Νέα

Μπουρδέλα με τρανς/τραβεστί στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pisoxostis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 805
  • Εμφανίσεις 454K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Τελικα πηγε κανεις να επιβεβαιωσει για Κουμαριανου?
Ποτε ειναι εκει? Την πηρε κανεις να μας πει εντυπωσεις?

Tην ειχα δοκιμασει, νορμαλ υπηρεσιες, σε καμια περιπτωση βιαστικη, σε οποιον αρεσει εμφανισιακα σιγουρα θα περασει καλα, εμενα δεν μου αρεσε εμφανισιακα γι'αυτο δεν θα ξαναπαω.
Δευτερα-τεταρτη-παρασκευη-σαββατο απογευμα αν θυμαμαι καλα μου ειχε πως δουλευει.
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
τι εγινε χιστες ; καμια ενημερωση βαρδιων για το εν λογο σπιτι εχουμε ;
 

g82m

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
108
Like
4
Πόντοι
1
ειναι σιγουρο αυτο για την κουμαριανου??αν ειναι να περασουμε καμια βολτα
 

Black_Pearl

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
Για χαρα στα Παλικάρια! Για εμάς που γουστάρουμε τις trans, και τις travesti!! Εχω ακούσει καλά λόγια (δεν έχω πάει ακόμα) για την Καίτη Μυτηλήνης 23 και Πατησίων. Απο τις φώτο που έχω δη εμένα μου αρέσει! Εχει ωραία προσόντα, και καλό στήθος!!
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Για χαρα στα Παλικάρια! Για εμάς που γουστάρουμε τις trans, και τις travesti!! Εχω ακούσει καλά λόγια (δεν έχω πάει ακόμα) για την Καίτη Μυτηλήνης 23 και Πατησίων. Απο τις φώτο που έχω δη εμένα μου αρέσει! Εχει ωραία προσόντα, και καλό στήθος!!
φίλε που έχεις δει φωτο?
 

casteliano

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
115
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
11
σορρυ (χωρίς να θέλω να θίξω τη συγκεκριμένη) αλλά αν ήταν και όμορφη τι θα χρέωνε???

ολες αυτες δε χρεωνουν με βαση την ομορφια αλλα με βαση το εργαλειο τους :2funny:
οσο πιο μακρυ και ντουρο τοσο πιο πολυ και η ταριφα
ετσι κιαλλιως οι πελατες τους οταν ειναι στα 4 και γαμιουνται δεν κοιταν τη φατσα της :2funny:
 

KOKOBIO

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
[shadow=red,left]Ήθελα να με αγγαλιάσει, να με αγαπήσει. Την ήθελα για γιαγιά μου. Πήγα στο τραβέλι. Μόλις είδε το γκιογκιό μου που κουβαλάω μαζί μου άρχισε να με βρίζει και να με αποκαλεί πουτάνα βλάχο. Τελικά της έδωσα 92 ευρώ για να με δει να χέζω στο σεντόνι και έκατσε και μαλακίστηκε γελώντας σαν καταραμένη μάγισσα της μετενσάρκωσης. Τα σκατά ήταν πιο καφέ από ποτέ. Μου θύμιζαν την εποχή που πήγα νήπιο και έβγαλα τον κώλο έξω μπροστά στις συμμαθήτριες και συμμαθητές μου για να δουν τη γλυπτική ικανότητα της κωλότρυπας όπου φτιάχνει θαυμάσια αριστουργήματα πλήρως 3διάστατα και αρρωματικά. Θα ξαναπάω στο ξανθό τραβέλι. Αυτή τη φορά θα χέσουμε (δηλαδή θα δημιουργήσουμε νέα ζωή) μαζί και θα ελπίσουμε. [/shadow]
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
[shadow=red,left]Ήθελα να με αγγαλιάσει, να με αγαπήσει. Την ήθελα για γιαγιά μου. Πήγα στο τραβέλι. Μόλις είδε το γκιογκιό μου που κουβαλάω μαζί μου άρχισε να με βρίζει και να με αποκαλεί πουτάνα βλάχο. Τελικά της έδωσα 92 ευρώ για να με δει να χέζω στο σεντόνι και έκατσε και μαλακίστηκε γελώντας σαν καταραμένη μάγισσα της μετενσάρκωσης. Τα σκατά ήταν πιο καφέ από ποτέ. Μου θύμιζαν την εποχή που πήγα νήπιο και έβγαλα τον κώλο έξω μπροστά στις συμμαθήτριες και συμμαθητές μου για να δουν τη γλυπτική ικανότητα της κωλότρυπας όπου φτιάχνει θαυμάσια αριστουργήματα πλήρως 3διάστατα και αρρωματικά. Θα ξαναπάω στο ξανθό τραβέλι. Αυτή τη φορά θα χέσουμε (δηλαδή θα δημιουργήσουμε νέα ζωή) μαζί και θα ελπίσουμε. [/shadow]
:2funny: :2funny:
Chysargos rules :rockon:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
[shadow=red,left]Ήθελα να με αγγαλιάσει, να με αγαπήσει. Την ήθελα για γιαγιά μου. Πήγα στο τραβέλι. Μόλις είδε το γκιογκιό μου που κουβαλάω μαζί μου άρχισε να με βρίζει και να με αποκαλεί πουτάνα βλάχο. Τελικά της έδωσα 92 ευρώ για να με δει να χέζω στο σεντόνι και έκατσε και μαλακίστηκε γελώντας σαν καταραμένη μάγισσα της μετενσάρκωσης. Τα σκατά ήταν πιο καφέ από ποτέ. Μου θύμιζαν την εποχή που πήγα νήπιο και έβγαλα τον κώλο έξω μπροστά στις συμμαθήτριες και συμμαθητές μου για να δουν τη γλυπτική ικανότητα της κωλότρυπας όπου φτιάχνει θαυμάσια αριστουργήματα πλήρως 3διάστατα και αρρωματικά. Θα ξαναπάω στο ξανθό τραβέλι. Αυτή τη φορά θα χέσουμε (δηλαδή θα δημιουργήσουμε νέα ζωή) μαζί και θα ελπίσουμε. [/shadow]
:2funny: :2funny: :2funny:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:
Είναι ανεπανάληπτος...  :zfuck:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.376
Κριτικές
5
Like
64.769
Πόντοι
12.056
Μπουρδέλα με τρανς/τραβεστί στην Αθήνα
« Απάντηση #125 στις: 27/08/08, 13:01 » Παράθεση 

--------------------------------------------------------------------------------

Ήθελα να με αγγαλιάσει, να με αγαπήσει. Την ήθελα για γιαγιά μου. Πήγα στο τραβέλι. Μόλις είδε το γκιογκιό μου που κουβαλάω μαζί μου άρχισε να με βρίζει και να με αποκαλεί πουτάνα βλάχο. Τελικά της έδωσα 92 ευρώ για να με δει να χέζω στο σεντόνι και έκατσε και μαλακίστηκε γελώντας σαν καταραμένη μάγισσα της μετενσάρκωσης. Τα σκατά ήταν πιο καφέ από ποτέ. Μου θύμιζαν την εποχή που πήγα νήπιο και έβγαλα τον κώλο έξω μπροστά στις συμμαθήτριες και συμμαθητές μου για να δουν τη γλυπτική ικανότητα της κωλότρυπας όπου φτιάχνει θαυμάσια αριστουργήματα πλήρως 3διάστατα και αρρωματικά. Θα ξαναπάω στο ξανθό τραβέλι. Αυτή τη φορά θα χέσουμε (δηλαδή θα δημιουργήσουμε νέα ζωή) μαζίκαι θα ελπίσουμε.




Το ειχε ξαναποσταρει πριν εναν χρονο... :P :P :P
Crysargos is Satan  :rockon: :rockon:
 

gamao_ke_derno

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
chrysargos άπαιχτος.

παρ-σαβ-κυριακή σίσσυ από φυλής 99.
καλό service και μουτζέ
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Μούτζα στην αργκό είναι η γυναίκα (η original). Μουτζέ να υποθέσω η post-op? :rolleyes:
 

cazzoduro(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2008
Μηνύματα
17
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανενας συναδελφοσ studio με trans?
 

sunscreen

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
161
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους,

Θα ήθελα να μάθω αν γνωρίζετε τραβεστί (όχι εγχειρσιεμένα) που δουλεύουν σε μπουρδέλα στην Αθήνα. Αυτά που ήδη ξέρω τα παραθέτω:

1. Φυλής 99
2. Πιπίνου 54
3. Μητυλήνης 23
4. Μυλλέρου (δε θυμάμαι νούμερο)

Κάτι άλλο υπόψην;

Ευχαριστώ,
Sun

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom