Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 834K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

ks(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Οκτ 2010
Μηνύματα
315
Κριτικές
21
Like
360
Πόντοι
1.505
Στο Χstudio δούλευε χθές η Σουζάνα απο Ρωσία.Ψηλή με 3αρι γεμάτο στήθος, αλλά πεσμένο.MILFοκατάσταση που παρόλο που δεν είναι του γούστου μου και επειδή είχε αρχίσει να περνάει η ώρα είπα να περάσω.Από προγράμματα κάνει τα πάντα εκτός απο κωλαράκι.Πήρα το απλό στα 35.Η κοπέλα από διάθεση είχε πολύ, έκανε αρκετά προκαταρκτικά και έγλυψε όμορφα αρχιδάκια και πούτσα πριν περάσει προφυλακτικό. Μείον το γεγονός ότι δεν ανεβαίνει απο πάνω αλλα αντέχει και γουστάρει το δυνατό και γρήγορο σφυροκόπημα.Γενικά πέρασα αρκετά καλά χωρίς να κλάψω το 35άρι παρόλο που η κοπέλα δεν ήταν του γούστου μου.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Βολτίστα χθές στα σπιτάκια των Τρικάλων.Δίπλα στο Κινέζικο μαγαζί δούλευε μία Σοφία Ψηλή και νταρντανα στην εμφάνιση συμπαθητική για τους MILFακιδες θα έλεγα.Εμένα δεν ήταν του τύπου μου και έτσι αποχώρισα. Στο Χstudio δούλευε η Σουζάνα που χθές ήταν και η τελευταία της ημέρα στην περιοχή, απο ότι μου είπε σήμερα θα κατέβαινε Αθήνα,η οποία και τιμήθηκε (θα ακολουθήσει κριτική).Στην Πύλη το σπιτάκι δεν το πρόλαβα ανοιχτό οπότε είπα μετα να πάω μία βόλτα και μέχρι την Καρδίτσα στο HOTVILLA να δω τι παίζει και εκεί. Δυστυχώς όμως παρόλο που έφτασα λίγο πριν τις μία και αυτό ήταν κλειστό,γνωρίζει κανένας τίποτα???
γενικα κλεινουν ψιλονωρις τελευταια κι αυτοι μαλλον απο οτι μου χε πει η τσατσα δεν το τραβαν οπως παλια μεχρι 2
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
χ στουντιο η μιλφ ρωσιδα σουζανα ψηλη ξανθια κλπ οπως την περιεγραψε ο ks αλλα απο οτι θυμηθηκα βλεποντας την ειχε δουλεψει και την ειχα παρει στο μαγαζι το αλλο προς Λαρισα στο δελτα διπλα στα  κινεζομαγαζα εχω και κριτικη εκει

στο Λαρισης ειναι η μιλφ ρωσιδα Σοφια με βυζαρες φυσικες μαλλον σεξυ διχτυωτο αλλα πολυ μιλφ ρε παιδια και προσωπο που δεν μου εκανε κλικ και μαλλι σαν ψευτικο περουκινι απο χρωμα και εμφανιση...κορμι παρολαυτα καλο για την ηλικια της

Καρδιτσης ηταν κλειστο
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
νεα αφιξη στο Χ στουντιο απο οτι μου ειπε θα εχει την Τριτη επειτα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
στο Χ στουντιο ειναι μια μουναρα παιδια το κατι αλλο η ελενα ψηλη ξανθια μελί μαλλι και ωραιο φωτεινο προσωπο,με κωλαρα και στριγκακι να την κοβει,βυζαρες,νταρντανα και εντυπωσιακη γυναικα,γυναικαρα που λεμε πρεπει αμεσα να τιμηθει μολις βρω χρονο
νεα αφιξη στο Χ στουντιο απο οτι μου ειπε θα εχει την Τριτη επειτα
 

podilato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2009
Μηνύματα
94
Κριτικές
4
Like
144
Πόντοι
280
στο Χ στουντιο ειναι μια μουναρα παιδια το κατι αλλο η ελενα ψηλη ξανθια μελί μαλλι και ωραιο φωτεινο προσωπο,με κωλαρα και στριγκακι να την κοβει,βυζαρες,νταρντανα και εντυπωσιακη γυναικα,γυναικαρα που λεμε πρεπει αμεσα να τιμηθει μολις βρω χρονο
Θα τιμηθεί λίαν συντόμως. Να είσαι καλά αδερφέ!!!
 

podilato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2009
Μηνύματα
94
Κριτικές
4
Like
144
Πόντοι
280
Ο οίκος προς την Πύλη τι έργο παίζει ρε μάγκες; Αξίζει;  :fuck2:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
επισκεψη λοιπον  και πρωτη καταθεση στην νεοαφιχθεισα στην περιοχη ελενα απο Κροατια γνωστη πιθανως στους συναγωνιστες απο Κομοτηνη λογω προυπηρεσιας σε στουντιο εκει

η εμφανιση της ειναι αρκετα καλη,ψηλη,μεγαλες φυσικες πληθωρικες βυζαρες,ξανθο μελι μακρυ μαλλι,ωραιο σωμα και κωλος νταρντανε με τατουαζ πετυχημενο και συναμα διακριτικο αλλα και γυμνασμενο φουλ σωμα συναμα με θηλυκες καμπυλες,περιποιημενα ποδαρακια και ατελειωτες γαμπες,ωραιες αναλογιες ,θηλυκοτητα,ομορφο προσωπο ,χαμογελαστη με καλη διαθεση ,κοινωνικη,ομιλητικη και επικοινωνιακη,εξοικειωνεται ευκολα

απο υπηρεσιες κανει  69 και καποια προγραμματα υποθετω με ντουζ κλπ ενω εχει και ισπανικο και πρωκτικο με 40 επιπλεον ευρω προγραμμα που τιμησα κι εγω

γλωσσοφιλα δεν αφηνει ,αφηνει ομως φιλακια και χαδακια παντου .η πιπα ειναι πολυ καλη αν και με καποτα,βαθια,σε καλο τεμπο και εμπειρη....δεν ειχαμε καραμελωμα σε αρχιδακια βεβαια....το περασμα της καποτας εγινε παρολαυτα με την γλωσσα αψογα επαγγελματικα δλδ

στασεις τις καναμε ολες τις κλασικες,απο πανω ανεβαινει με πολυ επιτυχια και κουνιεται καλα αλλα οχι τελεια ισως λογω καποιων κιλων αλλα στα τεσσερα στηνεται αψογα για να τον φαει απο κωλο
ενας υπεροχος συνδυασμος εμπειριας,γνωσης,διαθεσης να περασει καλα ο πελατης και χωρις να πιεζει απο χρονο....το κουλουρι δε ηταν ιδανικα σφιχτο και το γαμησι απο κωλο υψηλου επιπεδου με μπατσες στα κωλομερια της και αγριαδες που δεχτηκε αγογγυστα......τον στραγγιξα μεσα στην κωλοτρυπιδα της μεχρι να βγει και η τελευταια σταγονα σπερματος και μετα την αφησα να ησυχασει
ηλικιακα δεν ειναι πιπινι ειναι κατηγορια προμιλφ,το μουνακι της ειναι ξυρισμενο και πεντακαθαρο οπως και γενικα ειναι παντου πεντακαθαρη κοπελα

εγκρινεται και συστηνεται σε ολους....πιστευω αξιζει δοκιμης...προσωπικα περασα αψογα και θα ξαναπαω οπωσδηποτε

θα μεινει στην πολη μεχρι Κυριακη και ισως ξανακανει ενα περασμα αργοτερα τον Ιουνιο
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
Τυποι απο Μουζακι Καρδιτσας εχετε γνωσεις???
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Αν εχετε παει προς τα εκει εννοοω φιλε μου!!! Επειδη ξερω καποια μαγαζια απο εκει!! Κωλομπαρα που γαμας δηλαδη!!!
εχουμε παει αλλα για λεγε ποια μαγαζια ειναι αυτα.....σε πμ αν θες και τιμουλες
 

podilato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2009
Μηνύματα
94
Κριτικές
4
Like
144
Πόντοι
280
επισκεψη λοιπον  και πρωτη καταθεση στην νεοαφιχθεισα στην περιοχη ελενα απο Κροατια γνωστη πιθανως στους συναγωνιστες απο Κομοτηνη λογω προυπηρεσιας σε στουντιο εκει

η εμφανιση της ειναι αρκετα καλη,ψηλη,μεγαλες φυσικες πληθωρικες βυζαρες,ξανθο μελι μακρυ μαλλι,ωραιο σωμα και κωλος νταρντανε με τατουαζ πετυχημενο και συναμα διακριτικο αλλα και γυμνασμενο φουλ σωμα συναμα με θηλυκες καμπυλες,περιποιημενα ποδαρακια και ατελειωτες γαμπες,ωραιες αναλογιες ,θηλυκοτητα,ομορφο προσωπο ,χαμογελαστη με καλη διαθεση ,κοινωνικη,ομιλητικη και επικοινωνιακη,εξοικειωνεται ευκολα

απο υπηρεσιες κανει  69 και καποια προγραμματα υποθετω με ντουζ κλπ ενω εχει και ισπανικο και πρωκτικο με 40 επιπλεον ευρω προγραμμα που τιμησα κι εγω

γλωσσοφιλα δεν αφηνει ,αφηνει ομως φιλακια και χαδακια παντου .η πιπα ειναι πολυ καλη αν και με καποτα,βαθια,σε καλο τεμπο και εμπειρη....δεν ειχαμε καραμελωμα σε αρχιδακια βεβαια....το περασμα της καποτας εγινε παρολαυτα με την γλωσσα αψογα επαγγελματικα δλδ

στασεις τις καναμε ολες τις κλασικες,απο πανω ανεβαινει με πολυ επιτυχια και κουνιεται καλα αλλα οχι τελεια ισως λογω καποιων κιλων αλλα στα τεσσερα στηνεται αψογα για να τον φαει απο κωλο
ενας υπεροχος συνδυασμος εμπειριας,γνωσης,διαθεσης να περασει καλα ο πελατης και χωρις να πιεζει απο χρονο....το κουλουρι δε ηταν ιδανικα σφιχτο και το γαμησι απο κωλο υψηλου επιπεδου με μπατσες στα κωλομερια της και αγριαδες που δεχτηκε αγογγυστα......τον στραγγιξα μεσα στην κωλοτρυπιδα της μεχρι να βγει και η τελευταια σταγονα σπερματος και μετα την αφησα να ησυχασει
ηλικιακα δεν ειναι πιπινι ειναι κατηγορια προμιλφ,το μουνακι της ειναι ξυρισμενο και πεντακαθαρο οπως και γενικα ειναι παντου πεντακαθαρη κοπελα

εγκρινεται και συστηνεται σε ολους....πιστευω αξιζει δοκιμης...προσωπικα περασα αψογα και θα ξαναπαω οπωσδηποτε

θα μεινει στην πολη μεχρι Κυριακη και ισως ξανακανει ενα περασμα αργοτερα τον Ιουνιο
Σωστός σε όλα!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Eλενα ακομα μια βραδυα τελικα στο Χ στουντιο και απο αυριο αλλη κοπελα μαλλον
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Λίνα πυλης
Σοφία κινεζομαγαζα
Ζωή στο χώρο στούντιο
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ζωη,οτι να πω γιαυτο το καταπληκτικο κοριτσι ειναι λιγο,πιπινι 22 μαιων μιση ελληνιδα μιση αγγλιδα κατα δηλωση της με αριστα ελληνικα και διαθεση για σεξ αλλα και πολυ επικοινωνιακη.....μην σας ξεγελασει η ηλικια της εχει μεγαλη εμπειρια στο γαμησι και κανει αριστη πιπα με καραμελωμα παντου και παιχνιδι με την γλωσσα ενω γενικα γαμιεται τελεια σε ολες τις στασεις...εχει δουλεψει και λιγο θεσσαλονικη απο οσο μου ειπε ....ειναι κανονικου αναστηματος με καστανοξανθο μαλλι που το ειχε μαζεμενο με ωραιο θηλυκο σωματακι,βυζακια στητα 3αρια και ωραια σφιχτα που αφηνει γλειψιμο,κανει αφθονα προκαταρκτικα και δεν φειδεται χρονου ....εγω περασα τελεια και την συστηνω ανεπιφυλακτα.....γλωσσοφιλα δεν κανει κανει ομως φιλακια πεταχτα στο στομα ....θα μεινει στην πολη μεχρι 31/5
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom