Νέα

Μπάγερν Μονάχου - Φαβορί για τελικό Αθήνας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trixotos kavliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 148
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Αγαπητοί φίλοι,

μετά την ισοπαλία επι της Μίλαν στο Σαν Σίρο, πιστεύετε πώς η φετινή Μπάγερν θα φτάσει στον τελικό εν Αθήναις και θα πάρει το κυπελάκι;

ΦΙΛΙΚΑ

www.fcbayern.t-com.de/de/aktuell/spielbericht/2007/11415.php?fcb_sid=445b5f5eebaf9a9847c9068a5f91bea2]http://www.fcbayern.t-com.de/de/aktuell/spielbericht/2007/11415.php?fcb_sid=445b5f5eebaf9a9847c9068a5f91bea2[/url]

 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
Εκείνο που άκουσα (Σωτηρακόπουλος,  Sport FM) είναι πως οι Ιταλοί έκαναν το 2-1 με τον παραδοσιακό τους τρόπο: διαιτησιακά (πέτσινο πέναλτυ).  Τώρα το βλέπω στη ΝΕΤ.

Ακούω απόψεις.

Προσωπικά είμαι  Liverpool  στο εξωτερικό.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
δεν νομιζω οτι αυτη η ομαδα θα βρεθει στον τελικο εκτος αν περασει η ρομα!αλλα αν περασει η ρομα τοτε γαμησε τα!τί champions league ειναι αυτο?των αμυντικογενων ομαδων!τουλαχιστον η λιβερπουλ και η μαντσεστερ εχουν και μια ποιοτητα ποδοσφαιριστων που μετραει...οι αλλοι τί εχουν?ελπιζω σε εναν τελικο μεταξυ λιβερπουλ-μαντσεστερ!και αυριο βιβα βαλενθια!γαμω την τσελσυ την πουτανα!
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
Θα ποντάρω στο 2ο ζευγάρι και θα συμφωνήσω με το Vasos.


Mόνο που το  link μπορεί να μην ισχύει αύριο, επειδή αλλάζουν κάθε μέρα τις αποδόσεις.

Τώρα δείχνει το πέναλτυ.  ΠΕΤΣΙΝΟ 100%....

Οι διαιτησιακές εύνοιες (οι Ιταλοί είναι οι πρωτομάστορες, τι να πρωτοθυμηθώ τώρα...) μου προκαλούν αηδία....
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
ΜΠΑΓΙΕΡΝ-ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ Ο ΤΕΛΙΚΟΣ. You ll never walk alone!. Δε με νοιάζει αν θα το σηκώσω. Απλά θέλω να είμαι εκεί και να τραγουδάω μαζί με τους υπόλοιπους ρεντς. Να ξεφύγουμε λίγο από το μίσος και τα συνθήματα μισαλλοδοξίας και φανατισμού...
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
το  CL ειναι μια διοργάνωση που παίζουν ΠΟΛΛΕΣ ομάδες και στο τέλος το κερδίζει η ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ..
ΑΝΕΤΑ το έχουμε..

Υ.Γ.Κοιτα που θα δούμε την ομαδαρα μας την Λίβερ σε τελικό με την μισητή united και ΔΕΝ κερδίσαμε εισητηριο να πάμε..
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ!!! Πάμε για το 6ο!!!!!

Θα το σηκώσουμε μέσα στο ΟΑΚΑ!!!
 

Επισκέπτης
σε τετοιους αγωνες μετραει η φανελα!!!και η λιβερπουλ εχει πολυ βαρια!!μια γνησια λαικη ομαδα!!!και τα επομενα χρονια να δουμε και την λιβορνο στους 8!!
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Εγω ειμαι Μιλαν αδερφια FORZA!Ευτυχως κερδισα και τους δυο σημερινους αγωνες αμα κερδισω και τους αυριανους παω ταμειο!Πονταρα σε νικη Τσελσι και Μαντσεστερ
 

nikos02242

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2007
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
foza milan η μπαγερν ειναι μια απο της λιγες ομαδες που αντιπαθω
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
πολυ λιγη η Manchester uτd σημερα.
μηδεν φαντασια, χαλια αμυνα, κεντρο που δεν μπορει να κανει παιχνιδι. ενας ροναλντο, οσες σακουλες εμετου και να μοιρασει (με τι στυλ τριπλαρει ο ανθρωπος ) δεν μπορει να σηκωσει στις πλατες του αυτη τη μεγαλη ομαδα. αυτος ο γκιγκς, ο σκουλς και ο σολσκιερ δεν σαρανταρησαν ακομα??
η ρομα, επαιξε αυτο που ηξερε και τους πατησε στο 2ο ημιχρονο.
το καλο της βραδυας ειναι οτι μαλλον θα μεινει εξω η αχωνευτη τσελσι.
οσο για τον τελικο? σιγουρα θα πανε ομαδες που δεν τις περιμεναμε στην αρχη της χρονιας. βλεπω βαλενθια ? λιβερπουλ, για να δουμε...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Εγω ειμαι Μιλαν αδερφια FORZA!Ευτυχως κερδισα και τους δυο σημερινους αγωνες αμα κερδισω και τους αυριανους παω ταμειο!Πονταρα σε νικη Τσελσι και Μαντσεστερ

νικη μαντσεστερ?και κερδισες?για καντο μας λιανα αυτο!
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Εγω ειμαι Μιλαν αδερφια FORZA!Ευτυχως κερδισα και τους δυο σημερινους αγωνες αμα κερδισω και τους αυριανους παω ταμειο!Πονταρα σε νικη Τσελσι και Μαντσεστερ

ε ρε κουβας...
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
γουσταρω βαλενθια και μετα λιβερπουλ
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
απ'οτι φαινεται παμε μαλλον για τα εξης ζευγαρια :

1)valencia-liverpool(τί ματσαρες θα ειναι αυτες!)
2)man.utd-bayern munich(ψιλοσουπα ματς θα ειναι αυτα! αλλα με πολυ αγωνια)

αν βγουν αυτα τα ζευγαρια πραγματικα δεν μπορεις να προβλεψεις ποιο θα ειναι το ζευγαρι του τελικου......η βαλενθια πολυ σκληρη αλλα και τεχνικη ομαδα εμενα μου εμπνεει την μεγαλη εμπιστοσυνη απο ολες τις υπολοιπες...δεν δεχεται γκολ παρα μονο κατα τυχη......μπροστα εκμεταλλευεται τις τυχον ευκαιριες που εχει(δεν εχει cristianous ronaldous μπροστα που κεκεδιζουν με τα διχτυα) , η λιβερπουλ μετα ερχεται ως πιο συμπαγης ομαδα και μετεπειτα μαντσεστερ και μπαγερν!πιστευω μια εκ των λιβερπουλ,βαλενθια θα κατακτησει το φετινο τσαμπιονς ληγκ!αν φυσικα περασουν αυτες οι 4 ομαδες!
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
απ'οτι φαινεται παμε μαλλον για τα εξης ζευγαρια :

1)valencia-liverpool(τί ματσαρες θα ειναι αυτες!)
2)man.utd-bayern munich(ψιλοσουπα ματς θα ειναι αυτα! αλλα με πολυ αγωνια)

ειχα την εντυπωση πως στα ημιτελικα παιζουν οι νικητες των χθεσινων αγωνων μεταξυ τους και το ιδιο οι νικητες των σημερινων.. πως επεσα τοσο εξω??
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
απ'οτι φαινεται παμε μαλλον για τα εξης ζευγαρια :

1)valencia-liverpool(τί ματσαρες θα ειναι αυτες!)
2)man.utd-bayern munich(ψιλοσουπα ματς θα ειναι αυτα! αλλα με πολυ αγωνια)

αν βγουν αυτα τα ζευγαρια πραγματικα δεν μπορεις να προβλεψεις ποιο θα ειναι το ζευγαρι του τελικου......η βαλενθια πολυ σκληρη αλλα και τεχνικη ομαδα εμενα μου εμπνεει την μεγαλη εμπιστοσυνη απο ολες τις υπολοιπες...δεν δεχεται γκολ παρα μονο κατα τυχη......μπροστα εκμεταλλευεται τις τυχον ευκαιριες που εχει(δεν εχει cristianous ronaldous μπροστα που κεκεδιζουν με τα διχτυα) , η λιβερπουλ μετα ερχεται ως πιο συμπαγης ομαδα και μετεπειτα μαντσεστερ και μπαγερν!πιστευω μια εκ των λιβερπουλ,βαλενθια θα κατακτησει το φετινο τσαμπιονς ληγκ!αν φυσικα περασουν αυτες οι 4 ομαδες!

Μακάρι να το κατακτήσει η Βαλένθια...Δεν έχει τα μεγάλα αστέρια, όχι βέβαια ότι  υστερεί σε τεχνική (αλλά και όσες τα έχουν τί μπάλλα παίζουν;), ούτε παίζει τη μπάλλα που έπαιζε επί Κίλι Γκονζάλες, Κλαούντιο Λόπεζ και Μεντιέτα (τί μπάλλα, αλήθεια!!!), είναι όμως ΟΜΑΔΑ...
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
απαπα.. τι γκολαρα εβαλε αυτος ο σιλβα της Valencia!!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
εγώ βλέπω βαλένθια-μαν γιουναιτετ στον τελικό...με τον ένα ή τον άλλο τρόπο η μαντσεστάρα θα το πάρει...............τι ομάδα είμαι άραγε?...λίβερπουλ? :2funny:
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
εγώ βλέπω βαλένθια-μαν γιουναιτετ στον τελικό...με τον ένα ή τον άλλο τρόπο η μαντσεστάρα θα το πάρει...............τι ομάδα είμαι άραγε?...λίβερπουλ? :2funny:

O Rafa είναι ο μόνος που μπορεί να πετάξει έξω την Βαλένθια γιατί ειναι δικό του δημιούργημα. Οσο για τον τελικό, τρίτη φορά να χάσει η Λιβερπουλ από την Μαν. Γιουν το βλέπω χλωμό, ειδικά όπως είναι τώρα οι ομάδες.Αλλωστε το CHL είναι η διοργάνωση που μας παέι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom