Νέα

Μπουρδέλα με τρανς/τραβεστί στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pisoxostis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 805
  • Εμφανίσεις 454K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Κανονικά έπρεπε να γράψω στην ενότητα «Τραβέλια με προσόντα» αλλά εκεί μάλλον έχουν χάσει την μπάλα.. δηλ εγώ δεν έχω πρόβλημα, ας κάνει ο καθένας την πλακίτσα του, ας γράψει ότι θέλει… όμως ας γράφουν στο «τραβέλια γενική συζήτηση» και όχι να πετάει ο καθένας το κοτσανο-σχόλιο του όπου ναναι! Πολλοί μπαίνουν και για ενημέρωση. Μετά όταν ρωτάει κάποιος «ρε παιδιά έχετε να μου προτείνετε κάνα καλό σπίτι» τον ειρωνεύονται και του λένε άντε μάθε να διαβάζεις, μη βαριέσαι, τα έχουμε ξαναγράψει και τον παραπέμπουν να διαβάσει ένα σωρό δεκάδες σελίδες ψάχνοντας ανάμεσα από βλακώδη σχόλια καμιά σοβαρή πληροφορία!
Τέλος πάντων επειδή τα σπίτια με τραβέλια δεν είναι αρκετά και ρωτάνε πολλοί, καλό είναι ότι μαθαίνει ο καθένας να το λέει.
Απογευματινή επίσκεψη στο Μυτιλήνης 23Α, δεν έχω ξαναπεράσει απόγευμα…ήξερα ότι δουλεύει η Δήμητρα και ήθελα να τη δω. Η πόρτα με κάγκελα πάντα κλειδωμένη. Το καταλαβαίνω για λόγους ασφαλείας. Παραμέρισε λίγο την κουρτίνα από το δωματιάκι που κάθονταν σταυροπόδι, με ρώτησε αν έχω ξαναπάει και που βρήκα τη διεύθυνση, και μου είπε βιαστικά το πρόγραμμα. Παιδιά ούτε καν φιλοτιμήθηκε να σηκωθεί! Είδα μισό πρόσωπο και μισό πόδι! Τη ρώτησα κάτι και μου λέει βαριά «στο είπα το πρόγραμμα!» κα έκλεισε την κουρτίνα! Ευχαρίστησα και έφυγα! Δεν μπήκε καν στο κόπο να μου δείξει τη μεγαλειότητα της! Δηλαδή μαντεύεις εκεί, σαν Kinder έκπληξη! Απαράδεκτη συμπεριφορά! Απορώ πως θέλουν να προσελκύσουν πελάτες, γιατί τι στο διάτανο, δεν πρέπει να διαφημίζουν, να δείχνουν αυτό που πουλάνε! Κρίμα και πήγα με μεγάλες προσδοκίες. Περιμένω αν έχετε εμπειρίες από τα συγκεκριμένη, αν αντισταθμίζεται η συμπεριφορά της έξω από κάποια άλλη επίδοση μέσα…
Αύριο πάμε στα σίγουρα με τη Χαρά…

Σημείωση: Ωραία μέρα χωρίς αυτοκίνητο! Γέμισαν τα λεωφορεία! Πήρα το Β8 από ΑΣΟΕ μέχρι στάση Λυσσιατρείο (εκεί είναι το εν λόγω μπουρδελάκι) και γέμισε το λεωφορείο 20-25 μαύρους που χαρούμενοι θα απορούσαν πως πάνε τσάμπα σήμερα! Οι ελληνάρες με την αμαξάρα, την καφεδιά στη θηκούλα και το τσιγάρο να κρέμεται με το χέρι έξω απ’ το παράθυρο γιόρτασαν διαφορετικά τη μέρα…
 

giochios

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2009
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

εφφεσου εχει δυο, νουμερα δεν θυμαμε αλλα ειναι μοναδικα, στο ενα απο τα δυο ειναι η Χριστινα γνωστη απο τα Nineties, στο αλλο διαφορες, εχω δοκιμασει την Τζουλια, Στελλα και Ντινα, ολες με φεβερη ορεξη για παιχνιδια.
ΤΟ τιμουν το 20ρικο με το παραπανω. Απο εμφανιση κατω του μετριου, αλλα οπως ειπα service πολυ καλο.

Επισης Λουκα Νικα η Μπετυ απογευματα σαββατου την εχω πετυχει δυο φορες, οπως και στο Μυτιληνης 33.

Αλλο με μιλφοτραβελο των nineties ακομινατων 2.

Αγκυρας 1 σταθερη αξια, και της Ελλης λιγο πιο περα, ΜΥΡΤΩ και στα δυο, βαρδιες δεν θυμαμαι αλλ πολυ καλο service.





Καλησπέρα σε όλους,

Θα ήθελα να μάθω αν γνωρίζετε τραβεστί (όχι εγχειρσιεμένα) που δουλεύουν σε μπουρδέλα στην Αθήνα. Αυτά που ήδη ξέρω τα παραθέτω:

1. Φυλής 99
2. Πιπίνου 54
3. Μητυλήνης 23
4. Μυλλέρου (δε θυμάμαι νούμερο)

Κάτι άλλο υπόψην;

Ευχαριστώ,
Sun

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
φίλε αυτά που αναφέρεις είναι εγχειρισμένα, ενώ ο τύπος ζήτησε ΟΧΙ εγχειρισμένα.
 

plivios

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2007
Μηνύματα
169
Like
22
Πόντοι
1
Άυριο θα είμαι αθήνα,μήπως γνωρίζει κάποιος εαν η κουμαριανού εργαζέται τετάρτη βράδυ στο φυλής 69; ευχαριστώ
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Άυριο θα είμαι αθήνα,μήπως γνωρίζει κάποιος εαν η κουμαριανού εργαζέται τετάρτη βράδυ στο φυλής 69; ευχαριστώ

φυλης 69 δεν νομιζω να βρεις τρανς. Φυλης 99 θα βρεις και στις 3 βαρδιες...... τωρα για το πια θα δουλευει δεν εχω ιδεα, αλλα αν πας κανε και μια ενημερωση ......
 

xarkar

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ένα σύντομο update για όσους ψάχνονται
Στο Λούκα Νίκα, σίγουρα κάθε τρίτη πρωί βρίσκεται η κάποτε διάσημη Αφροδίτη. Τη θυμόμουν από μια παλιά φωτογράφηση, αν και έχουν περάσει 15 χρόνια δεν έχει αλλάξει σχεδόν καθόλου, φοβερό κορμί αν και δεν είναι του γούστου μου. Στο ίδιο κατάστημα εμφανίζονται η Τόνια με τις βυζάρες, η Αγνή που κάνει διάφορες τρέλες στο δωμάτιο και βέβαια η περίφημη Αλίκη. Μιλάμε πάντα για εγχειρισμένες, με μπόλικα χρόνια θητεία. Κάποιες απ'αυτές, σίγουρα η Τόνια, δουλεύουν και στη Μυλλέρου 33, όπου μπορούμε να βρούμε και τη Μπέτυ, επίσης εγχειρισμένη, επίσης ωραία βυζιά. Στη Μυλλέρου είναι και μία μη εγχειρισμένη κάποια βράδια, Χαρά αν δεν κάνω λάθος (καμία σχέση με τη συνώνυμη του Μυτιλήνης 23)
Στο Φυλής 99, πολύ συχνά τα απογεύματα η Σίσυ, ξανθιά, εγχειρισμένη, ωραίο κορμί, έκφυλο πρόσωπο.
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
ρε μαγκες παρακαλω οποις ξερει ας βοηθησει.ψαχνω για μια τρανς ξανθια(τοτε)νταρντανα πολυ ψηλη που δουλευε στο αγκυρας πολυ παλια και ειχε βυζαρες.ειχε σκολαρικι στα χειλη κ αν δεν κανω λαθος τη λεγανε στελλα.ειχε κ τατου στη μεση νομιζω.κατι μου ειπε καποιος για μυλερου αλλα δεν εχω παει ακομη.ευχαριστω
 

pmanu23

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
346
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
1
μηπως θυμαται κανεις μια πολυ ψηλη,αρκετα αδυνατη καστανοξανθη που δουλευε στο μαγαζι της προεδρου πριν περιπου 1,5 χρονο??δεν την ειχα δοκιμασει και πρεπει να ηταν πολυ καλη..οποιος θυμαται ας βοηθησει
 

dvd

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδιά...
Ξέρετε μήπως ποιά μαγαζιά με trans είναι ανοιχτά μετά της 12 το βράδυ.Μόνο στην Δηλιγιώργη ξέρω που είχα πάει πριν χρόνια και ήταν μια μπουρούχα χοντρή.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Καλησπέρα παιδιά...
Ξέρετε μήπως ποιά μαγαζιά με trans είναι ανοιχτά μετά της 12 το βράδυ.Μόνο στην Δηλιγιώργη ξέρω που είχα πάει πριν χρόνια και ήταν μια μπουρούχα χοντρή.

ηλία ηλιού 82 νέος κόσμος..έχει και banner κάτω αριστερά....Kinky studio.
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
περασα απο καλιφροννα το πρωι κ μετα λυπης παρατηρησα οτι η αγνη-παλια στελλα-εχει πλεον πιο μικρα  απ οτι τα θυμομουν.παλια νομιζω ηταν πιο ευσωμη κ ειχε τεραστια..
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
ηλία ηλιού 82 νέος κόσμος..έχει και banner κάτω αριστερά....Kinky studio.
Καποιος να της πει να παει να γινει κοριτσι !!! :grin: :grin: :grin:

URL]]
 

sunscreen

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
161
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
1
ηλία ηλιού 82 νέος κόσμος..έχει και banner κάτω αριστερά....Kinky studio.

Καλημέρα, ενδιαφέρον το Kinky Studio... την Barbie  είχα βρεθεί στη Συγγρού, και η Τόνια δούλευε Φυλης 104 πριν το πάρει η Άντζελα (Δήμητρα).

Εκεί πέρα έχει κάτι καινούριο από Τραβεστί;

Κάτι άλλο;
 

giorgos_07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα
129
Κριτικές
11
Like
397
Πόντοι
311
geia sas me th seira mou kai egw tha eithela na rwthsw(mporei na fanei ilithia h erwthsh mou)egw thelw energitiko rolo kai oxi pathitiko ginete afto etsi den einai?as mou pei kapios sas efxaristw
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Κριτικές
15
Like
281
Πόντοι
5.102
μηπως θυμαται κανεις μια πολυ ψηλη,αρκετα αδυνατη καστανοξανθη που δουλευε στο μαγαζι της προεδρου πριν περιπου 1,5 χρονο??δεν την ειχα δοκιμασει και πρεπει να ηταν πολυ καλη..οποιος θυμαται ας βοηθησει

την ελινα λες.....ηταν οντως πολυ καλη τρελιαρη...εχω να την δω καπου πανω απο 2 χρονια ομως...
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Καλησπέρα και καλή χρονιά!
Ξέρει κανείς αν στη Μυλλέρου 33 είναι απόψε η Χαρά και ποιες ώρες?
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Καλημέρα, ενδιαφέρον το Kinky Studio... την Barbie  είχα βρεθεί στη Συγγρού, και η Τόνια δούλευε Φυλης 104 πριν το πάρει η Άντζελα (Δήμητρα).

Εκεί πέρα έχει κάτι καινούριο από Τραβεστί;

Κάτι άλλο;
Η BARBIE εχει τελειως αντιεπαγγελματικη συμπεριφορα, δειτε σχετικο σχολιο μου στην σημερινη ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΣΤΟΥΝΤΙΟ.Φαινεται οτι τα "15 λεπτα δημοσιοτητας" απο την τηλεοραση/εκπομπη του Θεοδωρακη ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ, την εχουν χτυπησει στο κεφαλι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom