Νέα

Μεταμόσχευση μαλλιών !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα deus
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 508
  • Εμφανίσεις 90K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
42
Like
231
Πόντοι
20
Όποιος θέλει να κάνω εμφύτευση μαλλιων στην Ελλάδα πρέπει να βάλει βαθιά το χέρι στην τσέπη.

Στην Ελλάδα υπάρχουν μόνο 2-3 κλινικές αξιόπιστες.. Και καταλαβαίνεις ποιες είναι αυτές λόγω της τιμής..

Σε μια από αυτές στην anastasakis hair clinic στο Χαλάνδρι μου ζητήσανε 9 χιλιάδες.. Είναι αξιόπιστη κλινική όπως και άλλες 2-3 όμως η τιμή ιδιαίτερα τσιμπιμενη.

Όσες κλινικές ζητάνε 1500 με 2500 μην μπείτε καν στο τρυπακι να κάνετε διότι είναι χάσιμο χρόνου και χρημάτων. Οποίος πραγματικά ενδιαφέρεται ταξιδεύει Τουρκία που θεωρείτε καλύτερη στην Ευρώπη αν όχι στο κόσμο όσον αφορά την εμφύτευση μαλλιών. Η τιμή μαζί με τα εισιτήρια κλπ κι όλη η διαδικασία ειναι 2.500 με 3000 αντίστοιχα την ίδια στιγμή που οι ίδιες υπηρεσίες στην Ελλάδα είναι 9000

Ξαναλεω μην κάνετε μεταμόσχευση εδώ Ελλάδα άμα σας ζητάνε 2500.. Καλύτερα πάρτε τα χρήματα και πετάξτε τα από το μπαλκόνι.. Το ίδιο ειναι
 

Nyesy

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2022
Μηνύματα
8
Like
5
Πόντοι
0
παιχτες εγω πάλευα χρόνια με regain και διάφορα άλλα.
αν έχεις προδιάθεση να τα χάσεις, θα τα χάσεις.
έτσι πήγα και έκανα μεταμόσχευση σε κλινική, στη DHI συγκεκριμένα, με 2ήμερη συνεδρεία.
άψογο αποτέλεσμα. ευτυχώς που το έκανα, διαφορετικά θα ήμουν γλόμπος.
Τώρα που πέρασε κάποιος καιρός, είσαι ακόμα ικανοποιημένος με το αποτέλεσμα ? Δαιτηρείται ?
 

akinho

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
688
Κριτικές
1
Like
1.772
Πόντοι
206
Τώρα που πέρασε κάποιος καιρός, είσαι ακόμα ικανοποιημένος με το αποτέλεσμα ? Δαιτηρείται ?
Φίλε μου είμαι μια χαρά. Έχουν περάσει 7 χρόνια και είμαι κομπλέ. DHI έκανε καλή δουλειά και χωρίς πόνο. Οι ενέσεις στο κεφάλι ήταν ζόρι αλλά οκ. Αν το δέρμα στο κεφάλι είναι μαλακό και δεν έχεις δερματικά στην περιοχή σε πάει εύκολα. Εγώ πχ είχα θυλακίτιδα στην περιοχή με αποτέλεσμα να είναι σκληρό το δέρμα. Αυτό τους ταλαιπωρούσε στη διαδικασία της εμφύτευσης
 
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
183
Like
251
Πόντοι
21
Φίλε μου είμαι μια χαρά. Έχουν περάσει 7 χρόνια και είμαι κομπλέ. DHI έκανε καλή δουλειά και χωρίς πόνο. Οι ενέσεις στο κεφάλι ήταν ζόρι αλλά οκ. Αν το δέρμα στο κεφάλι είναι μαλακό και δεν έχεις δερματικά στην περιοχή σε πάει εύκολα. Εγώ πχ είχα θυλακίτιδα στην περιοχή με αποτέλεσμα να είναι σκληρό το δέρμα. Αυτό τους ταλαιπωρούσε στη διαδικασία της εμφύτευσης
Μια μεταμόσχευση έχεις κάνει ;

Από τότε παίρνεις κάποια αγωγή;

Δώσε πληροφορίες όσες μπορείς
 

akinho

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
688
Κριτικές
1
Like
1.772
Πόντοι
206
Μια μεταμόσχευση έχεις κάνει ;

Από τότε παίρνεις κάποια αγωγή;

Δώσε πληροφορίες όσες μπορείς
Έκανα μια μεταμόσχευση 2 ημερών. Δεν έχω κάνει καποι έξτρα αγωγή. Δεν έκανα ένεση αιμοπεταλίων. Είχε πάει 4 ή 4.5..δε θυμάμαι σίγουρα γιατί έχουν περάσει χρόνια.
 

jack_dalton

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
17
Like
6
Πόντοι
0
Από Ελλάδα αξίζει μόνο anastasakis και σε πιο low budget αλλα και υποδεέστερη η Seneca.
Κοιτάξτε μετά HDC στην Κύπρο.
Οι top γιατροί βρίσκονται στην Ισπανία αλλά ζητάνε 10k σίγουρα.
 

overvision4

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2024
Μηνύματα
10
Like
42
Πόντοι
0
Όποιος θέλει να κάνω εμφύτευση μαλλιων στην Ελλάδα πρέπει να βάλει βαθιά το χέρι στην τσέπη.

Στην Ελλάδα υπάρχουν μόνο 2-3 κλινικές αξιόπιστες.. Και καταλαβαίνεις ποιες είναι αυτές λόγω της τιμής..

Σε μια από αυτές στην anastasakis hair clinic στο Χαλάνδρι μου ζητήσανε 9 χιλιάδες.. Είναι αξιόπιστη κλινική όπως και άλλες 2-3 όμως η τιμή ιδιαίτερα τσιμπιμενη.

Όσες κλινικές ζητάνε 1500 με 2500 μην μπείτε καν στο τρυπακι να κάνετε διότι είναι χάσιμο χρόνου και χρημάτων. Οποίος πραγματικά ενδιαφέρεται ταξιδεύει Τουρκία που θεωρείτε καλύτερη στην Ευρώπη αν όχι στο κόσμο όσον αφορά την εμφύτευση μαλλιών. Η τιμή μαζί με τα εισιτήρια κλπ κι όλη η διαδικασία ειναι 2.500 με 3000 αντίστοιχα την ίδια στιγμή που οι ίδιες υπηρεσίες στην Ελλάδα είναι 9000

Ξαναλεω μην κάνετε μεταμόσχευση εδώ Ελλάδα άμα σας ζητάνε 2500.. Καλύτερα πάρτε τα χρήματα και πετάξτε τα από το μπαλκόνι.. Το ίδιο ειναι
Φίλε αυτό που λες δεν είναι απόλυτο. Ένα κεφάλι με μικρή φαλάκρα θα θέλει λιγότερα grafts. Η τιμή έχει να κάνει και με την κατάσταση του καθενός. Έχει κι άλλες αξιόπιστες κλινικές
 

akinho

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
688
Κριτικές
1
Like
1.772
Πόντοι
206
Σίγουρα το κόστος είναι υψηλό για μια τέτοια διαδικασία..το ύψος εξαρτάται από το πόσες ημέρες θα χρειαστεί κάποιος για να καλύψει το κενό που έχει. Αυτό που θέλω να πω είναι ότι αν ακούσετε ατάκες τύπου κόστος ανά τρίχα ή ότι η ημέρα έχει τόσο κόστος και θα μεταφέρουμε τόσες τρίχες, κόψτε λάσπη. Είναι εντελώς άκυρα αυτά
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
382
Like
744
Πόντοι
81
τουρκια κων/λη εχει υπεραγορα μαλλιων,γεματη συνεχεια απο Uk που ερχονται για αυτη τη δουλεια...μαλλον κατα κει θα παω κ γω.
 
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
89
Like
192
Πόντοι
0
Στους περισσότερους είναι θέμα θρέψης η βιοτίνη είναι η βιταμίνη των μαλλιών πάρτε φυσικά συμπληρώματα που έχουν όλο το σύμπλεγμα της B πχ μαγιά ή βασιλικό πολτό ή συμπληρώματα ειδικά για τριχόπτωση που έχουν μεγάλη περιεκτικότητα σε βιοτινη ακόμη και σε αρκετά προχωρημένες κατάστασεις κάνει θαύματα αλλά θέλει χρονο
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
Στους περισσότερους είναι θέμα θρέψης η βιοτίνη είναι η βιταμίνη των μαλλιών πάρτε φυσικά συμπληρώματα που έχουν όλο το σύμπλεγμα της B πχ μαγιά ή βασιλικό πολτό ή συμπληρώματα ειδικά για τριχόπτωση που έχουν μεγάλη περιεκτικότητα σε βιοτινη ακόμη και σε αρκετά προχωρημένες κατάστασεις κάνει θαύματα αλλά θέλει χρονο
Εαν εισαι εσυ γιατρος παραδιδεις αμεσα τη ασκηση επαγγελματος και φευγεις για Αιδηψο να κανεις λουτρα.
 
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
89
Like
192
Πόντοι
0
Εαν εισαι εσυ γιατρος παραδιδεις αμεσα τη ασκηση επαγγελματος και φευγεις για Αιδηψο να κανεις λουτρα.
Καταρχάς από την εικόνα του προφίλ σου καταλαβαίνει κανείς ότι είσαι ένα δίποδο περιορισμένης ευθύνης και αντίληψης
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.944
Κριτικές
5
Like
8.031
Πόντοι
2.306
Τύποι, αν θέλει κάποιος να κάνει μεταμόσχευση, πουλάω τις τρίχες του κώλου μου.
Τιμή λογική, ποιότητα άριστη!
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.209
Κριτικές
3
Like
1.677
Πόντοι
496
Τύποι, αν θέλει κάποιος να κάνει μεταμόσχευση, πουλάω τις τρίχες του κώλου μου.
Τιμή λογική, ποιότητα άριστη!
Τυπε θα μυριζει κωλιλας το υποψηφιο κεφαλι:confused:
Δε βλεπω να περπαταει η φαση
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
Γιατί έχεις κλινική και θιχτηκες;
Τσολια μου εφυγες για Ικαρια για κανενα πανηγυρι. Δεν ειναι κακο να εισαι ασχετος αλλα μη το φωναζεις κιολας.

Το 95% των περιστατικων φαλακρας και σε αντρες ΚΑΙ σε γυναικες ειναι ανδρογενετικη.

Εφτασες ενηλικας και δε ξερεις οτι η ανδρογενετικη αλωπεκια δεν ειναι εποχιακη, ουτε areata, ουτε διαχυτη τελογενης και εχει μηδενικη σχεση με βιταμινες και βιοτινη.

Αφορα τη DHT και μονο. Κατσε διαβασε και κανενα βιβλιο μετα του 1980 μπουφε.

Μια χαρα μαλλι εχω ασε με εμενα. Τυπικη απαντηση αμυνας απο ασχετο με αποψη.
2η τυπικη απαντηση αμυνας αγραμματου: το avatar σου (ουτε το καταλαβες).
Επομενη οιστρογονατη απαντηση: εκανες ορθογραφικο λαθος.

Αργει λεει η βιοτινη αλλα λειτουργει. ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑ

Ρε μαλακες πειτε μου οτι δεν ειναι μποτακι.

Επικος αγραμματος τσιμεντολιθος.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
Στους περισσότερους είναι θέμα θρέψης η βιοτίνη είναι η βιταμίνη των μαλλιών πάρτε φυσικά συμπληρώματα που έχουν όλο το σύμπλεγμα της B πχ μαγιά ή βασιλικό πολτό ή συμπληρώματα ειδικά για τριχόπτωση που έχουν μεγάλη περιεκτικότητα σε βιοτινη ακόμη και σε αρκετά προχωρημένες κατάστασεις κάνει θαύματα αλλά θέλει χρονο

586.jpg
 
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
89
Like
192
Πόντοι
0
Τσολια μου εφυγες για Ικαρια για κανενα πανηγυρι. Δεν ειναι κακο να εισαι ασχετος αλλα μη το φωναζεις κιολας.

Το 95% των περιστατικων φαλακρας και σε αντρες ΚΑΙ σε γυναικες ειναι ανδρογενετικη.

Εφτασες ενηλικας και δε ξερεις οτι η ανδρογενετικη αλωπεκια δεν ειναι εποχιακη, ουτε areata, ουτε διαχυτη τελογενης και εχει μηδενικη σχεση με βιταμινες και βιοτινη.

Αφορα τη DHT και μονο. Κατσε διαβασε και κανενα βιβλιο μπουφε.

Μια χαρα μαλλι εχω ασε με εμενα. Τυπικη απαντηση αμυνας απο ασχετο με αποψη.
2η τυπικη απαντηση αμυνας αγραμματου: το avatar σου (ουτε το καταλαβες).
Επομενη οιστρογονατη απαντηση: εκανες ορθογραφικο λαθος.

Αργει λεει η βιοτινη αλλα λειτουργει. ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑ

Ρε μαλακες πειτε μου οτι δεν ειναι μποτακι.

Επικος αγραμματος τσιμεντολιθος.
Σε τσούζει πολύ φαίνεται το θέμα και βγάζεις αφρούς κλασικός μπουρδολογος είσαι ΥΓ σκάσε ηλιθια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom