Νέα

Μία γνώμη θα ηθελα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zeus1984
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

zeus1984

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
294
Like
66
Πόντοι
1
Τι θα ήταν καλύτερο για δώρο για τον εαυτό μου; Ένα φουλ πρόγραμμα σε στούντιο, ή να πάρεις σε απλό 2 κορίτσια πχ, ή ένα city tour ;
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.487
Κριτικές
61
Like
42.761
Πόντοι
22.785
Τι θα ήταν καλύτερο για δώρο για τον εαυτό μου; Ένα φουλ πρόγραμμα σε στούντιο, ή να πάρεις σε απλό 2 κορίτσια πχ, ή ένα city tour ;
..........

...... ένα αύταρχικό στό 104 !!
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
Τι θα ήταν καλύτερο για δώρο για τον εαυτό μου; Ένα φουλ πρόγραμμα σε στούντιο, ή να πάρεις σε απλό 2 κορίτσια πχ, ή ένα city tour ;
στο στουτιο ειναι πεταμενα λεφτα. αλλα ειναι λιγοτερα απο city tour. στο city tour γαμας επι μια ωρα και κανεις τα παντα αλλα αμα πεσεις σε μαλακο τα κλαις τα λεφτα που ειναι και πολλα.

κατι που να τα συνδιαζει και τα δυο δηλαδη και hardcore πορνο κατασταση και λογικα χρηματα

ντουετο σε μασατζιδικο

παντως αν επιμενεις στο θεμα της εμφανισης πηγαινε προς ενα καλο city tour ή call girl


 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
Οποιαδήποτε γενίκευση εμπεριέχει πάντα το στοιχείο της ανακρίβειας και συχνά και το στοιχείο της βλακείας !!

Μη συγκρίνεις σε γενική βάση τα citytours με τα στούντιο η τα μασατζίδικα. Για να υπάρχουν κάποιες συγκεκριμένες ανάγκες εξυπηρετούν, αλιώς θα είχαν σβηστεί απο το χάρτη της αγοράς. Η αγορά είναι ζούγκλα και ότι δεν έχει λόγο ύπαρξης το διαγράφει.

Σκέψου αρχικά τι χρηματα θέλεις να διαθέσεις. Οι τιμές στα city tours δεν έχουν σχέση με αυτές των studio. Και η χρονική διάρκεια των υπηρεσιών που προσφέρονται διαφέρει σημαντικά. Αρα αν δεν αποφασίσεις τι διαθέτεις η κουβέντα είναι χωρίς νόημα.

Επειτα διάλεξε μια συγκεκριμένη επαγγελματία είτε απο το χώρο του city tour είτε απο το χώρο των studio, η απο το χώρο των call girls  με βάση τις πολυάριθμες και εκτενείς κριτικές που υπάρχουν στο site. Συγκεκριμένο άτομο όμως, όχι γενικότητες.
 
OP
OP
Z

zeus1984

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
294
Like
66
Πόντοι
1
δυσκολοι καιροι, για αυτο ρωτησα!οποτε λετε για city tour!
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Τι θα ήταν καλύτερο για δώρο για τον εαυτό μου; Ένα φουλ πρόγραμμα σε στούντιο, ή να πάρεις σε απλό 2 κορίτσια πχ, ή ένα city tour ;

τραβηξε μια τουμπανιασμενη μαλακια εδω redtube και θα σου ερθει και τζαμπα το μαλλι.
θα με θυμηθεις
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Τι θα ήταν καλύτερο για δώρο για τον εαυτό μου; Ένα φουλ πρόγραμμα σε στούντιο, ή να πάρεις σε απλό 2 κορίτσια πχ, ή ένα city tour ;
Να βαλεις ενα καλο βιντεακι στο τιουμπ γκαλορ...να κανεις το γνωστο...και μετα οταν αραξεις να ευχαριστησεις την τυχη σου που ειχες αυτο συγκρατηση και σου εμειναν τα λεφτα για να πας να παρεις πραγματα που παντα ηθελες αλλα η πορνεια δε σου αφηνε χωρο  :rockon: :rockon:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
στο στουτιο ειναι πεταμενα λεφτα. αλλα ειναι λιγοτερα απο city tour. στο city tour γαμας επι μια ωρα και κανεις τα παντα αλλα αμα πεσεις σε μαλακο τα κλαις τα λεφτα που ειναι και πολλα.

κατι που να τα συνδιαζει και τα δυο δηλαδη και hardcore πορνο κατασταση και λογικα χρηματα

ντουετο σε μασατζιδικο

παντως αν επιμενεις στο θεμα της εμφανισης πηγαινε προς ενα καλο city tour ή call girl
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Επισκέπτης
Τι θα ήταν καλύτερο για δώρο για τον εαυτό μου; Ένα φουλ πρόγραμμα σε στούντιο, ή να πάρεις σε απλό 2 κορίτσια πχ, ή ένα city tour ;
δεν τον παιζεις καλυτερα; ερχονται περικοπες και φοροι τυπε...κρατα καμμια καβατζα αλλα αν τρωγεσαι ενα καλο citytour..θα βρεις καποια με πολυ καλες κριτικες.
 

pappas68

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2016
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
χαιρετω τους συναγωνιστες

θελω τις συμβουλες απο τους παλιους του site
ειμαι παλιος μπουρδελιαρης, τωρα παντρεμενος και θελω να πηδηξω καμια τανα αλλα κωλωνω για λογους διακριτικοτητας, μη με παρει κανα ματι δηλαδη...
ποιο ειναι το πιο διακριτικο - εχεμυθο γαμησι, με τανα? φυλης? βριλησου? hotel? μερα? νυχτα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom