Νέα

Μεταμόσχευση μαλλιών !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα deus
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 508
  • Εμφανίσεις 90K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
Βιοτινη μαγκες μου.

Επισης ελαιο δεντρολιβανου κανει θαυματα αλλα θελει χρονο.
Επισης ζωμος απο αγρια αχλαδια σκοτωνει και τον καρκινο.


velopoulos2.jpg
 
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
89
Like
190
Πόντοι
0
Βιοτινη μαγκες μου.

Επισης ελαιο δεντρολιβανου κανει θαυματα αλλα θελει χρονο.
Επισης ζωμος απο αγρια αχλαδια σκοτωνει και τον καρκινο.


velopoulos2.jpg
Ρε μπαγλαμά δε νομίζω ο Βελόπουλος να μίλησε ποτέ για βιοτίνη γιατί τον αναφέρεις; Όταν θα γίνει πρωθυπουργός όλοι εσείς οι αρουραίοι θα γυρίσετε στις τρύπες σας
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
Οι Βραζιλιάνες εσκορτς τουλάχιστον οι μισές από αυτές είναι εγχειρισμενες αν καταλαβαίνεις την αίσθηση του ψεύτικου μουνιού στον πουτσο σου γιατί πλέον τα νέας τεχνολογίας μουνια έχουν και κλειτορίδα ξεκινα να κάνεις στανταρακια

Τι εννοείς πολύ αντρουα; τραβελι είναι άμα θες να είναι τελείως θυληκη γάμα κανονική γυναικα

Γιατί τελείωμα εκτός ρε βατραχακο τόσο δυνατή εκσπερμάτωση έχεις που τρυπάει και τις καποτες;


Τα παιρνω ολα πισω εχεις δικιο. Δεν ηξερα οτι οτι εχεις γραψει μεχρι στιγμη ηταν στα τραβελια γενικη συζητηση.
Σε συγχωρω δεν ηξερα οτι εχεις τετοιο bain damage. Λογικο να παιρνεις βιοτινη για τη καραφλα. Εδω καταπινεις σπερμα για πρωτεινη.
 
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
89
Like
190
Πόντοι
0
Τα παιρνω ολα πισω εχεις δικιο. Δεν ηξερα οτι οτι εχεις γραψει μεχρι στιγμη ηταν στα τραβελια γενικη συζητηση.
Σε συγχωρω δεν ηξερα οτι εχεις τετοιο bain damage. Λογικο να παιρνεις βιοτινη για τη καραφλα. Εδω καταπινεις σπερμα για πρωτεινη.
Μίλησε η αδερφή της ΝΤΠ
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
Όλα τα τραβελια στην αρχή είναι μέλι γάλα μετά την ψωνίζουν και ανεβαίνει και η ποιότητα της πελατείας τους και είναι τόσο χαζές που νομίζουν ότι θα βρουν γκόμενο όμορφο και πλούσιο όταν αυτοί μπορούν να έχουν όποια γυναίκα θέλουν μετά που παίρνουν τα παπάρια τους μένει το ψώνιο με αποτέλεσμα να μειώνεται η πελατεία τους και η κατρακύλα τελειωμό δεν έχει αυτή είναι η μοίρα των τραβελιων

Ναι το μπειρμπακ αυτό σημαίνει και ξέρω πολύ καλά τι παίζει και με αυτές που δεν το γράφουν αλλά άλλο να το γράφεις στον κατάλογο και άλλο να κάνεις και κανένα γυμνό που και που
 
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
89
Like
190
Πόντοι
0
Καλά τώρα μαλακίζεσαι αλλά θα το ξαναγράψω βιοτίνη βιοτινη βιοτινη βιοτινη βιοτινη βιοτινη βιοτινη βιοτινη βιοτινη βιοτινη
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
Νεες ερευνες λενε οτι εαν σε κατουραει τραβελι στο κεφαλι βγαζεις μαλλια ξανθα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom