Νέα

Μουντιάλ Κατάρ 2022

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα John.Greek
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 235K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

Ποιός θα κατακτήσει το Μουντιάλ...

  • Δανία (30.00€)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ελβετία (100.00€)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σερβία (100.00€)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΗΠΑ (180.00€)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Εκουαδόρ (200.00€)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Καναδάς (200.00€)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ουαλία (200.00€)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Νότια Κορέα (300.00€)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γκάνα (300.00€)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Καμερούν (300.00€)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Τυνησία (350.00€)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αυστραλία (500.00€)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Κόστα Ρίκα (1000.00€)

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    190
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.304
Πόντοι
10.336
ΛΟΙΠΟΝ πειτε καμια ιδεα για το μεσημεριανοαπογευματινο ματς. Πιστευω ειναι το πρωτο ματς που θα δουμε παραταση φετος, αλλα φοβαμαι μηπως η κροατια παθει γερμανια και χασει απο τους γρηγοροτερους σαμουραι, ή μηπως οι τζαπανεζοι παθουν καναδα και φανε 4 απο την πλεον εμπειρη κροατια ΜΕ ΤΙΣ ΒΥΖΑΡΕΣ ΤΗΣ

Οι κροατες ειναι νομιζω οι μονοι που πηραν δυο 0-0 στους ομιλους, το οποιο ειναι λιγο ανησυχητικο... Οι γιαπωνεζοι εχασαν απο την κοστα ρικα και η ισπανια λιγο πολυ τους το χαρισε (ή τελος παντων δεν επαιξε σιγουρα στο 100%).

ειναι η ισοπαλια το καλυτερο σημειο; Το βλεπετε Under ή οβερ; μηπως γκολγκολ και αγιος ο θεος;
ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΡΤΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑ ΝΑ ΓΑΜΗΘΟΥΝ.

Γριφος ειναι το ματσακι γριφος :coffee:

Πριν λιγο ξυπνησα και δεν ειμαι καλα, σημερα καποιος θα την πληρωσει
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.343
Κριτικές
8
Like
32.687
Πόντοι
6.536
ειναι η ισοπαλια το καλυτερο σημειο; Το βλεπετε Under ή οβερ; μηπως γκολγκολ και αγιος ο θεος;
ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΡΤΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑ ΝΑ ΓΑΜΗΘΟΥΝ.
Καιρός ίσως να δούμε και pk.
X ht και για κάρτες είμαι αρνητικός.
Οι Ιάπωνες δέχονται τις λιγότερες και από τις 32 συμμετέχουσες.....
Εχει ρίσκο εκτός και αν χάνουν οι Κροάτες.
Εκεί ναι έχει πιθανότητες.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.304
Πόντοι
10.336
παρεπιπτοντως χτες novileague για οποιον παιζει, εγραψα τρομερο σκορ, με μονο κουβα το το 3-0 της αγγλιας ακριβες σκορ (το ειχα 3-1) και 1 γαμημενο κορνερ
1670234047752.png
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.304
Πόντοι
10.336
Καιρός ίσως να δούμε και pk.
X ht και για κάρτες είμαι αρνητικός.
Οι Ιάπωνες δέχονται τις λιγότερες και από τις 32 συμμετέχουσες.....
Εχει ρίσκο εκτός και αν χάνουν οι Κροάτες.
Εκεί ναι έχει πιθανότητες.
ναι αλλα σε ενα ματς πηραν 3 οι ιαπωνες, δε θυμαμαι πιο. Καλα παιδια δε λεω αλλα θα φανε λιγα κλοτσιδια απο τους αλλους τους μπουνταλαδες και θα ανταποδωσουν. Ειναι ομως τζογος εχεις δικιο. Λοιπον εγω λεω να το ριξω Χ και στο λαιβ αν δω πολυ ζωηρο καποιον απο τους δυο να το μαζεψω. Το anytime score 1-1 επισης μου αρεσει, οπως και το ΓΓ. Για να δουμε...

Εκτος στοιχηματος, ελπιζω να προηγηθει η ιαπωνια γιατι αν γινει το αντιθετο το ματς θα ειναι μια σουπα
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.304
Πόντοι
10.336
o @birlas εχει ενα μηνα να μπει. που ειναι το μουνοπανο να μας δωσει καμια ασσιστ και κανα σκορερ
ΜΠΙΡΛΑ ΛΕΙΠΕΙΣ
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.343
Κριτικές
8
Like
32.687
Πόντοι
6.536
ναι αλλα σε ενα ματς πηραν 3 οι ιαπωνες, δε θυμαμαι πιο. Καλα παιδια δε λεω αλλα θα φανε λιγα κλοτσιδια απο τους αλλους τους μπουνταλαδες και θα ανταποδωσουν. Ειναι ομως τζογος εχεις δικιο. Λοιπον εγω λεω να το ριξω Χ και στο λαιβ αν δω πολυ ζωηρο καποιον απο τους δυο να το μαζεψω. Το anytime score 1-1 επισης μου αρεσει, οπως και το ΓΓ. Για να δουμε...

Εκτος στοιχηματος, ελπιζω να προηγηθει η ιαπωνια γιατι αν γινει το αντιθετο το ματς θα ειναι μια σουπα
Mε την Κόστα Ρίκα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.035
Κριτικές
20
Like
27.121
Πόντοι
8.346
Παμε σμρ με
1 Βραζιλία και under 4,5 goal
Βραζιλία over 5,5 corners
Βραζιλία under 2,5 καρτες
Κορεα over 1,5 καρτες
Αποδοση 4,05
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.831
Πόντοι
456
Η Κροατία θα την καταπιεί την Ιαπωνία και θα φτύσει τα κουκούτσια.
Δεν συγκρίνονται οι δύο ομάδες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
φονικά λιοντάρια καραδοκούσαν και μόλις βρήκαν ανοιχτή σαβάνα καταβρόχθισαν μια χαψιά τα θύματα
Άνετα στους 4 η Αγγλία

Έχω την διαίσθηση πως τα φονικά λιοντάρια στο ματσάκι με τους Γάλλους θα αποδείξουν γι'ακόμα μια φορά πόσο γατάκια είναι και πανάξια διατηρούν επί έτη τον ορισμό των losers !
* Για μένα εάν κάνουν την μαγκιά και πετάξουν έξω τους Γάλλους και μετέπειτα ΔΕΝ το σηκώσουν.. καλύτερα από μόνοι τους να ΜΗΝ ξανά συμμετάσχουν σε παγκόσμιο κύπελλο όπως έκαναν μέχρι το 1950 !

έτσι όπως παει οι εκπλήξεις πανε προς τα ματς Ισπανίας Μαρόκο , Πορτογαλία Ελβετία.
Εκτος αν οι καμικαζι κάνουν το μπαμ

Τί να κλάσουν οι Αλβανοί στον Σάντος ρεεέεεεε τύπε;;;;;; :think:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.073
Πόντοι
3.846
Aγγλία - Γαλλία πολύ καλό ματσάκι, ίσως όχι τόσο για τη μπάλα αφού κανείς δε ρισκάρει σε αυτή τη φάση, όσο για τη μάχη της κερκίδας. Είναι σαν Ελλάδα - Τουρκία. Οι δύο προαιώνιοι εχθροί συγκρούονται σε κρίσιμο αγώνα, ειδικά για τους Άγγλους που έχουν να δουν κούπα από τότε που η μπάλα είχε ραφές, είναι ίσως πιο σημαντικό να αποκλείσουν τη Γαλλία από το να πάρουν την κούπα.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.278
Κριτικές
2
Like
18.983
Πόντοι
3.656
Έχω την διαίσθηση πως τα φονικά λιοντάρια στο ματσάκι με τους Γάλλους θα αποδείξουν γι'ακόμα μια φορά πόσο γατάκια είναι και πανάξια διατηρούν επί έτη τον ορισμό των losers !
* Για μένα εάν κάνουν την μαγκιά και πετάξουν έξω τους Γάλλους και μετέπειτα ΔΕΝ το σηκώσουν.. καλύτερα από μόνοι τους να ΜΗΝ ξανά συμμετάσχουν σε παγκόσμιο κύπελλο όπως έκαναν μέχρι το 1950 !
Αν έχεις διαίσθηση γιατί δεν φορτώνεις τίποτα χιλιάρικα να χάσουνε τα "γατάκια" ? :confused:

Ποδοσφαιρικά η Γαλλία τρώει πολλές φάσεις , ακόμη και η Αυστραλία που τους έβαλε γκολ είχε και δυο δοκάρια.. η Αυστραλία..
Χτες πάλι έφαγε φάσεις... τέσπα θα δείξει

Τι λες τύπε ? εαν νικήσουνε τους Γάλλους ,σώνει και καλά πρέπει να νικήσουνε Αργεντινή-βΡαζιλία ? τι είναι αυτά που λέτε ρε παιδιά ?:2funny:
σαν τον άλλον χτες που πριν τον αγώνα έλεγε ότι αγγλία-σενεγάλη είναι τα ίδια κυβικά :cheesy:
 

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.534
Κριτικές
1
Like
3.103
Πόντοι
456
Πλάκα που έχουν ορισμένοι εδώ μεσα......ψήφισαν μια ομάδα, μετά αλλάζουν ψήφο και διαλέγουν άλλη ομάδα. Αποφασίστε βρεεεεεεεεεε
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.343
Κριτικές
8
Like
32.687
Πόντοι
6.536
Αγγλια-Γαλλια έχουν 2-3-2 σε τελικές φάσεις Euro και μουντιάλ.
Έχουν πολλά φιλικά προπολεμικά που οι Γάλλοι δεν είχαν ιδιαίτερα ανταγωνιστικές ομάδες και συνήθως έχαναν.
Θυμάμαι έντονα στο 2004 το 2-1 των Γάλλων με 2 γκόλ του Ζιντάν στις καθυστερήσεις.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.719
Κριτικές
183
Like
43.862
Πόντοι
21.896

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Αν έχεις διαίσθηση γιατί δεν φορτώνεις τίποτα χιλιάρικα να χάσουνε τα "γατάκια" ? :confused:

Ποδοσφαιρικά η Γαλλία τρώει πολλές φάσεις , ακόμη και η Αυστραλία που τους έβαλε γκολ είχε και δυο δοκάρια.. η Αυστραλία..
Χτες πάλι έφαγε φάσεις... τέσπα θα δείξει

Τι λες τύπε ? εαν νικήσουνε τους Γάλλους ,σώνει και καλά πρέπει να νικήσουνε Αργεντινή-βΡαζιλία ? τι είναι αυτά που λέτε ρε παιδιά ?:2funny:
σαν τον άλλον χτες που πριν τον αγώνα έλεγε ότι αγγλία-σενεγάλη είναι τα ίδια κυβικά :cheesy:

Εάν μου περίσσευαν θα το έπραττα!
Καλά να μαστε.. εδώ να είμαστε να τα πούμε ύστερα από την λήξη του αγώνα τύπε.... :wink:
* Ιεροσυλία να συγκρίνουμε τους Γάλλους με τους Βραζιλιάνους.. την Αργεντινή ΔΕΝ την βάζω καν στην εξίσωση τύπε....
** Ας είμαστε αντικειμενικοί κι ΟΧΙ οπαδοί...
Και στο λέει ένας που ΔΕΝ γουστάρει/υποστηρίζει καμιά εκ των προαναφερθέντων...

Πλάκα που έχουν ορισμένοι εδώ μεσα......ψήφισαν μια ομάδα, μετά αλλάζουν ψήφο και διαλέγουν άλλη ομάδα. Αποφασίστε βρεεεεεεεεεε

ΔΕΝ γίνεται να αλλάξουν ψήφο τύπε διότι εγώ έφτιαξα την ψηφοφορία βάζοντας το δικαίωμα μονάχα μίας επιλογής δίχως αλλαγή σε δημόσια θέα...
* Μπορείς να το τσαρκάρεις άνετα κάνοντάς την screenshot.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom