Νέα

Μεταξουργείο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
η Σούζι , η Λάνα και τώρα η μουνάρα Χριστίνα.....
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
ρε παιδια παιζει καμια γραννυ στο μεταξουργειο με τριχωτο μουνι??που μπορω να βρω?
τύπε να τσεκάρεις τα Κολοκυνθούς 38 (κυρίως όροφο), το Ιάσωνος 36, Μ.Α 17 και το Κολωνού 47 τακτικά και θα βρεις αυτό που ψάχνεις!

Υ.Γ. Άλλη μια φορά εξαιρετικός ο n.smirni :rockon:
 

Crestmarion

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2014
Μηνύματα
139
Like
2
Πόντοι
1
Πάντως σε δύο περιπτώσεις έχω δει τσατσά να δουλεύει ως εκδιδόμενη και το αντίθετο!!!
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
τύπε να τσεκάρεις τα Κολοκυνθούς 38 (κυρίως όροφο), το Ιάσωνος 36, Μ.Α 17 και το Κολωνού 47 τακτικά και θα βρεις αυτό που ψάχνεις!

Υ.Γ. Άλλη μια φορά εξαιρετικός ο n.smirni :rockon:
θα το εχουν αξυριστο ομως? :-
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
πιστευω οτι αν βγαλεις αντι για δεκαρικο 20 αρικο στο μεταξι καποια θα δεχτει,με 30 ευρω μπορει να γαμησεις και την πορτα μαζι :2funny:
Σας ζηλεύω ρε κωλόπαιδα που είστε Αθήνα και έχετε την ευκαιρία να μπαλαμουτιάζετε τις α-καπέλο τσατσάδες. Στην Αγγλία είναι πολύ πιο ακριβό το σπορ.
Μόλις τελειώσω αυτή τη γαμημένη διπλωματική (οι καθηγητές σε αυτή τη φάση δεν είναι καθόλου βοηθητικοί), θα πηγαίνω κάθε δυο μέρες τσάρκα και το site θα γεμίσει με κριτικές μου.
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Ο πεπονοτρυπητής στο Μεταξουργείο πρέπει να είναι άκρως αφροδισιακός.

Φανταστείτε σκηνικό:
Να κρατάς το χέρι της τσατσάς και να τρίβεις το πουλί σου στο σεντόνι.
Μετά από 5 λεπτά να χύνεις και τη στιγμή της εκσπερμάτωσης να βλέπεις στο i-phone βίντεο με το Euro-star να αναχωρεί από London - St Pancras International με προορισμό τις Βρυξέλλες.
Παράλληλα στο σαλόνι να βρίσκεται ένας βρωμιάρης Πακιστανός και να φωνάζει "και εγώ θέλω λίγο χεράκι". Χαζό ε;
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Πάντως σε δύο περιπτώσεις έχω δει τσατσά να δουλεύει ως εκδιδόμενη και το αντίθετο!!!
Αλήθεια, τι ποσοστό των τσατσάδων στα μπουρδέλα των 10 ευρώ είναι Ελλεηνίδες, ηλικίας άνω των 65 με φούστα και τρικ-τρικ (θέλω σημειακή εκτίμηση και 95% διάστημα εμπιστοσύνης);
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
Σας ζηλεύω ρε κωλόπαιδα που είστε Αθήνα και έχετε την ευκαιρία να μπαλαμουτιάζετε τις α-καπέλο τσατσάδες. Στην Αγγλία είναι πολύ πιο ακριβό το σπορ.
Μόλις τελειώσω αυτή τη γαμημένη διπλωματική (οι καθηγητές σε αυτή τη φάση δεν είναι καθόλου βοηθητικοί), θα πηγαίνω κάθε δυο μέρες τσάρκα και το site θα γεμίσει με κριτικές μου.

πορνείο στα 10 ευρω δεν υπαρχει πουθενα αλλου ΤΑΚΜΑΝ, μόνο Ελλάδα ... επίσης κέντρο σαν αυτό των αθηνών δεν υπάρχει πουθενά, αντε με το καλό να τελείωσεις και να απολαύσεις τους καρπούς της μάνα Ελλάδας  :)
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Νομίζω τελικά ότι μόνο η Ελλάδα μου ταιριάζει.
Δε γουστάρω να κάνω οικογένεια/παιδιά/κλαπαρχιδιές.
Ούτε με ευχαριστεί το κλασσικό sex.
Αυτό που θέλω είναι να μαλακίζομαι στα πορδέλλα με τις τσατσάδες, να χουφτώνω στα λεωφορεία, να κάνω bic-bic, ζητιανόταρκες και hopefully (στο μακρινό μέλλον) μια άλφα σχέση με την Αρκούδα.
Και φυσικά, να γράφω στο site και να κάνω αστεία τεστ πολλαπλής επιλογής στους φίλους μου.

You know ...
Στις 16/07/2014 μπαίνει ο διας στο λέοντα.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Ο πεπονοτρυπητής στο Μεταξουργείο πρέπει να είναι άκρως αφροδισιακός.

Φανταστείτε σκηνικό:
Να κρατάς το χέρι της τσατσάς και να τρίβεις το πουλί σου στο σεντόνι.
Μετά από 5 λεπτά να χύνεις και τη στιγμή της εκσπερμάτωσης να βλέπεις στο i-phone βίντεο με το Euro-star να αναχωρεί από London - St Pancras International με προορισμό τις Βρυξέλλες.
Παράλληλα στο σαλόνι να βρίσκεται ένας βρωμιάρης Πακιστανός και να φωνάζει "και εγώ θέλω λίγο χεράκι". Χαζό ε;

εκστατικός ηδονισμός !!  :thumbsup:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom