Νέα

Μεταξουργείο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Όχι Ιθάκη, κώλο ψάχνω να γαμήσω.  :sunglasses:
το ειπα διοτι οι επιθυμιες σου μου ξυπνησαν μια ποιητικη διαθεση.
να κανεις το ιδιο οταν συναντας τα κοριτσια και θα σε περιποιηθουν ιδιαιτερα :uglystupid:
και κουλουρι θα δινουν και καφεδακι
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
πηγα ο ηλιθιος λεωνιδου 28 .... μπηκα μεσα στο ισογειο βγηκε μια λεπτη λεει ο τσατσος 15ε τα παντα ολα και κωλαρακι , λεω παμε να δοκιμασουμε... μπηκα σε αυτο το συχαμενο δωματιο που το μικροτερο ζωηφιο εκει μεσα ειναι σαν αυτο που εχω για avatar (Απο εκει το εκλεψα το κατοικιδιο αυτο) μπηκε μεσα και αυτο το μπαζο πολυ λεπτη της λες γεια...μου λεει γεια .... και λεω απο μεσα ΟΧΙ ΓΑΜΩ ΤΗ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ .... χρυσα δοντια και αηδεια..... της λεω δεν σε γαμαω ουστ παιξε το μουνι σου και να το παιξω και εγω να φυγω , με τα πολλα τον επαιξα με κλειστα ματια χωρις να τη βλεπω και εχυσα πανω της. Αυτη κανει τα παντα αλλα πρεπει να εχεις υπηρετησει στις ειδικες δυναμεις για να μπεις εκει εν γνωση σου και να τη πηδηξεις , επισης πρπεει να εχεις καταναλωσει πολυ μεγαλες ποσοτητες αλκοολ αλλιως... αστοοοοοοοο
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
πως την πατησες ετσι ρε φιλε;εσυ εισαι εμπειρος
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
η μαγεια του κωλου με παρεσυρε .... παντος δεν υπεπεσα .... μολις την ειδα απο κοντα και καλα ουτε που την ακουμπησα τη συχαμενη .. πεταξα 15ευρω αλλα δεν γαμιεται δεν πειραζει

Και οι υπολοιποι χιστες που την εχουν πιτσιλισει ... δεν εγραψε εστω και ενας οτι αυτο το μπαζο εχει χρυσα δοντια και στο σαλονι κυκλοφορει με κλειστο το στομα γι'αυτο το λογο
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
πηγα ο ηλιθιος λεωνιδου 28 .... μπηκα μεσα στο ισογειο βγηκε μια λεπτη λεει ο τσατσος 15ε τα παντα ολα και κωλαρακι , λεω παμε να δοκιμασουμε... μπηκα σε αυτο το συχαμενο δωματιο που το μικροτερο ζωηφιο εκει μεσα ειναι σαν αυτο που εχω για avatar (Απο εκει το εκλεψα το κατοικιδιο αυτο) μπηκε μεσα και αυτο το μπαζο πολυ λεπτη της λες γεια...μου λεει γεια .... και λεω απο μεσα ΟΧΙ ΓΑΜΩ ΤΗ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ .... χρυσα δοντια και αηδεια..... της λεω δεν σε γαμαω ουστ παιξε το μουνι σου και να το παιξω και εγω να φυγω , με τα πολλα τον επαιξα με κλειστα ματια χωρις να τη βλεπω και εχυσα πανω της. Αυτη κανει τα παντα αλλα πρεπει να εχεις υπηρετησει στις ειδικες δυναμεις για να μπεις εκει εν γνωση σου και να τη πηδηξεις , επισης πρπεει να εχεις καταναλωσει πολυ μεγαλες ποσοτητες αλκοολ αλλιως... αστοοοοοοοο
αχ αυτη ειναι η μαγεια του μεταξουργειου
:rockon: :rockon:
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
εχουμε να πεταξουμε ακομα και γω δε ξερω στο επανω παιζειη μαρια μεταμεσονυχτιες βαρδιες που ειναι δεκτικη και με συν5 δινει κολο
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
αχ αυτη ειναι [size=12pt]η μαγεια του μεταξουργειου[/size]
:rockon: :rockon:

[size=11pt]...και του Αυγεία οι σταύλοι[/size]  :2funny: :2funny: :2funny:

stabloi.jpg
 

buteflika

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
η μαγεια του κωλου με παρεσυρε .... παντος δεν υπεπεσα .... μολις την ειδα απο κοντα και καλα ουτε που την ακουμπησα τη συχαμενη .. πεταξα 15ευρω αλλα δεν γαμιεται δεν πειραζει

Και οι υπολοιποι χιστες που την εχουν πιτσιλισει ... δεν εγραψε εστω και ενας οτι αυτο το μπαζο εχει χρυσα δοντια και στο σαλονι κυκλοφορει με κλειστο το στομα γι'αυτο το λογο
ΜΠερδεύτηκα. Μόνο τα δόντια είναι το πρόβλημα; Από κώλο τι λέει; Θα με ξεκαβλώσει η υπόλοιπη εμφάνιση; Σήμερα πέρασα από έξω και είπα να μπω, γιατί από χτες διαβάζω κριτικές στο φόρουμ. Δεν μπήκα, αποφάσισα να μελετήσω καλύτερα το φόρουμ εδώ.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ΜΠερδεύτηκα. Μόνο τα δόντια είναι το πρόβλημα; Από κώλο τι λέει; Θα με ξεκαβλώσει η υπόλοιπη εμφάνιση; Σήμερα πέρασα από έξω και είπα να μπω, γιατί από χτες διαβάζω κριτικές στο φόρουμ. Δεν μπήκα, αποφάσισα να μελετήσω καλύτερα το φόρουμ εδώ.

μην μασας δικε μου
ολοι οι αγνοι μπουρδελιαριδες πρεπει να δοκιμασουν την εμπειρια αυτην
:2funny:
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
ΜΠερδεύτηκα. Μόνο τα δόντια είναι το πρόβλημα; Από κώλο τι λέει; Θα με ξεκαβλώσει η υπόλοιπη εμφάνιση; Σήμερα πέρασα από έξω και είπα να μπω, γιατί από χτες διαβάζω κριτικές στο φόρουμ. Δεν μπήκα, αποφάσισα να μελετήσω καλύτερα το φόρουμ εδώ.

κοιτα οταν την δεις στο σαλονι με το χαμηλο φωτισμο λες την πηδαγα....οταν την δεις απο κοντα ομως και γυμνη .... μαλλον θα θες να φυγεις.... εγω παντος δεν μπορουσα να καυλοσω
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
κοιτα οταν την δεις στο σαλονι με το χαμηλο φωτισμο λες την πηδαγα....οταν την δεις απο κοντα ομως και γυμνη .... μαλλον θα θες να φυγεις.... εγω παντος δεν μπορουσα να καυλοσω
Πως κανεις ετσι ρε φιλε??Για 1-2 χρυσα δοντια?σιγα.......  :rockon: :rockon:
αμα θες ποιοτικο κωλο πηγαινε να δωσεις 100 ευρω σε στουντιο.  :headbang:
15 παιρνει η κοπελα και ειναι μεταξι εκει,ειδικες δυναμεις!!!  :uzi:
Η αληθεια ειναι βεβαια οτι ειναι και λιγο πηγαδακι ο κωλος της,αυτο με χαλασε εμενα μια φορα που πηγα.
Αλλα σε αφηνει να το βαλεις και μονος σου στην χαραδρα της κ' σε οτι σταση επιθυμεις!!!
Τα παντα ολα,αμα αντεχεις το μεταξι  :tooth:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Πως κανεις ετσι ρε φιλε??Για 1-2 χρυσα δοντια?σιγα.......  :rockon: :rockon:
αμα θες ποιοτικο κωλο πηγαινε να δωσεις 100 ευρω σε στουντιο.  :headbang:
15 παιρνει η κοπελα και ειναι μεταξι εκει,ειδικες δυναμεις!!!  :uzi:
Η αληθεια ειναι βεβαια οτι ειναι και λιγο πηγαδακι ο κωλος της,αυτο με χαλασε εμενα μια φορα που πηγα.
Αλλα σε αφηνει να το βαλεις και μονος σου στην χαραδρα της κ' σε οτι σταση επιθυμεις!!!
Τα παντα ολα,αμα αντεχεις το μεταξι  :tooth:

πεστα ρε τυπε
:rockon:
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
πηγα ο ηλιθιος λεωνιδου 28 .... μπηκα μεσα στο ισογειο βγηκε μια λεπτη λεει ο τσατσος 15ε τα παντα ολα και κωλαρακι , λεω παμε να δοκιμασουμε... μπηκα σε αυτο το συχαμενο δωματιο που το μικροτερο ζωηφιο εκει μεσα ειναι σαν αυτο που εχω για avatar (Απο εκει το εκλεψα το κατοικιδιο αυτο) μπηκε μεσα και αυτο το μπαζο πολυ λεπτη της λες γεια...μου λεει γεια .... και λεω απο μεσα ΟΧΙ ΓΑΜΩ ΤΗ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ .... χρυσα δοντια και αηδεια..... της λεω δεν σε γαμαω ουστ παιξε το μουνι σου και να το παιξω και εγω να φυγω , με τα πολλα τον επαιξα με κλειστα ματια χωρις να τη βλεπω και εχυσα πανω της. Αυτη κανει τα παντα αλλα πρεπει να εχεις υπηρετησει στις ειδικες δυναμεις για να μπεις εκει εν γνωση σου και να τη πηδηξεις , επισης πρπεει να εχεις καταναλωσει πολυ μεγαλες ποσοτητες αλκοολ αλλιως... αστοοοοοοοο
Είναι ένα τρυπάκι στο οποίο έχω υποπέσει και εγώ.
Όταν δεν μου αρέσει η γκόμενα στο κρεβάτι, αρχίζει και μου φταίει η μπόχα του σπιτίου.
Αφου το ξέρω τι θα αντιμετωπίσω οταν θα πάω στο μεταξουργείο! Γιατί το κάνω;
Ίσως επειδή έχω καταφέρει να πηδήξω μερικά αστεράκια με 15 ευρώ.
Δεν νομίζω οτι υπάρχει άλλος λόγος.
Όσο για την ενλόγω κοπέλα, την γύρισα στα τέσσερα και απόλαψα την κολάρα της. Και σας πληροφορώ οτι η θέα της κορμάρας της ήταν πολύ ωραία.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Καλησπέρα. Θέλω να πάω Κατερίνα Κολωνού 30, αλλά δεν έχω δει σε καμιά κριτική αν δίνει κουλούρι, αυτή η κάποια άλλη στο συγκεκριμένο σπίτι. Δε με νοιάζει τίποτε άλλο, μόνο κουλούρι. Στη Λεωνίδου 28 είναι στο μενού το κουλουράκι; Χαιρετώ, μόλις γράφτηκα στο φόρουμ και εύχομαι να βρω το μπούσουλα. Επίσης πείτε μου τι τρέχει με θέματα υγιεινής. Εγώ μέχρι τώρα πήγαινα μόνο Φυλής, τι κίνδυνους μπορεί να βρω σε Μεταξουργείο και γενικά τι να προσέξω;
Εδω ειμαι βρε μωρο..για να σου απαντησω η ιδια..
Ουτε εγω αλλα ουτε αλλη κοπελα που δουλευει στο μαγαζι μου κανει "πρωκτικο"
Και δεν υπαρχει περιπτωση οσο εχω το μαγαζι..να μπει κοπελα που να δουλευει ετσι..για πολλους και διαφορους λογους..
Μακιαααααααααααααααααα..


Υ.Γ.  Εαν σ'αρεσει τοσο πολυ αυτου του ειδους το σεξ..προσεχε πολυ την υγιεινη σου..και γενικα την υγεια σου..
      Μπορεις να ζητησεις απο την κοπελα να σου βαλει δικο σου προφυλακτικο το οποιο θα ειναι καταλληλο και ανθεκτικο
      γι'αυτου του ειδους την χρηση και υπαρχουν αφθονα στο εμποριο..συν..πολυ καλη λιπανση στο σημειο.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Υ.Γ.  Εαν σ'αρεσει τοσο πολυ αυτου του ειδους το σεξ..προσεχε πολυ την υγιεινη σου..και γενικα την υγεια σου..
      Μπορεις να ζητησεις απο την κοπελα να σου βαλει δικο σου προφυλακτικο το οποιο θα ειναι καταλληλο και ανθεκτικο
      γι'αυτου του ειδους την χρηση και υπαρχουν αφθονα στο εμποριο..συν..πολυ καλη λιπανση στο σημειο.

....Σμυριδόπανο και γράσσο χρειάζεται  :2funny:!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
....Σμυριδόπανο και γράσσο χρειάζεται  :2funny:!
Και μια βολτα να κανεις στο συνεργειο της γειτονιας να πεις του
μαστρο-Μητσου να φυλαει τα λαδια που εχει απο τις αλλαγες..δεν ειν κακη ιδεα.. :2funny:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
πηγα ο ηλιθιος λεωνιδου 28 .... μπηκα μεσα στο ισογειο βγηκε μια λεπτη λεει ο τσατσος 15ε τα παντα ολα και κωλαρακι , λεω παμε να δοκιμασουμε... μπηκα σε αυτο το συχαμενο δωματιο που το μικροτερο ζωηφιο εκει μεσα ειναι σαν αυτο που εχω για avatar (Απο εκει το εκλεψα το κατοικιδιο αυτο) μπηκε μεσα και αυτο το μπαζο πολυ λεπτη της λες γεια...μου λεει γεια .... και λεω απο μεσα ΟΧΙ ΓΑΜΩ ΤΗ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ .... χρυσα δοντια και αηδεια..... της λεω δεν σε γαμαω ουστ παιξε το μουνι σου και να το παιξω και εγω να φυγω , με τα πολλα τον επαιξα με κλειστα ματια χωρις να τη βλεπω και εχυσα πανω της. Αυτη κανει τα παντα αλλα πρεπει να εχεις υπηρετησει στις ειδικες δυναμεις για να μπεις εκει εν γνωση σου και να τη πηδηξεις , επισης πρπεει να εχεις καταναλωσει πολυ μεγαλες ποσοτητες αλκοολ αλλιως... αστοοοοοοοο
Ελα ρε για 15 γιούργια τόση φασαρία?
Παρεπιμτόντως με το μυγάκι στο avatar σου παραλίγο ένα βράδυ να τρύπήσω το μόνιτορ!
Νόμισα ότι είναι αληθινό και το πάταγα με το δάκτυλο να το λιώσω και όλο μου ξεφευγε!!!  :2funny:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
15€ και κωλαρακι ειναι το τυρι. την φακα δεν ειδε..... :2funny:
 

buteflika

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Εδω ειμαι βρε μωρο..για να σου απαντησω η ιδια..
Ουτε εγω αλλα ουτε αλλη κοπελα που δουλευει στο μαγαζι μου κανει "πρωκτικο"
Και δεν υπαρχει περιπτωση οσο εχω το μαγαζι..να μπει κοπελα που να δουλευει ετσι..για πολλους και διαφορους λογους..
Μακιαααααααααααααααααα..


Υ.Γ.  Εαν σ'αρεσει τοσο πολυ αυτου του ειδους το σεξ..προσεχε πολυ την υγιεινη σου..και γενικα την υγεια σου..
      Μπορεις να ζητησεις απο την κοπελα να σου βαλει δικο σου προφυλακτικο το οποιο θα ειναι καταλληλο και ανθεκτικο
      γι'αυτου του ειδους την χρηση και υπαρχουν αφθονα στο εμποριο..συν..πολυ καλη λιπανση στο σημειο.
Δεν έχει σημασία που δεν προσφέρεις τέτοια υπηρεσία, με όσα έχω διαβάσει εδώ αξίζει να περάσω.
Το θέμα του πρωκτικού είναι πολύπλοκο. Όποτε είχα γκόμενα που το δεχόταν, δεν το έψαχνα αλλιώς. Εννοείται ότι πάντα πρόσεχα: γερό προφυλακτικό και ζελ KY για τη διείσδυση.
Το πρόβλημα είναι (και το ξέρουν όλοι πολύ καλά) ότι δεν προσφέρεται κάθε γκόμενα για πρωκτικό, το θεωρεί βρόμικο και δεν ξέρω γω τι. Γιαυτό ψάχνω σε στούντιο και οπουδήποτε αλλού. Χαιρετώ κι ευχαριστώ που μπήκες στον κόπο να μου απαντήσεις.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom