Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 834K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
καταθεση προ ολιγου στην νεα αφιξη στο στουντιακι προς Λαρισα διπλα στα κινεζομαγαζα

Ντιανα απο Λιθουανια λεει 28 μαιων μετριο αναστημα καστανοξανθο προς το κοντο μαλλακι βυζακια φυσικα ωραιας υφης οχι πολυ σκληρα και μεσαια σε μεγεθος ωραιο κωλο και σωματακι γενικα και πολυ καλα ελληνικα και σοσιαλ

κανει απο ολασχεδον απο οσο συζητησαμε απο 69 γυμνο και ποδολαγνεια και ισπανικα αλλα οχι πρωκτικο

καλη συνεννοηση,κανει οτι θες χωρις βαρυγκομιες,πιπα πολυ καλη ρουφηχτη και εμπειρη στα στησιματα....αξιζει πιστευω δοκιμης,ειναι και πολυ καθαρη κοπελα και αν και οχι κατι το συγκλονιστικο ειναι αρκουντως επαρκης.....εχει δουλεψει πατρα και κρητη εξοσων μου ειπε επι δυο συναπτα ετη
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
καινουριες αφιξεις

μπιανκα σε Χ στουντιο

λινα ελληνιδα σε σπιτακι οδου Πυλης

προσεχως λεπτομερειες εκ του συνεγγυς
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906

λινα ελληνιδα λοιπον στο σπιτακι οδου Πυλης μιλφ με κοντο ξανθο μαλλι ψηλη αδυνατη  σκιννυ φαση αλλα με σιλικονε βυζια ευγενικη παρουσια για ιδιαιτερα γουστα,εχει δουλεψει πιο παλια στο σπιτακι προς καρδιτσης
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
καταθεση προ ολιγου στην νεα αφιξη στο Χ στουντιο

Μπιανκα απο Ρουμανια λεει 24 μαιων κανονικο αναστημα προς ψηλη με μαυρο μακρυ μαλλι αλλα πιασμενο κοτσο,μεγαλα σχετικα φυσικα βυζια μπαμπατσικο μωρο με καμπυλες και πιασιματα και κωλαρα αλλα σφιχτη παντου και  γυμνασμενη  πολυ καλα ελληνικα και σοσιαλ

κανει απο ολα σχεδον απο οσο συζητησαμε απο 69 γυμνο κλπ αλλα οχι πρωκτικο

καλη συνεννοηση,κανει οτι θες χωρις βαρυγκομιες,πιπα αριστη ρουφηχτη αλλα και με παιχνιδακια της γλωσσας στο κεφαλακι,και εμπειρη στα στησιματα....αξιζει πιστευω δοκιμης,ειναι και πολυ καθαρη κοπελα μςε ωραιο ξυρισμενο νινακι,απο πανω δε γαμιεται φοβερα και κουνιεται σαν κομπρεσερ παρα τα κιλακια.....η κωλαρα θεικη και τα προκαταρκτικα αρκουντως καλα  ,αλλα γλωσσοφιλα δεν δινει
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Απο θητεια εχει δουλεψει και στις μελλισες  στην θεσσαλονικη απο οσο μου ειπε αλλα και αλλου....θα μεινει μεχρι 15/4
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
λινα στο σπιτακι προς πυλη

μπιανκα στο χ στουντιο
 

ks(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Οκτ 2010
Μηνύματα
315
Κριτικές
21
Like
360
Πόντοι
1.505
Καρδίτσα στο hot vila ξέρουμε τι παίζει???
 

Patkiout

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2014
Μηνύματα
62
Like
69
Πόντοι
0
Μπιάνκα την είχα πετύχει Λάρισα πριν χρόνια που δε μιλούσε γρι ελληνικά...
Μια χαρά τότε, πάνω κάτω ό,τι έγραψε ο GL αν και τότε δεν είχε extra κιλά.
Προτείνω όσο προλαβαίνετε.

Πριν ένα χρόνο πετύχαμε κάποια Μπιάνκα στις Μέλισσες, εγώ είχα ρίξει είδη 3
(+ πρόγραμμα) και δεν κάθισα να τσεκάρω, είχα κατεβεί για τσιγάρο. Ο φίλος
που την είδε μου είπε πως δεν ήταν η Μπιάνκα της Λάρισας, αλλά ειναι και
ψιλο-τυφλός, θα τρελαθώ τώρα αν όντως αυτή ήταν η Μπιάνκα από Λάρισα.
 

ks(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Οκτ 2010
Μηνύματα
315
Κριτικές
21
Like
360
Πόντοι
1.505
Τελικά Καρδίτσα ξέρουμε τίποτα???
Τρίκαλα μόνο Πύλη και Χstudio είναι ανοιχτά????
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Τελικά Καρδίτσα ξέρουμε τίποτα???
μια μαρια λεει απο τηλεφωνου οτι ειναι τυπε τωρα περισσοτερα αν μαθω απο κοντα απο βδομαδα γιατι θα λειπω εκτος περιοχης
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Καινούρια άφιξη στο σπιτάκι προς Λάρισα Νατάσα από Μολδαβία( ρωσια λεει αυτη στο δωμα)ψηλή μαύρο σίγουρο μαλλι με πιασιματα φυσικό βυζακι δυομισαρι

Aπο ελληνικά και συνεννόηση πάσχει αρκετά και έτσι μοιραία πρέπει να εξηγεις τι θέλεις και με λίγη νοηματική

Από 30 απλό 40 με μασάζ και 50 με γυμνή πίπα η 69...πρωκτικό δεν κάνει

Καλά περασα γενικά μία δοκιμή θα δείξει στον καθέναν αν του ταιριάζει αλλά γενικά είναι καλή επαγγελματίας
 

ks(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Οκτ 2010
Μηνύματα
315
Κριτικές
21
Like
360
Πόντοι
1.505
Πέρασμα απο Καρδίτσα για να δω τη Μαρία στο Hot Villa αλλα πο ότι μου είπε ο τσάτσος είχε 30λεπτο πρόγραμμα και θα έπρεπε να περιμένω.
Ετσι είπα να κάνω μια βόλτα μέχρι Τρίκαλα να δω τι παίζει.Πέρασμα αρχικά απο το σπιτάκι στην Πύλη όπου είχε απο έξω πάνω απο 10 αυτοκίνητα και βαρέθηκα να μπω να περιμένω.Έτσι κατέληξα στο σπιτάκι προς Καλαμπάκα.Ακολουθεί κριτική
 

ks(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Οκτ 2010
Μηνύματα
315
Κριτικές
21
Like
360
Πόντοι
1.505
Επίσκεψη στο εν λόγω σπιτάκι.Λοιπόν να μην πολυλογώ, η κοπέλα απο εμφάνιση, για εμένα εντελώς αδιάφορη, απλά μια ψηλή νταρντανογυναίκα.Στα του σεξ τώρα πολύ καλή συμμετοχή με πολλά προκαταρκτικά και πολύ καλή συμμετοχή.Τέλος να αναφέρω ότι ο χώρος πολύ καθαρός και με gel απολύμανσης για τα χέρια.Τώρα η τιμή 50 ευρω για ένα 69 και 35 για το απλό τη θεωρώ πολύ ακριβή.
 

NoShit

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
130
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Επίσκεψη στο εν λόγω σπιτάκι.Λοιπόν να μην πολυλογώ, η κοπέλα απο εμφάνιση, για εμένα εντελώς αδιάφορη, απλά μια ψηλή νταρντανογυναίκα.Στα του σεξ τώρα πολύ καλή συμμετοχή με πολλά προκαταρκτικά και πολύ καλή συμμετοχή.Τέλος να αναφέρω ότι ο χώρος πολύ καθαρός και με gel απολύμανσης για τα χέρια.Τώρα η τιμή 50 ευρω για ένα 69 και 35 για το απλό τη θεωρώ πολύ ακριβή.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

ks(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Οκτ 2010
Μηνύματα
315
Κριτικές
21
Like
360
Πόντοι
1.505
Τι γίνεται ρε παιδιά στη Θεσσαλία πολύ ησυχία έχει....
Μήπως έχετε βρεί τίποτα καλό και δε μιλάτε????
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.890
Like
520
Πόντοι
36
:
Επίσκεψη στο εν λόγω σπιτάκι.Λοιπόν να μην πολυλογώ, η κοπέλα απο εμφάνιση, για εμένα εντελώς αδιάφορη, απλά μια ψηλή νταρντανογυναίκα.Στα του σεξ τώρα πολύ καλή συμμετοχή με πολλά προκαταρκτικά και πολύ καλή συμμετοχή.Τέλος να αναφέρω ότι ο χώρος πολύ καθαρός και με gel απολύμανσης για τα χέρια.Τώρα η τιμή 50 ευρω για ένα 69 και 35 για το απλό τη θεωρώ πολύ ακριβή.
:thumbsup: :thumbsup:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
καινουρια αφιξη στο χ στουντιο αμαντα λεει....θα δω απο κοντα και σας λεω αναλυτικα....ανοικτα μεχρι και πεμπτη βραδυ μου ειπαν
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
λινα ελληνιδα  συνεχιζει στο σπιτακι οδου Πυλης μιλφ με κοντο ξανθο μαλλι ψηλη αδυνατη  θα ειναι ανοιχτα ολες τις μερες λεει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom