Νέα

Μένεις ή φεύγεις;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathfinder3
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49
  • Εμφανίσεις 948
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (11 μέλη και 18 επισκέπτες)

pathfinder3

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2018
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
138
Πόντοι
0
Πηδάω εδώ και περίπου ενάμιση χρόνο ένα διαστημικό μουνί, ετών 34, με το οποίο κάνω διαστημικά γαμ*σια!
Τον τελευταίο καιρό μου έχει αρχίσει το τροπάριο θέλω παιδί / γάμο.

Η προφανής λύση, εάν κανείς δεν θέλει παιδί / γάμο, είναι να αποχωρήσει από το σχήμα... Άλλοι, ωστόσο, θα έλεγαν γάμα όσο μπορείς και τάξε γάμους / παιδιά και τον ουρανό με τ' άστρα και όταν φτάσεις στο μη περαιτέρω... φύγε...

Η επιστημονική ομάδα του BOU πως τοποθετείται σχετικά;
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
491
Like
1.136
Πόντοι
206
Ποια επιστημονική ομάδα....? Εμείς θα σου πούμε αν τη θέλεις....? Το θέμα είναι τι θέλεις εσύ.... Είναι κατάλληλη για κάτι τέτοιο...? Θα την ήθελες για μητέρα των παιδιών σου....? Θα ήθελες να τη βλέπεις κάθε μέρα εφ'όρου ζωής...? Αν ναι τότε την απάντηση την έδωσες μόνος σου....
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.329
Κριτικές
7
Like
5.102
Πόντοι
736
Την απάντηση ήδη την έχεις δώσει στον εαυτό σου με το να το δημοσιοποιησεις . Απλά το σκέφτεσαι ακόμη.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.425
Like
9.645
Πόντοι
2.306
Γαμα όσο μπορείς , μακριά τα χέρια της από τις καποτες σου , παρτην από τον κωλο (αν δεν την έχεις πάρει ακόμα) , ξεκινα να την ταπεινώνεις στο γαμησι , αν νομίζει πως έτσι θα γίνει μάνα θα τα κάνει όλα.


Και αφού την ξεφτιλίσεις μέχρι εκεί που δεν πάει, και της κάνεις την πίσω σουφρα κατοσταρικο, και την κατουρήσεις και της κανείς τον κωλο κόκκινο και μελανιασμένο από τη σφαλιάρα, χώρισε την λέγοντας δεν μπορείς να φανταστείς σαν μάνα μια που πηδιέται σαν βρώμα
 
OP
OP
P

pathfinder3

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2018
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
138
Πόντοι
0
Παιδιά / σκυλιά δεν θέλω.

Σαφώς και θα πράξω όπως εν τέλει θα πράξω.

Έθεσα απλώς το ερώτημα εγκυκλοπαιδικά για το τι θα κάνατε εσείς σε ανάλογη περίπτωση.
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
901
Κριτικές
15
Like
2.028
Πόντοι
2.477
Πηδάω εδώ και περίπου ενάμιση χρόνο ένα διαστημικό μουνί, ετών 34, με το οποίο κάνω διαστημικά γαμ*σια!
Τον τελευταίο καιρό μου έχει αρχίσει το τροπάριο θέλω παιδί / γάμο.

Η προφανής λύση, εάν κανείς δεν θέλει παιδί / γάμο, είναι να αποχωρήσει από το σχήμα... Άλλοι, ωστόσο, θα έλεγαν γάμα όσο μπορείς και τάξε γάμους / παιδιά και τον ουρανό με τ' άστρα και όταν φτάσεις στο μη περαιτέρω... φύγε...

Η επιστημονική ομάδα του BOU πως τοποθετείται σχετικά;
Μηπως φοβασαι μη βγει το παιδι διαστημικο;
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.124
Like
13.171
Πόντοι
2.606
Παιδιά / σκυλιά δεν θέλω.

Σαφώς και θα πράξω όπως εν τέλει θα πράξω.

Έθεσα απλώς το ερώτημα εγκυκλοπαιδικά για το τι θα κάνατε εσείς σε ανάλογη περίπτωση.
εχεις κανενα παραπονο η επιστημονικη ομαδα δεν σε καλυψε με τις απαντησεις της? αμα την χωρισεις στειλε ενα πιεμ με πληροφοριες να την παραμυθιασω και εγω κανα δυο χρονια ακομα
 

stelda

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Απρ 2022
Μηνύματα
1.731
Like
11.450
Πόντοι
2.256
Πηδάω εδώ και περίπου ενάμιση χρόνο ένα διαστημικό μουνί, ετών 34, με το οποίο κάνω διαστημικά γαμ*σια!
Τον τελευταίο καιρό μου έχει αρχίσει το τροπάριο θέλω παιδί / γάμο.

Η προφανής λύση, εάν κανείς δεν θέλει παιδί / γάμο, είναι να αποχωρήσει από το σχήμα... Άλλοι, ωστόσο, θα έλεγαν γάμα όσο μπορείς και τάξε γάμους / παιδιά και τον ουρανό με τ' άστρα και όταν φτάσεις στο μη περαιτέρω... φύγε...

Η επιστημονική ομάδα του BOU πως τοποθετείται σχετικά;
Έλα αύριο
 
OP
OP
P

pathfinder3

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2018
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
138
Πόντοι
0
εχεις κανενα παραπονο η επιστημονικη ομαδα δεν σε καλυψε με τις απαντησεις της? αμα την χωρισεις στειλε ενα πιεμ με πληροφοριες να την παραμυθιασω και εγω κανα δυο χρονια ακομα
Τέτοια τεκμηρίωση απαντήσεων ούτε στο Harvard!
xaxaxa
Έτοιμοι να βγάλουμε paper...
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.348
Like
72.664
Πόντοι
12.756
Πηδάω εδώ και περίπου ενάμιση χρόνο ένα διαστημικό μουνί, ετών 34, με το οποίο κάνω διαστημικά γαμ*σια!
Τον τελευταίο καιρό μου έχει αρχίσει το τροπάριο θέλω παιδί / γάμο.

Η προφανής λύση, εάν κανείς δεν θέλει παιδί / γάμο, είναι να αποχωρήσει από το σχήμα... Άλλοι, ωστόσο, θα έλεγαν γάμα όσο μπορείς και τάξε γάμους / παιδιά και τον ουρανό με τ' άστρα και όταν φτάσεις στο μη περαιτέρω... φύγε...

Η επιστημονική ομάδα του BOU πως τοποθετείται σχετικά;

κανεις βαζεκτομη γαμας καθε φορα χωρις αυριο , αυτη επειδη θελει να μεινει εγκυος θα σου γαμιεται 10 φορες την μερα, ετσι θα περάσεις κανα 5 μηνο για πλακα και καλα "προσπαθώντας" .
Μετα απο το κυνηγητό που θα σου κανει καθημερινα να την γαμησεις για να γκαστρωθει το μονο σιγουρο ειναι οτι θα εχεις βαρεθει να την γαμας .
Μολις σου πει για κανα γιατρο κτλ να πατε, γεμισε την τυψεις οτι αυτη εχει προβλημα και οτι εσυ εισαι επίτιμο μέλος Πολυτέκνων Ελλαδος

Μετα απο ολα αυτα ουτε να την ξαναδεις δεν θα θες , ουτε καν να την γαμησεις .

Μας ευχαριστεις μετά :coffee:

Πρωτη επισκεψη ηταν δωρεάν , στην επομενη συμβουλη ακουμπας 200αρικο :coffee:
 
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
318
Like
561
Πόντοι
81
Ο καθένας με τη συνείδηση του σε αυτή τη ζωή. Έχω κάνει το αναλογο βήμα σε αντίστοιχη περίπτωση, αλλα δε μου ζηταγε παντρειά. Εμένα δε μου έκανε για παντρεια και την αφησα για να προχωρήσω.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.124
Like
13.171
Πόντοι
2.606
Πες της οτι δε θες παιδια και γάμο και άφησε τη να βρει το δρόμο της. Ειναι ανήθικο να τη κοροϊδεύεις για να γαμας.
οταν θα ερθει μετα απο ενα χρονο ο ιδιος να ανοιξει θρεντ εχω λιωσει στο χειρολυκανο γαμαω μια χοντρη εκατονεικοσι κιλα να ερθεις παλι εδω να τον κανεις καλα μην αρχισει τα ψυχοφαρμακα
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.348
Like
72.664
Πόντοι
12.756
Ο καθένας με τη συνείδηση του σε αυτή τη ζωή. Έχω κάνει το αναλογο βήμα σε αντίστοιχη περίπτωση, αλλα δε μου ζηταγε παντρειά. Εμένα δε μου έκανε για παντρεια και την αφησα για να προχωρήσω.
συνειδηση και γκομενες ειναι 2 λεξεις που δεν μπαινουν μαζι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom