Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 835K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Σημερινη επισκεψη στην Χοτ-βιλα...Μετα την φυγη της Ντενισας για διακοπες ηλπιζα οτι θα πετυχω Ξενια (την Ουκρανη απο Λαρισα μερια)...επεσα πανυγηρικα εξω. :P :P
Νεα αφιξη λοιπον Αννα απο Ουγγαρια.Τουλαχιστον ετσι μου ειπε...εμενα για Ρουμανα μου φανηκε κ επιπλεον την κοπελια καπου την εχω ξαναδει (ειμαι κατα 99% σιγουρος οτι την εχω δει σε τσαρκα,αλλα δεν θυμαμαι που...) :think: :think: :think: :think:
Την ρωτησα ποσο θα κατσει κ μου ειπε 4 ημερες...μετα την κανει για Αθηνα...οποτε αν οντως ισχυει κατι τετοιο,τραβατε να δοκιμασετε...
Ειναι μελαχροινη,με μαυρα μαλλια πιασμενα κοτσο,εχει πλουσιο στηθος (η αδυναμια μου) κ ειναι φιλοτιμη παρουσια μεσα...απο φατσα δεν ειναι κατι ιδιαιτερο κ ψιλονταρντανιζει ελαφρως ομως...θα κατσω να γραψω κριτικη σε λιγο...τιμη 30 γιουρια,η τσατσα βαριεται να πει αν υπαρχουν αλλα προγραμματα....κοσμο δεν ειχε κανεναν. ;) ;)
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
καλο μηνα φιλε.η ξενια οι βυζαρου ουκρανεζα σημερα το πρωι ητανε στη βυρωνοσ στο 2ωρωφω.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
καλο μηνα φιλε.η ξενια οι βυζαρου ουκρανεζα σημερα το πρωι ητανε στη βυρωνοσ στο 2ωρωφω.
διαβασα την αναφορα σου πριν στο θρεντ...ωραιος... :rockon: :rockon: :rockon:
τσεκαρε τα πμ σου,θελω να σου πω κατι... ;) ;) ;)
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
δυο πραγματα που ξεχασα να αναφερω στην κριτικη:
α)απο πιπα τιποτα ιδιαιτερο,απλα πραγματα,δεν γλυφει μπαλες,απλη διακπαιρεωση
β)η κοπελια φερει κ ενα τατου χαμηλα στην μεση κ νινακι ξυρισμενο...
Σε καμμια βδομαδα θα ξαναπεταχτω προς τα περα να δω αν θα ερθει κατι καινουργιο για να ενημερωσω...(εκτος αν με προλαβει καποιος απο σας) :grin: :grin:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Σημερινη επισκεψη στην Βιλλα κατα τις 6 παρα...Ξανα στις επαλξεις η Ουκρανη Ξενια.Μονο για λατρεις των βαρεων κυβικων,οσοι αρεσκονται σε μινιον καταστασεις μακρυα... :tits: :tits:
Ειδικη μνεια στο τσιμπουκι της,οπου σημερα εδωσε ρεσιταλ...αν εγλυφε κ μπαλες θα ηταν ιδανικα... :pipa2: :pipa2: :pipa2:
Την ζορισα σημερα μιας κ ειχα αρκετες καυλες,αλλα αντεξε το σφυροκοπημα... :rockon: :rockon:
Η Ξενια θα ειναι εκει μαλλον για ολο το υπολοιπο διαστημα μεχρι να γυρισει Ντενισα...απο αυτα που την ρωτησα αυτα συμπερανα...
Απο κοσμο μονο ενας ακομη συναγωνιστης οπου εσκασε μυτη μετα απο μενα...
Αν καποιος τυχει μεχρι το τελος του μηνα κ παει μεχρι εκει κ δει καμμια αλλη ας ριξει κανα σημα....
Αυτα απο μενα,μαλλον ηρθε η ωρα μου για διακοπες σε καμμια παραλια... :grin: :grin: :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
να δωσω και γω ανταποκριση απο τρικαλα....

το μαγαζι προς καλαμπακα ειναι κλειστο
στο μαγαζι προς καρδιτσα ειναι κλασικα η μαρια
ψοφια δλδ πραγματα :headbang:
ελπιζουμε σε ανανεωση απο σεπτεμβρη μαλλον...... :tickedoff:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ηταν γενικα κλειστο τελευταια τζακ.....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
πηγα και γω σημερα στην ξενια ακα ρουσλανα την ουκρανεζα στην χοτβιλα.....ξανθια πλατινε μαλλι προς το κοντο ,βαρεων βαρων βεβαια για λατρεις των bbw μωρων,κοιλια αλλα και φυσικες βυζαρες με μεγαλη ρωγα...

τσιμπουκι τελειο χωρις καραμελωμα σε αρχιδακια δυστυχως.προκαταρκτικα ζεστα και καυλιαρικα,καυλολογα και στην διαρκεια της πραξης και πριν,καθαρο αλλα αξυριστο μουνακι για λατρεις του θαμνου....λιγο δαχτυλο στην κωλοτρυπιδα με αφησε με το ζορι να βαλω αλλα απεφυγε γλωσσοφιλα.....αλλου φιλακια και χαδακια δινει....

στησιματα καλα,ανεβαινει αν θες και απο πανω,κουνηματα καλα και ανεση χρονου....δεν εχει διαθεση ξεπετας...εκτιμαει πιστευω τα λεφτα που παιρνει

απο 30 απλο και με 50 κανει 69 και λιγο πιο χαλαρο προγραμμα....πρωκτικο αρνηθηκε κατηγορηματικα....ειναι λεει παρθενα απο πισω :jerking:

γενικα ευχαριστη και καλοσυνατη παρουσια,καυλιαρα,περιποιητικη οπως ολες απο την τεως σοβιετια για τον ανδρα αλλα ειπαμε για λατρεις προμιλφ και μεγαλων κυβικων μονο....δεν ενδεικνυται για πιπινοκυνηγους.....
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
πηγα και γω σημερα στην ξενια ακα ρουσλανα την ουκρανεζα στην χοτβιλα.....ξανθια πλατινε μαλλι προς το κοντο ,βαρεων βαρων βεβαια για λατρεις των bbw μωρων,κοιλια αλλα και φυσικες βυζαρες με μεγαλη ρωγα...

τσιμπουκι τελειο χωρις καραμελωμα σε αρχιδακια δυστυχως.προκαταρκτικα ζεστα και καυλιαρικα,καυλολογα και στην διαρκεια της πραξης και πριν,καθαρο αλλα αξυριστο μουνακι για λατρεις του θαμνου....λιγο δαχτυλο στην κωλοτρυπιδα με αφησε με το ζορι να βαλω αλλα απεφυγε γλωσσοφιλα.....αλλου φιλακια και χαδακια δινει....

στησιματα καλα,ανεβαινει αν θες και απο πανω,κουνηματα καλα και ανεση χρονου....δεν εχει διαθεση ξεπετας...εκτιμαει πιστευω τα λεφτα που παιρνει

απο 30 απλο και με 50 κανει 69 και λιγο πιο χαλαρο προγραμμα....πρωκτικο αρνηθηκε κατηγορηματικα....ειναι λεει παρθενα απο πισω :jerking:

γενικα ευχαριστη και καλοσυνατη παρουσια,καυλιαρα,περιποιητικη οπως ολες απο την τεως σοβιετια για τον ανδρα αλλα ειπαμε για λατρεις προμιλφ και μεγαλων κυβικων μονο....δεν ενδεικνυται για πιπινοκυνηγους.....

Εεπ εδω εισαι εσυ ?
παλι ημιχοντρες θειτσες πηδας ?  :2funny:
:birdman: :birdman: :birdman:


Ειδα το θεμα και θυμηθηκα οτι εχω μια φωτογρασφια εδω

cradits @ τζακ


Βολικη η  πινακιδα που πληροφορει για νεα κοπελα , λλα αχρηστη αν δεν γραφει ονομα  :idiot:
πειτε ποιο σπιτι ειναι ακριβως να το βαλει ο Adminσθενης στον καταλογο
εμενα με αυτο μου μοιαζει
το πετυχα ?  :think:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Κ σε μενα σαν Ρουσλανα την παρουσιασε η τσατσα (ή κατι τετοιο τελος παντων), αλλα την ηξερα ηδη σαν Ξενια απο την Λαρισα οποτε δεν εδωσα σημασια στην τσατσα...αλλωστε αυτην την μαλακια να αλλαζουν το ονομα,δεν την καταλαβα ποτε... :headbang: :headbang:
παντως ναι σε γενικες γραμμες το τιμαει το 30 αρι,για 50 αρι ουτε λογος για τα δικα μου τα γουστα... :P :P :P
gl:Παντως δεχεται γυμνο τελειωμα στις βυζαρες της... ;) ;) ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Εεπ εδω εισαι εσυ ?
παλι ημιχοντρες θειτσες πηδας ?   :2funny:
:birdman: :birdman: :birdman:


Ειδα το θεμα και θυμηθηκα οτι εχω μια φωτογρασφια εδω

cradits @ τζακ


Βολικη η  πινακιδα που πληροφορει για νεα κοπελα , λλα αχρηστη αν δεν γραφει ονομα  :idiot:
πειτε ποιο σπιτι ειναι ακριβως να το βαλει ο Adminσθενης στον καταλογο
εμενα με αυτο μου μοιαζει
το πετυχα ?  :think:
το πετυχες αυτο ειναι.....καλυτερη φωτο απο αυτες που ειχα τραβηξει εγω παλια....να μπει αυτη καλυτερα..... ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
τσιμπησα και το τηλεφωνακι απο hot villa  που ειναι το 2443022747,οποιος θελει να παιρνει να ρωτα προγραμματα,κοπελες που δουλευουν κλπ...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
τσιμπησα και το τηλεφωνακι απο hot villa  που ειναι το 2443022747,οποιος θελει να παιρνει να ρωτα προγραμματα,κοπελες που δουλευουν κλπ...
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!τωρα εγραψες man... :rockon: :cheesy: :cheesy:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ιδια εικονα και μετα τον 15αυγουστο.....μαρια στο σπιτι της καρδιτσης και κλειστο το σπιτι της αντζελας προς καλαμπακα.....
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Σε αυτο το σπιτι που εβαλα την φωτο προχθες φωρτωνανε ενα τρειλορ
τα μαζευουν ?  :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Σε αυτο το σπιτι που εβαλα την φωτο προχθες φωρτωνανε ενα τρειλορ
τα μαζευουν ?  :think:
μπορει....αυτο γενικα ομως το αυτοκινητο εμφανιζεται συχνα....δεν λεει κατι....μπορει να εφυγε η ιδιοκτητρια διακοπες και ετσι και να γυρισει παλι αργοτερα
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
μπορει....αυτο γενικα ομως το αυτοκινητο εμφανιζεται συχνα....δεν λεει κατι....μπορει να εφυγε η ιδιοκτητρια διακοπες και ετσι και να γυρισει παλι αργοτερα

Παιρνει μαζι και τον διαδρομο γυμναστικης ?  :think:

τελος παντων απλα μου το ειπαν και το αναφερα
αλλο πως παει ρα ?  :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Παιρνει μαζι και τον διαδρομο γυμναστικης ?   :think:

τελος παντων απλα μου το ειπαν και το αναφερα
αλλο πως παει ρα ?  :grin:
καλα....παντως η αφεντικινα του μαγαζιου παιζει να μην ξαναδουλεψει και να μετακομιζει εκτος και να το κρατησει ισως και να βαζει αλλες να δουλευουν μονο.......οπως περιπου εκανε κατα κορον απο αρχες τους ετους και επειτα
 

telis80

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Έλεγα να κάνω μια επισκεψούλα στο σπιτάκι της καλαμπάκας. Κλειστό 8α παραμείνει για μέρες?..ξέρει κανείς αν έφυγε η νατάσσα???!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom