Νέα

Μεγάλος περίπατος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα geoMan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μια μεγάλη αστική παρέμβαση που χρειαζόταν η πόλη;

  • Ναι ήταν απαραίτητη

    Ψήφοι: 42 23,0%
  • Χρειαζόταν αλλά σε άλλο χρόνο / με άλλο δήμαρχο

    Ψήφοι: 10 5,5%
  • Δεν χρειαζόταν καθόλου, τζάμπα η ταλαιπωρία

    Ψήφοι: 47 25,7%
  • Η παραχώρηση μιας λωρίδας στην Πανεπιστημίου θα ήταν αρκετή

    Ψήφοι: 20 10,9%
  • Γίνεται υπερκοστολόγηση και σπατάλη δημοσίου χρήματος (δες παρακάτω)

    Ψήφοι: 64 35,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    183

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Εγώ είμαι τσίτα? Είμαι απόλυτα χαλαρός γιατί αντιθέτως με σένα, έχω την κυβέρνηση που θέλω και όχι μόνο τα έχει κάνει σαλάτα, αλλά συμφωνώ με ατα περισσότερα που έχει κάνει και τα αποτελέσματα που έχει φέρει. Ουσιαστικά, για το μόνο που διαφωνώ είναι για την ΠτΔ που μπορεί να είναι μεν αυτή που είναι αλλά σαν εμφάνιση είναι γραφική και δεν μπορεί να σταθεί επάξια δίπλα σε ηγέτες... γιατί άλλωστε μόνο αυτό έχει να κάνει. Απλά να στέκεται με άλλους ηγέτες.

Οπότε κάθομαι και απολαμβάνω. Στην τσίτα πρέπει να είσαι εσύ που διαφωνείς σε όλα (το κλασσικό όχι σε όλα). Οπότε κάτσε και σκέψου λίγο: ποιος είναι ο τσιτωμένος? Κάποιος που γουστάρει την κυβέρνηση ή ο άλλος που δεν γουστάρει? :grin:
εγω φιλε καθομαι και απολαμβανω τις διαμαρτυριες των κατοικων της αθηνας αλλα και των επισκεπτων

αλλο να λες οτι θα κανεις το εργο ΑΜΕΣΑ

και αλλο να εχεις ετοιμαστει ωστε και πιο πυκνα δρομολογια να εχουν τα μμμ  καθως επεισης να εχεις προνοησει δρομους διαφυγης ωστε να μην υπαρχει κυκλοφοριακο κουμφουζιο εν οψη εργων

στην συγκεκριμενη περιπτωση δεν εγινε τιποτα απο τα δυο

και εφοσον εισαι κυβερνητικος ψηφοφορος θα πρεπει να δεχεσαι και τα θετικα ΑΛΛΑ και τα αρνητικα της κυβερνησης
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
2.471
Πόντοι
721
Επειδή έχω γεννηθεί και μεγαλώσει στην Αθήνα, γνωρίζω καλά την πόλη.

Μεγαλύτερη μαλακία δεν μπορούσε να κάνει. Οι Αθηναίοι τον βρίζουν, οι έμποροι τον βρίζουν, οι ψηφοφόροι του τον βρίζουν.

Ο τύπος απλά δεν ξέρω που βρίσκεται. Η ανάπλαση συγκεκριμένα στην Πανεπιστημίου, είναι μια τερατώδης μαλακία. Στο Σύνταγμα, θα φρακάρει το σύμπαν.

Δεν μπορεί ο άνθρωπος να καταλάβει βασικά πράγματα. Ανάθεμα κι αν έχει μεγαλώσει στο κέντρο της Αθήνας και το έχει ζήσει. Και φυσικά το Δημοτικό Συμβούλιο της πλάκας θα είναι. Πόσοι από αυτούς έχουν μεγαλώσει στην Αθήνα;

Τους ψηφοφόρους του τους ρώτησε που μέσα σε ένα χρόνο από την εκλογή του τα πήδηξε όλα; Είχε βγει να πει ότι εγώ θα καταντήσω το κέντρο έτσι και ψηφίστε με;

Φτάνω στο σημείο να πω καλύτερα Καμίνης, ο οποίος ήταν ένας ανύπαρκτος δήμαρχος. Δεν κατέστρεψε το κέντρο όμως. Απλά το άφησε στην τύχη του. Από τα δύο, το λιγότερο χειρότερο τελικά είναι ο Καμίνης.

Γελάω με τα άτομα που έχουν μεγαλώσει επαρχία που λένε καλύτερα είναι με την ανάπλαση, τη χρειαζόταν το κέντρο. Αφού δεν ζείτε εδώ και δεν ξέρετε τι εστί αυτό που κάνει, μην λέτε πίπες. Ο καθένας έχει κι από μια άποψη, ακόμα κι αν είναι ανίδεος της κατάστασης.

 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Με έχεις δεί εμένα να αποκαλώ κανένα φασίστα ;;
Με έχεις δεί να βρίζω ;; Δείξε το αν μπορείς. Σε προκαλώ ευγενικά να το αποδείξεις. ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ.

Θα πιώ και τίλιο και laco ila ανάλογα τη περίσταση. Δεν εχω πρόβλημα. Και θα τα απολαυσω και τα δύο

Αστο τυπάκο. Τις εξυπνάδες εκεί που σε παίρνει.

Ωραία, το δέχομαι ότι εσύ δεν το λες, δεν υπάρχει περίπτωση να κάτσω να ψάξω, σιγά μην ασχολούμαι και με αυτά ρε φίλε. Ασχολείσαι εσύ? Παρόλα αυτά, δεν μου απάντησες: θεωρείς την λέξη "φασίστας" και "ρατσιστής" βρισιά? Απάντησέ μου.

Όσο για το εκεί που με παίρνει, δεν θα απαντήσω καν σε αυτό γιατί μπαίνω στο Internet και τα chat-rooms απο το 1993 (εποχές IRC αν ξέρεις) και από μαγκάκια του πληκτρολογίου έχω χορτάσει χρόοοοοονια τώρα! Έχω σταματήσει το σπορ εδώ και χρόοοοοοοοοοοοοονια και δεν δίνω πλέον σημασία!

Το τίλιο να ηρεμήσεις, από ότι φαίνεται σου αρέσει κιόλας κι αυτό είναι καλό.
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
καποτε βριζανε τον εβερτ με την μαιμου του σαν δημαρχος αθηναιων
μετεπειτα τον αυραμοπουλο για τα καγγελακια στις κεντρικες οδους εμποδιζοντας τους πεζους να περασουν απεναντι

καταντησαν ΑΓΙΟΙ μπροστα στα σημερινα γεγονοτα στον δημο της αθηνας  :S :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.377
Κριτικές
49
Like
22.794
Πόντοι
24.596
εγω φιλε καθομαι και απολαμβανω τις διαμαρτυριες των κατοικων της αθηνας αλλα και των επισκεπτων

αλλο να λες οτι θα κανεις το εργο ΑΜΕΣΑ

και αλλο να εχεις ετοιμαστει ωστε και πιο πυκνα δρομολογια να εχουν τα μμμ  καθως επεισης να εχεις προνοησει δρομους διαφυγης ωστε να μην υπαρχει κυκλοφοριακο κουμφουζιο εν οψη εργων

στην συγκεκριμενη περιπτωση δεν εγινε τιποτα απο τα δυο

και εφοσον εισαι κυβερνητικος ψηφοφορος θα πρεπει να δεχεσαι και τα θετικα ΑΛΛΑ και τα αρνητικα της κυβερνησης
τι πυκνα δρομολογια ρε τυπε,τα λεωφορεια εχουν συχνοτητα ανα μιαμιση ωρα η καθε γραμμη,σαν σε ορεινο χωριο του Νιγηρα,και το μετρο σε ωρα αιχμης τα 5 λεπτα οταν σε κανονικες χωρες ερχονται το πολυ στο διλεπτο :zombie:
το τραμ ανα 20λεπτο,εχεις παει Γλυφαδα-Συνταγμα με τα ποδια και εχεις γυρισει :S :S :S
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
ακου νασο σκηνικο

με πηγε φιλαρακι ταριφας σε καποιια δουλεια πειραια

για να με παρει απο πειραια στο κεντρο της αθηνας που εκανε καποιες κουρσες  ηθελε 1 ωρα για να κατεβει πειραια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καταλαβαινεις τι γινεται

και το σκηνικο αυτο εγινε μολις το σαββατο που ξεκινησαν να βαζουν απαγορευτικες κορδελες στην βασσιλης ολγας
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Μας έχει κλείσει όλους τους δρόμους ο μαλακοφαης ο γόνος... Με σπόρια μες στο αμάξι την βγάζουμε για να περνάει η ώρα.  :tickedoff:

Πούλησα και το μοτοσακο ρε πουστη μου, που θα πήγαινα σφαίρα τώρα με την κίνηση...  :S


URL]]
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
εγω φιλε καθομαι και απολαμβανω τις διαμαρτυριες των κατοικων της αθηνας αλλα και των επισκεπτων
Άρα για να απολαμβάνεις, δεν συμφωνείς καθόλου με το έργο (προφανώς, το λες και ο ίδιος) και, άρα, μάλλον είσαι στην τσίτα, όπως ακριβώς κι αυτοί που διαμαρτύρονται. Εκτός αν θες να μου πεις ότι χθες οι γαύροι που πήραν το πρωτάθλημα είναι στην τσίτα και οι ΠΑΟΚτζήδες που κράζουν είναι χαλαροί. ΟΚ, πάω πάσο, ότι πεις!

αλλο να λες οτι θα κανεις το εργο ΑΜΕΣΑ

και αλλο να εχεις ετοιμαστει ωστε και πιο πυκνα δρομολογια να εχουν τα μμμ  καθως επεισης να εχεις προνοησει δρομους διαφυγης ωστε να μην υπαρχει κυκλοφοριακο κουμφουζιο εν οψη εργων

στην συγκεκριμενη περιπτωση δεν εγινε τιποτα απο τα δυο

και εφοσον εισαι κυβερνητικος ψηφοφορος θα πρεπει να δεχεσαι και τα θετικα ΑΛΛΑ και τα αρνητικα της κυβερνησης
Καταρχήν εσύ διαφώνησες εξαρχής με το που ξεκίνησαν τα έργα. Οπότε ήσουν στην τσίτα ούτως ή άλλως μιας και δεν περιμένεις καν να δεις τι θα γίνει όταν ολοκληρωθεί. Βάζω στοίχημα τα ίδια έλεγες (αν όχι εσύ, άλλοι με το δικό σου σκεπτικό) για την πεζοδρόμηση της Βουκουρστίου. Τώρα? Τι?

Κι όπως είπα, δέχομαι τα αρνητικά της κυβέρνησης, όταν όμως τα δω. Για μένα λοιπόν αυτό δεν είναι αρνητικό, αλλά είναι προς τη σωστή κατεύθυνση. Όταν ολοκληρωθεί και περάσει ο καιρός και συνηθίσει ο κόσμος σε ένα νέο τρόπο ζωής στην Αθήνα σύμφωνα με τα Ερωπαϊκά πρότυπα, τότε θα σου πω αν έκανε καλώς ή όχι.

Όπως καταλαβαίνεις, όταν κάποιος δεν έχει πολιτικό επιχείρημα, ανεβάζει φωτογραφίες-τρολ, λέει παπάτζες, κτλ, κτλ. Εγώ έγραψα καποια πράγματα, διέψευσέ τα ή ακύρωσέ τα με δικά σου επιχειρήματα. Όταν γράφω π.χ. ότι οι ζαρντινιέρες είναι ειδικά σχεδιασμένες για να μην σπάνε και να γίνονται πολεμοφόδια κι ο άλλος (όχι εσύ, δεν θυμάμαι ποιος) απαντάει "καλά θα δεις με την πρώτη πορεία τι θα γίνουν αυτές οι ζαρντινιέρες", ή όταν ανεβάζει φωτό-τρολ που δείχνει πισίνα ή σουβλακερί, περιμένεις να συνεχίσω την συζήτηση? Το θεωρείς σοβαρό? :grin:
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.342
Πόντοι
2.356
καποτε βριζανε τον εβερτ με την μαιμου του σαν δημαρχος αθηναιων
μετεπειτα τον αυραμοπουλο για τα καγγελακια στις κεντρικες οδους εμποδιζοντας τους πεζους να περασουν απεναντι

καταντησαν ΑΓΙΟΙ μπροστα στα σημερινα γεγονοτα στον δημο της αθηνας  :S :S
Που τον θυμηθηκες τον Αζανκα ρε τυπε;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.562
Πόντοι
3.656
Για ενα λεπτο ρε τύπε
Εγω προσωπικα, να το ξεκαθαρισουμε, διαφωνω πληρως με τον μεγαλο περιπατο. Ενταξει?
Ομως, ο "μεγαλος περιπατος" ηταν βασικη προεκλογικη δεσμευση του Μπακογιαννη. Μην τρελαθουμε κιολας. Δεν το εκανε κρυφα. Το ειχε πει απο πριν. Και εξελεγη.
Τωρα τι δηλαδη, επειδη εφαρμοζει το προγραμμα που προανηγγειλε, θα παρουν την ψηφο τους πισω αυτοι που το ενεκριναν?
Τι παραλογισμος ειναι αυτος?

Τώρα δηλαδή αν σου πω, ότι η μέγιστη πλειονοψηφία όσων τον ψήφισαν είτε δεν είχει διαβάσει, είτε δεν είχε καταλάβει τι θα σήμαινε στην πραγματικότητα η εφαρμογή του Μεγάλου Περίπατου, θα με πιστέψεις; ναι ξέρω ότι πρέπι να τους χαρακτηρίσω ηλίθιους
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Μπαρμπαπήδουλας

εγω θα σου απαντησω τον σεπτεβριο οταν φανουν τα πρωτα αποτελεσματα
και οταν μιλησουν οι καταστηματαρχες για πιθανους τζιρους η οχι
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.377
Κριτικές
49
Like
22.794
Πόντοι
24.596
ακου νασο σκηνικο

με πηγε φιλαρακι ταριφας σε καποιια δουλεια πειραια

για να με παρει απο πειραια στο κεντρο της αθηνας που εκανε καποιες κουρσες  ηθελε 1 ωρα για να κατεβει πειραια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καταλαβαινεις τι γινεται

και το σκηνικο αυτο εγινε μολις το σαββατο που ξεκινησαν να βαζουν απαγορευτικες κορδελες στην βασσιλης ολγας
ενταξει τυπε,θα κοψει και στην Πειραιως λωριδες,να κανει μεγαλο περιπατο διπλα στα βυρσοδεψεια και στα χυτηρια μεταλλου που ξεφορτωνουν οι μπαγκλα με τις κλουβες :S :S :S
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
ενταξει τυπε,θα κοψει και στην Πειραιως λωριδες,να κανει μεγαλο περιπατο διπλα στα βυρσοδεψεια και στα χυτηρια μεταλλου που ξεφορτωνουν οι μπαγκλα με τις κλουβες :S :S :S
νασο θα φτασει πειραια το εργο  ειναι ικανοι για ολα  :grin:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.562
Πόντοι
3.656
Φίλε είναι φανερό οτι δεν βρίζεις !!!  :2funny: :2funny:

Οσο για το συμπέρασμά σου !! Είναι τόσο εύστοχο και σωστό οσο και ο μεγάλος μαλακοπερίπατος.

Στο μπουρδελα.κομ βρίσκεσαι. Περίμενες απάντηση επί της ουσίας, με στοιχεία και επιχειρήματα; αλλά εδώ που τα λέμε και στην Ελληνική Βουλή το βρίσιμο αντί στοιχείων πάει σύννεφο
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Μπαρμπαπήδουλας

εγω θα σου απαντησω τον σεπτεβριο οταν φανουν τα πρωτα αποτελεσματα
και οταν μιλησουν οι καταστηματαρχες για πιθανους τζιρους η οχι

Μα αυτό συζητάμε... ότι εσύ το έχεις κρίνει ήδη. Πρώτη φορά λες "θα σου απαντήσω τον Σεπτέμβριο όταν..." κτλ κτλ
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Ωραία, το δέχομαι ότι εσύ δεν το λες, δεν υπάρχει περίπτωση να κάτσω να ψάξω, σιγά μην ασχολούμαι και με αυτά ρε φίλε. Ασχολείσαι εσύ? Παρόλα αυτά, δεν μου απάντησες: θεωρείς την λέξη "φασίστας" και "ρατσιστής" βρισιά? Απάντησέ μου.

Όσο για το εκεί που με παίρνει, δεν θα απαντήσω καν σε αυτό γιατί μπαίνω στο Internet και τα chat-rooms απο το 1993 (εποχές IRC αν ξέρεις) και από μαγκάκια του πληκτρολογίου έχω χορτάσει χρόοοοοονια τώρα! Έχω σταματήσει το σπορ εδώ και χρόοοοοοοοοοοοοονια και δεν δίνω πλέον σημασία!

Το τίλιο να ηρεμήσεις, από ότι φαίνεται σου αρέσει κιόλας κι αυτό είναι καλό.

Ναι τη λέξη φασίστας τη θεωρώ βρισιά. Διότι ο φασισμός είναι νοοτροπία οχι πολιτική κατεύθυνση.

Εχει δεξιούς κεντρώους και αριστερούς φασίστες.

Ο όρος χρησιμοποιήθηκε καταχρηστικά και κυρίως ανιστόρητα από τους αριστερούς για τους ακροδεξιούς. Οι οποιοι αριστεροί επιλεκτικά λησμονούσαν αριστερούς μετρ του είδους οπως ο Στάλιν η ο Μαο.

Το από πότε μπαίνεις η μπαίνω στα sites και στα forum είναι αδιάφορο. Εδώ είσαι οτι γράφεις. Και οι βρισιές η οι απειλές και οι μαγκιές εδώ μέσα εχουν τόση αξία όση και τα λεφτά στο επιτραπέζιο monopoly.

Δεν χρειάζομαι τίλιο για να ηρεμήσω φίλε. Ηρεμος είμαι. Για αυτό και αντιθέτως με εσένα δεν έχω την ανάγκη να εμπαίξω η να ειρωνευτώ κανένα.

 

triptoegypt

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2019
Μηνύματα
158
Like
28
Πόντοι
1
Άσχετο;;;;; Σε ποια συνοικία της Αθήνας είπαμε ότι μένει ο βλαχοδημαρχος;
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.342
Πόντοι
2.356
Άρα για να απολαμβάνεις, δεν συμφωνείς καθόλου με το έργο (προφανώς, το λες και ο ίδιος) και, άρα, μάλλον είσαι στην τσίτα, όπως ακριβώς κι αυτοί που διαμαρτύρονται. Εκτός αν θες να μου πεις ότι χθες οι γαύροι που πήραν το πρωτάθλημα είναι στην τσίτα και οι ΠΑΟΚτζήδες που κράζουν είναι χαλαροί. ΟΚ, πάω πάσο, ότι πεις!
Καταρχήν εσύ διαφώνησες εξαρχής με το που ξεκίνησαν τα έργα. Οπότε ήσουν στην τσίτα ούτως ή άλλως μιας και δεν περιμένεις καν να δεις τι θα γίνει όταν ολοκληρωθεί. Βάζω στοίχημα τα ίδια έλεγες (αν όχι εσύ, άλλοι με το δικό σου σκεπτικό) για την πεζοδρόμηση της Βουκουρστίου. Τώρα? Τι?

Κι όπως είπα, δέχομαι τα αρνητικά της κυβέρνησης, όταν όμως τα δω. Για μένα λοιπόν αυτό δεν είναι αρνητικό, αλλά είναι προς τη σωστή κατεύθυνση. Όταν ολοκληρωθεί και περάσει ο καιρός και συνηθίσει ο κόσμος σε ένα νέο τρόπο ζωής στην Αθήνα σύμφωνα με τα Ερωπαϊκά πρότυπα, τότε θα σου πω αν έκανε καλώς ή όχι.

Όπως καταλαβαίνεις, όταν κάποιος δεν έχει πολιτικό επιχείρημα, ανεβάζει φωτογραφίες-τρολ, λέει παπάτζες, κτλ, κτλ. Εγώ έγραψα καποια πράγματα, διέψευσέ τα ή ακύρωσέ τα με δικά σου επιχειρήματα. Όταν γράφω π.χ. ότι οι ζαρντινιέρες είναι ειδικά σχεδιασμένες για να μην σπάνε και να γίνονται πολεμοφόδια κι ο άλλος (όχι εσύ, δεν θυμάμαι ποιος) απαντάει "καλά θα δεις με την πρώτη πορεία τι θα γίνουν αυτές οι ζαρντινιέρες", ή όταν ανεβάζει φωτό-τρολ που δείχνει πισίνα ή σουβλακερί, περιμένεις να συνεχίσω την συζήτηση? Το θεωρείς σοβαρό? :grin:
Μπαρμπα μην συγκρινεις την πεζοδρομηση ενος μικρου δρομου με μια κεντρικοτατη λεωφορο της Αθηνας.Την Ερμου που πεζοδρομησε η κινηση μεταφερθηκε στην Κολοκοτρωνη,την Κ.Σερβιας και στην Μητροπολεως και γινεται καθε μερα της πουτανας.Δεν μπορει να γινει η Αθηνα σαν τις αλλες πρωτευουσες της Ευρωπης γιατι εχει αναρχη δομηση και κακο σχεδιο δρομων.Ειναι μια πολη με τεραστιο πληθυσμο τα τελευταια 100 χρονια δεν ειναι σαν τις αλλες.Το κεντρο θελει ολο γκρεμισμα και χτισιμο απο την αρχη κανονικα,κατι τετοιο δεν γινεται ομως,χωρια που ειναι λαθος η εποχη που ξεκινησε ο βλαμενος την υλοποιηση του εργου μεσα στην πανδημια που καταργεις τον δακτυλιο και λες στον κοσμο να παρει το δικο του μεσο και να κινηθει.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.311
Κριτικές
7
Like
38.241
Πόντοι
10.411
τι πυκνα δρομολογια ρε τυπε,τα λεωφορεια εχουν συχνοτητα ανα μιαμιση ωρα η καθε γραμμη,σαν σε ορεινο χωριο του Νιγηρα,και το μετρο σε ωρα αιχμης τα 5 λεπτα οταν σε κανονικες χωρες ερχονται το πολυ στο διλεπτο :zombie:
το τραμ ανα 20λεπτο,εχεις παει Γλυφαδα-Συνταγμα με τα ποδια και εχεις γυρισει :S :S :S
Περνάνε τα λεωφορεία και το μόνο που βλέπεις είναι κολλημένες πλάτες,μάγουλα(και κωλομάγουλα)σε πόρτες και παράθυρα,ή όπως στο παρακάτω παράδειγμα
 

Συνημμένα

  • 12295253_199563007044352_5205316666571034693_n.jpg
    12295253_199563007044352_5205316666571034693_n.jpg
    53,7 KB · Εμφανίσεις: 21

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom