Νέα

Μουνάρες με μαλάκες γκόμενους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 423
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
τιιι λε ρε??

θα τον ξεμοναχιασω
θα δεις τι θα του κανω (μαλλον δε θα δεις γιατι θα σαι μακρια χα χα χα)
κ μετα ουτε που θα σε θυμαται :P

εσυ παιζε ξυλο αμα θες
εγω δεν ασχολουμαι :P
 

LeoKnight7

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
Ξεκινάτε τη συζήτηση από λάθος βάση.

Μάλλον από λάθος βάση και με μια λάθος προϋπόθεση.

Η λάθος βάση είναι ότι οι γυναίκες σκέπτονται. Είναι καταπληκτικό το πώς η καθημερινή ζωή καταρρίπτει κάθε τέτοιο ισχυρισμό.

Και η προϋπόθεση. Ακόμα κι αν δεχτούμε - ελέω συζητήσεως - ότι υπάρχουν γυναίκες σκεπτόμενες, παραβλέπουμε το γεγονός ότι δεν υπάρχει γυναίκα που να σκέφτεται με γνώμονα ο,τιδήποτε άλλο πλην του συμφέροντός της.

Σπόνσορες θέλουν οι θηλυκιές, τίποτε παραπάνω.
 

g.69

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Μπακ οφ μπιτς λεμε.......θα πιαστουμε μιζαμπλι με μιζαμπλι......αντε φτιαξε καναν καφε στον τζι σιξτι ναιν......... :P

g.......ειναι χαρισμα......

Λες απο τους πολλους καφεδες της BiteMe να εχουν παθει τα νευρα μου...........να τρεμουν τα χερια μου ...............................και για αυτο να μην μπορω να γραψω γρηγορα??? :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Εγω εχω τον ΟΠΑΠ προσωπικα.......(ολοκληρο.....ΚΑΙ το προσωπικο)

ρε συ φλες μας το χαλασες τωρα........ειμασταν ετοιμες να κυλιστουμε στις λασπες για παρτυ σου και συ τα ισοπεδωσες ολα.......
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
και αλλο ενα ρεφραιν απο το ΛΙΜΑΝΙ ΤΟΥ ΑΜΣΤΕΡΝΤΑΜ "...ξαναπινει στην υγεια τους στις πουτανες που εχουν παρει 150 ανδρες σε μια νυχτα η καθεμια τους εχουν χασει την τιμη τους παζαρευοντας στην πιατσα για ενα πιατο κρυα σουπα δυο φιορνια η δυο μαρκα και τη θαλασσα ο ναυτης και το χωμα αυτο θα φτυσει και οπως ΚΛΑΙΩ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΕΤΣΙ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΤΙΣ ΞΕΣΚΙΣΕΙ"
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
φλες τεηκ ιτ μπακ
πες οτι ηταν απο λαθος που το εγραψες το τελευταιο ποστ

πανε κ οι λασπες που φεραμε... πανε κ τα μπικινια...
κλαψ
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Πάντως απορώ γιατί οι γυναίκες αναζητούν άντρα με χρήματα κλπ. Αφού αυτές εργάζονται και βγάζουν. Δε μπορώ να καταλάβω.
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
ρε παιδια ξεφευγετε απο το θεμα
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
μπικινι εφερες εσυ? εγω μονοκινι για να σοκαρω τα πληθη......χαχαχαχαχα

μαζεψε και τα μπειμπι οιλ και τις λασπες και τα ρινγκ και παμε να φυγουμε........πφφφφφφ
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Πάντως απορώ γιατί οι γυναίκες αναζητούν άντρα με χρήματα κλπ. Αφού αυτές εργάζονται και βγάζουν. Δε μπορώ να καταλάβω.

αυτες που τον αναζητουν ειναι ή πολυ πλουσιες και θελουν να επεκτεινουν τη περιουσια τους ή πολυ μπαζα στον εγκεφαλο και χαζογκομενες και εχουν την απαιτηση να τους τα πληρωνει ολα ο αντρας.......
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ρε παιδιά, μια απλή εξήγηση που μπορώ να δώσω είναι ότι αν κάποιος είναι Θεός εμφανισιακά, ακόμα κι αν είναι έξυπνος και ευχάριστος, η εμφάνιση είναι αυτή που επισκιάζει όλα τα στοιχεία που συναποτελούν την προσωπικότητά του...Προσοχή όμως, όχι στο πως τον βλέπουν οι γυναίκες, αλλά πώς  βλέπει ο ΙΔΙΟΣ τον εαυτό του...Ένας πολύ ωραίος "εγκλωβίζεται " στην εξωτερική εικόνα του, προβάλει μόνο αυτή, είναι πιο "σφιχτός"  στη συμπεριφορά του...Αρκεί να ρίξετε μια ματιά γύρω να δείτε ποιοί χώνονται και καμακώνουν..συνήθως οι μέτριοι, που ... απελευθερωμένοι από  τα δεσμά της εμφάνισης είναι πιο αυθόρμητοι και δεν έχουν και τίποτα να χάσουν...Φανταστείτε, λεει, το σουπερ-ούλτρα γκόμενο να την πέσει σε μπαρ και να φάει φόλα από καμία χύμα γκόμενα...άσε που  "πατάνε" στην εμφάνιση και χάνουν το touch στο μπλα μπλα...
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
ναι μπικινι δεν ειμαι σαν εσενα ξεκωλο

θα το βγαζα μετα... σνιφ
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Το θεμα ειναι οτι μαπα το καρπουζι οποτε ντυσου και παμε σε κανα αλλο θρεντ........ :P

φλες συμφωνω μαζι σου......
 

g.69

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπον φιλαρακια καληνυχτα.........................................
Εμενα προσωπικα ο billk με εψησε με τα τελευταια του λεγομενα..................
και πρωι πρωι θα αρχισω και κοιλιακους.......  :dancing:
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Ρε παιδιά, μια απλή εξήγηση που μπορώ να δώσω είναι ότι αν κάποιος είναι Θεός εμφανισιακά, ακόμα κι αν είναι έξυπνος και ευχάριστος, η εμφάνιση είναι αυτή που επισκιάζει όλα τα στοιχεία που συναποτελούν την προσωπικότητά του...Προσοχή όμως, όχι στο πως τον βλέπουν οι γυναίκες, αλλά πώς  βλέπει ο ΙΔΙΟΣ τον εαυτό του...Ένας πολύ ωραίος "εγκλωβίζεται " στην εξωτερική εικόνα του, προβάλει μόνο αυτή, είναι πιο "σφιχτός"  στη συμπεριφορά του...Αρκεί να ρίξετε μια ματιά γύρω να δείτε ποιοί χώνονται και καμακώνουν..συνήθως οι μέτριοι, που ... απελευθερωμένοι από  τα δεσμά της εμφάνισης είναι πιο αυθόρμητοι και δεν έχουν και τίποτα να χάσουν...Φανταστείτε, λεει, το σουπερ-ούλτρα γκόμενο να την πέσει σε μπαρ και να φάει φόλα από καμία χύμα γκόμενα...άσε που  "πατάνε" στην εμφάνιση και χάνουν το touch στο μπλα μπλα...
Σωστος ο παιχτης αυτο περιμενα να ακουσω,ετσι οι πιθηκες μιας και δεν εχουν τιποτα να χασουν ορμανε σαν τσετσενοι αυτονομιστες και ανατινασσουν κανα ξεμπαρκο "καλο αμαξι"
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
ρε συ μπιλ κουλ
δηλαδη μονο η εξωτερικη εμφανιση μετραει?

τους αλλους στον καιαδα?

αμαν δλδ!

φλες κ εγω συμφωνω αν κ σκιζουμε τα ρουχα μας (κυριολεκτικα κιολας) για παρτη σου κ εσυυυυ αλλουυυ!!!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
φλες τεηκ ιτ μπακ
πες οτι ηταν απο λαθος που το εγραψες το τελευταιο ποστ

πανε κ οι λασπες που φεραμε... πανε κ τα μπικινια...
κλαψ

Καλά εντάξει...λέμε και καμία μαλακία να περνάει η ώρα...ναι το ομολογώ,  ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ!!! (το άλας της οικουμένης) :dancing:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
ελα ρε ειδες?
απλα ειναι λιγο αργο το τεκνο στο νετ...

νιτσα φερε τις λασπες!!!
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Λοιπον αντε καληνυχτα και απο μενα ειδατε το ξανθο μουνι με τον πιθηκο τι απηχηση ειχε φτασαμε τις 8 σελιδες!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Αχ ειναι και μετριοφρων το παιδι..........χαχαχαχαχα

μπαιτ μι ξαναφερε τα μπικινια και τις λασπες.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom