Νέα

Μπάσκετ Ολυμπιακού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 129K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Σωστος ο pleasur.....
Tα λεγα και γω εχθες.
και κάτι ακόμα που δεν είχα πει τόσο καιρό ενώ το σκεφτόμουνα.
Ευτυχώς που πήραμε άλλο παίκτη και όχι τον Μορις Εβανς. Ο κύριος αυτός μας άφησε στα κρύα του λουτρού μέσα στα πλέυ οφφ. Δεν κατάλαβα γιατί ρίξαμε μούτρα για να ξανασυζητήσουμε μαζί του (αν έγινε αυτό). Στα τσακίδια και για πάντα free agent να μείνει.
 

Επισκέπτης
καλα σε αυτο εχεις μεγαλο δικιο
δεν διαφωνω καθολου,ολα παιζουν το ρολο τους
ομως υπαρχουν πολλα παραδειγματα απο αθλητες φραγκοφονιαδες που τους νοιαζει μονο το χρημα και τιποτε αλλο, π.χ πολλοι αμερικανοι που πανε ρωσσια και δεν μιλαω για την μοσχα, αλλα σε κατι kazan,oural greit ομαδα απο τα ουραλια, ακομα και στον καυκασο φτανει η χαρη τους!  και ολα αυτα για τα λεφτακια...
ρε & αυτος για το χαρτι μας αγαπησε & για την παραλιακη σου λεω..τα "όμορφη πόλη και μια σπουδαία και καλά οργανωμένη ομάδα, που δουλεύει με επαγγελματικές προδιαγραφές", ειναι για τον πουτσο..σιγα μην ειχε & αφισσα τον τομιτς πανω απο το κρεββατι του..
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
ρε & αυτος για το χαρτι μας αγαπησε & για την παραλιακη σου λεω..τα "όμορφη πόλη και μια σπουδαία και καλά οργανωμένη ομάδα, που δουλεύει με επαγγελματικές προδιαγραφές", ειναι για τον πουτσο..σιγα μην ειχε & αφισσα τον τομιτς πανω απο το κρεββατι του..
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

λοιπον υπαρχει ενας παιχτης που πηραμε φετος που ηθελε πραγματικα σαν τρελος να ερθει σε εμας(για μπασκετ μιλαω)  ειχε αποριψει 2 προτασεις πιο μεγαλες απο του ολυμπιακου, και ομαδες πρωτοκλασατες, οχι του κωλου , και ελεγε εγω γουσταρω να παιξω στον ολυμπιακο !!
(ποιος ειναι)  ?        ΥΣ.  δεν ειναι ο παπαλουκας!
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
μην μας πεις..εδω δεν βρισκαμε για ποιον σαββα μιλαμε..ασε να παιδευτουμε λιγακι..
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
παντως δεν ειναι κατι κρυφο, ειχε παιξει αρκετα οτι η ολυμπιακο η τιποτα!
για αυτο θα εχει πιστευω μια συμπαθεια παραπανω απο εμας!
 

hadesg7

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

λοιπον υπαρχει ενας παιχτης που πηραμε φετος που ηθελε πραγματικα σαν τρελος να ερθει σε εμας(για μπασκετ μιλαω)  ειχε αποριψει 2 προτασεις πιο μεγαλες απο του ολυμπιακου, και ομαδες πρωτοκλασατες, οχι του κωλου , και ελεγε εγω γουσταρω να παιξω στον ολυμπιακο !!
(ποιος ειναι)  ?        ΥΣ.   δεν ειναι ο παπαλουκας!

Ερτσεγκ... Θα σας πω αργοτερα και για τους δεσμους αιματος με τον Μιλος...
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290

Ερτσεγκ... Θα σας πω αργοτερα και για τους δεσμους αιματος με τον Μιλος...
οχι ρεεεε! :grin:
αντε παρτε το παλληκαρακι που αρνηθηκε τα διπλα λεφτα απο την τσσκα
γιατι γουσταρε θρυλο! ακομα και πριν δυο χρονια ειχε δηλωσει στο ξεμπαρκο οτι εγω καποια μερα θα παιξω στον ολυμπιακο!!, και δεν θελω μαλακιες για την εθνικοτητα του!
γιατι μπορει να ακουστει και αυτο...
 

Συνημμένα

  • Halperin101.jpg
    Halperin101.jpg
    115,5 KB · Εμφανίσεις: 40

hadesg7

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
Ο Μιλος μαζι με αλλα αδερφια της Delije...

Milan_Gurovic_(4).jpg
 

hadesg7

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
οχι ρεεεε! :grin:
αντε παρτε το παλληκαρακι που αρνηθηκε τα διπλα λεφτα απο την τσσκα
γιατι γουσταρε θρυλο! ακομα και πριν δυο χρονια ειχε δηλωσει στο ξεμπαρκο οτι εγω καποια μερα θα παιξω στον ολυμπιακο!!, και δεν θελω μαλακιες για την εθνικοτητα του!
γιατι μπορει να ακουστει και αυτο...

Αλλο αυτο ρε συ... Εγω νομιζα οτι μιλουσες οτι γουσταρε οπαδικα...
Αυτος που γραφεις απλα ειχε παρει γευση απο ατμοσφαιρα ΣΕΦ και δηλωσε οτι γουσταρε να παιξει με τον Εφηβο στο στηθος... Και αυτο ισχυει... Ο Ερτσεγκ ειναι οπαδος των αδερφων απο Σερβια μερια...
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Αλλο αυτο ρε συ... Εγω νομιζα οτι μιλουσες οτι γουσταρε οπαδικα...
Αυτος που γραφεις απλα ειχε παρει γευση απο ατμοσφαιρα ΣΕΦ και δηλωσε οτι γουσταρε να παιξει με τον Εφηβο στο στηθος... Και αυτο ισχυει... Ο Ερτσεγκ ειναι οπαδος των αδερφων απο Σερβια μερια...
οχι οπαδικα ρε
ενταξει ειπαμε, παντως ο παλληκαρος ειχε πει πριν δυο χρονια οτι γουσταρω και καποια μερα θα παιξω σε αυτη την ομαδα!
παντως και η φοτο του μιλος ειναι σουπερ μαζι με τα αδερφια!
 

hadesg7

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
οχι οπαδικα ρε
ενταξει ειπαμε, παντως ο παλληκαρος ειχε πει πριν δυο χρονια οτι γουσταρω και καποια μερα θα παιξω σε αυτη την ομαδα!
παντως και η φοτο του μιλος ειναι σουπερ μαζι με τα αδερφια!

Μαρακανα...

[youtube=425,350]8ZhaLgv0xtc[/youtube]
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Όποιος περίμενε ότι ο Ολυμπιακός θα σταματήσει στην απόκτηση του Τζος Τσίλντρες έκανε λάθος. Οι αδερφοί Αγγελόπουλοι ετοιμάζουν νέα «βόμβα» μεγατόνων εάν λάβουμε υπόψη το δημοσίευμα της “Chicago Tribune”. Σύμφωνα με τους Αμερικανούς οι «ερυθρόλευκοι» έχουν καταθέσει πρόταση στον Λούολ Ντενγκ των Σικάγο Μπουλς, ανάλογη αυτής που έκαναν στον Τσίλντρες. Επίσης, έχουν προσεγγίσει και τον Μπεν Γκόρντον.

Ντενγκ και Γκόρντον

Πάντα σύμφωνα με τα αμερικανικά Μέσα, ο Λούολ Ντενγκ και ο Μπεν Γκόρντον έχουν δεχτεί προτάσεις από τον Ολυμπιακό, ανάλογου μεγέθους με εκείνη που έγινε στον Τσίλντρες. Βέβαια, και στις δύο περιπτώσεις, οι παίκτες επιθυμούν να παραμείνουν στους Σικάγο Μπουλς και βρίσκονται σε διαπραγματεύσεις μαζί τους για να προχωρήσουν στην επέκταση των συμβολαίων τους. Από το Σικάγο διαψεύδεται ότι έχει γίνει η παραμικρή επίσημη κρούση.

Ντενγκ και Γκόρντον έχουν το πλεονέκτημα ότι εάν αποκτηθουν δεν θα λογίζονται ως ξένοι, διότι είναι βρετανικής καταγωγής. Ο πρώτος είναι 23 ετών σμολ φόργουορντ και πέρσι σε 63 ματς είχε μέσο όρο 17 πόντους, 6.3 ριμπάουντ και 2.5 ασίστ. Όσον αφορά τον δεύτερο είναι 25 ετών σούτινγκ γκαρντ, και την περασμένη αγωνιστική περίοδο είχε αγωνιστεί σε 72 ματς, έχοντας μέσο όρο 18.6 πόντους, 3.1 ριμπάουντ και 3 ασίστ. Ωστόσο, το ενδιαφέρον δεν επιβεβαιώνεται από πουθενά και αποτελεί φήμες.

πηγη sportfm.gr
 

Επισκέπτης
Συμφώνησε με Ιγκόρ Μιλόσεβιτς..

Στον Ολυμπιακό θα συνεχίσει την καριέρα του για τα επόμενα δύο χρόνια ο πρώην παίκτης του Ερυθρού Αστέρα, νωρίτερα του Ηρακλή και διεθνής με τις "μικρές" Εθνικές μας ομάδες, Ιγκόρ Μιλόσεβιτς.

Ο Ελληνοσέρβος άσος είχε καταθέσει προσφυγή για να μείνει ελεύθερος από τον Ερυθρό Αστέρα Βελιγραδίου και την Παρασκευή το μεσημέρι σύμφωνα με πληροφορίες έστειλε υπογεγραμμένο το νέο του συμβόλαιο στα γραφεία της ΚΑΕ Ολυμπιακός.

Πρόκειται για μία καλή επένδυση των "ερυθρολεύκων" που αποφάσισαν να δώσουν σύμφωνα πάντα με τις ίδιες πηγές 200.000 ευρώ για κάθε χρόνο στον ταλαντούχο γκαρντ που θα πλαισιώσει τους Παπαλουκά και Τεόντοσιτς αλλά και Γκριρ.

Παράλληλα στο ρόστερ του Ολυμπιακού θα πρέπει να σημειωθεί ότι παραμένουν έχοντας συμβόλαιο οι Αποστολίδης και Καυκής αν και το πιθανότερο σενάριο είναι να δοθούν σε κάποια άλλη ομάδα με την μορφή δανεισμού. Κάτι δηλαδή που αναμένεται να συμβεί σίγουρα με τον Λουκά Μαυροκεφαλίδη μετά την σχετική ενημέρωση που είχε την Πέμπτη ο εκπρόσωπός του.

ΕΛΕΟΣ ρε αγγελοπουλοι..κι' αλλο παλτο στον ΘΡΥΛΟ μας???
 

Επισκέπτης
Ιγκόρ Μιλόσεβιτς
article_image1_71502.jpg


Είμαι πάρα πολύ χαρούμενος που γύρισα πίσω και στον Ολυμπιακό και θα αγωνιστώ υπό τις οδηγίες του καλύτερου προπονητή. Θα μάθω πολλά από τον κόουτς Γιαννάκη και με σκληρή δουλειά πιστεύω ότι θα καταφέρω να επιστρέψω στην Εθνική που είναι το όνειρό μου. Έχω ξεκινήσει ήδη να δουλεύω για να είμαι όσο το δυνατόν πιο έτοιμος γίνεται. Έχει φτιαχτεί μια απίστευτα καλή ομάδα που θα κυνηγήσει τα πάντα. Ο Ολυμπιακός έχει φέτος την ευκαιρία να τα καταφέρει και να επιστρέψει εκεί που ανήκει. Τους φιλάθλους του Ολυμπιακού τους γνωρίζω γιατί έχουν ειδική σχέση με του Ερυθρού Αστέρα. Μοιάζουν πολύ και ξέρω ότι το γήπεδο θα είναι συνεχώς γεμάτο. Αυτό θα είναι το τέλειο και η καλύτερη μετεγγραφή της ομάδας.
 

Επισκέπτης
Ο Ματσε θα μεινει τελικα?
Τις μπυριτσες παντως δυο δυο τις επινε  σημερα.. :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Μουναρα ατελειωτη φιλε!!!
Δυο μετρα η γκομενα,μελαχροινη με μπλε ματια!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom