Νέα

Μις Αλαμπάμα 2024... ... ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Eraser..
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.667
Κριτικές
1
Like
6.740
Πόντοι
1.056
Οι woke μπερδεύουν το θελκτικό και το όμορφο. Η τύπισσα αυτή ήταν αρκετά σουλοπωμένη ( δείτε το insta της ) αλλά έβαλε αρκετά κιλά.

Είναι όμορφο που το κορίτσι νιώθει καλά με τον εαυτό της ; Είναι ! Μπράβο της και μαγκιά της ! Είναι θελκτικό για να κάνεις σεξ μαζί της ; Όχι ! Εκτός και άμα έχεις πολύ συγκεκριμένα βίτσια τότε το να είσαι παχύσαρκος είναι τρομερά κακό.

Όταν ένας σχεδιαστής επιλέγει μια κοπέλα για μοντέλο υποτίθεται πως τη διαλέξει για να είναι " ζωντανή κρεμαστά " οπότε θα πρέπει να είναι ελκυστική όχι όμορφη.
Τι ομορφα με τον εαυτο της μπορει να νιωθει μια οντότητα 180 κιλα πανω απ οσα μπορει να σηκώσουν τα κόκαλα της!

Εγω 1.80 85 κιλα,με ασκηση στη ζωη μου χωρις καταχρήσεις και παιρνω χάπι χοληστερίνης,φανταζεσαι αυτη ποσα χαπια θα παιρνει;

Σίδηρους μαγνήσια τριγλυκερίδια χοληστερίνης θυρεοειδής ,τυπε μου πλακα μας κανεις πως νιωθει καλα με τον εαυτο της;
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
1
Like
2.604
Πόντοι
456
Οι woke μπερδεύουν το θελκτικό και το όμορφο. Η τύπισσα αυτή ήταν αρκετά σουλοπωμένη ( δείτε το insta της ) αλλά έβαλε αρκετά κιλά.

Είναι όμορφο που το κορίτσι νιώθει καλά με τον εαυτό της ; Είναι ! Μπράβο της και μαγκιά της ! Είναι θελκτικό για να κάνεις σεξ μαζί της ; Όχι ! Εκτός και άμα έχεις πολύ συγκεκριμένα βίτσια τότε το να είσαι παχύσαρκος είναι τρομερά κακό.

Όταν ένας σχεδιαστής επιλέγει μια κοπέλα για μοντέλο υποτίθεται πως τη διαλέξει για να είναι " ζωντανή κρεμαστά " οπότε θα πρέπει να είναι ελκυστική όχι όμορφη.
Πούτσες μπλε φίλε
Αυτά τα κιλά είναι ό,τι χειρότερο μπορείς να κάνεις στον εαυτό σου και από πλευράς ομορφιάς αλλά και υγείας
Καλύτερα να πίνεις πρέζα από το να είσαι τόσο παχύσαρκος
Δηλαδή εσύ όταν βλέπεις ένα πρεζάκι λες μπράβο και μαγκιά σου;
Αν ναι σου βγάζω το καπέλο
Αλλά επειδή δε λες, γιαυτό αναλογήσου γιατί προσπαθούν να μας περάσουν αυτά τα αυτοκαταστροφικά πρότυπα, όπως και το χειρότερο αυτό του αυτοακρωατηριασμού με τις τρανς.
Κατά τα άλλα το τσιγαράκι τους μάρανε και μας το κόβουν για το καλό μας...
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.407
Κριτικές
11
Like
4.676
Πόντοι
746
Να μπει μια ψωλ poll να δούμε από περιέργεια το ποσοστό των ηρώων του bou που θα προσπαθούσαν να ΕΜΠ1 στη μαούνα :confused:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.786
Like
14.490
Πόντοι
3.656
ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ. Πρότυπο Ομορφιάς είναι η Μις Αλαμπάμα, κι όχι η κυρία που ποστάρω
 

Συνημμένα

  • Mairead Moore.jpg
    Mairead Moore.jpg
    36,3 KB · Εμφανίσεις: 14

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
921
Like
1.469
Πόντοι
206
ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ. Πρότυπο Ομορφιάς είναι η Μις Αλαμπάμα, κι όχι η κυρία που ποστάρω

Ούτε το ένα, ούτε το άλλο.

Απλά το δεύτερο είναι λίγο πιο φυσιολογικό. Όταν λέω λίγο εννοώ σε άτομα με "στεγνή" γραμμή. Πχ έχω μια συνάδελφο στη δουλειά που είναι "πετσί και κόκκαλο". Αυτή θα γεράσει έτσι. Δεν πρόκειται να πάρει πάχος ποτέ πάνω της και να γίνει Μόνικα Μπελούτσι. Θα είναι μια Twiggy που και τώρα στα γεροντάματα φαίνεται ότι είναι αδύνατη.

Το πρώτο όμως είναι "άρρωστο". Κανένας δεν γεννιέται έτσι. Και το λέω εγώ που έχω τα κιλά μου. ΘΕΛΩ και τρώω. Οι ελάχιστοι άνθρωποι που έχουν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΑΣΘΕΝΕΙΑ και είναι υπέρβαροι έχουν τεράστια προβλήματα υγείας που το τελευταίο πράγμα στο μυαλό τους είναι τα καλλιστεία. Οι υπόλοιποι απλά είναι υγιείς τεμπέληδες με κόμπλεξ.

Και έχουν σοβαρά κόμπλεξ για τους άλλους. Άντρες και γυναίκες. Πχ ο άντρας είναι πούστης που δεν με θέλει και η γυναίκα πουτάνα που φτιασιδώνεται και έχει φυσιολογική ερωτική ζωή. Το ότι αυτή είναι 300 κιλά αηδία δεν παίζει ρόλο.

Και δεν αναφέρομαι καν σε μουνάρες αλλά σε γυναίκες της διπλανής πόρτας. Πχ η Angela White δεν είναι μινιόν. Τα έχει τα πιασίματα της. Δεν είναι σαν την Little Caprice που έχει ΣΩΜΑΤΑΡΑ. Αλλά αυτό το τσουπωτό είναι απόλυτα θελκτικό. ΟΚ κάνει και έκφυλα πράγματα αλλά στέκομαι στην ομορφιά. Και έτσι είναι οι περισσότερες. Βλέπω κάθε μέρα "γεματούλες" οι οποίες είναι πανέμορφες διότι το σώμα τους είναι σωστά "χτισμένο".

Η από πάνω τι ακριβώς όμορφο έχει; Τα βυζιά που λόγω πάχους πάνε δεξιά - αριστερά ή το ότι έχει κάνει δεύτερο σετ ώμων από το λίπος;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom