ειναι αρκετα σφιγμενη κ συνεσταλμενη στο δωματιο.
Πηρα προγραμμα 50 μονο κ μονο για να γλυψω το φρεσκο μουνακι της...
Καλουτσικη καταθεση,αφου η κοπελα γενικα δεν παιρνει καμμια πρωτοβουλια μεσα στο δωματιο...ειναι σαν να γαμας μια ντροπαλη φοιτητριουλα-καπως ετσι.
Αναλυτικα σε κριτικη αργοτερα.

φιλαρακι αν ερθω τρικαλα θα με ξεναγησεις?
κερναω σουβλακι :)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
πηγα πρωινη επισκεψη κ παρθενικη στο x studio...
ο παραδρομος που οδηγει στην εισοδο ειναι παραλληλος με τον κεντρικο δρομο κ μοιαζει σαν αγροτικος δρομος.
καποιος ανυποψιαστος δεν υπαρχει περιπτωση να καταλαβει το x απο μακρυα...μονο εαν ειναι μιλημενος.
τελευταια στιγμη επιασε το ματι μου το μπανερ με το x κ μετα απο μανουβρες μπορεσα και σταθμευσα...δηλ.προσπερασα κ ξαναγυρισα με επιτοπου αναστροφες.... :S
ουτε μια εξτρα πινακιδα διπλα στην Bp (αυτο το μηνυμα παει στο μαγαζι),ουτε βοηθητικη εξοδος για να επιστρεψει καποιος εαν προσπερασει...(αυτο παει για αυτους που κανανε το δρομο)...κατα τα αλλα ο καινουργιος δρομος ειναι αψογος,...επισης ο κυκλικος κομβος-για οποιον δεν ειναι απο τα μερη εκεινα- μπερδευει παρα βοηθαει...

Η Σισσυ ειναι μελαχροινο πιπινακι,με αψογο σωμα,ωραιο βυζι 2,5 αρι που φαινεται αρκετα μεγαλο σε σχεση με τον σωματοτυπο της,ωραιο προσωπο,ομιλει μονο Αγγλικα κ ειναι αρκετα σφιγμενη κ συνεσταλμενη στο δωματιο.
Πηρα προγραμμα 50 μονο κ μονο για να γλυψω το φρεσκο μουνακι της...
Καλουτσικη καταθεση,αφου η κοπελα γενικα δεν παιρνει καμμια πρωτοβουλια μεσα στο δωματιο...ειναι σαν να γαμας μια ντροπαλη φοιτητριουλα-καπως ετσι.
Αναλυτικα σε κριτικη αργοτερα.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
ελα συ πανω θα παμε για γουρνοπουλα,πρασινες κ μετα γαμησι στα υπαιθρια μπουρδελακια.
ο μπιλυ 13 δεν μας καταδεχεται.. :grin:

κ σκεψου οτι η γυναικα του αδελφου μου ειναι απο τρικαλα
εγω το 2007 ειχα ερθει με την πρωην καργιολα μου ε συγνωμη κοπελα μου :2funny:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
:grin: :grin:


αρα τα ψιλοξερεις τα μερη..  ;)

ε ενταξει εναν καφε ηπιαμε φαγαμε κ σε ενα σουβλατζιδικο που ηταν κοντα στην γεφυρα κ γυρισαμε καλαμπακα(εκει μεναμε)
βεβαια εγω ο μαλακας ημουν φουλ καψουρης που να προσεξω στουντιο κ μπουρδελα :cheesy:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
ε ενταξει εναν καφε ηπιαμε φαγαμε κ σε ενα σουβλατζιδικο που ηταν κοντα στην γεφυρα κ γυρισαμε καλαμπακα(εκει μεναμε)
βεβαια εγω ο μαλακας ημουν φουλ καψουρης που να προσεξω στουντιο κ μπουρδελα :cheesy:
ε ολοι εχουμε ζησει την πυρφοριαση,δεν εισαι ο μονος... :grin:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
σοβαρα λεω με ενα φιλο φαν κ αυτος του αγοραιου ερωτα να ανεβουμε προς τα πανω
η ελατη εκει κοντα δεν ειναι?
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
σοβαρα λεω με ενα φιλο φαν κ αυτος του αγοραιου ερωτα να ανεβουμε προς τα πανω
η ελατη εκει κοντα δεν ειναι?
ναι ειναι πιο περα,πιο ψηλα...ωραιο χωριο για Σαβ/κο. :zfuck:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom