Νέα

Μπορώ να τραβήξω βίντεο σε μπουρδέλο/στούντιο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Thanox
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 139
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

lampis12

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
billk έγραψε:
..Οταν τα λεω εγω...!
...Λοιπον προτεινω να κανουμε ενα καταλογο με τα μαγαζια που εχουμε εντοπισει να εχουν καμερα
1)Ιππωνακτος...
2)?
3)?

Η ερώτηση δεν είναι πόσα σπίτια έχουν κάμερα. Η ερώτηση είναι πόσα καταγράφουν για εμπορικούς σκοπούς. Σχεδόν όλα έχουν κρυφές κάμερες μέσα στα δωμάτια.

Αν τόλμαγε ο Ευαγγελάτος να κάνει μια εκπομπή για τις παρανομίες που γίνονται στα μπουρδέλα (κάμερες, θέματα υγείας) θα έβγαινε πολύ βρώμα.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
...ο Ευαγγελατος ειναι βλακας
        Και ποιος μου λεει εμενα οτι οι καμερες
                  που εχουν
                        για αμυντικους
                                  σκοπους
        Δεν
          Τις Χρησιμοποιουν
                    και για επιθετικους
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
Αν τόλμαγε ο Ευαγγελάτος να κάνει μια εκπομπή για τις παρανομίες που γίνονται στα μπουρδέλα (κάμερες, θέματα υγείας) θα έβγαινε πολύ βρώμα.

θα του πηδαγαν και τα κουταλια του σπιτιου του γιαυτο και δεν τολμα
παει εκει που τον παιρνει
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
...Κομφουκιε
 

Επισκέπτης
Κατ’αρχας…απευθυνθηκα σε αυτό που λες…
και όχι συγκεκριμενα στο ατομο σου…
Γιατί σφιγγεσαι και ζοριζεσαι?
Ένα μαγαζι σαν το δικο μου…δεν εχει ανάγκη να περιμενει
εσενα….εχει ανάγκη από πολλους…!!!
Και κατά δευτερον αφου λες ότι δεν σε νοιαζει η γνωμη μου
προσωπικά(χεστηκα εδώ που τα λεμε)..
σε αυτό που με πολύ ανεση αναφέρεις…να το κανουν κι άλλοι
ως παραδειγματισμο…,ρωτα κανεναν δικηγορο πρωτα…και υστερα
φτιαξε όχι μονο βιντεο…αλλά ολοκληρο ντι βι ντι…
Βαλε και χρηματοδοτηση παραγωγης τον Γκουζγκουνη…να το
ευχαριστηθεις καλυτερα…!!!
Τι με νοιαζει εμένα??????

Ούτε σφίγγομαι, ούτε ζορίζομαι. Άλλος σφίγγεται και μυγιάζεται κιόλας. Να το χαίρεσαι το μαγαζί σου, μπράβο σου και καλές "δουλειές", δεν στο θίξαμε. Και φυσικά ούτε από μένα θα περίμενες, ούτε εγώ από σένα και γι' αυτό δεν έχουμε βρεθεί και ούτε πρόκειται.

Και δικηγόρο έχω ρωτήσει και ξέρω, εσύ δεν μπορώ να καταλάβω τι ζόρι τραβάς και με πατρονάρεις. Σε νοιάζει αν πάω φυλακή και μου τα λες? Thanks για το ενδιαφέρον αλλά δεν χρειάζεται να κάνεις τον κόπο μιας κι εγώ δεν ενδιαφέρομαι ούτε στο δέκατο χιλιοστού για σένα (oύτε καν να σε πηδήξω δεν θέλω, φαντάσου!!!).

Όσο για τον παραδειγματισμό των άλλων... δηλαδή αν τους πω να πάνε να πνιγούνε, θα πάνε? Δεν έχουν κρίση? Για πολύ ηλίθιους και ζώα τους έχεις μου φαίνεται... κρίμα γιατί αυτοί είναι που σε στηρίζουν και υπάρχεις.

Κατάλαβες τώρα γιατί εσύ ζορίζεσαι? Ζορίζεσαι γενικά στο επάγγελμά σου οπότε να χαλαρώνεις καλύτερα στο internet.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Ούτε σφίγγομαι, ούτε ζορίζομαι. Άλλος σφίγγεται και μυγιάζεται κιόλας. Να το χαίρεσαι το μαγαζί σου, μπράβο σου και καλές "δουλειές", δεν στο θίξαμε. Και φυσικά ούτε από μένα θα περίμενες, ούτε εγώ από σένα και γι' αυτό δεν έχουμε βρεθεί και ούτε πρόκειται.

Και δικηγόρο έχω ρωτήσει και ξέρω, εσύ δεν μπορώ να καταλάβω τι ζόρι τραβάς και με πατρονάρεις. Σε νοιάζει αν πάω φυλακή και μου τα λες? Thanks για το ενδιαφέρον αλλά δεν χρειάζεται να κάνεις τον κόπο μιας κι εγώ δεν ενδιαφέρομαι ούτε στο δέκατο χιλιοστού για σένα (oύτε καν να σε πηδήξω δεν θέλω, φαντάσου!!!).

Όσο για τον παραδειγματισμό των άλλων... δηλαδή αν τους πω να πάνε να πνιγούνε, θα πάνε? Δεν έχουν κρίση? Για πολύ ηλίθιους και ζώα τους έχεις μου φαίνεται... κρίμα γιατί αυτοί είναι που σε στηρίζουν και υπάρχεις.

Κατάλαβες τώρα γιατί εσύ ζορίζεσαι? Ζορίζεσαι γενικά στο επάγγελμά σου οπότε να χαλαρώνεις καλύτερα στο internet.
Ααααα…δεν πας καλα πρωι πρωι βραδυνιατικα…
Μην κανεις ετσι και θα παθεις και τιποτα…
Κι έχεις παρει και κατι παραπανισια κιλα τελευταια
Και σκουπισε και τα γυαλια σου γιατί θαμπωσανε από την
τσατιλα σου….!!!!

 

Επισκέπτης
Ααααα…δεν πας καλα πρωι πρωι βραδυνιατικα…
Μην κανεις ετσι και θα παθεις και τιποτα…
Κι έχεις παρει και κατι παραπανισια κιλα τελευταια
Και σκουπισε και τα γυαλια σου γιατί θαμπωσανε από την
τσατιλα σου….!!!!

Ωραία απάντηση. Εντελώς εκτός θέματος και ουδεμία σχέση με την πραγματικότητα :cheesy:

Χεχεχε άντε γεια ρε :cheesy:

P.S. Ούτε χοντρός είμαι, ούτε γυαλιά φοράω. ΕΝΤΕΛΩΣ εκτός πραγματικότητας σου λέω ;)
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Ωραία απάντηση. Εντελώς εκτός θέματος και ουδεμία σχέση με την πραγματικότητα :cheesy:

Χεχεχε άντε γεια ρε :cheesy:
Προτεινεις καποιον που σε ξερει…
να ερθει να μου το αμφισβητησει αυτό που ειπα?



                      Ρε?

 

Επισκέπτης
Προτεινεις καποιον που σε ξερει…
να ερθει να μου το αμφισβητησει αυτό που ειπα?

Όπως έχω πει πολλές φορές, δεν με ξέρει κανείς. Αλλά και να με ήξερε... πάλι στ' αρχίδια μου τι πιστεύεις, δεν έχω να σου αποδείξω τίποτα. Πίστευε ότι είμαι κοντός, χοντρός, με καράφλα και ματομπούκαλα! If it makes you feel better!!! :cheesy:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Όπως έχω πει πολλές φορές, δεν με ξέρει κανείς. Αλλά και να με ήξερε... πάλι στ' αρχίδια μου τι πιστεύεις, δεν έχω να σου αποδείξω τίποτα. Πίστευε ότι είμαι κοντός, χοντρός, με καράφλα και ματομπούκαλα! If it makes you feel better!!! :cheesy:
Ααααχαχχαχαχα….μόνος σου απαντησες….
Ούτε και τον πονηρο δεν μπορεις να κανεις…
να μου εστελνες καποιον οποιονδηποτε…
αχαχαχαχαχαχαχα
                              πλακα έχεις….!!!!!

 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Ξέρεις τωρα τι σε κοβω να κανεις?
Να βρίσκεσαι στον δρομο μου με διαφορετικα
νικ….και να με πας από θαψιμο σε θαψιμο…
Κι εγω…..χεστηκα…..ααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα….!!!!

 

Επισκέπτης
Ξέρεις τωρα τι σε κοβω να κανεις?
Να βρίσκεσαι στον δρομο μου με διαφορετικα
νικ….και να με πας από θαψιμο σε θαψιμο…
Κι εγω…..χεστηκα…..ααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα….!!!!

Φαντάσου διάφορα. Φαντασμένη είσαι εξάλλου :cheesy:

Άντε γεια ρε!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Φαντάσου διάφορα. Φαντασμένη είσαι εξάλλου :cheesy:

Άντε γεια ρε!
Λιομα?
Και με το μπαρδον δηλαδις…
Αφου εσυ με λες «ρε»
Εγω πώς να σε λεω….’μωρη’????
Παει…????
Δεν παει….!!!!
Ε….
Δεν σε λεω τιποτα….!!!!

 

male123

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
490
Like
48
Πόντοι
1
Επιβεβαιωνετε με τα γραφομενα σας το σοφο γνωμικο:
Τη μ@λακι@ πολλοι αγαπησαν, τον μαλ@κα ουδεις.... :headbang: :headbang: :headbang:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.163
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
Και εγώ εχω τραβηξει βιντεο ... μην σε εκπλησει το γεγονος κα ΚΑΤΕΡΙΝΑ69.  Σου προτεινω να παρεις τα μηχανηματα του αεροδρομιου ενα μπροστα απο καθε δωματιο πριν μπει ο πελατης να βλεπεις τι εχει μεσα. Κινητα, καμερες, φωτογραφικες, pda, σελιγο ρολογια, όλα θαέχουν δυνατοτητα να παιρνουν βιντεο.
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Αν τόλμαγε ο Ευαγγελάτος να κάνει μια εκπομπή για τις παρανομίες που γίνονται στα μπουρδέλα (κάμερες, θέματα υγείας) θα έβγαινε πολύ βρώμα.

θα του πηδαγαν και τα κουταλια του σπιτιου του γιαυτο και δεν τολμα
παει εκει που τον παιρνει

+100000000000000000000 αφού είναι κότες, πανε και πιάνουν τον κάθε ταλαίπωρο....Δεν λέω κι ο ταλαίπωρος έχει κάνεις τις αμαρτίες του, αλλά αν τα βάλει με τη νύχτα, ξέρουν πως θα φοβούνται οικογενειακώς να ξεμυτήσουν την άλλη μέρα....ούτε αστυνομία σε σώζει ούτε τίποτα.
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.558
Κριτικές
4
Like
2.355
Πόντοι
506
Εγώ έχω τραβήξει βιντεο πριν από 10-11 χρόνια περιπου στην Πάτρα σε `σπίτι' που σήμερα είναι καφετέρια-κομωτήριο, με κάμερα χιτατσι με κασέτα των 8 m.l. αλλά το έσβησα με το δει κατα τύχη η κοπέλα μου τότε, αλλα είχε προλάβει να το δει ο αδερφός μου και δεν το πίστευε.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
+100000000000000000000 αφού είναι κότες, πανε και πιάνουν τον κάθε ταλαίπωρο....Δεν λέω κι ο ταλαίπωρος έχει κάνεις τις αμαρτίες του, αλλά αν τα βάλει με τη νύχτα, ξέρουν πως θα φοβούνται οικογενειακώς να ξεμυτήσουν την άλλη μέρα....ούτε αστυνομία σε σώζει ούτε τίποτα.

Πάντως με τα σκυλάδικα και τα μπαρ που έκανε θέμα δε νομίζω να είχε πρόβλημα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom