Νέα

Metal videos!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Heelover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19K
  • Εμφανίσεις 504K
  • Ετικέτες
    heavy metal
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.119
Like
10.375
Πόντοι
2.606

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
34
Like
14.676
Πόντοι
17.346

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
24
Like
10.113
Πόντοι
3.446
τυχαία ανακάλυψη...
νέα μπάντα και ήχοι από το παλιό καλό αμερικάνικο power-thrash metal
μου φέρνουν στο μυαλό Conception, Nevermore, λίγο από παλιούς (καλούς) Queenssryche και διάφορα άλλα που δε μπορώ να προσδιορίσω

βαλε και λιγο pharaoh και tad morose και εισαι μεσα :wink:
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.119
Like
10.375
Πόντοι
2.606
σε κάποια σχόλια είδα να αναφέρουν επιρροές και από Crimson Glory, θα συμφωνήσω...
θα συμπληρώσω και κάτι από Watchtower και Symphony X και το κλειδώνω
συνεχίζω να τους ακούω...:headbaning1::headbaning1::headbaning1::headbaning1::headbaning1::headbaning1:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.336
Κριτικές
35
Like
29.792
Πόντοι
9.846
το ανακάλυψα όταν προσπαθούσα να μάθω τι είχε συμβεί με τους Sanctuary
δισκάρα
Τους ακούω από την αρχή τους. Από το ντεμπούτο τους ξεχώρισαν αλλά το Politics έδωσε νέα πνοή στο Metal. Φοβερα και απίστευτα τα Sanctuary, αλλά όχι ογκόλιθος σαν το Politics. Τους είχα δει και live στο Ρόδον για την προώθηση του Politics μαζί με Iced Earth σε μια αξέχαστη νύχτα που όλα τα βλαμμένα πιτσιρίκια όταν παίζανε οι Nevermore φώναζαν "Iced Earth". Ενώ παίζανε απίστευτα οι Nevermore. Σιχαθηκα τη ψυχή μου με τα μαλακιασμενα πιτσιρίκια.
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.119
Like
10.375
Πόντοι
2.606
Τους ακούω από την αρχή τους. Από το ντεμπούτο τους ξεχώρισαν αλλά το Politics έδωσε νέα πνοή στο Metal. Φοβερα και απίστευτα τα Sanctuary, αλλά όχι ογκόλιθος σαν το Politics. Τους είχα δει και live στο Ρόδον για την προώθηση του Politics μαζί με Iced Earth σε μια αξέχαστη νύχτα που όλα τα βλαμμένα πιτσιρίκια όταν παίζανε οι Nevermore φώναζαν "Iced Earth". Ενώ παίζανε απίστευτα οι Nevermore. Σιχαθηκα τη ψυχή μου με τα μαλακιασμενα πιτσιρίκια.
Tους είχα δει κι' εγώ σε αυτή τη συναυλία, στο Ρόδον.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom