Νέα

Μουνάρες με μαλάκες γκόμενους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 423
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
16
Ρε παιδια αυτος ο τιτλος μου φερνει σα κουτσομπολια καποιας γκομενας 100 κιλων που θαβει την απεναντι που ειναι 99 και εχει μοντελο.Ενα εχω να πω περι του θεματος,τι εξωτερικη εμφανιση,τι γυμναστηρια,τι τουπε..
Το attitude ειναι το θεμα σε ολα!
Τωρα αν εισαι player ειναι αλλο θεμα.
Οσο για τα αλλα,οσα δε φτανει η αλεπου..
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Εμεις παμε στα γυμναστηρια και λιωνουμε εχουμε απιστευτη εμπειρια απο πουτανες και οχι μονο και οι μουναρες προτιμουν τα τσουτσεκια.Ξερεις ειναι θεμα αντρικου εγωισμου για μενα οι μουναρες πρεπει να εχουν καθαροαιμα αρσενικα διπλα τους πραμα που δεν συμβαινει

Είσαι τελείως λάθος φίλε. Κι έγώ έχω φτύσει γκόμενες που νόμιζαν από κάποιο εγωισμό οτί μπορεί να συμβεί κάτι μεταξύ μας
 

gousgoun

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
939
Πόντοι
6.765
Απαντώ στης φίλες του site
Ο μοντελος εκτός από εμφάνιση έχει και όλα τα αλλά .
Εγώ όμως δεν μιλάω για αυτά που λέτε?
Μπορεί να δείτε ένα πολύ ωραίο άντρα και να μην του δώσετε σημασία  και να διτε έναν διάσημο στιλ ( ΤΣΙΜΙΤΣΕΛΗΣ )  και να κάνετε σαν παλαβές ?
Γιατί επειδή είναι διάσημος ??????
Ένας άντρα δεν ενδιαφέρετε για το αν η γυναικά είναι  διάσημη ,έχει φήμη , λεφτά .
Αρκεί να είναι εμφανίσιμη για να την προσέξει.
[flash=200,200][/flash]
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
αυτες που παθαινουν με τους διασημους απλα κ μονο επειδη ειναι διασημοι, ειναι χαζογκομενες τελεια & παυλα

αλλες νοιαζονται μονο για τα λεφτα κ τη κοινωνικη θεση του αλλου

αλλες θελουν να ελεγχουν τα παντα

αλλες θελουν πραγματικους ανδρες (κ αυτο δεν το κανουν ουτε τα γυμναστηρια ουτε τα λεφτα) διπλα τους

αλλες μετροσεξουαλ

ε αναλογα που θα πεσετε...

δεν ειναι ολα η ασπρο η μαυρο
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Προσωπικα εχω μια ταση να βλεπω διασημους ανθρωπους στο δρομο και να μην τους αναγνωριζω παντως.......εχει τυχει να παω σε μαγαζια και να βλεπω καποιους αντρες-γυναικες και να λεω βρε που τον ξερω που τον ξερω και να ειανι ηθοποιοι, τραγουδιστες τκλ τκλ τκλ.....τωρα αν μου πουν "ειναι ο ταδε" το πιο πιθανο ειναι οτι αναλογως του αν μου ειναι συμπαθες το ατομο ή οχι στην τηλεοραση θα αρχισω να σχολιαζω αναλογα :grin: οποτε το αν ειναι διασημος μπορει να δρασει και αρνητικα.......(ειδικα αν ειναι αυτο το σαμιαμιδι ο τσιμιτσελης....)


και θες να μοιυ πεις οτι ενας αντρας οταν θα δει μια μοντελα απο κοντα δεν θα την προσεξει επειδη ακριβως ειναι αυτη που ειναι? οκ.......

κατα ταλλα συμφωνω με την μπαιτ μι.........υπαρχουν αντρες και γυναικες για ολα τα γουστα και ολοι μα ολοι παιρνουν παντα στο τελος αυτο που τους αξιζει  :grin:
 

gousgoun

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
939
Πόντοι
6.765
Η αλήθεια είναι δεν μπορούμε να τα βάζουμε όλα σε ένα σακί
 

Επισκέπτης
Μάγκες... δεν ξέρω αν έχετε πάρει χαμπάρι ένα πράγμα. Ο άντρας πρέπει να προσφέρει 3 πράγματα που είναι απαραίτητα για την γυναίκα:

(1) Ασφάλεια (να την προστατεύει)
(2) Eξασφάλιση (οικονομική)
(3) Ερωτική ασφάλεια (γούτσου-γούτσου!)

Κανείς και ποτέ δεν μπορεί να είναι στο 100% και στα 3. Το ΣΥΝΟΛΟ και των τριών πάει στο 100%. Το ιδανικό είναι να τα έχει κάποιος μοιρασμένα στο 33.33%. Και μην σας φαίνεται μικρό το ποσοστό. Γιατί? Να το τεκμηριώσω:

- Αν π.χ. κάποιος είναι στο 70% στο (1), στο 5% στο (2) και στο 25% στο (3)... έχασε!
- Όπως επίσης αν στο (1) είναι 30%, στο (2) είναι στο 60% και στο (3) στο 10%. 
- Όπως επίσης αν στο (1) είναι 5%, στο (2) είναι στο 60% και στο (3) στο 35%.

Γενικά αν μια "κατηγορία" είναι πολύ ρηγμένη σε σχέση με τις άλλες... τότε τζίφος! Πρέπει να υπάρχει balance. Μην αγχώνεστε για το 100% γιατί και να το πετυχαίνατε... είναι γεγονός πως η γυναίκα δεν είναι με τίποτα ικανοποιημένη, θέλει κι άλλο. Και από το 100% που θα πας? Έχεις πιάσει ήδη ταβάνι!

Σκεφτείτε το ;) Τα περί σφίχτηδων, ωραίων αμαξιών, γνωριμιών και τα συναφή, είναι ανάξια λόγου.
 

g.69

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
κλαψ.....τοσο καιρο διαφωνουσες δηλαδη??? :( :(

Ναι ρε γαμωτο....................αλλα ποτε δεν ειναι αργα τελικα......
Βεβαια το οτι αρχισαμε να συμφωνουμε μην σε κανει να ελπιζεις σε αλλα..............
Η καρδια μου ανηκει στη BiteMe. :rolleyes:
Και για να μην το μαλακιζουμε επανερχομαι στο θεμα με το συμπερασμα.............

ΚΑΘΕΝΑΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΤΕΛΙΚΑ..... ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Οχι δεν ελπιζω σε αλλα......οι ρολοι μας εδω μεσα εχουν μοιραστει εξ αρχης........εγω θα παιζω το ξυλο και η μπαιτ μι θα πιανει τους γκομενους........το νου σου στο μποτοφιλο μονο ειναι αγριος.......χαχαχαχαχαχαχ :grin:

(ασε που δεν ξερω να φτιαχνω καφε.......)
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
οι γυνάικες θέλουν ότι τις κάνει να αισθάνονται ασφαλείς..
πουλάνε σέξ για λίγη ασφάλεια(οικονομική ή επαγγελματική η κοινωνική η συναισθηματική)..
αρα μην σας κάνει εντύπωση τπτ...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Ε ή ειμαστε το αδυναμο φυλο ή δεν ειμαστε τελος παντων...... :grin:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.438
Κριτικές
5
Like
67.055
Πόντοι
12.056
Θα ελεγα τι εισαστε....αλλα τελος παντων.. :2funny: :2funny: :2funny:
Ο καμμενος....φυσαει και το γιαουρτι  :2funny: :2funny:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Douracell και πάλι Douracell έστω και κατά 90%
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
χαχαχαχαχαχαχα ελα ρε........ειμαστε μικρες αθωες και τριανταφυλλενιες........και αδυναμο φυλο.....νιαρ..... :2funny:

(ε?ε?ε? καλο? πειθω?μπροθτα?)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
και εγω ειμαι.......παρεξηγημενη με εχετε........ :P
 

g.69

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Αγγελε μου εσυ..................................................................................αχ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom