Νέα

Μεταξουργείο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ρε παιδια  ...πηγα  σε  ενα μπουρδελο  σημερα πρωι στην Ιασωνος ..
τι  χαλι  ειναι αυτο..

σκαλες ..ετοιμοροπες..

κρεβατι  χωρις σεντονι..

ολα υπο καταρευση ..

και να σου αρεσουν η κοπελα..δεν ξαναπας!!!

welcome to paradise(metaxourgio) city

:rockon:
 

MEISME

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2007
Μηνύματα
38
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
μαγκες στο μεταξου αρπαξα το καλοκαιρι ενα στρεπτοκοκο που ηταν ολοσ δικοσ μου.τεσσερισ μηνεσ υπεφερα.εχει παραγινει πια.δεν αλλαζαν σενονι αν δεν εκανε τρυπα να χωραει η πουτανα.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
μαγκες στο μεταξου αρπαξα το καλοκαιρι ενα στρεπτοκοκο που ηταν ολοσ δικοσ μου.τεσσερισ μηνεσ υπεφερα.εχει παραγινει πια.δεν αλλαζαν σενονι αν δεν εκανε τρυπα να χωραει η πουτανα.

ρε κωλοφαρδε εχεις και παρασημο?
τα μπουρδελα ειναι σαν το πολεμο τυπε
εχουν και τραυματισμους :2funny:
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
ρε κωλοφαρδε εχεις και παρασημο?
τα μπουρδελα ειναι σαν το πολεμο τυπε
εχουν και τραυματισμους :2funny:

Κανονικα δε θα επρεπε. Τοσα βγαζουν μια στοιχειωδη μα εντελως στοιχειωδη υγιεινη θα επρεπε να ειχαν.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Κανονικα δε θα επρεπε. Τοσα βγαζουν μια στοιχειωδη μα εντελως στοιχειωδη υγιεινη θα επρεπε να ειχαν.

ναι ρε αστειευομαι
οταν δεις πολυ βρωμια το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να μην μπεις
φυλης ειναι πιο καθαρα
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
ναι ρε αστειευομαι
οταν δεις πολυ βρωμια το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να μην μπεις
φυλης ειναι πιο καθαρα

Ναι ειναι πιο καθαρα.
Δεν τα βαζω φυσικα ολα στο ιδιο καζανι αλλα μπορουν και καλυτερα.
 

MEISME

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2007
Μηνύματα
38
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
τα μπουρδελα εκτος απο λιγες εξαιρεσεις δυστυχως ειναι πια για τους αλλοδαπους.οι περισσοτεροι δεν εχου στοιχειωδη υγιεινη.μονοδρομος ειναι πλεον τα στυντιο.
 

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
6
η κατασταση στο μεταξουργειο οσο παει και χειροτερευει.αυτη η ιασωνος βρωμαει και ζεχνει.περναγα προχτες απο εκει και μονο εμετο δεν εκανα.και πρωτη φορα που περναω απο εκει και δεν μπηκα στο πειρασμο να μπω σε κανενα μπουρδελο.για να γαμησω στο μεταξουργειο; ουτε λογος δεν παραβαινω τις αρχες μου
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
η κατασταση στο μεταξουργειο οσο παει και χειροτερευει.αυτη η ιασωνος βρωμαει και ζεχνει.περναγα προχτες απο εκει και μονο εμετο δεν εκανα.και πρωτη φορα που περναω απο εκει και δεν μπηκα στο πειρασμο να μπω σε κανενα μπουρδελο.για να γαμησω στο μεταξουργειο; ουτε λογος δεν παραβαινω τις αρχες μου

εισαι λιγο υπερβολικος τυπε μου νομιζω
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
η κατασταση στο μεταξουργειο οσο παει και χειροτερευει.αυτη η ιασωνος βρωμαει και ζεχνει.περναγα προχτες απο εκει και μονο εμετο δεν εκανα.και πρωτη φορα που περναω απο εκει και δεν μπηκα στο πειρασμο να μπω σε κανενα μπουρδελο.για να γαμησω στο μεταξουργειο; ουτε λογος δεν παραβαινω τις αρχες μου
Μ αρεσεις που εισαι παιδι με αρχες,αρχεσαι μεσα δηλαδη,αλλα το οτι καθε φορα γραφεις να μην πηγαινουμε Μεταξουργειο και οτι εχει βρωμα κτλ,(λες κι η Φυλης ειναι οτι πρεπει για διαφημηση της χλωρινη clinex...)και καθε φορα εσυ ο ιδιος τυχαινει και πηγαινεις,εμενα τουλαχιστον με εκνευριζει.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Aυτα που γραφεις και η συχνοτητα που τα ποσταρεις με ενοχλει,λες και απευθηνεσαι σε μικρα παιδακια ή σε τυφλους.
 

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
6
δημοκρατια εχουμε.και δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε υβριστικες εκφρασεις.αρα μπορω να λεω οτι θελω.δεν απαιτω να την υιοθετησουν αλλα να σκεφτειτε οτι το συγκεκριμενο μερος εμπεριεχει υψηλο βαθμο επικινδυνοτητας
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
ξερει καποιος για καποια Ρουμανα μελαχρινη που δουλευει μεσημερια,νομιζω Κολωνου σε καποιο με πρασινη πορτα και σκαλια,η οποια δινει και λωκο με 15???
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
ξερει καποιος για καποια Ρουμανα μελαχρινη που δουλευει μεσημερια,νομιζω Κολωνου σε καποιο με πρασινη πορτα και σκαλια,η οποια δινει και λωκο με 15???
νομιζω αυτη φιλε δουλεει στο 27β τισ κολωνου
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom