Νέα

Μετακινήσεις για σεξ την εποχη του κορωνοϊού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα james tiberius kirk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.582
Πόντοι
20.686
Τύποι για να μετακινηθω από Καλαμάκι σε Μαρκόπουλο για επείγουσα εργασία:zfuck: τι κωδικό πρέπει να βάλω για να μην έχω μπλεξίματα?
ρε τύποι κανείς δεν βοηθάει
Κωδικος 2 για να πας ΙΚΕΑ (αεροδρομιο) και καλα .Πηγαινε παρε μια λαμπα και στον γυρισμο σταματα Μαρκοπουλο ριξε ενα πουτσο και ολα καλα.
Αλλοι πανε Παρνηθα για ποδηλατο και σεις κολλατε.
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.689
Like
11.025
Πόντοι
3.556
Τύποι για να μετακινηθω από Καλαμάκι σε Μαρκόπουλο για επείγουσα εργασία:zfuck: τι κωδικό πρέπει να βάλω για να μην έχω μπλεξίματα?
ρε τύποι κανείς δεν βοηθάει
Κωδικος 2 για να πας ΙΚΕΑ (αεροδρομιο) και καλα .Πηγαινε παρε μια λαμπα και στον γυρισμο σταματα Μαρκοπουλο ριξε ενα πουτσο και ολα καλα.
Αλλοι πανε Παρνηθα για ποδηλατο και σεις κολλατε.
δεν πρέπει όμως το μαγαζί να μου έχει στείλει μήνυμα για ραντεβού?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.336
Κριτικές
62
Like
45.005
Πόντοι
9.297
Δεν δινω αξια στον φουφουτο που λεγεται 13033...δεν αναγνωριζω την εξουσια του...ΕΓΩ δινω αδεια στον εαυτο μου!
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Μετακίνηση 4.

Μια άλλη καλή περίπτωση είναι να κοιμηθείς το βράδυ εκεί (ή εκείνη σε σένα) και να φύγει το πρωί. Αυτό γίνεται εύκολα και με το 2 (ψώνια, κτλ).

Eπίσης, είναι μια πολύ καλή ιδέα να πετάξεις στην γκόμενα για να κοιμηθεί στο σπίτι σου όλο το βράδυ. :grin:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Είμαι άνεργος κ ψάχνω δουλειά
Κανείς δεν μπορεί να σου στερήσει το δικαίωμα εύρεσης ανεργίας
:confused:
Kαι που την ψάχνεις? Βολτάροντας? ή έχεις κάποιο Interview?

Θα σου συνιστούσα να μην το κάνεις, θα την φας και θα ουρλιάζεις μετά! :grin:
(την προστιματάρα εννοώ!)
 

Jimmy80

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2019
Μηνύματα
38
Like
255
Πόντοι
20
To θεμα ειναι απλο,κανεις μια χειρογραφη δηλωση οτι μενεις εκει που μενει η γκομενα,δεν υπαρχει κανενας νομος που να απαγορευει σε κανενα να μετακομισει σε αλλο μερος απο αυτο που γραφει στην φορολογικη του δηλωση,απο εκει τα παιρνει και η ΕΡΓΑΝΗ...μην τρελλαθουμε κιολας..πνιγεστε σε μια κουταλια νερο...,προσωπικα δεν εχω στειλει ποτε μηνυμα,γραφω μονο χειρογραφο,το οποιο ειναι νομιμοτατο..αλλωστε δεν υπαρχει νομος που να σε υποχρεωνει να εχεις κινητο
Καλά ρε μεγάλε... Και πώς θα εξηγήσει το ότι είχε φύγει τόσο μακρυά από το σπίτι του; Και όταν θα φύγει από τη γκόμενα πώς θα εξηγήσει το ταξίδι; Ή μήπως του προτείνεις να πει ότι μετακόμισε 2 φορές μέσα σε 3 μέρες;

 

Jimmy80

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2019
Μηνύματα
38
Like
255
Πόντοι
20
Μιας και το θρεντ εκφυλίστηκε τελείως να ρωτήσω κι εγώ πώς πάμε Ιερά Οδό από Μιχαλακοπούλου;
:2funny:
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.129
Κριτικές
4
Like
9.093
Πόντοι
2.306
Τύποι για να μετακινηθω από Καλαμάκι σε Μαρκόπουλο για επείγουσα εργασία:zfuck: τι κωδικό πρέπει να βάλω για να μην έχω μπλεξίματα?
Τυπε πατάς έξι για άθληση.
Ιπασια. Έχει στο Μαρκόπουλο κέντρο ιππασίας.
Έτσι κι αλλιώς ιππασία θα κάνεις :zfuck:
Δε λες ψέματα.. :sunglasses:
 

Awesome71

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
217
Πόντοι
21
Εντός νομού πάντως από την αρχή της καραντίνας δεν με έχουν σταματήσει ούτε μία φορά κι ας κυκλοφορώ συχνά λόγω δουλειάς.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.733
Πόντοι
2.356
Είμαι άνεργος κ ψάχνω δουλειά
Κανείς δεν μπορεί να σου στερήσει το δικαίωμα εύρεσης ανεργίας
:confused:

Δεν ξέρω αν μιλάς σοβαρά πάντως το δικαίωμα εύρεσης εργασίας στο στερούν από τη στιγμή που αποφασίζουν να έχουν ΚΛΕΙΣΤΗ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ. Καθίκια του κερατά.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.733
Πόντοι
2.356
Τύποι για να μετακινηθω από Καλαμάκι σε Μαρκόπουλο για επείγουσα εργασία:zfuck: τι κωδικό πρέπει να βάλω για να μην έχω μπλεξίματα?

Ξέχασέ το αυτό αδερφέ. Δεν γίνεται. Αν σε σταματήστουν οι τσαίοι θα έχεις θέμα. Εκτός αν είσαι εργαζόμενος ή ελευθερος επαγγ. και μπορεις να το κάνεις.
 

JamesDaniel

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
119
Κριτικές
10
Like
2.012
Πόντοι
2.471
Λογικά πρέπει να στείλεις dick pic στο 13033.
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
Τύποι για να μετακινηθω από Καλαμάκι σε Μαρκόπουλο για επείγουσα εργασία:zfuck: τι κωδικό πρέπει να βάλω για να μην έχω μπλεξίματα?

πες στην κοπέλα να σου στείλει μία φωτογραφία στημένη στα 4 και μία με ανοιχτά τα πόδια. Αν σε σταματήσουν δείξε τις φωτογραφίες στον αστυνομικό. 99% θα σε αφήσει
 
OP
OP
james tiberius kirk

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.948
Κριτικές
5
Like
8.041
Πόντοι
2.306
Απαντώντας στο παραπάνω ποστ, να πω ότι μου έχει στείλει φωτογραφία που είναι γυμνή, στημένη στα τέσσερα, μέσα σε ένα ποτάμι.
Αν τη δείξω, νομίζω θα με αφήσουν να ταξιδέψω οπουδήποτε στον πλανήτη...
Στο θέμα μας, νομίζω ότι τα πράγματα είναι πιο εύκολα για μετακίνηση εντός της ίδιας περιφερειακής ενότητας.
Στη δίκη μου περίπτωση, πρέπει να μετακινηθώ σε άλλη περιφέρεια. Οπότε, θα πάει σε κάποιον ιατρό, αύριο μεθαύριο, να πάρει χαρτί, ότι, και καλά, έχουμε κλείσει ραντεβού για εξέταση.
Κάποιος πρότεινε να κλείσω το ραντεβού ηλεκτρονικά, αλλά και σε αυτήν την περίπτωση πρέπει να ενημερωθεί ο γιατρός.
 
OP
OP
james tiberius kirk

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.948
Κριτικές
5
Like
8.041
Πόντοι
2.306
Να πω επίσης κάτι σχετικό με το θέμα: τον Δεκέμβριο, με παίρνει τηλέφωνο γκομενα που είχα δει μόνο μια φορά, οκτώ και μιση το βράδυ, με την απαίτηση να στείλω "4" για να πάω σπίτι της (σε κοντινή απόσταση σχετικά), χωρίς όμως να διευκρινίσει αν θα διανυκτέρευα εκεί η έπρεπε να γυρίσω σπίτι μου.
Εννοείται ότι δε διακινδύνευσα το πρόστιμο και τη γείωσα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.336
Κριτικές
62
Like
45.005
Πόντοι
9.297
Μαλακια εκανες καπετανιε Kirk.Επρεπε να το διευκρινιζες.Αλλα και η γκομενα εκτος τοπου ...μονο instagram και μοδα βλεπει;Επρεπε να ηξερε για τα μετρα...
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196
Μαλακια εκανες καπετανιε Kirk.Επρεπε να το διευκρινιζες.Αλλα και η γκομενα εκτος τοπου ...μονο instagram και μοδα βλεπει;Επρεπε να ηξερε για τα μετρα...

Γιατί μαλάκια ρε φίλε; Και αν είχε κορονοϊό η γκόμενα και κολλήσει ο φίλος;
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.689
Like
11.025
Πόντοι
3.556
Μαλακια εκανες καπετανιε Kirk.Επρεπε να το διευκρινιζες.Αλλα και η γκομενα εκτος τοπου ...μονο instagram και μοδα βλεπει;Επρεπε να ηξερε για τα μετρα...

Γιατί μαλάκια ρε φίλε; Και αν είχε κορονοϊό η γκόμενα και κολλήσει ο φίλος;
Τα μέλη του bou δεν κολλάνε τυπε κοροναιο
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.336
Κριτικές
62
Like
45.005
Πόντοι
9.297
Αν η γκομενα ηταν σιγουρη οτι ειναι καθαρη απο τον ιο επρεπε να διευκρινισει αν ηθελε τον Κερκ για Δ/Ν η για μια η δυο ωρες.Αν δεν ειναι τελειως αποβλακωμενη απο το ινσταγκραμ και την μοδα επρεπε να το ξερει.
Απο την αλλη ισως δεν ειναι καμμια ασφαλης...αλλοι πανε και γραφουν κριτικες...ειναι αυτοκαταστροφικοι , ειναι κωλοφαρδοι που δεν παθαινουν τιποτα η κανουν rapid test πριν ζμπρωξουν;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom