Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 835K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
πριν το ματσ με την κοστα ρικα θα παω να την ξαναγαμησω μπας και προκριθουμε στους 8 :grin:



Πήγαινε γάμα να περάσουμε... :)

:2funny: :2funny:
Φοβερο ματσακι χθες με την Εθνικη,μας θυμισε πολλες φορες ποσο ''πουτανα'' μπορει να ειναι η μπαλα...γαμω τα δοκαρια...τουλαχιστον περασαμε στην επομενη φαση.Καλη επιτυχια την Κυριακη. :rockon:
(το Μουντιαλ το απολαυσα με σουβλακια,κοκορετσι μεριδα,τζατζικια,πατατες,σαλατες κ τα παντα ολα)..συνοδεια Καλσπεργκ πρασινη μπυριτσα

Στα δικα μας,σημερινη πρωινη επισκεψη στο σπιτακι της Ελλης προς Πυλη,περασα πολυ καλα  :zfuck: κ απολαυσα τις χυμωδεις βυζαρες της Ελλης για πρωινο...
Εχουμε κ μεταταξεις...πλεον στο σπιτακι αυτο θα δουλευει η Μαρια-Λωραινα (η Πολωνεζα κοπελιτσα απο το Καρδιτσης) καθως εφυγε απο το προαναφερθεν μαγαζι...οποτε gl κ οποιος αλλος ενδιαφερεται,εκει θα πρεπει να την αναζητησετε.
Λογικα το Καρδιτσης εμεινε ορφανο κ θα φερει κατι καινουργιο,η Λωραινα δεν επιστρεφει στο Καρδιτσης ξανα.

Να σημειωσω την ευπαρουσιαστη milf/gilf ξανθια αλλοδαπη τσατσα με το πλουσιο στηθος,την οποια ανετα θα επαιρνα κ αυτη στο δωματιο....gl εαν τυχει να πας κ δεν ντρεπεσαι ρωτα την,αν κανει κανα ''εξτραδακι''..εγω κολωσα να ρωτησω. :grin: :grin:
η τσαρκα μου ειναι αφιερωμενη σε gl κ μπιλυ 13.
να εχουμε υγεια,λεφτα κ να γαμαμε γιατι το καλοκαιρι ειναι στεγνο κ δυσκολο (κ καυλερο).... :zfuck:

κριτικη θα γραψω αργοτερα κ θα ειναι περιλιπτικη...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
οπωσδηποτε μαν.....θα ειμαι ο 12ος παικτης
:rockon:

:2funny: :2funny:
Φοβερο ματσακι χθες με την Εθνικη,μας θυμισε πολλες φορες ποσο ''πουτανα'' μπορει να ειναι η μπαλα...γαμω τα δοκαρια...τουλαχιστον περασαμε στην επομενη φαση.Καλη επιτυχια την Κυριακη. :rockon:
(το Μουντιαλ το απολαυσα με σουβλακια,κοκορετσι μεριδα,τζατζικια,πατατες,σαλατες κ τα παντα ολα)..συνοδεια Καλσπεργκ πρασινη μπυριτσα

Στα δικα μας,σημερινη πρωινη επισκεψη στο σπιτακι της Ελλης προς Πυλη,περασα πολυ καλα  :zfuck: κ απολαυσα τις χυμωδεις βυζαρες της Ελλης για πρωινο...
Εχουμε κ μεταταξεις...πλεον στο σπιτακι αυτο θα δουλευει η Μαρια-Λωραινα (η Πολωνεζα κοπελιτσα απο το Καρδιτσης) καθως εφυγε απο το προαναφερθεν μαγαζι...οποτε gl κ οποιος αλλος ενδιαφερεται,εκει θα πρεπει να την αναζητησετε.
Λογικα το Καρδιτσης εμεινε ορφανο κ θα φερει κατι καινουργιο,η Λωραινα δεν επιστρεφει στο Καρδιτσης ξανα.

Να σημειωσω την ευπαρουσιαστη milf/gilf ξανθια αλλοδαπη τσατσα με το πλουσιο στηθος,την οποια ανετα θα επαιρνα κ αυτη στο δωματιο....gl εαν τυχει να πας κ δεν ντρεπεσαι ρωτα την,αν κανει κανα ''εξτραδακι''..εγω κολωσα να ρωτησω. :grin: :grin:
η τσαρκα μου ειναι αφιερωμενη σε gl κ μπιλυ 13.
να εχουμε υγεια,λεφτα κ να γαμαμε γιατι το καλοκαιρι ειναι στεγνο κ δυσκολο (κ καυλερο).... :zfuck:


κριτικη θα γραψω αργοτερα κ θα ειναι περιλιπτικη...

Απλά RESPECT... :grouphug:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
:rockon: :rockon:

Πρωινη επισκεψη στην Ελλη.Περιγραψη δεν κανω,τα γραφω ακριβως απο κατω.
Τσατσα ευγενικη κ καυλα...ανετα την επαιρνα κ αυτην (τα γραφω αναλυτικα στο θρεντ)
Πληρωσα 30 απλο.
Η Ελλη σημερα φορουσε ενα καυλερο κομπινεζον/εσωρουχο που τονιζε τις πλουσιες,χυμωδεις,χορταστικες βυζαρες της.
Μοσχομυριζε κρεμα σωματος κ φρεσκαδα
Αψογο σοσιαλ,πολυ καλη πιπα,με ρουφηξε εντονα με διαρκεια,ενω το σωμα της το ειχε προς εμενα για να χουφτωνω ελευθερα την κωλαρα της  κ τα υπεροχα βυζια της.
Δυο στασεις :cow girl οπου κουνηθηκε αψογα,στηθηκε καλα κ τιμια,προσφεροντας μου τις βυζαρες της για φαγωμα....το δουλεψαμε για αρκετη ωρα ετσι...:zfuck::zfuck: μεχρι που της ζητησα απο μονος μου να αλλαξουμε.
Πισοκωλητο γονατιστο,οπου παλι στηθηκε τιμια,ανεβασα στροφες κ εχυσα απο την γκαυλα...με αφησε να στραγγιξω κ τελος...Σοσιαλ,χαιρετουρες κ μια ακομη καλη καταθεση ελαβε τελος.
Αψογη επαγγελματιας κ αρκετα σεξουαλικη γυναικα,δυσκολα να μην περασει καποιος καλα πηγαινοντας μαζι της.Ειδικα οι λατρεις των busty milf ας την εχουνε υποψιν τους.
Δωματιο κ χωρος γενικα ολα καθαρα με ολα τα κομφορ.
Κλιματισμος στο δωματιο για δροσια,ολα τιγκα.
Παρκινγκ με το καρο απ εξω απο την πορτα.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
:rockon: :rockon:

Πρωινη επισκεψη στην Ελλη.Περιγραψη δεν κανω,τα γραφω ακριβως απο κατω.
Τσατσα ευγενικη κ καυλα...ανετα την επαιρνα κ αυτην (τα γραφω αναλυτικα στο θρεντ)
Πληρωσα 30 απλο.
Η Ελλη σημερα φορουσε ενα καυλερο κομπινεζον/εσωρουχο που τονιζε τις πλουσιες,χυμωδεις,χορταστικες βυζαρες της.
Μοσχομυριζε κρεμα σωματος κ φρεσκαδα
Αψογο σοσιαλ,πολυ καλη πιπα,με ρουφηξε εντονα με διαρκεια,ενω το σωμα της το ειχε προς εμενα για να χουφτωνω ελευθερα την κωλαρα της  κ τα υπεροχα βυζια της.
Δυο στασεις :cow girl οπου κουνηθηκε αψογα,στηθηκε καλα κ τιμια,προσφεροντας μου τις βυζαρες της για φαγωμα....το δουλεψαμε για αρκετη ωρα ετσι...:zfuck::zfuck: μεχρι που της ζητησα απο μονος μου να αλλαξουμε.
Πισοκωλητο γονατιστο,οπου παλι στηθηκε τιμια,ανεβασα στροφες κ εχυσα απο την γκαυλα...με αφησε να στραγγιξω κ τελος...Σοσιαλ,χαιρετουρες κ μια ακομη καλη καταθεση ελαβε τελος.
Αψογη επαγγελματιας κ αρκετα σεξουαλικη γυναικα,δυσκολα να μην περασει καποιος καλα πηγαινοντας μαζι της.Ειδικα οι λατρεις των busty milf ας την εχουνε υποψιν τους.
Δωματιο κ χωρος γενικα ολα καθαρα με ολα τα κομφορ.
Κλιματισμος στο δωματιο για δροσια,ολα τιγκα.
Παρκινγκ με το καρο απ εξω απο την πορτα.

:tooth: :tooth: :tooth: :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Να σημειωσω την ευπαρουσιαστη milf/gilf ξανθια αλλοδαπη τσατσα με το πλουσιο στηθος,την οποια ανετα θα επαιρνα κ αυτη στο δωματιο....gl εαν τυχει να πας κ δεν ντρεπεσαι ρωτα την,αν κανει κανα ''εξτραδακι''..εγω κολωσα να ρωτησω. :grin: :grin:
δεν ντρεπομαι καθολου....θα την πω ειμαι ο τζιελ απο το μπου και ηρθα να σε γαμησω :grin:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
η λωρεννα δλδ απο ποτε θα δουλευει εκει ;εναλλαξ θα το παν ;τι σου ειπε;
κανονικα απο σημερα,αλλα της ηρθε περιοδος,οποτε καλυψε το κενο η Ελλη.
Τσακωθηκε με το Καρδιτσης κ θα συνεχισει στην Ελλη απο δω κ περα.
σου στελνω κ π.μ.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
κανονικα απο σημερα,αλλα της ηρθε περιοδος,οποτε καλυψε το κενο η Ελλη.
Τσακωθηκε με το Καρδιτσης κ θα συνεχισει στην Ελλη απο δω κ περα.
σου στελνω κ π.μ.
οκ ;)
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Νατασσα στη Χοτ Βιλλα.
:zfuck: :zfuck:
Ζεστη απαλευτη,που κανει την τσαρκα πλεον δυσκολη... :zombie:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
η ψηλή ξανθια μουναρα Ρενατα που δινει και κουλουρακι ειναι σημερα στο Χ στουντιο

ισως μετα απο καποιες μερες ξαναδουλεψει η τατιανα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Στο σπιτάκι προς Καρδίτσα ήταν Πάλι  η ξανθιά μιλφ που δούλευε παλιά

Λόρενα θα είναι Παρασκευή και Σάββατο και μετά τρίτη τέταρτη ξανα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
τατιανα στο Χ στουντιο για λιγες μερες και οποιος προλαβε προλαβε

η γκομενα ειναι για πολλα αγρια γαμησια μεσα στο δωματιο....σπευσατε

κριτικη αναλυτικα σε λιγο
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
τατιανα στο Χ στουντιο για λιγες μερες και οποιος προλαβε προλαβε

η γκομενα ειναι για πολλα αγρια γαμησια μεσα στο δωματιο....σπευσατε

κριτικη αναλυτικα σε λιγο
:cum: :cum:

Στο σπιτάκι προς Καρδίτσα ήταν Πάλι  η ξανθιά μιλφ που δούλευε παλιά

Λόρενα θα είναι Παρασκευή και Σάββατο και μετά τρίτη τέταρτη ξανα
τελικα αυτη δεν εφυγε απο κει? :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom