Νέα

Μεγάλος περίπατος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα geoMan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Μια μεγάλη αστική παρέμβαση που χρειαζόταν η πόλη;

  • Ναι ήταν απαραίτητη

    Ψήφοι: 42 23,0%
  • Χρειαζόταν αλλά σε άλλο χρόνο / με άλλο δήμαρχο

    Ψήφοι: 10 5,5%
  • Δεν χρειαζόταν καθόλου, τζάμπα η ταλαιπωρία

    Ψήφοι: 47 25,7%
  • Η παραχώρηση μιας λωρίδας στην Πανεπιστημίου θα ήταν αρκετή

    Ψήφοι: 20 10,9%
  • Γίνεται υπερκοστολόγηση και σπατάλη δημοσίου χρήματος (δες παρακάτω)

    Ψήφοι: 64 35,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    183

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.974
Like
11.219
Πόντοι
2.606
Ειναι αξιο αποριας παντως πως καθε φορα φτιαχνει το βλημα κλωνο,γραφει ακριβως τα ιδια με τον ιδιο τροπο τις ιδιες λεξεις το ιδιο γραφικο υφος και προσπαθει να παραστησει καποιον αλλο....
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Ειναι αξιο αποριας παντως πως καθε φορα φτιαχνει το βλημα κλωνο,γραφει ακριβως τα ιδια με τον ιδιο τροπο τις ιδιες λεξεις το ιδιο γραφικο υφος και προσπαθει να παραστησει καποιον αλλο....

Ωραία, αν αποδειχθεί ότι δεν είμαι κλώνος, θα ανοίξεις μόνος σου ένα καινούριο νήμα που να λέει "O CLOSER822 είναι ΠΑΝΗΛΙΘΙΟΣ"? Επίσης, μέσα θα βάλεις ψηφοφορία:
1. Μάλλον ναι
2. Σχεδόν ναι
3. Ναι

Επίσης, μια 500άρα ευρώ τα οποία θα δοθούν στον νικητή (εγώ αν δεν έχω κλώνο, εσύ αν είμαι κλώνος) μέσω του antistheni, o οποίος είναι ο μόνος αρμόδιος να επιβεβαιώσει αν είμαι ή δεν είμαι κλώνος.

Πάμε λοιπόν? Να στείλω μήνυμα στον antristheni? Για να ακούσω :grin:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.708
Like
27.997
Πόντοι
5.506
ο στεκας μπορει να μην ειναι τρομπας ειναι παντως..
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Η επιθεση των κλωνων

 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.974
Like
11.219
Πόντοι
2.606
τυπε λεω να ανοιξω ενα τοπικ-ερανο να σου αγορασουμε χαπια,ειναι κριμα πραγματικο η καταντια σου...εμμονικος,με σοβαρη καταθλιψη ,θελεις σοβαρα αμεση βοηθεια ....συμβουλη μου ειναι να ξελογγαρεις κανα δυο χρονακια και να αρχισεις να ανοιγεις τα παραθυρα στο δωματιο σου να σε χτυπαει αερας φρεσκος....μετα ξαναμπες ,εδω θα ειναι η επιστημονικη μπουρδελοκοινοτητα για επαναξιολογηση...  :sunglasses:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Καλά έκανες που δεν έδωσες ποτέ εδώ εισαγωγικές λεβεντιά.
Γιατί άλλοι που έδωσαν , με το τότε άριστα 160 , έπαιρναν μαθηματικά 30/160 , φυσική 25/160 , χημεία 15/160 και έκθεση 60/160 ....

Και μετά πήγαν αγγλία με τα gc ....

μεγάλοι επιστήμονες όλοι ...

αλλά λίγο η δαπ , λίγο οι μπαμπάδες ... κάπου χώθηκαν όλοι ... ελλαδάρα !!!!!

Όπως πάντα απαξιωτικός για όλους και για όλα. Κοίτα λίγο καθρέφτη φιλαράκι, θα σε βοηθήσει...

Έδωσα Πανελλήνιες αλλά δεν με ενδιέφερε να περάσω. Έγραψα κάτι 13άρια και μπήκα σε κάτι ΤΕΙ που δεν με ενδιέφεραν. Μπαμπάς-μαμά ιδιωτικοί υπάλληλοι, ουδεμία σχέση με δαπ, οννεδ, νδ ή οτιδήποτε τέτοιο, απλά νοικοκύρηδες γιατί έβγαζαν 100 και χάλαγαν 80. Οπότε έμεινε κάτι για τα παιδιά να πάνε έξω να σπουδάσουν.... εννοώ να σπουδάσουν έτσι? Όχι να πάνε εκδρομή αναψυχής. Είδα αρκετές "εκδρομές αναψυχής" όσο ήμουν Αγγλία. Η πιο σύντομη ήταν τυπάκι χρυσαύγουλο καλομαθημένο με ματσο-γονείς που δεν έβγαλε ούτε το πρώτο semester. Τον έπιασαν να αντιγράφει στα exams και τον πήγαν επί τόπου στα dorms να μαζέψει τα πράγματά του και να ξεκουμπιστεί. Μιλάμε από το exam room κατευθείαν στα dorms συνοδεία security... ούτε για κατούρημα δεν πρόλαβε να πάει.

Kαι ναι σε σχέση με συμμαθητές μου οι οποίοι σπούδασαν (οκ... λέμε τώρα!!!) εδώ, είμαι ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ, ΛΕΚΤΟΡΑΣ, ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ, EXPERT!!! Μιλάμε για ΚΑΜΙΑ σχέση επιπέδου σπουδών.

Αλλά εγώ δεν θα φθονήσω/ζηλέψω/καταραστώ τον άλλον που είχε την δυνατότητα να πάει Harvard ή Columbia ή Yale. :grin:

 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
τυπε λεω να ανοιξω ενα τοπικ-ερανο να σου αγορασουμε χαπια,ειναι κριμα πραγματικο η καταντια σου...εμμονικος,με σοβαρη καταθλιψη ,θελεις σοβαρα αμεση βοηθεια ....συμβουλη μου ειναι να ξελογγαρεις κανα δυο χρονακια και να αρχισεις να ανοιγεις τα παραθυρα στο δωματιο σου να σε χτυπαει αερας φρεσκος....μετα ξαναμπες ,εδω θα ειναι η επιστημονικη μπουρδελοκοινοτητα για επαναξιολογηση...  :sunglasses:

Επαναλαμβάνω κοτούλα... γιατί έτσι είστε. Πουλάτε τα φούμαρα και μετά γίνεστε πουτανίτσες.

Αν δεν είμαι κλώνος:
- Ανοίγεις νήμα
- Βάζεις ψηφορορία
- Δίνεις 500 στον antisthenis

Πάει ή δεν πάει? Ε κότα? :grin:

 

Συνημμένα

  • chickenshit.jpg
    chickenshit.jpg
    8,1 KB · Εμφανίσεις: 24

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.974
Like
11.219
Πόντοι
2.606
Επαναλαμβάνω κοτούλα... γιατί έτσι είστε. Πουλάτε τα φούμαρα και μετά γίνεστε πουτανίτσες.

Αν δεν είμαι κλώνος:
- Ανοίγεις νήμα
- Βάζεις ψηφορορία
- Δίνεις 500 στον antisthenis

Πάει ή δεν πάει? Ε κότα? :grin:
ποτε θα βαλεις τη φωτο με την βαμμενη μαιμου?
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.134
Κριτικές
4
Like
9.113
Πόντοι
2.306
Γίνονται κάτι επεισόδια στο κέντρο τύποι. Λέτε να την πληρώσουν οι τενεκεδ.... Εεε ζαρτινιερες?
:heavymetalbig:
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.164
Κριτικές
2
Like
9.075
Πόντοι
2.456
Γίνονται κάτι επεισόδια στο κέντρο τύποι. Λέτε να την πληρώσουν οι τενεκεδ.... Εεε ζαρτινιερες?
:heavymetalbig:
Τύπε εχει στειλει προβοκάτορες ο λαθρολαγνος δήμαρχος, να στείλουν μπουκάλια στους ξεραμενους φοίνικες..
:S :S :S
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.306
Κριτικές
7
Like
38.235
Πόντοι
10.411
Γίνονται κάτι επεισόδια στο κέντρο τύποι. Λέτε να την πληρώσουν οι τενεκεδ.... Εεε ζαρτινιερες?
:heavymetalbig:
Πληροφορίες αναφέρουν ότι τις πέρασαν ήδη 2ο χέρι graffiti,όπως επίσης κάποια φυτά ξεριζώθηκαν :S
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.591
Κριτικές
8
Like
3.278
Πόντοι
456
Βγηκαν τα αναρχοκουμουνια παλι οξω... :vomit:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom