Νέα

Με ποιά τον παίξατε σήμερα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα boobssucker
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 517
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
Πες μας μία που να κάνει καλή πίπα με deep throat με 10 ευρώ να πάμε φίλε
σε παραπέμπω στο νήμα με τις Μαυρούλες. Εκεί αναφέρεται από αρκετά μέλη ένα τουλάχιστον όνομα
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
8
Like
9.060
Πόντοι
1.336
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
Εσύ πες μου. Αφού λες ότι με 10 ευρώ θα βρω καλή πίπα. Ποια ξέρεις που να κάνει;
Από δικιά μου εμπειρία η Ντόρα, περιφέρεται στη Σωκράτους μέχρι τον Ορφέα. Ελληνίδα, πάνω από 1,65, κοντό μαλλί, μάγκικη φωνή, πρεζού (γι αυτό το λόγο και είναι υπερβολικά λεπτή). Με 10€ μουνί και πίπα.
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
8
Like
9.060
Πόντοι
1.336
Από δικιά μου εμπειρία η Ντόρα, περιφέρεται στη Σωκράτους μέχρι τον Ορφέα. Ελληνίδα, πάνω από 1,65, κοντό μαλλί, μάγκικη φωνή, πρεζού (γι αυτό το λόγο και είναι υπερβολικά λεπτή). Με 10€ μουνί και πίπα.
Τι πρεζου με μαγκικη φωνή ρε μαλακα; Τέτοιες σε καυλώνουν; Χίλιες φορές φορές μαλακια μέχρι να ματώσει.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
Τι πρεζου με μαγκικη φωνή ρε μαλακα; Τέτοιες σε καυλώνουν; Χίλιες φορές φορές μαλακια μέχρι να ματώσει.
σε γαμώ και σπάω πλάκα. Τι σε νοιάζει ποιες με καυλώνουν ρε βλαμμένε; Κάτσε και παίζε την, μέχρι να ματώσει, ακολούθα τη συμβουλή σου και κράτα τις ηθικολογίες για τον εαυτό σου. Πόσο περισσότερο ηλίθιος μπορεί να είναι κάποιος, ο οποίος πιστεύει ότι οι πουτάνες δεν παίρνουν κάτι για να αντέξουν τη δουλειά που κάνουν; Μόνο οι Κινέζες δεν παίρνουν, μάλλον λόγω Κουλτούρας
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
8
Like
9.060
Πόντοι
1.336
σε γαμώ και σπάω πλάκα. Τι σε νοιάζει ποιες με καυλώνουν ρε βλαμμένε; Κάτσε και παίζε την, μέχρι να ματώσει, ακολούθα τη συμβουλή σου και κράτα τις ηθικολογίες για τον εαυτό σου. Πόσο περισσότερο ηλίθιος μπορεί να είναι κάποιος, ο οποίος πιστεύει ότι οι πουτάνες δεν παίρνουν κάτι για να αντέξουν τη δουλειά που κάνουν; Μόνο οι Κινέζες δεν παίρνουν, μάλλον λόγω Κουλτούρας
Ότι να ναι. Αν καυλωνεις από πρεζακι με αντρική φωνή, με μη θηλυκό σώμα μπράβο. Εγώ μόνο που το ακούω ούτε τσάμπα
 

adesmeftostypos

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
57
Like
79
Πόντοι
0
Το site έχει τα πάντα φίλος.
Καλύπτει και τα μπουρδέλα των 20€, κι ότι άλλο θες.
Άσε που και οι εργαζόμενες (όχι όλες ευτυχώς), το έχουν μαμησει με τα διάφορα κόλπα που κάνουν, αλλά αφού η διαχείριση, είπε να τα αφήσει έτσι, δεν βαριέσαι πάμε παρακάτω.
Οι καλύτερες εποχές ήταν μέχρι 2010-11, μετά...
μπραβο καλα τα λες ! μου την επεσε του καψερου επειδη ειπα πως δεν γαμω συχνα που....λογω οικονομικης δυσκολιας
 

Mike_k

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
203
Κριτικές
4
Like
935
Πόντοι
361
Τελευταία τροποποίηση:

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.700
Κριτικές
90
Like
36.256
Πόντοι
25.467
Με τη Δανάη Μπάρκα, φυσικά!

Με ποιά άλλη; :coffee:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: nksp

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.407
Like
20.231
Πόντοι
6.056

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.407
Like
20.231
Πόντοι
6.056
Πφφφφφφφφφφ!
Κρυάδες. :kenny:
Καλα για να μην αφυδατωθεις το ειπα,εχει παρει κοσμο και κοσμακη στον λαιμο της(μπορει και κυριολεκτικα,αν και σε καποιους θα παει αλλου το μυαλο τους:pipa1:):woldman::confused::confused::confused::coffee::coffee:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
Σου αρέσει ο σωματότυπος της και ρωτάς?
Ψάχνεις κάτι συγκεκριμένο?
Απλώς σκεφτόμουν μήπως μια εκ των δύο έστω, μοιάζει με την εικονιζόμενη που σε εντυπωσίασε .
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mike_k

Toucan

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2024
Μηνύματα
151
Like
526
Πόντοι
81
Για μια ακόμη φορά τα χάρισα για την αδερφή της γυναίκας μου. Χτες ήρθε με το μπλουζάκι ύπνου κ μου χάρισε με ένα σκύψιμο όλο το βυζι σχεδόν μέσα στα μούτρα μου! Ακόμα έχω την εικόνα της ρωγας της!
 

Ntesal

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2024
Μηνύματα
17
Like
25
Πόντοι
0
Για μια ακόμη φορά τα χάρισα για την αδερφή της γυναίκας μου. Χτες ήρθε με το μπλουζάκι ύπνου κ μου χάρισε με ένα σκύψιμο όλο το βυζι σχεδόν μέσα στα μούτρα μου! Ακόμα έχω την εικόνα της ρωγας της!
Ποτε θα μας τη συστησεις τη κυρια ;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Toucan

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
Για μια ακόμη φορά τα χάρισα για την αδερφή της γυναίκας μου. Χτες ήρθε με το μπλουζάκι ύπνου κ μου χάρισε με ένα σκύψιμο όλο το βυζι σχεδόν μέσα στα μούτρα μου! Ακόμα έχω την εικόνα της ρωγας της!
Aν έχετε τέτοια κολλητηλικια θα γίνει το κακό ,αργά η γρήγορα...
Με λίγη τύχη ίσως προκύψει φάση και με τις δύο τους...αν είναι πρόθυμες να μοιραστούν εσένα....που δεν το αποκλείω έτσι χαλαρά που κινείται η εν λόγω κυρία.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Toucan

Toucan

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2024
Μηνύματα
151
Like
526
Πόντοι
81
Ποτε θα μας τη συστησεις τη κυρια ;;
Τι εννοείς να τη συστήσω;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Aν έχετε τέτοια κολλητηλικια θα γίνει το κακό ,αργά η γρήγορα...
Με λίγη τύχη ίσως προκύψει φάση και με τις δύο τους...αν είναι πρόθυμες να μοιραστούν εσένα....που δεν το αποκλείω έτσι χαλαρά που κινείται η εν λόγω κυρία.
Ποιος ξέρει! Εντωμεταξύ έχει ωραίο ολοστρόγγυλο μικρό βυζακι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom