Νέα

Μοναχισμός

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fuckeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
kαργαμουνη πηγαινε στο αγιο ορος και εκει θα σου ξαναερθει η στυση
εδω στο αλλο νημα ελεγε πως την εχει 16 ποντους και σκιζει κωλοτρυπιδες,τι να πιστεψουμε απο τα δυο?
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Τελικα την εγινε με την κοπελα που ανεφερε ο topic starter?
εχω φιλο το φακερο θες να ρωτησω?

Για ρωτα!
τον πηρα τηλεφωνο και μου ειπε πως ακομα δεν εχει παει σε μοναστηρι η κοπέλα
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
kαργαμουνη πηγαινε στο αγιο ορος και εκει θα σου ξαναερθει η στυση
εδω στο αλλο νημα ελεγε πως την εχει 16 ποντους και σκιζει κωλοτρυπιδες,τι να πιστεψουμε απο τα δυο?
οταν θα παει στο αγιο ορος και του δωσουνε το δικο του κωλαντερο στο χερι οι νταβραντισμενοι μοναχοι θα φτιαξει χαρακτηρα
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.897
Like
1.437
Πόντοι
216
Τελικα την εγινε με την κοπελα που ανεφερε ο topic starter?
εχω φιλο το φακερο θες να ρωτησω?

Για ρωτα!
τον πηρα τηλεφωνο και μου ειπε πως ακομα δεν εχει παει σε μοναστηρι η κοπέλα

Ευχαριστω για την ενημέρωση!
 

kappa_fi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.745
Like
281
Πόντοι
36
Άμα λάβει κανείς υπόψη του το φαινόμενο της Πατριαρχίας που αναδείχτηκε σε όλη του την ισχύ με το παράδειγμα των αρχαίων ελλήνων, δεν του μένει παρά να φρίξει -κυριολεκτικά- στην ιδέα της γυναικείας αγνότητας. Οι αρσενικοί, όντας οι θύτες, είναι επόμενο να γυρεύουν την εξιλέωση ενώ οι θηλυκές να αναπληρώνουν τα κενά της ζωής τους αντιγράφοντας τα κουσούρια αυτών που θέτουν τα πρότυπα, δηλαδή των αρσενικών. Οι γυναίκες είναι εκ φύσεως πιο ερωτικά πλάσματα από τα δειλά αρσενικά που έχουν μάθει να γνωρίζουν τις κάβλες τους μέσα από την υποτίμηση και τον εξευτελισμό του ερωτικού τους συντρόφου, ώστε η ιδέα του γυναικείου μοναχισμού να καθίσταται ιδιαίτερα αποκρουστική σε σχέση με την αρσενική μαλάκυνση που περνιέται για ερωτισμός.
Καλύτερη η κτηνοβασία για μια γυναίκα απ’ τον μοναχισμό, αφού οι άντρες δεν γνωρίζουν άλλον τρόπο.
Υγιαίνετε μαλάκες με άλλους τρόπους, κι όχι με «προφύλαξη». Εγώ σας τα ‘λεγα ότι οι καιροί που έρχονται είναι δύσκολοι και ‘σείς σφυρούσατε κλέφτικα και κανονιστικά.
Φάτε τώρα την πούτσα της αποχής, της εγκράτειας και της εγκαρτέρησης, ώσπου να σας μπει η βελόνα του εμβολίου στο μάτι.
Μαλάκες...
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Εγω γαμαω μπρο κανονικα οπως πριν
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Άμα λάβει κανείς υπόψη του το φαινόμενο της Πατριαρχίας που αναδείχτηκε σε όλη του την ισχύ με το παράδειγμα των αρχαίων ελλήνων, δεν του μένει παρά να φρίξει -κυριολεκτικά- στην ιδέα της γυναικείας αγνότητας. Οι αρσενικοί, όντας οι θύτες, είναι επόμενο να γυρεύουν την εξιλέωση ενώ οι θηλυκές να αναπληρώνουν τα κενά της ζωής τους αντιγράφοντας τα κουσούρια αυτών που θέτουν τα πρότυπα, δηλαδή των αρσενικών. Οι γυναίκες είναι εκ φύσεως πιο ερωτικά πλάσματα από τα δειλά αρσενικά που έχουν μάθει να γνωρίζουν τις κάβλες τους μέσα από την υποτίμηση και τον εξευτελισμό του ερωτικού τους συντρόφου, ώστε η ιδέα του γυναικείου μοναχισμού να καθίσταται ιδιαίτερα αποκρουστική σε σχέση με την αρσενική μαλάκυνση που περνιέται για ερωτισμός.
Καλύτερη η κτηνοβασία για μια γυναίκα απ’ τον μοναχισμό, αφού οι άντρες δεν γνωρίζουν άλλον τρόπο.
Υγιαίνετε μαλάκες με άλλους τρόπους, κι όχι με «προφύλαξη». Εγώ σας τα ‘λεγα ότι οι καιροί που έρχονται είναι δύσκολοι και ‘σείς σφυρούσατε κλέφτικα και κανονιστικά.
Φάτε τώρα την πούτσα της αποχής, της εγκράτειας και της εγκαρτέρησης, ώσπου να σας μπει η βελόνα του εμβολίου στο μάτι.
Μαλάκες...

Όχι οτι πολυκατάλαβα το πόστ , αλλά μας λες οτι κάτι έπρεπε να είχαμε κάνει και δεν το κάναμε ; Και αν ναι τι ηταν αυτό το κάτι ; :P
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Θα πιστεψει εκει οταν του σκισουνε την κωλαρα θα πει τον δεσποτη παναγιωτη
 

SexyBeast

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
21
Θα πιστεψει εκει οταν του σκισουνε την κωλαρα θα πει τον δεσποτη παναγιωτη

Σε περίπτωση που ο δεσπότης λέγεται όντως Παναγιώτης αυτό μπορεί να θεωρηθεί και θεϊκό σημάδι.
 

kappa_fi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.745
Like
281
Πόντοι
36
Άμα λάβει κανείς υπόψη του το φαινόμενο της Πατριαρχίας που αναδείχτηκε σε όλη του την ισχύ με το παράδειγμα των αρχαίων ελλήνων, δεν του μένει παρά να φρίξει -κυριολεκτικά- στην ιδέα της γυναικείας αγνότητας. Οι αρσενικοί, όντας οι θύτες, είναι επόμενο να γυρεύουν την εξιλέωση ενώ οι θηλυκές να αναπληρώνουν τα κενά της ζωής τους αντιγράφοντας τα κουσούρια αυτών που θέτουν τα πρότυπα, δηλαδή των αρσενικών. Οι γυναίκες είναι εκ φύσεως πιο ερωτικά πλάσματα από τα δειλά αρσενικά που έχουν μάθει να γνωρίζουν τις κάβλες τους μέσα από την υποτίμηση και τον εξευτελισμό του ερωτικού τους συντρόφου, ώστε η ιδέα του γυναικείου μοναχισμού να καθίσταται ιδιαίτερα αποκρουστική σε σχέση με την αρσενική μαλάκυνση που περνιέται για ερωτισμός.
Καλύτερη η κτηνοβασία για μια γυναίκα απ’ τον μοναχισμό, αφού οι άντρες δεν γνωρίζουν άλλον τρόπο.
Υγιαίνετε μαλάκες με άλλους τρόπους, κι όχι με «προφύλαξη». Εγώ σας τα ‘λεγα ότι οι καιροί που έρχονται είναι δύσκολοι και ‘σείς σφυρούσατε κλέφτικα και κανονιστικά.
Φάτε τώρα την πούτσα της αποχής, της εγκράτειας και της εγκαρτέρησης, ώσπου να σας μπει η βελόνα του εμβολίου στο μάτι.
Μαλάκες...

Όχι οτι πολυκατάλαβα το πόστ , αλλά μας λες οτι κάτι έπρεπε να είχαμε κάνει και δεν το κάναμε ; Και αν ναι τι ηταν αυτό το κάτι ; :P

Να μια ερώτηση που ζητάει την απάντησή της άμεσα κι απερίφραστα. Δεν κατάλαβα ρε φίλε, κάν’το μας πιο λιανά.

Το κάτι που δεν έχουμε «κάνει», savass, είναι η αλλαγή παραδείγματος, δηλαδή η μεταστροφή από τον πολιτισμό της επίδοσης στον πολιτισμό της επάρκειας. Ζούμε στον αστερισμό του καλύτερου με όρους ανταγωνισμού, λες και πεθαίνοντας θα κερδίσουμε κάτι. Πραγματώνουμε κάθε ώρα και κάθε στιγμή τις αξίες της πρόκρισης και του αποκλεισμού, για ν’ αποκλειστούμε εμείς οι ίδιοι που προκρινόμαστε, και να χαραχτεί αυτή η υπαρξιακή καθίζηση στο γενετικό μας ίχνος.

Ο καλύτερος είναι αυτός που νικάει (γαμάει) κι όχι αυτός που περνάει καλά.
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Αρες μαρες κουκουναρες δηλαδη
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Μωρή ξεβράκωτη πούστρα που είχες χαθεί εσύ τόσο καιρό;
Σε ματσακώνανε λάθρο στo Καρα Τεπε;
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Εγω το ειπα... τον απριλη κλεινω 3 χρονια μονος και αγαμητος! Μολις φτασω τα 5 μπαινω μοναχως στο αγιο ορος...

Τουλαχιστον να κανω και κατι χρησιμο :confused:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Μωρή ξεβράκωτη πούστρα που είχες χαθεί εσύ τόσο καιρό;
Σε ματσακώνανε λάθρο στπ Καρα Τεπε;

Οταν εγώ γαμούσα εσένα σε πηγαίνανε και σε φέρνανε.

Τσόλι όταν γράφεις θυμίζεις έντονα αυτή την πούστρα το Ζαν που τον κλωτσοπατινάρανε καθώς σερνόταν σαν το σκουλήκι...:wanker::wanker::wanker:
URL]]
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Τροβαδουρε σου ευχομαι να εχεις παρομοιο τελος μετον Ζαν
 

kappa_fi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.745
Like
281
Πόντοι
36
Μωρή ξεβράκωτη πούστρα που είχες χαθεί εσύ τόσο καιρό;
Σε ματσακώνανε λάθρο στπ Καρα Τεπε;

Οταν εγώ γαμούσα εσένα σε πηγαίνανε και σε φέρνανε.

Τσόλι όταν γράφεις θυμίζεις έντονα αυτή την πούστρα το Ζαν που τον κλωτσοπατινάρανε καθώς σερνόταν σαν το σκουλήκι...:wanker::wanker::wanker:
https://[URL unfurl="true"]www.ieidiseis.gr/media/k2/items/cache/15434440e15e88c3e33b7bc0cf118931_XL.jpg[/img[/URL]] [/quote]

Αυτά τα λες σαν προβοκάτορας, δηλαδή σαν τον μέσο αμόρφωτο πολίτη, επειδή αυτοί που τσάκισαν το κρανίο του ζακ δεν κυκλοφορούνε απλά ελεύθεροι, αλλά συμμορφούμενοι ωσάν κυρίες.

Αυτά είναι τα κακά της μοίρας μας: οι μάγκες να πουστεύουνε κι οι πούστηδες να γαμάνε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom