Νέα

Μέρος για clip στη φύση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostasdou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
383
Like
466
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλους
Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε κανένα κρυφό σημείο στη φύση, που να μην περνάει σχεδόν κανείς, γιατί σκεφτόμαστε το φθινόπωρο ή τον χειμώνα να κάνουμε ένα σαδομαζοχιστικό clip με την αφέντρα μου και όπως καταλαβαίνετε δε θα θέλαμε την ώρα που βρίσκομαι στα 4 και με δέρνει να περάσει κανένα ζευγάρι ή ακόμα χειρότερα καμιά οικογένεια με παιδιά και να σοκαριστούν από το θέαμα μιας και το γύρισμα αν γίνει θα είναι με το φως του ήλιου γιατί που να κουβαλάμε προβολείς κτλ.
Όλες οι προτάσεις είναι ευπρόσδεκτες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.663
Κριτικές
1
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα σε όλους
Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε κανένα κρυφό σημείο στη φύση, που να μην περνάει σχεδόν κανείς, γιατί σκεφτόμαστε το φθινόπωρο ή τον χειμώνα να κάνουμε ένα σαδομαζοχιστικό clip με την αφέντρα μου και όπως καταλαβαίνετε δε θα θέλαμε την ώρα που βρίσκομαι στα 4 και με δέρνει να περάσει κανένα ζευγάρι ή ακόμα χειρότερα καμιά οικογένεια με παιδιά και να σοκαριστούν από το θέαμα μιας και το γύρισμα αν γίνει θα είναι με το φως του ήλιου γιατί που να κουβαλάμε προβολείς κτλ.
Όλες οι προτάσεις είναι ευπρόσδεκτες.
Ως τον χειμωνα μας ετοιμαζουν νεες καραντινες...οποτε μπορει κ να βγεις κ ακροπολη χωρις να σε κοιταει κανενας :confused:
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.007
Κριτικές
10
Like
1.384
Πόντοι
506
Αυτα ειναι ωραια
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.824
Κριτικές
2
Like
20.637
Πόντοι
6.236
Πολύ δύσκολο αυτό που ψάχνεις.

Να έρθει η ομάδα του bou, να αποκλείσει την περιοχή που θα επιλέξεις;
Happy People GIF by AsmodeeGames
 
OP
OP
kostasdou

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
383
Like
466
Πόντοι
21
Πολύ δύσκολο αυτό που ψάχνεις.

Να έρθει η ομάδα του bou, να αποκλείσει την περιοχή που θα επιλέξεις;
Happy People GIF by AsmodeeGames
ναι καλέ και σε κάθε καλό μαστίγωμα να φωνάζουν όλεεεε, χαχαχχχαχαχχαχα
 

patsav0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2024
Μηνύματα
247
Κριτικές
7
Like
734
Πόντοι
301
Καλησπέρα σε όλους
Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε κανένα κρυφό σημείο στη φύση, που να μην περνάει σχεδόν κανείς, γιατί σκεφτόμαστε το φθινόπωρο ή τον χειμώνα να κάνουμε ένα σαδομαζοχιστικό clip με την αφέντρα μου και όπως καταλαβαίνετε δε θα θέλαμε την ώρα που βρίσκομαι στα 4 και με δέρνει να περάσει κανένα ζευγάρι ή ακόμα χειρότερα καμιά οικογένεια με παιδιά και να σοκαριστούν από το θέαμα μιας και το γύρισμα αν γίνει θα είναι με το φως του ήλιου γιατί που να κουβαλάμε προβολείς κτλ.
Όλες οι προτάσεις είναι ευπρόσδεκτες.
Μπορείς να πας προς Σαχάρα και κρυφτειτε πίσω από κανένα αμμόλοφο
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.905
Κριτικές
5
Like
7.939
Πόντοι
2.306
Έχει κάτι ωραία σημεία στον Νέστο ποταμό τύπε.
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.853
Like
8.222
Πόντοι
1.056
Καλέ μου φίλε μπορείς να πας Πάρνηθα από τον δρόμο Παρνηθος όπου ειναι οι ταβέρνες από εκεί και πάνω έχει πολλά σημεία..Θρακομακεδόνες και εκεί ..Χασιά,, έναν από τους τρεις δρόμους που πας για θηβα έχει και εκεί πολλά σημεία..:hi:
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
919
Κριτικές
12
Like
2.606
Πόντοι
736
Εκεί που νομίζεις ότι έχεις διαβάσει τα πάντα έχεις ακούσει τα πάντα έχεις ζήσει τα πάντα τσάαααααακ σκάει το κερασάκι.
Τι διαβάζω πάλι ρε γαμώ της γής τον άξονα.
 
OP
OP
kostasdou

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
383
Like
466
Πόντοι
21
Εκεί που νομίζεις ότι έχεις διαβάσει τα πάντα έχεις ακούσει τα πάντα έχεις ζήσει τα πάντα τσάαααααακ σκάει το κερασάκι.
Τι διαβάζω πάλι ρε γαμώ της γής τον άξονα.
Ασχολήσου εσύ με τον Πορτοσάλτε και άσε τον καθένα με τα βίτσια του, όσο δεν σε ενοχλεί κάποιος μην πετάς τις παπαριές σου δεξιά-αριστερά.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.121
Κριτικές
14
Like
4.295
Πόντοι
2.777
Καλησπέρα σε όλους
Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε κανένα κρυφό σημείο στη φύση, που να μην περνάει σχεδόν κανείς, γιατί σκεφτόμαστε το φθινόπωρο ή τον χειμώνα να κάνουμε ένα σαδομαζοχιστικό clip με την αφέντρα μου και όπως καταλαβαίνετε δε θα θέλαμε την ώρα που βρίσκομαι στα 4 και με δέρνει να περάσει κανένα ζευγάρι ή ακόμα χειρότερα καμιά οικογένεια με παιδιά και να σοκαριστούν από το θέαμα μιας και το γύρισμα αν γίνει θα είναι με το φως του ήλιου γιατί που να κουβαλάμε προβολείς κτλ.
Όλες οι προτάσεις είναι ευπρόσδεκτες.
Χ.Υ.Τ.Α
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
919
Κριτικές
12
Like
2.606
Πόντοι
736
Ασχολήσου εσύ με τον Πορτοσάλτε και άσε τον καθένα με τα βίτσια του, όσο δεν σε ενοχλεί κάποιος μην πετάς τις παπαριές σου δεξιά-αριστερά.

Βρε σάλτα γαμήσου που θα μας κάνεις και υποδείξεις,τράβα να χώσεις το παλούκι της αφέντρας σου να φράξει η σούφρα σου.
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.481
Like
10.742
Πόντοι
3.656
Καλησπέρα σε όλους
Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε κανένα κρυφό σημείο στη φύση, που να μην περνάει σχεδόν κανείς, γιατί σκεφτόμαστε το φθινόπωρο ή τον χειμώνα να κάνουμε ένα σαδομαζοχιστικό clip με την αφέντρα μου και όπως καταλαβαίνετε δε θα θέλαμε την ώρα που βρίσκομαι στα 4 και με δέρνει να περάσει κανένα ζευγάρι ή ακόμα χειρότερα καμιά οικογένεια με παιδιά και να σοκαριστούν από το θέαμα μιας και το γύρισμα αν γίνει θα είναι με το φως του ήλιου γιατί που να κουβαλάμε προβολείς κτλ.
Όλες οι προτάσεις είναι ευπρόσδεκτες.
Πεδιον του Αρεως
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
88
Like
17.979
Πόντοι
25.036

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.944
Κριτικές
121
Like
50.481
Πόντοι
21.661
μα αν ήταν κρυφό και δεν πέρναγε και κανείς, πώς θα μπορούσαμε να ξέρουμε, για να σου πούμε... για να πας ? :think:
 
OP
OP
kostasdou

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
383
Like
466
Πόντοι
21
Βρε σάλτα γαμήσου που θα μας κάνεις και υποδείξεις,τράβα να χώσεις το παλούκι της αφέντρας σου να φράξει η σούφρα σου.
Όσο και αν ψάχνω δε θα βρω μπούλη που να σου μοιάζει
Έναν αρχιμαλάκα ο Θεός στα 1000 χρόνια βγάζει.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
919
Κριτικές
12
Like
2.606
Πόντοι
736
Όσο και αν ψάχνω δε θα βρω μπούλη που να σου μοιάζει
Έναν αρχιμαλάκα ο Θεός στα 1000 χρόνια βγάζει.

Δροσερούλη το πολύ ξεκώλιασμα απο την αφέντρα σου χει κάνει το εγκέφαλο,κωλοτρυπίδα.
Όπως η φωτό στο προφίλ σου,ξυπνάς,κοιμάσαι με τα στραπόνια.
Αυτά τα μπούλη απο μακριά μακριά πίσω απο την οθόνη γιανα είσαι ασφαλής εσύ και η αφέντρα που σε κάνει έργο.
 
OP
OP
kostasdou

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
383
Like
466
Πόντοι
21
Δροσερούλη το πολύ ξεκώλιασμα απο την αφέντρα σου χει κάνει το εγκέφαλο,κωλοτρυπίδα.
Όπως η φωτό στο προφίλ σου,ξυπνάς,κοιμάσαι με τα στραπόνια.
Αυτά τα μπούλη απο μακριά μακριά πίσω απο την οθόνη γιανα είσαι ασφαλής εσύ και η αφέντρα που σε κάνει έργο.
Άσε ρε μπούλη. Το στραπόν για να ξέρεις δε μου αρέσει και δε με έχει γαμήσει ποτέ καμία αφέντρα. Εμένα με ερεθίζει να στήνομαι και να μου μαστιγώνουν γυναίκες το κωλαράκι.
Εσένα όμως προφανώς σου αρέσουν τα στραπόν γιατί είδες στραπόν στη φωτογραφία μου χωρίς να υπάρχει. Αχ ρε μπούλη μάλλον ονειρεύεσαι να σε στραπονάρει κάποια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom