Νέα

Μουνάρες με μαλάκες γκόμενους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 423
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
Δηλαδη εσυ δε θελεις διπλα σου ενα αρσενικο να σε κανει να νιωθεις γυναικα ,ακομα καλυτερα να ειναι γυμνασμενος και εμπειρος?(δεν αναφερομαι σε μενα απαραιτητως με νε νομισετε για ψωναρα)

να ειναι γυμνασμενος? οχι.. δεν ειναι ικανη κ αναγκαια συνθηκη για να μ αρεσει καποιος :P
εμπειρος ναι θα προτιμουσα εγω... αλλα το να χει παει με 9769780980 πτνς δεν μου λεει κατι
πρεπει να σου κανει κλικ.. κ μπαζο να ναι αντικειμενικα... αμα σου κανει κλικ σου κανε
δεν ειναι μυθος αυτο το πραγμα ισχυει :P

μπορει να μην αναφερεσαι σε μενα απαραιτητως μα δεν μπορω να μιλαω για τις αλλες... πρεπει να ρωτησεις τις αλλες... :P
 

g.69

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Καποτε ειχα πει περιπου τα ιδια λογια για ενα τυπακο που επεισης τα ειχε με μια
μουναρα................................................................
Μετα εμαθα οτι ο μαγκας την κηνηγαγε περιπου 2 χρονια..............και δεν λεμε στο
χαλαρο αλλα ειχε αφιερωσει ολο τον ελευθερο του χρονο στο να την γοητευσει......
Δεν ειχε γινει ενοχλητικος και παντα ηταν διπλα της να τη στηριξει κτλ....................
Καποια στιγμη τα φτιαξανε........................................................................................
Και πιστεψε με του αξιζε υστερα απο ολα αυτα που ειχε κανει.
Μην βιαζεσαι να προβεις σε χαρακτηρισμους αν θελεις τη γνωμη μου γιατι οι περισσοτεροι εδω μεσα στην πρωτη μαλακια που θα τους πει μια γκομενα αρχιζουν
να σκεφτονται τα ποια ειναι αυτη και πως την εχει δει και μετα περνουν τηλ μια βιζιτα.
Η ........................................πανε γυμναστηριο να δουν καμια αλλη κωλαρα και η ιστορια συνεχιζεται.................................................
Αυτα....................................................................... ;)
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
σωστος ο τζι -καφε καστομερ μου- σιξτυναιν :)
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
να ειναι γυμνασμενος? οχι.. δεν ειναι ικανη κ αναγκαια συνθηκη για να μ αρεσει καποιος :P
εμπειρος ναι θα προτιμουσα εγω... αλλα το να χει παει με 9769780980 πτνς δεν μου λεει κατι
πρεπει να σου κανει κλικ.. κ μπαζο να ναι αντικειμενικα... αμα σου κανει κλικ σου κανε
δεν ειναι μυθος αυτο το πραγμα ισχυει :P

μπορει να μην αναφερεσαι σε μενα απαραιτητως μα δεν μπορω να μιλαω για τις αλλες... πρεπει να ρωτησεις τις αλλες... :P
και γω οπως και συ δεν μ'αρεσουν οι θεες με το απιστευτο σωμα κτλ αλλα αυτες που θα με φτιαξουν αν ειναι και θεες τοσο το καλυτερο παντως πιστευω οτι οι θεες δεν πανε με θεους αλλα με καποιους που μπορουν να ελεγχουν φοβουνται μαλλον
 

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
η ανασφαλεια τησ πορσελανινης κουκλας
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
για μενα παντως δεν ισχυει αυτο :cheesy:
δεν ειναι οτι δεν μ αρεσουν οι "θεοι" επειδη ειναι "θεοι"
γενικα οτι κ να ναι ο αλλος αν το μονο που εχει ειναι μια ωραια φατσα κ ενα ωραιο κορμι... ε τι να σου κανει εκτος απο το να τον βλεπεις? :P
κ εμφανισιακα να το παρεις μονο ο καθενας εχει τα γουστα του
πχ αν ειχα να διαλεξω *λεμε τωρα :2funny: * μεταξυ του μπραντ πιτ (που ολες λενε ειναι θεογκομενος) κ του ανδρα της μπελου (αχ) που δεν ειναι αντικειμενικα αν το δεις... εμενα μ αρεσει ο 2ος..

τωρα οτι υπαρχουν κοπελες που θελουν να ελεγχουν τους αλλους υπαρχουν... κ μετα αμα τους κανουν οτι θελουν... τους βαριουνται...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Το θεμα ειναι νομιζω αν τελικα η γυναικα αντιμετωπιζεται ως "καστρο" και ο αντρας ως "πολιορκητης" γιατι οπως ειπε ο g69 πολλοι με το πρωτο στραπατσο λενε "και ποια ειναι αυτη και πως την ειδε" και μπλα μπλα μπλα........και τα αντιστοιχα απο τις γυναικες "και πως ειναι ετσι και σιγα που νομιζε οτι θα του κατσω" και τα λοιπα......

κατα ταλλα συμφωνω με την μπαιτ μι.......δεν τρελλαινομαι για γυμανσμενα κορμια, αντιπαθω τις φετες και το να εχει παει με ενα καρο πτανες δε μετραει υπερ του (οχι απαραιτητα κατα αλλα σιγουρα οχι υπερ)
 

Επισκέπτης
g.69 δεν θα κάτσω να φαω τα αρχιδια μου για μια γκόμενα, ούτε θα την κυνηγάω 2 χρόνια... ʼλλωστε προσωπικά επιλέγω γυναίκες που όχι μόνο όμορφες είναι αλλά και έχουν χρήμα.... Είναι καθαρά πόσο υπολογίζεις τον εαυτό σου.. ʼλλωστε τον αέρα που έχει ένας άντρας οι γυναίκες τον μυρίζονται....
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
για μενα παντως δεν ισχυει αυτο :cheesy:
δεν ειναι οτι δεν μ αρεσουν οι "θεοι" επειδη ειναι "θεοι"
γενικα οτι κ να ναι ο αλλος αν το μονο που εχει ειναι μια ωραια φατσα κ ενα ωραιο κορμι... ε τι να σου κανει εκτος απο το να τον βλεπεις? :P
κ εμφανισιακα να το παρεις μονο ο καθενας εχει τα γουστα του
πχ αν ειχα να διαλεξω *λεμε τωρα :2funny: * μεταξυ του μπραντ πιτ (που ολες λενε ειναι θεογκομενος) κ του ανδρα της μπελου (αχ) που δεν ειναι αντικειμενικα αν το δεις... εμενα μ αρεσει ο 2ος..

τωρα οτι υπαρχουν κοπελες που θελουν να ελεγχουν τους αλλους υπαρχουν... κ μετα αμα τους κανουν οτι θελουν... τους βαριουνται...


χαχαχαχαχα στην αρχη νομιζα οτι μιλαγε για τη Σωτηρια και εμεινα προς στιγμην κοκκαλο....ευτυχως το ξεπερασα γρηγορα.......οντως ωραιος ο αντρας της.......αυτος ο μπραντ πιτ υπερτιμημενος ειναι νομιζω.......
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Το θεμα ειναι νομιζω αν τελικα η γυναικα αντιμετωπιζεται ως "καστρο" και ο αντρας ως "πολιορκητης" γιατι οπως ειπε ο g69 πολλοι με το πρωτο στραπατσο λενε "και ποια ειναι αυτη και πως την ειδε" και μπλα μπλα μπλα........και τα αντιστοιχα απο τις γυναικες "και πως ειναι ετσι και σιγα που νομιζε οτι θα του κατσω" και τα λοιπα......

κατα ταλλα συμφωνω με την μπαιτ μι.......δεν τρελλαινομαι για γυμανσμενα κορμια, αντιπαθω τις φετες και το να εχει παει με ενα καρο πτανες δε μετραει υπερ του (οχι απαραιτητα κατα αλλα σιγουρα οχι υπερ)
Οποτε δε γουσταρεις τους εμπειρους σεξουαλικα και τους γυμνασμενους δικαιωμα σου υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες γι΄αυτους
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
που να ξερω αν ειχε ανδρα κ ποιον ειχε η μπελλου ρε? :2funny:

παντως νομιζω με την επιλογη μας στον βενσαν κασελ... συμφωνησαμε με τα αγορια... αυτος ειναι αρσενικο... ο πιτ ειναι ξανθοψειρας φλωρος :P
 

gousgoun

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
939
Πόντοι
6.765
Οι γυναίκες ερωτεύονται με τα αυτιά ενώ οι άντρες με τα μάτια! Με πιάνεις?

Θα συμφωνώ απόλυτα.

Αλλά θα σας πω ένα περιστατικό :
Γνώρισα ένα τύπο τελευταία γύρο στα 25 το παλικάρι δουλεύει νύχτα και κάνει και το μοντέλο.. είναι πολύ εμφανίσιμος και πολύ καλό σώμα.. έχει κάνει φωτογράφηση για εταιρία ρούχων οπού διαφημίζετε σε όλο τον κόσμο.
Ξέρετε τι μου είπε ??? 
Ότι όταν βγαίνει για ποτό τον σνομπάρουν γκόμενες  όπως και εμάς ..
Σίγουρα δεν τον αναγνωρίζουν? γιατί αν έκανε τηλεόραση η γκόμενες θα έκαναν σαν παλαβές για την παρτι του  .
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Αυτο το εμπειροι σεξουαλικα με πεθανε.......χαχαχαχαχαχαχαχαχ

αμαν ρε μπαιτ μι παρεξηγισις εγινε...... :P
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
αυτος ο μοντελος... εχει χιουμορ? εχει λεγειν? η εχει μονο φατσα?

κ μπορει να μην τους αρεσει κ εμφανισιακα... κ ας ειναι κ ο θεος... τα γουστα ειναι υποκειμενικα
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Θα συμφωνώ απόλυτα.

Αλλά θα σας πω ένα περιστατικό :
Γνώρισα ένα τύπο τελευταία γύρο στα 25 το παλικάρι δουλεύει νύχτα και κάνει και το μοντέλο.. είναι πολύ εμφανίσιμος και πολύ καλό σώμα.. έχει κάνει φωτογράφηση για εταιρία ρούχων οπού διαφημίζετε σε όλο τον κόσμο.
Ξέρετε τι μου είπε ??? 
Ότι όταν βγαίνει για ποτό τον σνομπάρουν γκόμενες  όπως και εμάς ..
Σίγουρα δεν τον αναγνωρίζουν? γιατί αν έκανε τηλεόραση η γκόμενες θα έκαναν σαν παλαβές για την παρτι του  .

το παρουσιαστικο ενος αντρα ληγει αυτοματως μολις ανοιξει το στομα του........και δεν εννοω το αν θα πει κομπλιμεντα ή το πως θα ριξει μια γυναικα......μιλαω για το χιουμορ, την εξυνπαδα, το αν ειναι ετοιμολογος κτλ κτλ κτλ.....ισως καποιοι αντρες (περισσοτεροι ή λιγοτεροι δεν ξερω) να μην εχουν προβλημα να κυκλοφορουν με γυναικα-μπιμπελο αλλα οπως καποιος αλλος ειπε η γυναικα θελει αυτι.......και λεγοντας αυτι δεν εννοουμε τα κομπλιμεντα αλλα το κυρος και τη δυναμη που αποπνεει μεσω του λογου του ακομα και αν ειναι μπατιρης....δε νομιζω οτι θα υπηρχε γυναικα που θα γουσταρε εναν αντρα με ηλιθιο χιουμορ, ελλειψη χιουμορ, που δεν ξερει να μιλησει και δεν ειναι εξυπνος για χαρη κοιλιακων και θεικου προσωπου.......
 

g.69

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Καταλαβες ρε συ BiteMe τι γινεται??????????????????????
Να μου φτιαχνεις εσυ τα καφεδακια μου........να με προσεχεις.........να εισαι παντα διπλα
μου οταν σε χρειαζομαι.............και οταν καταφερεις να με εχεις.....................................
να πεταχτει καποιος η καποια και να αρχισει τα ...τι της βρηκε και ειναι μαζι της κτλ....
Αδικια ρε πουστη μου. :)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Και επειδη πιασατε τα μοντελα.......να πω οτι οσο πιο "φτιαγμενος" εμφανιζεται ενας αντρας οσο αρρενωπος και να ειναι μοιαζει φλωρος......κατα την αποψη μου τουλαχιστον......και οταν λεω φτιαγμενος εννοω ολο αυτο το μετροσεξουαλ στυλακι που πουλανε τα μοντελα και ακολουθουν οι νεογιαπηδες....
 

Επισκέπτης
Κανενας θα πει για τις μαλακισμενες που ειναι με υποδειγματα αντρων...???? (κ τους σερνουν....)...
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
Καταλαβες ρε συ BiteMe τι γινεται??????????????????????
Να μου φτιαχνεις εσυ τα καφεδακια μου........να με προσεχεις.........να εισαι παντα διπλα
μου οταν σε χρειαζομαι.............και οταν καταφερεις να με εχεις.....................................
να πεταχτει καποιος η καποια και να αρχισει τα ...τι της βρηκε και ειναι μαζι της κτλ....
Αδικια ρε πουστη μου. :)

:2funny:
μα εχω καλη καρδια κ δεν θα πληγωθω απ τις αδικιες που θα λεγονται εις βαρος μου :P

νιτσα τα ειπες ολα... ευτυχως γιατι βαριομουν να τα γραψω αναλυτικα :2funny:
 

g.69

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Και επειδη πιασατε τα μοντελα.......να πω οτι οσο πιο "φτιαγμενος" εμφανιζεται ενας αντρας οσο αρρενωπος και να ειναι μοιαζει φλωρος......κατα την αποψη μου τουλαχιστον......και οταν λεω φτιαγμενος εννοω ολο αυτο το μετροσεξουαλ στυλακι που πουλανε τα μοντελα και ακολουθουν οι νεογιαπηδες....
Παιδια αρχισα να συμφωνω με τη mounitsa.......................
Λετε να εχω προβλημα?????????????????? :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom