Νέα

Μπάσκετ Ολυμπιακού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 129K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Γκριρ, μην τρέχεις γιατί μόλις σφουγγαρίσανε  :jerking:  :headbang: :headbang: :headbang:
Ομάδα χωρίς παντελόνια. Μπράβο σας, μας γεμίζετε προσδοκίες.  :jerking:

http://[URL unfurl="true"]www.hklongfeng.cn/products/jeans/Armani.jpg[/img[/URL]]
[/quote]ο γκριρ γλυστρισε
ο μαλακας που κοιμοτανε στον παγκο 40 λεπτα?του εχουν παρει φεραρι οι αγγελοπουλοι και αυτος εχει βαλει κοφτη στα 80 χλμ :jerking: :jerking:
ο καλος δυστυχως πηγε στην εθνικη
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
ο μαλακας που κοιμοτανε στον παγκο 40 λεπτα?του εχουν παρει φεραρι οι αγγελοπουλοι και αυτος εχει βαλει κοφτη στα 80 χλμ :jerking: :jerking:
ο καλος δυστυχως πηγε στην εθνικη
Έχω όλη την καλή διάθεση να προσπαθήσω να καταλάβω τι θέλει ο Γιαννάκης από την ομάδα.
Δεν έχω καταλάβει απολύτως τίποτα.
Έμφαση στη άμυνα? Όχι.
Παιχνίδι στη ρακέτα? Μπα.
Από την περιφέρεια? Δεν θα το 'λεγα.
Ο Γιαννάκης έχει χάσει τα αυγά και τα πασχάλια. Έχω την εντύπωση, ότι με το ρόστερ που έχουμε τώρα, ο Καζλάουσκας και ο Γκέρσον θα έκαναν την ομάδα να πετάει. Θα χαιρόμασταν να βλέπουμε μπάσκετ. Τώρα κάθε ματς, μου μοιάζει ντέρμπυ και αγχώνομαι του κερατά.
Σκεφτόμουν το καλοκαίρι, με τις τρελές μεταγραφές και τον καλό κόουτς, θα έχουμε τσόντες τα Σαβ/κα, κάνα ντέρμπυ με ΠΑΟ και το 2009 κάνα δύσκολο ματς στην Ευρολίγκα. Ε, ήμουνα μαλάκας.
Τι άλλο να μας πει και ο κόουτς?
Υπομονή.
Υπομονή.
Υπομονή.
:jerking:
:jerking:
:jerking:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Έχω όλη την καλή διάθεση να προσπαθήσω να καταλάβω τι θέλει ο Γιαννάκης από την ομάδα.
Δεν έχω καταλάβει απολύτως τίποτα.
Έμφαση στη άμυνα? Όχι.
Παιχνίδι στη ρακέτα? Μπα.
Από την περιφέρεια? Δεν θα το 'λεγα.
Ο Γιαννάκης έχει χάσει τα αυγά και τα πασχάλια. Έχω την εντύπωση, ότι με το ρόστερ που έχουμε τώρα, ο Καζλάουσκας και ο Γκέρσον θα έκαναν την ομάδα να πετάει. Θα χαιρόμασταν να βλέπουμε μπάσκετ. Τώρα κάθε ματς, μου μοιάζει ντέρμπυ και αγχώνομαι του κερατά.
Σκεφτόμουν το καλοκαίρι, με τις τρελές μεταγραφές και τον καλό κόουτς, θα έχουμε τσόντες τα Σαβ/κα, κάνα ντέρμπυ με ΠΑΟ και το 2009 κάνα δύσκολο ματς στην Ευρολίγκα. Ε, ήμουνα μαλάκας.
Τι άλλο να μας πει και ο κόουτς?
Υπομονή.
Υπομονή.
Υπομονή.
:jerking:
:jerking:
:jerking:
υπομονη = χαμενοι τιτλοι
εγω να μπω προπονητης η ομαδα θα κερδιζει,τι κανει και τι κολληματα τρωει ο κλαψας δεν καταλαβαινω?χαντακωνει την ομαδα που δεν χαντακωνεται
λες και ειναι βαλτος να μας σπασει τα νευρα
 

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
ποσο ακομη υπομονη?ο αλλος φερνει τον ενα παιχταρα πισω απο τον αλλο...
κ αποτελεσμα εκτος εδρας δεν εχουμε κανει...ελεος
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
Έχεις δίκαιο και εσύ και ο doritis. Θεωρώ ότι δύσκολα θα πάρει πόδι φέτος ο Γιαννάκης. Θα βγάλει τη χρονιά μέχρι τέλους.
Αυτό που πρέπει να κάνει κατά τη γνώμη μου, είναι να φτιάξει ένα συγκεκριμένο rotation και να ορίσει ρόλους στην ομάδα. Δυστυχώς δε γίνεται να παίζουν όλοι. Δεν είναι αποτελεσματικό. Με αυτό που κάνει ο Γιαννάκης, δεν τους επιτρέπει να πιάσουν ρυθμό (ιδιαίτερα οι σουτέρ) και μόλις πάνε να βάλουνε μπρος, πάγκο αμέσως και μπαίνει μέσα ο κρύος. Στο μπάσκετ και ιδιαίτερα στα μεγάλα ματς, ένα μεγάλο σερί κρίνει τον νικητή. Ναι, έχουμε πάγκο και ναι, έχουμε μεγάλα ονόματα αλλά δεν πάει άλλο η φάση. Ας εμπιστευτεί κάποιους στο πρωτάθλημα και κάποιους στην Euroleague. Με τα guards, ήρθαν έτσι τα πράγματα και μάλλον μόνο ένας εκ των Pargo/Greer θα παίζει στο πρωτάθλημα. Πρέπει να γίνει αυτό και στους ψηλούς.
Άσχετο αλλά ο Big Sofa αδυνάτισε. Με το καλό και Big Sofo. :rockon: :rockon: :rockon:
 

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
Έχεις δίκαιο και εσύ και ο doritis. Θεωρώ ότι δύσκολα θα πάρει πόδι φέτος ο Γιαννάκης. Θα βγάλει τη χρονιά μέχρι τέλους.
Αυτό που πρέπει να κάνει κατά τη γνώμη μου, είναι να φτιάξει ένα συγκεκριμένο rotation και να ορίσει ρόλους στην ομάδα. Δυστυχώς δε γίνεται να παίζουν όλοι. Δεν είναι αποτελεσματικό. Με αυτό που κάνει ο Γιαννάκης, δεν τους επιτρέπει να πιάσουν ρυθμό (ιδιαίτερα οι σουτέρ) και μόλις πάνε να βάλουνε μπρος, πάγκο αμέσως και μπαίνει μέσα ο κρύος. Στο μπάσκετ και ιδιαίτερα στα μεγάλα ματς, ένα μεγάλο σερί κρίνει τον νικητή. Ναι, έχουμε πάγκο και ναι, έχουμε μεγάλα ονόματα αλλά δεν πάει άλλο η φάση. Ας εμπισευτεί κάποιους στο πρωτάθλημα και κάποιους στην Euroleague. Με τα guards, ήρθαν έτσι τα πράγματα και μάλλον ένας εκ των Pargo/Greer θα παίζει στο πρωτάθλημα. Πρέπει να γίνει αυτό και στους ψηλούς.
Άσχετο αλλά ο Big Sofa αδυνάτισε. Με το καλό και Big Sofo. :rockon: :rockon: :rockon:
σημερα ειχανε φοβερη ευστοχια οι ιταλοι δεν λεει κανεις το αντιθετο αλλα ο γιαννακης τον υπνο του δικαιου στον παγκο.πριν κερδισει τις βολες ο γκριρ ειδες καμια επιθεση οργανωμενη?τελευταια φαση κ δεν εχουμε ενα συστημα για να σουταρουμε?δεν αντεχω αλλο.θα τον κρατησει μεχρι τελους για να δει ολο το εργο.δεν προκειτε να τον αλλαξει.
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
καλο το nba αλλα ο καημος ο μεγαλος λεγετε ολυμπιακος.βλεπω να βολευομαστε με το κυπελλο κ στο τελος να λεμε επιτυχημενη σεζον!!!
To γράφω εδώ μιας και είναι καλύτερο το θέμα.
Αυτή τη στιγμή, δε μας βλέπω ούτε για το κύπελλο. Έχω ξενερώσει άσχημα με την ομάδα.
 

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
To γράφω εδώ μιας και είναι καλύτερο το θέμα.
Αυτή τη στιγμή, δε μας βλέπω ούτε για το κύπελλο. Έχω ξενερώσει άσχημα με την ομάδα.
σου λεω για το κυπελλο γιατι ειναι μονος αγωνας!!!αν ειναι δυνατον με τετοιο ροστερ
να κανουμε τετοιες συζητησεις...
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
σου λεω για το κυπελλο γιατι ειναι μονος αγωνας!!!αν ειναι δυνατον με τετοιο ροστερ
να κανουμε τετοιες συζητησεις...
Γάμησε τα. Κατάντια μεγάλη. Το κύπελλο πότε είναι, τέλη Φλεβάρη?
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Νομίζω 22 Φεβρουαρίου είναι ο τελικός. :rockon:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
ναι εκει γυρω.τουλαχιστον θαχει μπει στο κλιμα ο τζανιρο.
Μακάρι. Χθες έχασε 2 τρίποντα και 2 βολές σε συνεχόμενες προσπάθειες. Θέλει κανα-δυο ματς ακόμα.
Πάντως για να λέμε την αλήθεια, πάλι καλά που ο ΠΑΟ δεν παίζει κανα φοβερό μπάσκετ γιατί δεν θα ξέραμε που να κρυφτούμε.
Είδες πως ο αδυνάτισε ο Big Sofa? Τι κάνει, νηστεύει? :think: :dancing:
 

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
Μακάρι. Χθες έχασε 2 τρίποντα και 2 βολές σε συνεχόμενες προσπάθειες. Θέλει κανα-δυο ματς ακόμα.
Πάντως για να λέμε την αλήθεια, πάλι καλά που ο ΠΑΟ δεν παίζει κανα φοβερό μπάσκετ γιατί δεν θα ξέραμε που να κρυφτούμε.
Είδες πως ο αδυνάτισε ο Big Sofa? Τι κάνει, νηστεύει? :think: :dancing:
αυτος θαναι ετοιμος οταν πρεπει.τοχει παρει προσωπικα
κ θα τριβουμε τα ματια μας.ο γιαννακης να δω ποτε θα ξυπνησει!!!
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
Θα μπερδεύτηκε. Ας του πει κάποιος ότι δεν μπήκαμε στην Σαρακοστή. :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny:
Ο Sofa το έχει πάρει στα σοβαρά και θα γυρίσει στις παλιές καλές εποχές απόλυτης κυριαρχίας. :dancing:
Λέτε αν χάσει ο Θρύλος το κύπελλο να πάρει πόδι ο coach Giannakis?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom