Νέα

Μετά την αποτυχία της πρώτης φοράς τι;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LoserBoy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 329
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Κουκλάκη οι Σέρρες έχουν πεθάνει.. Νύχτα γτπ, γυναίκες στα μαγαζιά ακόμα και για καφέ λίγες.. Συντρηπτική πλειοψηφία ψωλαρίας και ο αγοραίος έρωτας χείριστος.. Γι αυτό και έχει πλέον πάρα πολλές πούστρες η πουτσοπόλη... Πάλι καλά π είμαι φοιτητής και λογικά θα μείνω αλλού όταν τελείωσω.. Δεν θα την πάλεβα με τπτ στο μοναστήρι π λέγεται Σέρρες..
Ετσι καταλαβα κι γω και την νεα χρονια αν θα παω μονο κι μονο για τις φωτο απο το Σεξ-σοπ που βρηκα , σιγα μην καψω και βενζινη να ανεβω στον Αι-Γιαννη στα "αχουρια" που τα ονομαζουν καποια μελη του φορουμ  , αν δεν ακουσω κατι νεο καλο απο εδω το σαιτ , δεν με κανει κεφη να παω ειλικρινα .
θελω ειλικρινα βοηθησω να αναβαθμηστει η πολη .
Αλλα αμα δεν φερνουν τιποτα το αξιολογο ολο πατσαβουρες κι δεν εχουν ουτε στανταρ ωραρια που να ξερω κι γω τα δακτυλα μου θα μυριζω καθε φορα που θα πηγαινω  ποτε θανε  ανοιχτα   :grin: :2funny:
Οποτε τις καπνισει δουλευουν κι αυτη που φεραν την  καινουργια απο οτι καταλαβα ορεξη για δουλεια δεν ειχε οπως την περιεγραψε ο νεος συναδελφος στην κριτικη του. :S οποτε παει ξανα για κλεισιμο το σπιτακι  :S δεν θα αντεξει για  πολλυ καιρο  :S

Συμπερασμα  μοναστηρι οπως το λες  :thumbsup: :cool2: :rockon: :rockon:
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
μα δεν ειπα τιποτα διαφορετικο απο σενα :S
ειπα η σερρες ειναι δυσκολη κατασταση
δευτερον δεν μιλαμε για κωλομπαρα(γιατι εκει καταλαβα αναφερεσε), αλλα για καμακι σε απλες ριαλ γυναικες
και εχω επισυμανει στον βανκος οτι ειμαι εχουμε και διαφορα ηλικιας αρα και αλλα ενδιαφεροντα
πλεον τα πραγματα ναι ειναι πιο δυσκολα αποτι πριν αλλα παιζει
μπορει για τα πολυκαταστηματα να εχει δικιο που λεει δεν του το απεριψα
γιατι εδω δεν εχουμε πολυκαταστηματα να υσχιει κατι τετοιο
αλλα παντα παιζει ρολο και το κοινο στο οποιο κοιτας να κηνηθεις
γενικως κι η αγορα των Σερρων εχει πεθανει Μαικ , την γυρισα την πολη ,  μερικα σουβλατζιδικα κρατιουνται με το ζορι ,  κατι καφε και κεινα με το ζορι ολο αγορακια ,...τα κοριτσια δεν αντιδρουν οταν τις μιλας κι απορεις τι στο διαολο γινετε  :think:
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
γενικως κι η αγορα των Σερρων εχει πεθανει Μαικ , την γυρισα την πολη ,  μερικα σουβλατζιδικα κρατιουνται με το ζορι ,  κατι καφε και κεινα με το ζορι ολο αγορακια ,...τα κοριτσια δεν αντιδρουν οταν τις μιλας κι απορεις τι στο διαολο γινετε  :think:
εμενα γιατι μου εμοιαζαν με λεσβιακα μουτρακια που ψαχνουν το να φυγουν απο εκει :think:
ειπαμε αναλωγα με την περιοχη
πχ θεσσαλονικη που ειμουν το καλοκαιρι παιχνιδι επαιζε σε μια μπυραρια οπως ανεβαινουμε την πλατεια αριστοτελους (αν θυμαμε καλα) στον πρωτο δρομο αριστερα περνωντας την εγναντιας περπατωντας παραληλα με αυτη  στα 2-3 τετραγωνα προς βαρδαρι ειχε μια μπυραρια στο δεξι μας χερι και επαιζε παιχνιδι μεσα  ;)
η συγκεκριμενη ηταν στεκι και πιο παλια σαν μαγαζι τοτε που εμενα θεσσαλονικη για κατι μηνες
βεβαια οπως πλεον εχουν  τα πραγματα αλλαζουν πολλα ισως να μην βγαινουν καν γιατι η θεσσαλονικη δυστηχως εχει κτυπηθει πιο ασχημα σε σχεση με εμας εδω
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
εμενα γιατι μου εμοιαζαν με λεσβιακα μουτρακια που ψαχνουν το να φυγουν απο εκει :think:
ειπαμε αναλωγα με την περιοχη
πχ θεσσαλονικη που ειμουν το καλοκαιρι παιχνιδι επαιζε σε μια μπυραρια οπως ανεβαινουμε την πλατεια αριστοτελους (αν θυμαμε καλα) στον πρωτο δρομο αριστερα περνωντας την εγναντιας περπατωντας παραληλα με αυτη  στα 2-3 τετραγωνα προς βαρδαρι ειχε μια μπυραρια στο δεξι μας χερι και επαιζε παιχνιδι μεσα  ;)
η συγκεκριμενη ηταν στεκι και πιο παλια σαν μαγαζι τοτε που εμενα θεσσαλονικη για κατι μηνες
βεβαια οπως πλεον εχουν  τα πραγματα αλλαζουν πολλα ισως να μην βγαινουν καν γιατι η θεσσαλονικη δυστηχως εχει κτυπηθει πιο ασχημα σε σχεση με εμας εδω
ισως ειναι κι η περιοχη τι να πω δεν ξερω τι φταιει .
..ενταξει να φυγουν απο κει , γιατι αραγες να θελουν να αποδρασουν απο την πολη και να πανε αλλου ?  και ο ντοπιος τι θα κανει Μαικ  :bigdick: :2funny:
ειναι σοβαρο προβλημα και οταν μιλανε για αποτυχια τυχαιο δεν ειναι , τις εκοψες και λεσβιες καταλαβα αυτες ψαχνονται αναμεταξυ τους του ιδιου φυλλου και οχι το εταιρο ημισυ να βρουνε  :S

τελος παντων πρεπει να φυγω καλα να περασετε τα Χριστουγεννα θα τα πουμε απο Τριτη ή Τεταρτη ξανα εδω.
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
ισως ειναι κι η περιοχη τι να πω δεν ξερω τι φταιει .
..ενταξει να φυγουν απο κει , γιατι αραγες να θελουν να αποδρασουν απο την πολη και να πανε αλλου ?  και ο ντοπιος τι θα κανει Μαικ  :bigdick: :2funny:
ειναι σοβαρο προβλημα και οταν μιλανε για αποτυχια τυχαιο δεν ειναι , τις εκοψες και λεσβιες καταλαβα αυτες ψαχνονται αναμεταξυ τους του ιδιου φυλλου και οχι το εταιρο ημισυ να βρουνε  :S

τελος παντων πρεπει να φυγω καλα να περασετε τα Χριστουγεννα θα τα πουμε απο Τριτη ή Τεταρτη ξανα εδω.
τι να σου πω δεν ξερω
παντως και οι σερεοι δεν μου φανηκαν και τερατα καλων τροπων
καλα χριστουγεννα
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
τι να σου πω δεν ξερω
παντως και οι σερεοι δεν μου φανηκαν και τερατα καλων τροπων
καλα χριστουγεννα
εμ αμα δεν εχουν και καλους τροπους ακομα ενα μειον για την πολη τους ! Ελπιζουμε να αλλαξει η κατασταση του χρονου.
και παλι καλα Χριστουγεννα .
 

Επισκέπτης
Μαλάκες
μιας και λέτε για Β.Ελλάδα
και δη Μακεδονία
δυτικότερα εγώ ξέρω τρελά μουνιά.

Κοζάνη , Πτολεμαϊδα και Φλώρινα ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom