Νέα

Μεταξουργείο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Bile

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
581
Πόντοι
301
Έτυχε να περάσω πρίν λίγες μέρες για βόλτα και πραγματικά όμορφη κοπέλα με πολύ ωραίο σώμα...την πέτυχα όταν έμπαινε μέσα.. μόλις θα έπιανε. Κάνοντας μια βόλτα, παρατήρησα ότι όλοι ήταν Πακιστανοί και Ινδοί που επερνε ...έχεις δίκιο...ηταν 2 Έλληνες που ήθελαν να μπουν...αλλά δεν τους άφησαν και έδωσαν προτεραιότητα σε κάτι μαύρους... μετά απέξω ερχόντουσαν οι ξένοι ένας ένας.....
Φίλε μου δεν μπορώ να σου πω πόσες φορές έχω πάει μαζί της.θα το καταλάβεις από μόνος σου που θα σου πω και τους μήνες.απο Σεπτέμβριος μέχρι Φεβρουάριος τρείς φορές την εβδομάδα. σύμφωνο μαζί σου καλό κορμί το είχα στανταρακι και τα πηγαίναμε πολύ καλά.αλλα την σιχαίνομαι πολύ με όλα αυτά που έβλεπα τώρα τελευταία.για εμένα μακριά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

sylvester2024

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2024
Μηνύματα
27
Like
27
Πόντοι
0
Φίλε μου δεν μπορώ να σου πω πόσες φορές έχω πάει μαζί της.θα το καταλάβεις από μόνος σου με της φορές που θα σου πω και τους μήνες.απο Σεπτέμβριος μέχρι Φεβρουάριος τρείς φορές την εβδομάδα. σύμφωνο μαζί σου καλό κορμί.αλλα την σιχαίνομαι πολύ με όλα αυτά που έβλεπα τώρα τελευταία.για εμένα μακριά.
Παίζει να έχει κάτι που κολλάει;
 

grekory

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2024
Μηνύματα
3
Like
6
Πόντοι
0
πρωτη φορα στο αθλημα σημερα! Καλα δευτερη αλλα πρωτη τερμα κακια εμπειρια στην φυλης και ετσι κατεληξα στα ενδότερα της βρωμας κ της μποχας!με στοχο την Ιασονος περασα γενικοτερα στην κοκονου και την λεωνιδου καλα μουνια γενικα αν εωαχνες κτ εβρισκες σγρα θα ξαναπαω σε μρκες (Ν
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
736
Πόντοι
81


Τι εγινε με την φαση αυτα εκλεισαν τελείως?
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
914
Like
834
Πόντοι
86


Τι εγινε με την φαση αυτα εκλεισαν τελείως?
Σιγά μην έκλεισαν. Σαν την Ελλάδα, μόνο λίγο καιρό ξαπόστασαν και... ξανά προς τη δόξα. Ακόμα και το ντεκόρ παραμένει ίδιο.
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
736
Πόντοι
81
Σιγά μην έκλεισαν. Σαν την Ελλάδα, μόνο λίγο καιρό ξαπόστασαν και... ξανά προς τη δόξα. Ακόμα και το ντεκόρ παραμένει ίδιο.
Μα δεν αλλαξαν ουτε σεντονια??? Σπανιο για Μεταξουργείο...
Εκεινες τις ομπρες ποιος τις σκεφτηκε απορώ..
Αυτα τα αρκουδακια στην πορτα και τα αλλα μπιχλιμπιδια παραπέμπουν σε παιδεραστια.
Καλτιλα και βρωμα,αρρωστια συνειδησιακη και ολα τα λεφτα!
Μεσα σ αυτο το περιβαλλον η αλλη εγραψε πως την αναγκαζουν να παει με βρωμικους,πακια,πρεζακια ακομα και με περιοδο,εβαζε σφουγγαρια στο μουνι.

Το απολυτο αισχος αρρωστο περιβαλλον
 

GrJuice

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
22
Κριτικές
21
Like
62
Πόντοι
10
Ερώτησης : Μία Αλεξάνδρα bbw μάλλον Ρουμάνα ή Βουλγάρα που έπαιζε στι πρώτο αριστερά Ιάσωνος ψηλά, θυμάται κανείς ξέρει αν υπάρχει πουθενά;
 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
300
Κριτικές
1
Like
358
Πόντοι
21
Έτυχε να περάσω πρίν λίγες μέρες για βόλτα και πραγματικά όμορφη κοπέλα με πολύ ωραίο σώμα...την πέτυχα όταν έμπαινε μέσα.. μόλις θα έπιανε. Κάνοντας μια βόλτα, παρατήρησα ότι όλοι ήταν Πακιστανοί και Ινδοί που επερνε ...έχεις δίκιο...ηταν 2 Έλληνες που ήθελαν να μπουν...αλλά δεν τους άφησαν και έδωσαν προτεραιότητα σε κάτι μαύρους... μετά απέξω ερχόντουσαν οι ξένοι ένας ένας.....
Ο ένας παίζει να ήμουν εγώ.. χαχα
Κ δε μπήκα πουθενά εκείνη τη ν ημέρα. Έχει γίνει πολύ χάλια εκει πέρα για μένα προσωπικά γιατί ενώ ήταν λύση της τελευταίας στιγμής για μεταμεσονύκτιες ώρες κ φτηνά.. απόψε πάλι που πήγα πέραν ότι νόμιζα ότι ήμουν στη κωλοΙνδία κλασσικά (συν φούλ γυφτους. Αν κ ίδιοι είναι αυτοί) μπαίνω σε ένα.. μία που είδα τι περίμενε - μία που εφυγα εντελώς κ πήγα να ευχαριστηθώ αλλού
 

donp4679

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
59
Κριτικές
4
Like
157
Πόντοι
280
Ερώτησης : Μία Αλεξάνδρα bbw μάλλον Ρουμάνα ή Βουλγάρα που έπαιζε στι πρώτο αριστερά Ιάσωνος ψηλά, θυμάται κανείς ξέρει αν υπάρχει πουθενά;
στο Ιασωνος 1Α ειναι, ενα γωνιακο με γκραφιτι απ'1εξω. ακομα εκει ειναι
 

Model88

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2024
Μηνύματα
11
Like
12
Πόντοι
0
Έτυχε να περάσω πρίν λίγες μέρες για βόλτα και πραγματικά όμορφη κοπέλα με πολύ ωραίο σώμα...την πέτυχα όταν έμπαινε μέσα.. μόλις θα έπιανε. Κάνοντας μια βόλτα, παρατήρησα ότι όλοι ήταν Πακιστανοί και Ινδοί που επερνε ...έχεις δίκιο...ηταν 2 Έλληνες που ήθελαν να μπουν...αλλά δεν τους άφησαν και έδωσαν προτεραιότητα σε κάτι μαύρους... μετά απέξω ερχόντουσαν οι ξένοι ένας ένας.....
ποιος οίκος ανοχής είναι αυτός;
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
683
Κριτικές
3
Like
873
Πόντοι
366
Ρε μαγκες λιγο βοηθεια επειδη ειμαι λιγο χεστης και με βολευει να παω βραδινες ωρες μετα τις 12 μετα απο εξοδο ποσο επικυνδινα ειναι να σε ψειρισουν εκει γιατι λιγο τρεμη η καρδια μου. ΑΑΑ και κατι αλλο λογικα μετα τις 12 ο κοσμος ειναι λιγοτερος σε συγκριση με μεσημερι-απογευμα?
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.490
Like
11.458
Πόντοι
2.256
Ρε μαγκες λιγο βοηθεια επειδη ειμαι λιγο χεστης και με βολευει να παω βραδινες ωρες μετα τις 12 μετα απο εξοδο ποσο επικυνδινα ειναι να σε ψειρισουν εκει γιατι λιγο τρεμη η καρδια μου. ΑΑΑ και κατι αλλο λογικα μετα τις 12 ο κοσμος ειναι λιγοτερος σε συγκριση με μεσημερι-απογευμα?
Βελάκια με τις σύριγγες πάνω σου, θα παίζουν οι τοξοβόλοι τέτοιες ώρες τύπε...
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.553
Like
4.627
Πόντοι
1.706
Ρε μαγκες λιγο βοηθεια επειδη ειμαι λιγο χεστης και με βολευει να παω βραδινες ωρες μετα τις 12 μετα απο εξοδο ποσο επικυνδινα ειναι να σε ψειρισουν εκει γιατι λιγο τρεμη η καρδια μου. ΑΑΑ και κατι αλλο λογικα μετα τις 12 ο κοσμος ειναι λιγοτερος σε συγκριση με μεσημερι-απογευμα?
Δε πάμε καλά
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom