Νέα

Μίστερ μαλάκας bourdela.com 2016

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 165K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιός πιστεύεται ότι είναι ο Μίστερ μαλάκας bourdela.com 2016?

  • zeljko

    Ψήφοι: 116 47,7%
  • Picker

    Ψήφοι: 127 52,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    243

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Και οι δυο με τον τροπο τους ειναι ωραιοι τυποι
αλλοι επρεπε να ειναι στον τελικο
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Πικερ εχεις πει οτι δηλωνεις σε ολους περηφανα οτι εχεις κοψει τη μαλακια και γαμας τακτικα στα μπουρδελα.

Πες μας, οταν παρεις το κυπελο, θα το δηλωνεις σε ολους οτι στο σαιτ μπουρδελα στεφθηκες πρωταθλητης μαλακιας;

Δεν θα ειναι υποκρισια να το κρυβεις απ' τον περιγυρο σου οταν εισαι ειλικρινης στα αλλα;

 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.057
Like
13.106
Πόντοι
2.606
Πικερ εχεις πει οτι δηλωνεις σε ολους περηφανα οτι εχεις κοψει τη μαλακια και γαμας τακτικα στα μπουρδελα.

Πες μας, οταν παρεις το κυπελο, θα το δηλωνεις σε ολους οτι στο σαιτ μπουρδελα στεφθηκες πρωταθλητης μαλακιας;

Δεν θα ειναι υποκρισια να το κρυβεις απ' τον περιγυρο σου οταν εισαι ειλικρινης στα αλλα;
ερωτηση παγίδα που θα φέρει την ανατροπή  :hi:
 

Tasos78

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
479
Like
146
Πόντοι
1
Πικερ εχεις πει οτι δηλωνεις σε ολους περηφανα οτι εχεις κοψει τη μαλακια και γαμας τακτικα στα μπουρδελα.

Πες μας, οταν παρεις το κυπελο, θα το δηλωνεις σε ολους οτι στο σαιτ μπουρδελα στεφθηκες πρωταθλητης μαλακιας;

Δεν θα ειναι υποκρισια να το κρυβεις απ' τον περιγυρο σου οταν εισαι ειλικρινης στα αλλα;

Εγώ πιστεύω ότι ο Picker το έχει πει σε όλο τον περίγυρό του για τον διαγωνισμό και δεν του καίγεται καρφί αν βγει Mr. Μαλάκας από τη στιγμή που θεωρεί τους περισσότερους εδώ μέσα μαλάκες!
 
OP
OP
stekas72

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.252
Κριτικές
3
Like
1.427
Πόντοι
566
αποφασιστηκε παράταση της ψηφοφορίας μεχρι τις 9-1 σαν τα τέλη κυκλοφοριας  :grin:

Το διοικητικό συμβουλιο της ΒΟUEFA αποφασισε να μην δωσει παραταση, 31/12 και σε 23 ωρες περιπου θα εχουμε τον νικητή.


EDIT. Ο Γιωργος γνωρίζει καλα τις αποφασεις της BOUEFA.  :grin:
 
OP
OP
stekas72

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.252
Κριτικές
3
Like
1.427
Πόντοι
566
Εγώ πιστεύω ότι ο Picker το έχει πει σε όλο τον περίγυρό του για τον διαγωνισμό και δεν του καίγεται καρφί αν βγει Mr. Μαλάκας από τη στιγμή που θεωρεί τους περισσότερους εδώ μέσα μαλάκες!

Τασο εσύ  :jerking: :jerking: :jerking: καθόλου? ποσο καιρό εχεις να  :jerking: :jerking: :jerking::rolleyes: :rolleyes:
 

Tasos78

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
479
Like
146
Πόντοι
1
Τασο εσύ  :jerking: :jerking: :jerking: καθόλου? ποσο καιρό εχεις να  :jerking: :jerking: :jerking::rolleyes: :rolleyes:

Προσπαθώ να μη μαλακίζομαι αλλά δεν το έχω κόψει και τελείως. Το κάνω σπάνια. Πάντως κάθε φορά που μαλακίζομαι πάω την αμέσως επόμενη μέρα και γαμάω. Δεν θέλω να νιώθω ότι το τελευταίο μου χύσιμο προήλθε από μαλακία.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.057
Like
13.106
Πόντοι
2.606
Το διοικητικό συμβουλιο της ΒΟUEFA αποφασισε να μην δωσει παραταση, 31/12 και σε 23 ωρες περιπου θα εχουμε τον νικητή.


EDIT. Ο Γιωργος γνωρίζει καλα τις αποφασεις της BOUEFA.  :grin:
δεν ξέρει όμως τον νικητή  :grin:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.065
Κριτικές
7
Like
9.816
Πόντοι
1.686
βλεπω Πικερ να σηκωνει την κουπα αυριο  :orchestra: :orchestra:

οι αγωνες μιας ολόκληρης χρονιας απεδωσαν καρπους ... πάλεψε σκληρα για αυτό τον τιτλο
ανεβασε φωτογραφιες , ειπε σπουδαια πράγματα , κοντραριστηκε με ολο σχεδόν το φορουμ και τελικα έφτασε ως εδώ .... να κατακτά αυτόν τον τιτλο  :rockon: :rockon:

ηδη έχουν ξεσπάσει πανηγυρισμοι στο μεταξουργειο και στη φυλης .... οι φιλοι του Πικερ ξεχυνονται σιγα σιγα στους δρομους για να πανηγυρισουν αυτή την μεγάλη νικη. Και αυριο μετα τα μεσάνυχτα θα ανεβει σε κάποιο μπαλκονι ενός τσαρδιου θα βγει εξω στο μπαλκονάκι και θα απευθυνει το νικητηριο χαιρετισμο στους οπαδους του  :boobies: :boobies:


:rockon: :rockon: :rockon:
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
γιώργο από τα φιλλιπιδου έχεις καιρό να περάσεις???
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.057
Like
13.106
Πόντοι
2.606
δεν κανω τετοιες πρακτικες ο πικερ θα κερδισει
γιωργο εισαι τζογαδόρος ετσι ;παίζω το νικ μου στο μπου οτι θα βγει ο Λάκης αν δεν βγει δεν θα γράψω ποτε ξανά στο μπου ουτε με αλλο αντρικό κλώνο το ιδιο και εσυ παει;
 

Παρόμοια θέματα

Απαντήσεις
1K
Εμφανίσεις
43K
?
Απαντήσεις
5K
Εμφανίσεις
137K

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom