Νέα

Μπουρδελα για Ελευθερο Στοματικο - Τελειωτικο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GREKO79
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GREKO79

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2014
Μηνύματα
622
Κριτικές
5
Like
690
Πόντοι
86
Απιστευτο που δεν υπαρχει τετοιο θρεντ!!!
Ακουω γνωμες, εμπειριες. προτασεις και ενημερωση...
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.995
Κριτικές
67
Like
29.213
Πόντοι
10.336
το απιστευτο τυπε ειναι που δεν εχεις μπει στην ημερησια ενημερωση να βρεις δεκαδες ενημερωσεις επι δεκαδων μηνυματων για μπουρδελα που προσφερουν την υπηρεσια :confused:
 
OP
OP
G

GREKO79

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2014
Μηνύματα
622
Κριτικές
5
Like
690
Πόντοι
86
Μα το θεμα ειναι να ειναι εδω μαζεμενα και νοικοκυρεμενα οτι αφορα τη συγκεκριμενη υπηρεσια!
 
  • Like
Αντιδράσεις: xxxnnn

Se99

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
216
Like
113
Πόντοι
1
Μα το θεμα ειναι να ειναι εδω μαζεμενα και νοικοκυρεμενα οτι αφορα τη συγκεκριμενη υπηρεσια!
ο παραπανω τυπος ειναι ειρωνικος και αγενης μη δινεις σημασια.Λοιπον μπουρδελο με ελευθερο στοματικο ειναι φυλης 105 ρωξαννα,βεβαια δε κανει σε ολους πρεπει να της αρεσεις παρολο που το εχει στο προγραμμα της(το προγραμμα της ειναι ελευθερο στοματικο και χυσιμο στο σωμα οχι τελειωτικο).Επισης ενα αλλο ειναι φωκαιας 17Β ειρηνη(κανει στοματικο τελειωτικο)
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
G

GREKO79

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2014
Μηνύματα
622
Κριτικές
5
Like
690
Πόντοι
86
ο παραπανω τυπος ειναι ειρωνικος και αγενης μη δινεις σημασια.Λοιπον μπουρδελο με ελευθερο στοματικο ειναι φυλης 105 ρωξαννα,βεβαια δε κανει σε ολους πρεπει να της αρεσεις παρολο που το εχει στο προγραμμα της(το προγραμμα της ειναι ελευθερο στοματικο και χυσιμο στο σωμα οχι τελειωτικο).Επισης ενα αλλο ειναι φωκαιας 17Β ειρηνη(κανει στοματικο τελειωτικο)
Εισαι ενας κυριος!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Se99

Se99

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
216
Like
113
Πόντοι
1
Εισαι ενας κυριος!!
να σαι καλα φιλε μου απλα εχω μαθει οταν ο αλλος ζηταει κατι ευγενικα οπως εσυ να ειμαι και εγω ευγενικος και οχι να ειρωνευομαι σα πιθηκας.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.995
Κριτικές
67
Like
29.213
Πόντοι
10.336
ο παραπανω τυπος ειναι ειρωνικος και αγενης μη δινεις σημασια.Λοιπον μπουρδελο με ελευθερο στοματικο ειναι φυλης 105 ρωξαννα,βεβαια δε κανει σε ολους πρεπει να της αρεσεις παρολο που το εχει στο προγραμμα της(το προγραμμα της ειναι ελευθερο στοματικο και χυσιμο στο σωμα οχι τελειωτικο).Επισης ενα αλλο ειναι φωκαιας 17Β ειρηνη(κανει στοματικο τελειωτικο)
καλα ξεκινας τζιμακο το καινουριο σου account, για να δουμε θα πιασεις αυγουστο ή θα αποτυχεις :coffee:
 

Se99

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
216
Like
113
Πόντοι
1
καλα ξεκινας τζιμακο το καινουριο σου account, για να δουμε θα πιασεις αυγουστο ή θα αποτυχεις :coffee:
Δε ξέρω καν για πιο τζιμακο μου λες.Παντως κόψε τις ειρωνείες δε είναι Τικ τοκ εδώ άιντε.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.995
Κριτικές
67
Like
29.213
Πόντοι
10.336
Δε ξέρω καν για πιο τζιμακο μου λες.Παντως κόψε τις ειρωνείες δε είναι Τικ τοκ εδώ άιντε.
ναι τζιμακο ποτε δεν ξερεις ποιος τζιμακος εισαι :tooth:
σαν την μυγα μες στο γαλα
 

Se99

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
216
Like
113
Πόντοι
1
Απιστευτο που δεν υπαρχει τετοιο θρεντ!!!
Ακουω γνωμες, εμπειριες. προτασεις και ενημερωση...
Επίσης φιλαράκο Φώκαιας 13 Μισέλ κάνει ελεύθερο στοματικό και φωκαιας 7 Έμιλυ.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.029
Κριτικές
49
Like
5.163
Πόντοι
2.846
βεβαια δε κανει σε ολους πρεπει να της αρεσεις παρολο που το εχει στο προγραμμα της
εμ εδώ είναι το θέμα συνάδελφοι. Δηλ. υπηρεσίες ανάλογα αν γουστάρει τη φάτσα μας ή ανάλογα πώς ξύπνησε το πρωί; Αυτό δεν πρόκειται ποτέ να το καταλάβω. Και μου έχει συμβεί με 2-3 κοπέλες - και με τη Ρωξάνη.
Αν είμαι βρώμικος, αποκρουστικός στην εμφάνιση ή και κακότροπος , τότε το καταλαβαίνω. Αλλά να δίνω τα ίδια χρήματα με τον χ ψ μαλάκα, να είμαι πάντα περιποιημένος και η Κυρία Τάδε να μου κάνει face control και να αποφασίζει ότι θα μου κάνει με λάστιχο, συγγνώμη αλλά είναι σαν να μου λέει ότι είμαι ο μαλάκας της παρέας. Έλεος...
 

Se99

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
216
Like
113
Πόντοι
1
εμ εδώ είναι το θέμα συνάδελφοι. Δηλ. υπηρεσίες ανάλογα αν γουστάρει τη φάτσα μας ή ανάλογα πώς ξύπνησε το πρωί; Αυτό δεν πρόκειται ποτέ να το καταλάβω. Και μου έχει συμβεί με 2-3 κοπέλες - και με τη Ρωξάνη.
Αν είμαι βρώμικος, αποκρουστικός στην εμφάνιση ή και κακότροπος , τότε το καταλαβαίνω. Αλλά να δίνω τα ίδια χρήματα με τον χ ψ μαλάκα, να είμαι πάντα περιποιημένος και η Κυρία Τάδε να μου κάνει face control και να αποφασίζει ότι θα μου κάνει με λάστιχο, συγγνώμη αλλά είναι σαν να μου λέει ότι είμαι ο μαλάκας της παρέας. Έλεος...
Μου το έκανε εμένα η ρωξανα μου έκανε πίπα με λάστιχο ενώ ήταν ελεύθερο έξω και όταν τη γαμαγα γυρναγε από τη άλλη και δε με κοίταγε καν και σκέψου είμαι 24 όχι κάνα παππουδι.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.029
Κριτικές
49
Like
5.163
Πόντοι
2.846
Μου το έκανε εμένα η ρωξανα μου έκανε πίπα με λάστιχο ενώ ήταν ελεύθερο έξω και όταν τη γαμαγα γυρναγε από τη άλλη και δε με κοίταγε καν και σκέψου είμαι 24 όχι κάνα παππουδι.
γιατί δηλ. εμείς οι παππούδες τι έχουμε; :wink:
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.029
Κριτικές
49
Like
5.163
Πόντοι
2.846
Εε οι παππούδες είναι ντεκαυλε ρε φίλε τώρα ένας 24 χρόνος είναι μπουμπούκι σε σχέση με τον 60αρη.
δεν είμαστε όλοι σαπιοκοιλιές ούτε έχουμε όλοι το παρουσιαστικό του μπάρμπα στο καφενείο της γειτονιάς ούτε κυκλοφορούμε όλοι με πι. :wink:
Και τον εαυτό μας περιποιούμαστε κ.λπ.
Ενίοτε δε μπορεί να έχουμε και καλύτερους τρόπους με τα κορίτσια. Το ποιες το εκτιμούν είναι άλλη συζήτηση...
 
Εγγρ.
25 Μαΐ 2023
Μηνύματα
104
Like
353
Πόντοι
21

Se99

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
216
Like
113
Πόντοι
1
δεν είμαστε όλοι σαπιοκοιλιές ούτε έχουμε όλοι το παρουσιαστικό του μπάρμπα στο καφενείο της γειτονιάς ούτε κυκλοφορούμε όλοι με πι. :wink:
Και τον εαυτό μας περιποιούμαστε κ.λπ.
Ενίοτε δε μπορεί να έχουμε και καλύτερους τρόπους με τα κορίτσια. Το ποιες το εκτιμούν είναι άλλη συζήτηση...
Καλά δε έχουν όλοι οι μπαρμπες καλούς τρόπους με τα κορίτσια,εγώ που είμαι νέος πάντως έχω πάντα τους καλύτερους τρόπους με τα κορίτσια του χώρου,δε το εκτιμούνε αυτό βέβαια όλες δυστιχως.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Όλα καλά παλληκαρι αλλά πιο πολύ 24ρηδες θέλουν και δαχτυλάκι έτσι για το παλμαρε με το συμπάθειο δηλαδή.
Εγώ πάντως που είμαι 24 δε ζήτησα δαχτυλακι από καμία Τάνα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.529
Like
4.605
Πόντοι
1.706
Οι περισσότεροι 20αρηδες σήμερα πρέπει να τον φάνε πρώτα και μετά ίσως και αν πηδήξουν γκόμενα. Είναι γεγονός :confused:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom